Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Клініка Альтернатива у Львові 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 21 Сторінок +
  • « Перша
  • 19
  • 20
  • 21
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Клініка Альтернатива у Львові 2 Оцінка: -----

Користувач поза мережею   vetege 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 липень 2017 - 07:22

Перегляд повідомленняirasem (19 липень 2017 - 18:12) писав:

Дівчата! Хто робив ШЗ (сперма вашого чоловіка,а яйцеклітина донорська). Чи був позитивний результат? Чи прикріпився ембріон? Чи народили ви малечу? Чи вагались ви на ДЯ?

Привіт, таку процедуру я пройшла. Вибрали донора у неіі взяли біля 15 ЯК, але до пятого дня дожили тільки 3 іх підсадили
Але жодна неприжилася. Сказала михайлишин що напевно донор напередодні перехворіла і нічого несказала ну або щось з вами чи чоловіком. Більше ми до них незверталися.

Дівчата! Хто робив ШЗ (сперма вашого чоловіка,а яйцеклітина донорська). Чи був позитивний результат? Чи прикріпився ембріон? Чи народили ви малечу? Чи вагались ви на ДЯ?

Привіт, таку процедуру я пройшла. Вибрали донора у неіі взяли біля 15 ЯК, але до пятого дня дожили тільки 3 іх підсадили
Але жодна неприжилася. Сказала михайлишин що напевно донор напередодні перехворіла і нічого несказала ну або щось з вами чи чоловіком. Більше ми до них незверталися.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Віра33 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 липень 2017 - 07:51

Поцікавтеся в клініці Надія в Києві там роблять від трьох батьків в чужу яйцеклітину підсаджують ядро вашої і тоді дитина чужа лише на 10 %
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   СОРІ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 липень 2017 - 11:02

Перегляд повідомленняvetege (20 липень 2017 - 07:22) писав:

Доброго дня, а в якій клініці Вам допомогли стати батьками?
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 липень 2017 - 11:10

Перегляд повідомленняСОРІ (20 липень 2017 - 11:02) писав:

Доброго дня, а в якій клініці Вам допомогли стати батьками?

я зараз вагітна на 29-30 тижні (чекаємо на дві донечки).
а допомогла Ісіда Київ
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irasem 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 липень 2017 - 11:15

Перегляд повідомленняvetege (20 липень 2017 - 07:22) писав:

А як донора ЯК підбирали?
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 липень 2017 - 14:55

Перегляд повідомленняirasem (20 липень 2017 - 11:15) писав:

А як донора ЯК підбирали?

Ми спробували довгий протокол зі своііми ЯК.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   СОРІ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 липень 2017 - 19:21

Перегляд повідомленняvetege (20 липень 2017 - 14:55) писав:

Вітаю, ви молодці, після спроби з ДЯ, вам вдалося завагітніти зі своїми в Києві, я вас правильно зрозуміла? Просто читаю тему і доходжу до висновку в кого складна ситуація, то треба їхати в Київ, а не витрачати час , гроші, здоровя на Альтернативу,або інші клініки у Львові.

Повідомлення відредаговано СОРІ: 20 липень 2017 - 19:24

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vushneva 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 липень 2017 - 23:10

мені Михайлишин теж пропонувала після невдалого протоколу йти на ДЯ, але я змінила клініку на Клініку Хміля і все вийшло зі своїмі яйцеклітинами і ще на нас чекають заморожені ембріончики!
Тому вважаю, що завжди варто якщо є хоч якийсь потенціал у яєчниках, то варто спробувати стимулювати себе, а якщо вже не получається, то робити з донорською яйцеклітиною, нічого погано в цьому не бачу, якщо інших шансів на вагітність немає!! Але точно не в Альтернативі, бо в них взагалі слабенька ембріологія і низькі показники вагітності, спробую сходити на консультацію ще в інші клініки, я однозначно
раджу до Хміля ще почути його думку, він дуже професійний лікар і в нього сильна клініка!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лана_Лана 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 21 липень 2017 - 10:55

Перегляд повідомленняvetege (20 липень 2017 - 14:55) писав:

Очень рада за вас! Молодцы, что стали ещё бороться!
Ещё раз убеждаюсь, что в Альтернативе слабая эмбриология и вообще никакого индивидуального подхода, реально, как говорят конвейер. Мне в этой клинике не помогли, эмбрионы не дожили до 5-го дня, и Михайлишин сказала - только ДЯ, т.к. последующая стимуляция на 99% даст такой же результат. И вот пожалуйста, даже с ДЯ не смогли помочь.
Девочки, если вам плюс-минус 40 лет, не теряйте время, силы, здоровье и деньги на Альтернативу, да, здесь возможно немного дешевле, чем в других клиниках, НО - результаты слабые. Едьте в Киев, там гораздо больше выбор клиник, больше вариантов. Я обратилась в Мать и дитя, донорскую мне даже не предлагали, есть шансы со своим, и достаточно хорошие.
Я понимаю, что хорошие отзывы пишут тем, кому помогли, а плохие - кому нет. Перед выбором клиники и перечитала весь этот форум, искала на сайтах отзывы о Михайлишин, на плохие не обращала внимание (они есть о всех врачах и клиниках). При первой же встрече она меня спросила, как я отношусь к ЭКО с ДЯ, это меня очень удивило, ведь мы же ещё даже не пробовали ничего. Возможно и за результат они не боролись, чтобы я убедилась что мне нужны ДЯ. Когда она мне сообщила, что ничего не вышло, опять настаивала на ДЯ, сразу стала спрашивать у меня цвет глаз, волос, группу крови, я была так расстроена, поверила ей, была согласна на все. А потом переспала со всеми мыслями, успокоилась, разослала вопросы по этому случаю на почту по всем клиникам. Не все отвечали, не все вдавались в подробности, но некоторые ответили вполне доходчиво, я задавала вопросы, мне отвечали. Вот и остановила свой выбор на Мать и дитя.

Перегляд повідомленняВіра33 (20 липень 2017 - 07:51) писав:

Поцікавтеся в клініці Надія в Києві там роблять від трьох батьків в чужу яйцеклітину підсаджують ядро вашої і тоді дитина чужа лише на 10 %

В ИГР в Киеве тоже такое делают, это дорого, мне озвучили сумму порядка 150000грн (+всегда возникают ещё дополнительные расходы)
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nyuwka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 15:42

дівчата підскажіть, чи хтось робив ШЗ повністю в природньому циклі??? без стимуляцій, лише пункція наявного свого фолікула? і якщо так то які результати???? бо пропонують спробувати щоб не втрачати місяць а я не знаю як краще???
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Життя прекрасне 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 21 липень 2017 - 18:19

Перегляд повідомленняВіра33 (18 липень 2017 - 17:43) писав:

Чи приймав хтось перед протоколом Ярину мені призначили на 12 днів зараз місячні і за два тижні знов підуть страшно ...

Мені теж призначили Ярину 12 днів
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 19:02

Перегляд повідомленняСОРІ (20 липень 2017 - 19:21) писав:

Вітаю, ви молодці, після спроби з ДЯ, вам вдалося завагітніти зі своїми в Києві, я вас правильно зрозуміла? Просто читаю тему і доходжу до висновку в кого складна ситуація, то треба їхати в Київ, а не витрачати час , гроші, здоровя на Альтернативу,або інші клініки у Львові.

так ви мене правильно зрозуміли.
просто свій шлях я почала з Тернополя клініка Хміля, було дві спроби і результату 0. Далі ми поїхали в Інтерсоно до Михайлишин, але я одразу їй сказала що я хочу протокол тільки з донорскою ЯК, хоча вона мене навіть відмовляла, казала давайте ще раз спробуємо зі своїми ЯК, але я вже втомилася і сказала що давайте з донорською.
Ну а вже через рік півтора часу я звернулася в Київ, ну і результат на лінієчці, хоча у нас в Києві до 5 дня дожили тільки 2 ембріончика, це мої дівчатка, а на заморозку нічого нелишилося.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 21 Сторінок +
  • « Перша
  • 19
  • 20
  • 21
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nesarokko світлина

Nesarokko  Якби ж то так можна було щось змінити і в житті: відрізати те,що тобі не подобається і від чого болить душа, і пришити нове..." І.Роздобудько

21 лип 2017 13:49

oliviya16 світлина

oliviya16  Усе буде добре!)

21 лип 2017 11:46

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Коли пролітала комета Галлея – мені здалося, що вона озирнулася на нас, і зареготала. Л. Костенко

21 лип 2017 10:38

Oksano4ka23 світлина

Oksano4ka23  Колеги, вітаю з професійним святом!

16 лип 2017 11:24

Les19910606 світлина

Les19910606  Доброго дня дівчата! Чи хтось народжував у стрийському пологовому у Миргородського???

Заблокований 06 лип 2017 18:03

Показати коментарі (1)

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!! 10 рочків це багато))

16 чер 2017 09:06

Показати коментарі (2)

Алетейя світлина
❤❤❤ світлина

❤❤❤  А все залежить від людських зіниць - в широких відіб'ється вся епоха, у звужених - збіговисько дрібниць. © Ліна Костенко

08 чер 2017 22:14

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Не забувайте мріяти щодня. Не забувайте усміхатись горю. Усміхнені вуста — це та броня, Яку не зломить навіть ваша доля. © Ліна Костенко

06 чер 2017 11:51

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 липень 17 )

Перекладач онлайн