Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Сімейне життя як воно є - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Сімейне життя як воно є Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ProstoMAMA 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 27 April 2017 - 12:19

Привіт усім. Хочеться з кимось поговорити на тему сімейних відносин між чоловіком і дружиною. Не можу прросто зрозуміти чи то я не правильна і стосунки в нас нікудишні, чи насправді у всіх свої проблеми і всім не солодко.
Розкажу трішки про нас .Одружена з чоловіком тілтки 2 роки. А вже сто раз хотіла розвестися.Яка причина спитаєте, агресія чоловіка постійна, його друзі з якими проводить часу більше ніж зі мною і дитиною (1рік),постійна брехня ,ну і звичайно алкоголь і що гірше ПЛАН (куріння його мене давно виводить з себе, це ще було і до одруження, але обітцяв що кине) .Я теж не ангел, в плані що виношу мозги часто(як він каже) За наше не довге спільне життя в мене накопилося стільки злості і агресії до нього що часто думаю що просто ненавижу його. Пробачте що пишу тут багато ,може все на купу і це зовсім нікому не цікаво ,але я хочу хоч так виговоритися.
Почалося наше спільне життя теж не дуже романтично. Ніби вме було квартира, машина, ми обоє працювали я зразу завагітніла, ніби тільки жити і радіти. Таине тут то було. Чоловік завжди після роботи пропадав десь з друзями для нього це було привично, а я після роботи їхала в чужу для мене квартиру (переїхала до нього) готувала їсти ,займалася хатніми справами і мені хотілося просто проводити час з своїм чоловіком, але додому він приходив пізно коли треба лягати спати ,тому мені вистачило б пальців однієї руки щоб перерахувати скільки вечорів ми молоде подружжя провели разом. Далі я вагітна була постійно сама, мої дпузі і родичі залишилися за 100км від мене ,коли мені лікар сказав більше лижати ,чоловік сказав от ти і лежи я ж тобі не заважаю ,я ж не хворий щоб лягти і біля тебе лижати. Так я і провкла сама гуляючи з місцевим дворняжкою вівчоркою по вечорах. Чоловік постійно брехав що в йому треба чи щось еа роботі чи машину ремонтувати чи ще щось
Часо потім взнавала що годинами просто пиво пив з.друзями. Потім маленька дитина і знову я сама .....постійно сама.Навіть сама вже і купала, доглядала, не мала можливості нісого зробити ні кому лишити і хоч трошки приділити часу собі. Чоловік за рік НІ РАЗУ не залишався сам з дитиною. Крім того чоловік це суцільна агресія, СУЦІЛЬНА, наприклад як що він їде в машині і заїде в яму він буде бити руль ,кидати телефоном, крити матами всіх і все бо всі навколо. ... ,не зважаючи що в машині дитина, коли в нього зависне ноут він матами буде кричати і хлопати кришкою, навіть коли стаееться щось зовсім буденне він агресує і трьох поверховими матами криє все,на це дивитися постійно мала дитина ((( Ну і звичайно куди без алкоголю, просто любить його дуже і курнути любить ,життя ж гамно а так курне і все розквітає. До мене часто агресує, а я дома з дитиною ,жахливо затуркана стала(втікала на тиждень до баттків нічого не міняється. Я не знаю що робити, довго ще так не протягну ,постійно істерики, морвльно важко самій в чужому місці з чоловіком якому не важливо що ти говориш. Шось не так сів в машину і поїхав куди схотів. ..а я далі сама в 4 стінвх нікуди подітися, мвленьке анголятко і спасає. Хто дочитав мої соплі до кінця скажіть що робити??як бути тою мудрою жінкою,зберегти сім'ю, і виправити чоловіка, і себе? Дякую що вислухали
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 27 April 2017 - 13:16

привіт!
боляче читати такі розповіді....
знаю одну родину із дуже подібною ситуацією....
романтика там була лише коли він пропонував одружитися: квіти, ресторан...
а далі - все як у Вас. лише без плану....
вона рятувалася від депресій роботою, дачею та малими дітьми. мільйон разів хотіла розлучитися, але старший синочок все просив маму: "а давай вибачимо татка?" згодом, підрісши, син зауважив, що дурним був... і мама теж дурна, якщо послухалася малу дитину у такій "кончєній" ситуації.....
ця родина існує вже більше 30 років. саме "існує"....
чоловік так і не змінився. лише після смерті сина (уже дорослого) перестав пити.
жінка, набравшись трохи мудрості, почала змінюватися сама, змінювати свій підхід о чоловіка.... це трохи вплинуло і на нього: став менш агресивним...
але, всеодно, назвати таке життя (співіснування) НОРМАЛЬНИМ, чи хоча б ТЄРПІМИМ, язик не повертається.....
мені шкода їх обох. так-так, чоловіка теж шкода, бо своєю неадекватною поведінкою він позбавляє себе повноцінного життя, дружнього спілкування, взаєморозуміння, кохання, врешті-решт....

я не можу вам радити розлучатися. не можу радити і терпіти, мудрішати чи щось змінювати....
просіть у Бога мудрості і правильного рішення.
бережіть себе і маля.

нехай у вас усе налагодиться :give_heart:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Унюня 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 27 April 2017 - 13:22

а по скільки вам років? та квартира яка у вас була то ваша і вона вільна чи ні?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 27 April 2017 - 13:24

ще раз перечитала вашу розповідь.
у моєму сімейному житті теж був час, коли здавалося, що, все - кінець.
ситуація була відмінною від вашої, але все-таки, усі подружні починання летіли шкереберть у прірву сварок, образ, непорозумінь, лайок і постійного невдоволення....

тоді з чоловіком ми серйозно поговорили. задалися запитанням: А ЧИ ХОЧЕМО МИ ЩЕ БУТИ РАЗОМ?
через увесь бруд і, здавалося, непроглядність ми таки розгледіли слабеньке ТАК.
а якщо ТАК - то значить треба щось робити, змінюватися (змінювати себе ,а не намагатися підлаштувати під свої стандарти іншого).
після цього почали потроху "випливати"....
звичайно, були "зриви" ,звичайно ,і зараз не все ідеально. але ми знаємо, що хочемо бути РАЗОМ і намагаємося перебудуватися так, щоб спільне життя було комфортним для обох.

може, і вам варто серйозно про все поговорити?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Унюня 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2017 - 13:40

Жабка діло каже!!!

Перегляд повідомленняМама Жабка =) (27 April 2017 - 13:16) писав:

мудрішати чи щось змінювати....
бережіть себе і маля.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 April 2017 - 14:00

ProstoMAMA, обіймаю вас... шкода... дуже шкода дитину і вас, ну і чоловіка вашого шкода, бо живе невідомо чим і по дурості своїй тратить своє здоров'я...

Непорозуміння, сварки і докори є у всіх без вийнятку, ідеальних сімей не існує. Хіба "кіно" грають на людях, то це так.
В мене теж складна ситуація в сім'ї, але якось стараємось "розрулити" все, зрозуміти один одного і жити далі, бо є заради кого.
Спробуйте не сваритись, не псіхувати, а просто поговорити чи почніть переписку у вайбері, наприклад, це якщо не получається говорити наживо.
Якщо бесіда не дасть результату, то я би поїхала до батьків, але не на тиждень, а доти доки він не зрозуміє ЯК йому без вас з дитиною і чекала би, щоб він приїхав забрати і там би серйозно поговорила.

Але чесно... план+алкоголь в поєднанні зі скаженими псіхами... сумніваюсь, що з нього буде толк по житті. ІМХО

Сил вам, терпіння і мудрості!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2017 - 14:18

Сумна історія.
Ви питаете поради, але тут важко щось радити. Можу тільки сказати, як би я вчинила. А я допечі так і вчинила в свій час...
Коли ти розуміеш, що людина поруч тобі чужа,і окрім
роздратування , злості, а то й гірше, ненависті нічого не викликае. Я б не терпіла.
Мені зі сторони в цих стосунках нема поваги...
На чому вони тримаються, на вашому терпінні?
Ви думаете, вам хтось подякуе... Чи дитина щось хороше бачить?
Такі стосунки більша травма для неї, ніж відсутність папи....
Якщо так як ви написали, то тун нема що зберігати, та й нащо?
Звільніть місце для людини, яка може щиро полюбить вас і вашу дитину.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2017 - 14:27

[quote name='Козюлька' timestamp='1493294408' post='2773810']
ProstoMAMA, обіймаю вас... шкода... дуже шкода дитину і вас, ну і чоловіка вашого шкода, бо живе невідомо чим і по дурості своїй тратить своє здоров'я...

Непорозуміння, сварки і докори є у всіх без вийнятку, ідеальних сімей не існує. Хіба "кіно" грають на людях, то це так.
В мене теж складна ситуація в сім'ї, але якось стараємось "розрулити" все, зрозуміти один одного і жити далі, бо є заради кого.
Спробуйте не сваритись, не псіхувати, а просто поговорити чи почніть переписку у вайбері, наприклад, це якщо не получається говорити наживо.
Якщо бесіда не дасть результату, то я би поїхала до батьків, але не на тиждень, а доти доки він не зрозуміє ЯК йому без вас з дитиною і чекала би, щоб він приїхав забрати і там би серйозно поговорила.

Але чесно... план+алкоголь в поєднанні зі скаженими псіхами... сумніваюсь, що з нього буде толк по житті. ІМХО

Сил вам, терпіння і мудрості!
[/quote]

Дякую Вам за підтримку. Говорили багато і часто і по різному. Каже що так знає що не можна робити так ,погоджується зі мною ,але дальше знову те саме. Я й сама вже настіль зла і накручена що агресую на все.Тримаю обіду на різні ситуації.Його батьки кажуть та він хлопець то всьо пройде, друзі до пори до часу. Тато в нього такий же агресивний (( тому він не зміниться. Моя мама каже куди ти дивилася як заміж виходила. А куди я дивилася сама не знаю....

[quote name='allinav' timestamp='1493295488' post='2773813']
Сумна історія.
Ви питаете п

оради, але тут важко щось радити. Можу тільки сказати, як би я вчинила. А я допечі так і вчинила в свій час...
Коли ти розуміеш, що людина поруч тобі чужа,і окрім
роздратування , злості, а то й гірше, ненависті нічого не викликае. Я б не терпіла.
Мені зі сторони в цих стосунках нема поваги...
На чому вони тримаються, на вашому терпінні?
Ви думаете, вам хтось подякуе... Чи дитина щось хороше бачить?
Такі стосунки більша травма для неї, ніж відсутність папи....
Якщо так як ви написали, то тун нема що зберігати, та й нащо?
Звільніть місце для людини, яка може щиро полюбить вас і вашу дитину.
[/quote]

Напевно Ви праві. Я багато раз думала піти. Але чесно страшно з дитиною самою залишитися,хоч ніколи не думала що буду таке терпіти. Не повірила як би мені хтось сказав. Думала пошлю і піду як хоч раз обідить, а на ділі я не така борза виявляється. ..

[quote name='Мама Жабка =)

я не можу вам радити розлучатися. не можу радити і терпіти, мудрішати чи щось змінювати....
бережіть себе і маля.

[/quote]

Дякую за Ваші слова
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2017 - 14:53

ProstoMAMA, не бійтесь! Не одна лишалась сама з дітьми на руках і нічо, не пропала, дала раду і дітям і собі.
Тим більше є до кого прийти, якщо батьки вас розуміють і підтримають, то ви вже не будете самі.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2017 - 15:04

Знаєте,дісно важко щось радити. У нас теж був момент,коли я вже хотіла розлучатися,але я знала що люблю свого чоловіка і він любить мене,тому ставити крапку я не хотіла. Я просто почала більше молитись. Я молилась не просто,щоб чоловік змінився,а щоб змінилася я і моє ставлення до нього. Я почала більше приділяти уваги йому,слухати,що його захоплює,готувати те,що він любить,навітьякщо цього не любила я,і ще багато дрібниць. Поступово все змінилося. Звичайно це було важко бо в багатьох моментах я пересипала через себе,але зараз в нас чудові стосунки і ми прагнемо до більшого!
Насправді роботи було багато,зусиль багато,а кроки покращення здавались міліметровим,але зараз я розумію що це було не марно.
Я вам навела власний приклад. Вам можуть давати багато порад,але рішення і вирішення лише за вами!!!!
My Signature
Зображення
  • 4
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2017 - 16:55

Перегляд повідомленняТолянка (27 April 2017 - 15:04) писав:

Знаєте,дісно важко щось радити. У нас теж був момент,коли я вже хотіла розлучатися,але я знала що люблю свого чоловіка і він любить мене,тому ставити крапку я не хотіла. Я просто почала більше молитись. Я молилась не просто,щоб чоловік змінився,а щоб змінилася я і моє ставлення до нього. Я почала більше приділяти уваги йому,слухати,що його захоплює,готувати те,що він любить,навітьякщо цього не любила я,і ще багато дрібниць. Поступово все змінилося. Звичайно це було важко бо в багатьох моментах я пересипала через себе,але зараз в нас чудові стосунки і ми прагнемо до більшого!
Насправді роботи було багато,зусиль багато,а кроки покращення здавались міліметровим,але зараз я розумію що це було не марно.
Я вам навела власний приклад. Вам можуть давати багато порад,але рішення і вирішення лише за вами!!!!

Дякую. Я напевно перед тим як піти остаточно мушу попробувати зробити як кажете Ви ,і переступити через себе. Треба дійсно почати з молитви. Чесно я навіть і не знаю як живуть інші молоді сімї з середини, бо так все у всіх добре. Я думала можливо так як ми живемо і має бути, настільки вже звикла до цього. А батьки мене дуже підтримають,кажуть що завжди чекають і допоможуть) вони в мене святі) ))))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Papilon 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 April 2017 - 17:13

Звісно, що у кожній сім'ї часом бувають непорозуміння, бездоганних людей не існує, але коли нерозуміння стають систематичними, то тоді варто робити певні кроки. Ясна справа що радити вам як поступати ніхто не взмозі, ви самі повинні розставити пріоритети. Якщо є за кого і за що боротись то звісно, ідіть на зустріч, дещо пропускайте повз вуха, дечого не помічайте, але за цим всім не загубіть себе, я в жодному разі не маю на уяві щоб ви принижувались перед чоловіком, зовсім ні- просто старайтесь проаналізувати свої вчинки, можливо ви щось робите не так!?, міняйтесь самі і своє відношення до ситуації, можливо це допоможе чоловікові стати на правильний шлях, і зрозуміти цінність сім'ї, а не тікати від дружини і маленької дитини, щоб попити пива. Чесно, я завжди хотіла зрозуміти чим керуються чоловіки коли поступають саме так як ваш, але виправдань для них знайти і досі не можу.
Таке враження що чоловік не боїться вас втратити, а треба щоб боявся!!! Знайте собі ціну, любіть і поважайте в першу чергу себе і дитину, а час обов'язково розставить все на свої місця, питання в тому скільки ви готові терпіти і чекати покращення.
Бажаю вам сили і мудрості прийняти правильне рішення!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2017 - 17:53

А як має поводитися чоловік в якого маленька дитина і молода сімя. Я чесно вже не знаю.Розкажі як було у Вас коли Ви ходили вагітні а потім народився маленький ангелик :AllSmail (155):

Перегляд повідомленняPapilon (27 April 2017 - 17:13) писав:

Звісно, що у кожній сім'ї часом бувають непорозуміння, бездоганних людей не існує, але коли нерозуміння стають систематичними, то тоді варто робити певні кроки. Ясна справа що радити вам як поступати ніхто не взмозі, ви самі повинні розставити пріоритети. Якщо є за кого і за що боротись то звісно, ідіть на зустріч, дещо пропускайте повз вуха, дечого не помічайте, але за цим всім не загубіть себе, я в жодному разі не маю на уяві щоб ви принижувались перед чоловіком, зовсім ні- просто старайтесь проаналізувати свої вчинки, можливо ви щось робите не так!?, міняйтесь самі і своє відношення до ситуації, можливо це допоможе чоловікові стати на правильний шлях, і зрозуміти цінність сім'ї, а не тікати від дружини і маленької дитини, щоб попити пива. Чесно, я завжди хотіла зрозуміти чим керуються чоловіки коли поступають саме так як ваш, але виправдань для них знайти і досі не можу.
Таке враження що чоловік не боїться вас втратити, а треба щоб боявся!!! Знайте собі ціну, любіть і поважайте в першу чергу себе і дитину, а час обов'язково розставить все на свої місця, питання в тому скільки ви готові терпіти і чекати покращення.
Бажаю вам сили і мудрості прийняти правильне рішення!

Чим він керується.Думаю це спосіб життя такий.Ми зустрічалися 3 роки і він постійо бігав за мною,але за друзів не забував.Зате казав от будемо ми жити разом мені їх не треба буде.Ти будеш в мене в дома.Але міняти звичний спосіб життя йому напевно не захотілося.Він не може всидіти в дома.Таке враження що він мусить кудись піти бо задехнеться.Він любить просто двіж паріж ,гулянки,друзів,і напевно не до сімї йому.А найгірше що я сама тут((( Так хочеться в скандальні моменти плюнути і піти ...а куди йти з дитиною.Треба або таксі і 100км їхати або просити щоб хтось відвіз.Я тут як в клітці.А от йому легко піти чи до друзів чи до родичів чи батьків....всі під боком...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ninaalex 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2017 - 18:11

ProstoMAMA, а скільки вам років і чоловіку?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2017 - 18:17

Перегляд повідомленняNinaalex (27 April 2017 - 18:11) писав:

ProstoMAMA, а скільки вам років і чоловіку?

по 27
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikoletta 2000 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 April 2017 - 18:33

Перегляд повідомленняProstoMAMA (27 April 2017 - 17:53) писав:

А як має поводитися чоловік в якого маленька дитина і молода сімя. Я чесно вже не знаю.Розкажі як було у Вас коли Ви ходили вагітні а потім народився маленький ангелик :AllSmail (155):

Чим він керується.Думаю це спосіб життя такий.Ми зустрічалися 3 роки і він постійо бігав за мною,але за друзів не забував.Зате казав от будемо ми жити разом мені їх не треба буде.Ти будеш в мене в дома.Але міняти звичний спосіб життя йому напевно не захотілося.Він не може всидіти в дома.Таке враження що він мусить кудись піти бо задехнеться.Він любить просто двіж паріж ,гулянки,друзів,і напевно не до сімї йому.А найгірше що я сама тут((( Так хочеться в скандальні моменти плюнути і піти ...а куди йти з дитиною.Треба або таксі і 100км їхати або просити щоб хтось відвіз.Я тут як в клітці.А от йому легко піти чи до друзів чи до родичів чи батьків....всі під боком...

А скажіть будь-ласка скільки років вам з чоловіком? Якщо чоловікові за двадцять,то нічого дивного в тому,що він хоче до друзів немає. Те, що курить план,також не страшно. Бувають речі набагато страшніші .Коли я була вагітна,то чоловіка не було поряд , приїхав він за три дні до народження синочка,а коли дитині виповнилося 6 місяців, також змушений був їхати за кордон, то я і купала і доглядала дитину сама. Пригадую одного разу вночі просинаюся, а моя дитина гаряча, температура 39, я в квартирі сама,батьки також живуть далеко.Нема кому навіть в аптеку сходити))після того випадку завжди комплектую аптечку) дочекала до ранку, і поїжали ми в лікарню, а там ангіна! Можливо не так все у вас і поганно. Чоловіки переважно не хочуть залишатися з малими дітьми дома,
напевно бояться. А на рахунок агресії то можна заспокійливі ліки попити.А що говорять батьки чоловіка? Ви проживаєте з ними? Два роки в шлюбі, це дуже мало.Все ще може налагодитися.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2017 - 18:45

Знаєте,я хоу вам ще дати одну пораду) Зацікавте свого чоловіка собою) Займайтеся чимось що вам подобається і ви будете розвиватись і квітнути) це така дуже субєктивна проада,але одна із моїх подруг сказала,що вдекреті вона сама собі стала нецікавою і вона побачила,що чоловікові цікавіше на роботі ніж з нею вдома) До речі в мене теж таке було,коли я тільки но пішла в декрет. А коли знову почала робити те,що мені подобається і приносить задоволення,то і я трохи віджила. Дитину теж нема на кого лишати,то я її всюди беру з собою.

Повторю,це лише суб'єктивно,я ж не знаю вас
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мандаринка88 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2017 - 20:29

ПростоМама дуже важка ситуація,в мене з чоловіком теж були скандали,а коли планували,бо довго не могла завагітніти,то протягом семи років також випивав,обзивав,а потім змінився,коли я сказала або я або розлучення.

А зараз закінчив роботу і додому до малої,так тішиться,коли вона до нього сміється.Ви мусите все обдумати і вирішити,що краще самій з дитиною але з чоловіком чи без нього.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2017 - 20:41

Дуже гарна порада про молитву. Починайте з неї. А ще, знайдіть можливість відвідати психотерапевта. Я так робила.
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2017 - 20:48

Перегляд повідомленняnikoletta 2000 (27 April 2017 - 18:33) писав:

А скажіть будь-ласка скільки років вам з чоловіком? Якщо чоловікові за двадцять,то нічого дивного в тому,що він хоче до друзів немає. Те, що курить план,також не страшно. Бувають речі набагато страшніші .Коли я була вагітна,то чоловіка не було поряд , приїхав він за три дні до народження синочка,а коли дитині виповнилося 6 місяців, також змушений був їхати за кордон, то я і купала і доглядала дитину сама. Пригадую одного разу вночі просинаюся, а моя дитина гаряча, температура 39, я в квартирі сама,батьки також живуть далеко.Нема кому навіть в аптеку сходити))після того випадку завжди комплектую аптечку) дочекала до ранку, і поїжали ми в лікарню, а там ангіна! Можливо не так все у вас і поганно. Чоловіки переважно не хочуть залишатися з малими дітьми дома,
напевно бояться. А на рахунок агресії то можна заспокійливі ліки попити.А що говорять батьки чоловіка? Ви проживаєте з ними? Два роки в шлюбі, це дуже мало.Все ще може налагодитися.

Можливо Ви праві) нам по 27років. Батьки живуть окремо але не далеко. Кажуть що друзі до пори до часу. Тато такий же агоесивний і розумію в кого він так й,кажуть батьки що всіх перщк сварки що ми ще не притерлися. Але дивлячись на маму чоловіка вона поосто змириламя з таким життям і ставленням.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (1)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 Apr 2018 22:52

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 15 July 18 )

• З днем народження
    nadja13 
    - Вік: --

Реклама

Перекладач онлайн