Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як ви готуєте кашу дитині - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 30 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як ви готуєте кашу дитині Оцінка: -----

Опитування: Як ви готуєте кашу дитині (809 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Як ви готуєте кашу дитині

1. Даю кашу з пачки (276 голосів [38.98%])

Відсоток голосів: 38.98%

2. Готую сама з круп типу Nordic (94 голосів [13.28%])

Відсоток голосів: 13.28%

3. Готую зі звичайних круп (304 голосів [42.94%])

Відсоток голосів: 42.94%

4. інше (34 голосів [4.80%])

Відсоток голосів: 4.80%

Яку крупу їсть ваш малюк найкраще

1. гречка (266 голосів [37.57%])

Відсоток голосів: 37.57%

2. рис (93 голосів [13.14%])

Відсоток голосів: 13.14%

3. манка (58 голосів [8.19%])

Відсоток голосів: 8.19%

4. вівсянка (181 голосів [25.56%])

Відсоток голосів: 25.56%

5. кукурудзяна (67 голосів [9.46%])

Відсоток голосів: 9.46%

6. інша (43 голосів [6.07%])

Відсоток голосів: 6.07%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Kotusik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 September 2008 - 19:09

Всім привіт! моїй Настуні 6 міс. До цього часу виключно на ГВ. Почали пригудовування, вже їмо овочевий суп, печене яблучко, хочемо ввести на вечір кашку. З якої починати? Хвалять Beby?
My Signature
Мені наплювати на те, що Ви про мене думаєте, тому що я про Вас не думаю взагалі. Коко Шанель.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Levandovskij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 October 2008 - 16:42

[quote
Всім привіт! моїй Настуні 6 міс. До цього часу виключно на ГВ. Почали пригудовування, вже їмо овочевий суп, печене яблучко, хочемо ввести на вечір кашку. З якої починати? Хвалять Beby?
[/quote]
Вітання всім! Синочку вже минуло 6 міс. Ість супчик, сир (2ч.л.), яблуко. теж хотіла ввести кашу, здається на вечір малувато грудного молока. Спробувала Малиш гречаний 60 мл. Синуля був голодний
, випив все, а потім почав так кривитися, якби зїв якусь гидоту, зрештою потрохи кашу вернув назад. :unknown: Не пішло.
Може спробувати варити з розмелених круп. Але чи на воді? Це ж не смачно
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 24 October 2008 - 16:51

Levandovskij, я давала малому каші Малютка-Істра-Нутриція - нам вони йшли ліпше всього, пробували Хайнц - не пішло взагалі. Готувала на воді - бо вони в своєму складі мають молоко, реакцій негативних не було, хоча малий доволі схильний до алергій. ми її іли десь до 1,5 року, а потім поступово перейшли на швидкі каші Др. Беннер, запарюю їх молоком, або інколи варю манну кашу на молоці, просто варені на молоці їсти категорично відмовляється. А так всякі крупи використовую регулярно - варю супчики (їмо кожен день - як немає в обід супа, в нас величезний скандал), просто розсипчасті каші.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 October 2008 - 20:55

Дякую за поради. Спробуємо ці кашки. Може Малиш надто вже солодкий. Хоча мені подобається запах гречаного, і доця старша його охоче їла.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamusjaIrynka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 October 2008 - 21:06

А ми з 8 місяця почали їсти каші Бебі, спочатку безмолочні, згодом молочні. Донечка їсть з задоволенням, особливо вівсяну та гречану, а ось кукурудзяна провокувала запори, а злаки з овочами не засмакували. Якийсь час не було в продажі Бебі, пробували Хайнц і Малютку, доні вони не сподобались. Так що вибір каш - дуже індивідуальна справа. Взагалі, каші ми полюбляємо і мамині чи на молоці, чи просто з маслом, особливо гречану.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 October 2008 - 21:19

Kotusik, , Ваву справді добрі каші (також чула багато позитивних відгуків). Я теж починала прикорм з неї, а саме з безмолочної гречаної. Правда, робила на суміші НАН, оскільки ми були на ШВ. Ти можеш додати трохи грудного молока. Так каша навіть краще буде засвоюватися.
А чому ти на вечір хочеш вводити кашу? Я читала і педіатр підтвердила, що для таких манюнь перше і останнє годування має бути мамине молочко або суміш. А кашу рекомендують давати на друге годування. Ввечері краще давати творог (я ввела з 7 міс.)
My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 October 2008 - 21:28

Одразу почала давати пластівці, особливо смакують вівсяні, ячмінні, перлові. Якщо додати фрукти, то така смакота, що аж самій хочеться з*їсти, хоча й не любитель каш :))

Ми пробуємо дорослу їжу з семи місяців, одразу готовила на пастеризованому молоці. Але якщо малюк схильний до алергій, то такий варіант не підходить.

Каші в пачках викликають недовіру, багато виробників використовують ГМ-продукти і не зобов*язані про це повідомляти (закон про обов*язкове маркування, як всі пам*ятають, не прийняли). До того ж, додаються різноманітні хімікати від злежування крупи в пачці, сухі фрукти сумнівної якості і т.д. Покладатися на совість виробників - остання справа
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 25 October 2008 - 04:06

от і ми доросли до каш. але безрука мама варити їх зовсім не вміє. навчіть будь ласочка. не залиште без відповіді мої кипи запитань :)
(відповідь Мануни я вже прочитала, але мені тре детальніше :) )

1) на чому варити? я варила сьогодні рисову на водичці.
1а) доки варити? я варила довго.
2) перетирала в блендері, а до якої консистенції?
3) сіль,цукор? я не давала.
одним словом вийшло таке бєєєєєєєєєєє, що ни в сказке сказать, ни пером описать!
вияшла якась густа, несмачна, в"язка, мучниста беця, я її кип"яточком розбавляла, так воно ще ужасніше було :( а, я давала трохи олії, в залишках мозгу відклалося, що рекомендують трохи давати.

одним словом ми не їли. із залишків рису був зроблений смачний салат, тому
4) а куди ви діваєте залишки каші? я того їсти не буду! категорично :)

мало не забула
5) воно вистигає швидко. а холодне - то взагалі жуть!

і що робити? я хочу навчитися сама, не з покупних.

на вечерю у нас була людська лемішка, то за вуха наминали, а от дитяча каша не виходить :(

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ляля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2008 - 09:23

гра з вогнем, щодо того, на чому варити, то краще варити на воді, а за пару хвилин до готовності додавати молоко. Щодо солі, то нам педіатр сказала, що можна потрохи давати. Залишки каші я викидаю, бо варю трохи і їсти самій там в принципі і нема що. а олію я додаю тільки до овочів чи супчику. щось трохи плутано я написала ... :blush:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2008 - 11:04

Перегляд повідомленняMasik (24.10.2008, 22:19) писав:

А чому ти на вечір хочеш вводити кашу? Я читала і педіатр підтвердила, що для таких манюнь перше і останнє годування має бути мамине молочко або суміш. А кашу рекомендують давати на друге годування. Ввечері краще давати творог (я ввела з 7 міс.)

У нас "останнє годування" починається о 10 і продовжується цілу ніч. А кашу хочу давати десь о 18 вечора, може буде ситніше і ніч спокійніша :blush:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2008 - 11:27

Перегляд повідомленняLevandovskij (25.10.2008, 12:04) писав:

У нас "останнє годування" починається о 10 і продовжується цілу ніч. А кашу хочу давати десь о 18 вечора, може буде ситніше і ніч спокійніша :blush:

От і я спочатку (десь в 7 міс. ) кашку давала на вечір. Наші годування виглядали так: 9.00-суміш, 12.00 - сир, 15.00 - овочі, 18.00 - кашка,
21.00 - суміш. А все тому, що під час вагітності начиталася, що молочні продукти краще їсти зранку, щоб кальцій краще засвоювався (правда, це були рекомендації для вагітних). Овочі рекомендують 100% в обід. Ну, кашка таким чином залишалася на 18.00. Але потім чисто випадково на якомусь форумі прочитала, що більшість мамашок дають і іншим рекоменд. молочне давати на передост. годування. Полазила трохи в неті - і справді. Перепиталася педіатра. І вона підтвердила. По-перше, це не буде нагрузка на жолудочок, а по-друге кальцій виявляється через ніч краще засвоюється. А кашку краще їсти в 12.00 (друге годування). Не знаю, на скільки все це правда. Але поки що я притримуюся такого режиму. Тим більше, що коли я перестала давати кашку на вечірнє годування, це ніяк не відобразилося на сні синульки. Ну, але всі дітки різні... :D
My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2008 - 11:50

гра з вогнем,
На молоці готую солодкі кашки(+ трохи цукру), а несолодкі( гречану, рисову)добре варити на овочевому узварі.Досить смачно виходить.Кидаєш в водичку морковку, цибульку, капустку( цвітну краще),коли все звариться відціди і на тій водичці готуй кашку.Каші на воді-зовсім не смачно.Я дійшла висновку, що коли я сама не можу того їсти( бе) то чого ж дитина мусить:)Солі давати трошки обов"язково-для смаку( трошки солі зовсім не зашкодить і апетит одразу пробудить).
Коли кашу довго варити вона стає клейкою( особливо рисова) тому довго варити не потрібно.Кашка має трошки розваритися-і готово.
Блендер не завжди найкраще для каші.Сама раніше практикувала такий спосіб, але знову ж таки-великий мінус-каша починає бути клейкою як пластилін(я маю на увазі готову вже кашу)і після подрібнення в блендері вона дуже швидко вистигає.Краще купити дрібненьке сито і перетерти кашку на ньому.Каша має бути консистенції рідкого пюре.Коли вона густа-дитина просто давиться, тому старайся давати самих злаків в 2-3 рази менше ніж рідини.
Каша холодна-гидота, тому пропонувати її дитині не варто.Коли дитина не поїла тепленької-краще викинути( як би це сумно не звучало) ніж нервуватися самій і нервувати дитину запихаючи в неї цю пластиліноподібну массу:)
Взагалі тут немає нічого важкого-трохи практики і все обов"язково получиться!
My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2008 - 13:37

гра з вогнем! Поради Рижулі стосовно відвару, я так розумію, тобі поки не пригодяться. По-моєму, ти тільки починаєш прикорм. Тобто про ніякі овочеві відвари ще не йдеться. Ну про сіль-цукор. Я читала, що це не потрібно. Ми не можемо їсти несолене-несолодке, бо звикли до таких смаків. Для дитини ж усі смаки нові і вона і не підозрює, що каша може бути підсолена чи підсолоджена. Принаймні, моя Юлька, до року їла без солі і цукру і їла прекрасно. Тепер про саме приготування: крупу спробуй розмолоти у кавомолці. Потім на 200 г води дай 2ст.л. без чубка розмеленої крупи. Варити таку кашу довго не доведеться, а потім і справді можна додатково у блендері збити. Каша не повинна вийти густою, а рідковатої консистенції. Тоді не стане в'язко-противною після збивання. До речі, якщо крупу добре змолоти у кавомолці, то додатково у блендері збивати не доведеться. Щоб твій малюк їв з більшим задоволенням можеш трошки додати у готову кашку свого молочка. Те ж стосується овочевих пюре. Для дітей-штучників можна додавати трошки суміші.
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2008 - 13:57

Ляля, Рижуля, Lara!,
дякую за поради! буду пробувати. але як дитина не буде їсти каші, то я хоч знатиму, що то через мене, а не через його вподобання.

Lara!, ваша правда.зважилася почати. так не хочеться, але всюди пишуть, що бажано вже щось давати. я й стараюся.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OOksana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2008 - 17:27

Гра з вогнем, а може ще варто й сам рис поміняти, адже на сьогоднішній день його є стільки сортів, що можливо якраз з іншим вам вийде смачніше?
А як ви готуєте лемішку?
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2008 - 18:20

OOksana, вже думала змінити рис. хоча ми з чоловіком любимо саме цей сорт :) але справа певно не в рисі :(

а лемішку просто! кукурудзяна крупа заливається водою (з розрахунку як на пачці), солиться і ставиться варити. треба помішувати! коли вже будуть бульки додається масло/сметана/олія/інший жир і безперервно помішується поки не стане відставати від стінок, при потребі доливаю води.
тим часом на великій чугунній сковорідці на маленькому вогні смажиться бекон.
а потім кашу переливаю в сковорідку (вчора перемішала, бо чоловік любить перемішане) і ставлю в духовку на скільки сили волі вистачить :)

я люблю, щоб бекон був зверху. тому частіше забираю бекон з сковорідки, переливаю туди кашу і тоді поливаю жиром з шматочками бекону - і в духовку :)

ми любимо так :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OOksana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2008 - 18:59

Ясно!!! А я то думала, що це якась дитяча лемішка!!! :rofl: :rofl: :rofl
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2008 - 17:45

Перегляд повідомленнягра з вогнем (25.10.2008, 14:57) писав:

як дитина не буде їсти каші, то я хоч знатиму, що то через мене, а не через його вподобання.

Моя старша донечка як маленькою відверталася від каш, так і до цього часу їсть лише гречку та рис з яблуками.
А колись я перепробувала все, що могла, і з пачок каші, і власного приготування-- не йшло. То ж їла охоче супчики, сир і все аж до дорослого меню, крім каш.

Синуля ще на ГВ, постараюсь чимдовше його зберегти, то на каші поки що не наполягаю.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Viktoriya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2008 - 20:48

гра з вогнем, спробуй почати з гречаної, навіщо тобі рис? він же кріпить. І на суміші можна готувати кашки не тільки діткам на штучному вигодовуванні
ИМХО краще домашня каша на якісній суміші, ніж готова каша з пачки чи домашня на коровячому молоці і чим довше, тим краще. Педіатри рекомендують до 3 років суміш замість коровячого (козиного) молока, хоч я і прихильниця всього натурального, на гіркому досвіді пересвідчилась, що педіатри мають рацію.
My Signature
Здоров'я вам та вашим малюкам!
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2008 - 20:59

Viktoriya, я в штатах. у нашому містечку гречку можна купити лиш в складі корму для пташок.
нас рис навпаки "розрідив" :)
я от думаю спробувати каші на свому молоці, а воно, противне, не цідиться. чим то дитя в 5 місяців до 10 кг від"їлося, навіть не знаю :)
дякую за поради! о, прокинувся, ідем товкти кашу :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 30 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 July 18 )

• З днем народження
    Romanna 
    - Вік: --

Реклама

Перекладач онлайн