Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Введення прикорму - 9 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Парад фото у вишиванках

• 89 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Введення прикорму - 9 Що? Як? Коли? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 липень 2013 - 10:26

Продовжуємо говорити про пригодовування. Коли вводити щось крім грудного молока чи суміші? З чого починати і в якій послідовності вводити продукти? Як ввести новий продукт і яка норма кожного продукту в залежності від віку дитини? Про все це говоримо тут.Довідкову інформацію про сучасні (рекомендовані ВООЗ) терміни, критерії і схеми введення прикорму ви можете переглянути в темі
Правила введення прикорму (натисніть тут, щоб перейти до теми)
Також чудова стаття з відповідями практично на усі питання молодих мам щодо прикорму
Прихований текст
.
<br style="font-size: 13px; "><br style="font-size: 13px; ">Попередні теми-обговорення:<br style="font-size: 13px; ">тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут і тут .
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 4
  • Back To Top

• 89 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Ірочка@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 травень 2013 - 21:23

Nad14ka, я даю куповане масло.
Пам'ятаю як моя бабуся робила масло. Наливала в банку сметану і дуже довго трусила нею, потім коли починали робитись комочки вона виливала в холодну воду і ложкою збирала їх до купи. Якось так, якщо все вірно запамятала)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тан-ьу-шка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 травень 2013 - 09:26

Перегляд повідомленняNad14ka (26 травень 2013 - 20:44) писав:

Дівчатка, привіт! Яке ви даєте діткам вершкове масло (маю на увазі до кашок) - куповане якогось перевіреного виробника, чи самі робите з коров"ячої сметани? Я собі так приблизно уявляю, як робиться масло в домашніх умовах - типу збити сметану міксером, напевно брати трошки більшу порцію, наприклад, стакан, щоби можна було збити, і потім те масло, яке вийде, заморозити, бо йоо ж дитинці багато не треба? Просто на практиці я ніколи такого не робила, тому буду вдячна, якщо поділитесь досвідом :girl_tender:

Я також даю куповане масло. Але мама моя робила. Взбивала в банці, так як пише Ірочка@
My Signature
Ранок… Тепла постіль… Солодкий сон… Бах… удар по голові пультом — "Кучимутики!!!"
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svit drims 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 27 травень 2013 - 10:04

Nad14ka, моя думка така, що дом. масло дуже жирне для дітей, хоч воно домашнє, перевірене, але дитині я би його не давала. Надто тяжко для шлунка і підшлункової. Я взагалі ще ніякого масла не давала дитині. ІМХО

Повідомлення відредаговано Svit drims: 27 травень 2013 - 10:05

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тоя 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 травень 2013 - 11:25

Я також перестала давати масло в каші, воно має ддуже сумнівну якість, хоч купую дороге, а як в каші розтане то повергу зявляються жовті жирні плями
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алінка25 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 27 травень 2013 - 11:41

Прихований текст
Недавно почула по радіо як розпізнати що масло більш-менш натуральне.
My Signature
Зображення
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алінка25 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 27 травень 2013 - 12:35

я масло даю хіба до картопельки пюре, а до кашок не даю
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sveta13 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2013 - 00:04

Привіт дівчата!!! ми два місяці маємо недобір у вазі і нам порадили вводити прикорм. в мене до вас запитання: чому дехто вводить дітям каші молочні,а інші безмолочні???яка різниця???.ви спираєтесь лише на вподобання дітей? Вибачте шо може даю дурне запитання :wacko3:бо я далека від того,а прочитати все немаю часу...

Повідомлення відредаговано sveta13: 28 травень 2013 - 00:09

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nad14ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2013 - 00:37

sveta13, молочні каші важчі для травлення, тому зазвичай починають з безмолочних кашок (до них можна додавати трошки грудного молока або суміші, яку їсть малюк - щоб поліпшити смак і зробити прикорм більш знайомим для дитини), а згодом можна перейти на молочні кашки.

sveta13, буває, правда, що діти не хочуть їсти безмолочні кашки, тоді дають молочні. Але купуючи молочну кашку, вибирайте таку, яка не на сухому молоці, а на молочній суміші (по-моєму Хіпп на суміші).
І ще - якщо маєте час, прочитайте статтю про прикорм, яку вгорі сторінки наводить Lara! (там де пише "відповідь майже на всі питання"). Я, коли починала прикорм, теж спочатку не знала, що до чого, а в тій статті все так гaрно розписано, і читати небагато:-)
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   turquoise 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2013 - 00:44

Перегляд повідомленняАлінка25 (27 травень 2013 - 11:41) писав:

Недавно почула по радіо як розпізнати що масло більш-менш натуральне.

а я за цією порадою шойно перевірила молокію, хоч її рідко купляю, але якраз була в холодильнику, то у мене якраз мутна водичка і стала, і ніяких жирних плям)
думаю, то ще від зміни залежить - деколи те масло смачне, а деколи чути якоюсь хімкою. через те й не купляю Молокію. те саме з молоком їхнім.

Повідомлення відредаговано turquoise: 28 травень 2013 - 00:46

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   forgetmenot 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 28 травень 2013 - 09:56

Дівчатка, підкажіть, а то я зовсім заплуталась.... чим ви зараз догодовуєте своїх діток. Моїй малечі скоро 7 місяців, до цього була виключно на ГВ. З 6.5 місяців почала підгодовувати. Зранку їмо кашку, в обід їли зупку, ввечері пробували печене яблуко, паровий бананчик. Поділіться будь ласка, чим ви пригодовуєте своїх крох саме в цю пору, адже нормальної бульби, цибулі вже нема (проросли), яблука теж вже не яблука.... підкажіть своє меню на цю пору року, буду вельми вдячна :girl_tender:
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2013 - 10:32

sveta13, я починала з молочних каш на суміші, бо теж мали проблеми з вагою. Головне добре прочитати склад каші. Я брала Нутрілон, бо хіп моє дитя вертає(

forgetmenot, зранку і ввечері даю різноманітну кашу з пачок, фрукти даю лише баночні або банан купований, йогурт, сир, кефір, а от суп - варю з тої ж картоплі своєї домашньої, додаю мяско (індика, кролика) або жовток, + брюсельська капуста морожена, цвітна або нордік гречаний, вівсяний, рисовий. Ось такий суп з різними компонентами, якщо даю капусту, то не сиплю нордік, так і комбіную. Цибульку маю вже свіжу, іншу зелень свіжу свою, а от моркву, буряк не даю вже. Без картоплі ніяк, а баночне теж не вихід.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лукава Кішка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2013 - 11:19

forgetmenot, ми теж зранку і ввечері їмо каші з пачок, перший полуденок-сир, другий-кефір з ягодами (маю морожені полуницю, чорниці, персики), банан,, чи печиво з компотом. Обідаємо густими супчиками (картопля, морква, цибуля, цвітна капуста, брюсельська, броколі, м"яско (кріль, телятина, індик), 2 рази в тиждень тушкую хека з морквою і цибулею, даю жовток. До супу додаю різні кашки. Варю й буряковий борщ. Вже давненько відварила багато буряків, потерла, порозкладала в кульки і заморозила. От і користуюся ще тими запасами.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2013 - 11:19

Svit drims ми від народження на Нутрілоні і я відповідно купила кашу Нутрілон гречаний.але бачу дехто пише шо дає безмолочні каші,тому мені стало цікаво яка різниця між ними
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Беременулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2013 - 11:53

хочу ввести Даринці кефір , тільки не розумію як даввати, коли, з чим? і скільки?
My Signature
[url=http://www.malecha.org.ua]Зображення[/url

Почніть дякувати Богу за те, що у вас є, і він дасть вам те, чого вам не вистарчає![/spoiler]
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лукава Кішка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2013 - 12:46

Беременулька, я почала додавати до супів та пюре в обід, зараз лише до червоного борщу, бо коли ввела ягоди, то збиваю кефір з ягодами і даю малому на полуденок.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Miki Mouse 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2013 - 13:37

Sveta13ю я сьогодні почала перший прикорм, бо теж недобрали досить за останній місяць (всього 300г)...то я купила HUMANA безмолочну і добавила свого молочка, так якми були тільки на ГВ... А ви можете додати суміш якою годуєте малюків.....Моїй малечі дуже сподобалось, я спочатку дала тільки 3ложечки, але вона б напевне все зїла, (таку істереку закатала, що я їй більше недала(((( :girl_cray:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2013 - 13:45

Miki Mouse треба буде спробувати. нам сказали за цей місяць ввести овочі і м"ясо.як то встигнути зробити уявлення немаю :wacko3:
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Miki Mouse 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2013 - 14:46

sveta 13. а нам сказали кашку і овочі....а яка вага у ваших малеч?)...бо в нас 7кг, ніби все нормально, в пів року вага має подвоїтись до тої що від народження ми 3400 народились....але педіатр каже що мало, бо за останній місяць тільки 300г набрали, але за перші 2 по 1100, запуталась я вже з цим :girl_cray:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Каська-маська-к@т 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2013 - 15:14

Перегляд повідомленняsveta13 (28 травень 2013 - 13:45) писав:

Miki Mouse треба буде спробувати. нам сказали за цей місяць ввести овочі і м"ясо.як то встигнути зробити уявлення немаю :wacko3:

вводьте все поступово. м"ясо залиште на введення в 7-8 міс. в 5,5 чи 6 то ранувато. воно заважке. вирішіть з чого почнете прикорм. якщо через недобір хочете почати з каш - так правильніше. бо з овочами кг не наїдять. овочі вводьте після каш по схемі білі-зелені-жовті-оранджеві червоні. починайте з 1 овоча (так само і каші з 1 злаку а не суміш злаків). цвітна капуста-цибулька-кабачок--картопля-гарбуз-морква(капуста брокколі). потім просту капусту (вона відразу не вводиться бо має здатність дути животики). картоплю мішайте з іншим овочем (н-д кабачок чи цвітна капуста, бо сама картопля крохмалиста і діти нею давляться). не збивайте блендером невимочену картоплю, бо отримаєте клейстер :)
потім вводьте м"яско. варіть в пароварці чи в 2 водах (першу воду злити). додавайте до овочів. м"ясо телятина чи кролятина чи індик. курка алерген. субпродукти не пораджу, бо не даю свому ні печінки ні інших тельбух, бо домашнього немаю, а магазинному субпродукту не довіряю взагалі, так як печінка орган фільтруючий і хто зна шо він нам фільтрував...ІМХО
свинину здається після року вводять
після м"яска вводьте кисломолочку - кефір чи біфівіт. потім сирок з закваски чи з кефір+молоко (дитяче) чи молоко дитяче+лимон. потім йогурт, наріне що посмакує
жовток краще починати з перепелиного (не алергічний і легший). потім курячий але обережно і потрошки. білок після року
рибу - починали з річкової форелі.
перекус з фрутів - яблука жовті-зелені а потім червоні. банан. безкісточкові а потім кісточкові фрукти. ягоди якщо є морожені. а в сезон свіжі. обережно з полуницею. диню і кавун не давайте цього року 100% заважкі вони на нирки
печиво почиали з дитячого хайнц. Марії=До кави-чаю не давала.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 травень 2013 - 15:35

sveta13, я вважаю, що тут нічого поганого немає, каша нутрілон на суміші, тим більше на тій, яку ви їсте.

Беременулька, я давала кефір на полуденок з печивом, печиво розчиняла в кефірі.

Miki Mouse, ви взагалі дуже добре набираєте, ми в півроку важили майже на 1 кг менше і народилися майже 3300 грам. Порадьтеся ще з одним педіатром на рахунок прикорму і ваги.

Miki Mouse, sveta13, дівчата, моя порада - не поспішати, бо якщо ви і буде все вводити по правилах, але все на раз, то теж не справа і так не можна, це тяжко для дитячих шлунків, переходити від ріденького молока до відразу такої різноманітності їжі, як вам кажуть. Перший прикорм - це знайомство з їжею і аж ніяк ви їм перші місяці не нагодуєте дитину і не додасте у вазі, основою лишається або материнське молоко, або суміш. А мяско взагалі хоча б з 7 місяців, а то і з 8 вводять.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 89 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 тра 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 кві 2018 22:52

Показати коментарі (2)

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 бер 2018 08:58

Показати коментарі (2)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 бер 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 бер 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 бер 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Юлько світлина

Юлько  Дівчатка, де можна у Львові зробити дитині ЕХО серця? Хто в курсі лікар Жельов проводить цю процедуру?

13 лют 2018 23:02

Показати коментарі (3)

Ryzyk світлина

Ryzyk  З родичів чоловіка , найбільше мені подобається - Я . фб ))

04 лют 2018 12:11

Показати коментарі (1)

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа  світлина

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа   За свята наїли животик? Гайда до нас на форум ""Прощавайте зайві кілограми! Худнемо до Великодня." http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=72743&st=60&p=2813863

29 січ 2018 09:15

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 травень 18 )

Реклама

Перекладач онлайн