Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Aşk-ı Memnu "Заборонене кохання", "Запретная любовь" - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Aşk-ı Memnu "Заборонене кохання", "Запретная любовь" ...історія коханя, що шукає це кохання... Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Krav4yk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 17 October 2014 - 10:25

Це й серіал так мені сподобався, що вирішила створити тему для обговорення. ...дописую його до своїх улюблених фільмів.

Це турецький серіал "Aşk-ı Memnu" ...що тримав інтригу в Турції з 2008 по 2010 рік, і до сих пір тримає!! Феномен ББ (Біхтер і Біхлюль) настільки заципляє, що ти не можеш про них не думати.

Чесно сказати, Ви не знайдете в цьому серіалі цілком позитивного героя, як буває, що мене дуже здивувало на початку. Я серій 10 думала ну яка ж вона та Біхтер, що вона не "хороша" чи "хороша"? А це і є справжнє життя...ми не без грішні!!!

....буває ж кохання тихе, спокійне; а буває з шаленою пристрастю, з вогнем у грудях і на вустах.
А ще бувають чоловікі відважні, сильні, красиві, які беруть тебе і несуть на руках через терни до зірок...а бувають Чоловікі красиві, круті, але слабкі....таке життя!!

Спойлер

Гра акторів супер, ці погляди, рухи, поведінка....а музика пробирає до душі...одяг, макіяж...природа, місцевості Стамбула...кожна дрібничка доведена до ідеалу!

Спойлер

ну і ББ
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2015 - 20:23

Ніхто щось не дивиться це й серіал....а сьогодні "перегортала" пару серій...ах..як найду час передивлюся ще раз!!!! :AllSmail (155): :AllSmail (155): :AllSmail (155):
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sakyra 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 12 March 2015 - 20:04

привіт! можна я до вас, бо одному спілкуватися важко...
я якось так непомітно для себе присіла на турецькі серіали, хоча чесно признатися серіали не дивилася, якось мені все так награно в наших серіалах не природньо...а турецькі то зовсім інше, з ними якось так переживаєш, співчуваєш, ніби живеш їх життям...
почалась моя "любов" до турецьких серіалів з анонсів на каналі 1+1, так як часу дивитися по ТБ не було шукала серіали в інтернеті.
спочатку було Величне століття, потім Сила, В чому вина Фатмагюль...та найбільше зі всіх мене вразив серіал Сила кохання Феріхи, який зараз йде по 1+1, після нього почала дивитися Заборонене кохання....
подивилася ще навіть не половину, але серіал захоплює, не так як Феріха, але цікаво...яке ж воно заборонене кохання, і до чого воно приведе... хороша гра акторів...хороший сюжет... буду дивитися далі, хоч і кінець вже знаю...
а ще подобається те що кінець в турецьких серіалах буває дуже несподіваним (а не завжди такий нудно-солодкий як в наших) і інколи несправедливий, але якийсь такий реальний і життєвий...
My Signature
Зображення

Життя пройде , немов вода , i вiдцвiте , немов вишнева гiлка...
В життi одна помилка - не бiда... Бiда , коли усе життя - помилка.

© Лiна Костенко

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2015 - 16:58

Sakyra, ох як мені цікаво, які у вас буду емоції!!
...Заборонене кохання, то на реальних подіях написана книга!!! так що тут життя так життя!!!
Чекаю вашого відгуку!!

...я ще неможу відійти від цього серіалу, обвязково хочу подивитися ще раз спокійно. А Феріху теж подивилася...але для мене "ББ" то зе бест!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 March 2015 - 12:10

мені залишилося ще пару серій, до кінця, але вже зараз в мене якісь суперечливі емоції...
My Signature
Зображення

© Лiна Костенко

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 March 2015 - 21:46

Sakyra, так і є...бо то життя!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 March 2015 - 12:37

Додивилася, я нарешті серіал...вирішила поділитися своїми емоціями...якщо чесно мене не вразило заборонене кохання Біхлюля і Біхтер, з самого початку воно було неправильним...це була радше пристрасть а не кохання і була вона такою шаленою саме тому що була забороненою....
я чомусь більше прониклася історією Біхлюль-Ніхал, більше вболівала за їх кохання, так можливо Біхлюль і не кохав її спочатку, але потім мені здалося що він таки її полюбив по-справжньому і дійсно хотів того весілля, а от Біхтер поводилася на мою думку трохи егоїстично по відношенню до Біхлюля, вона йому нав'язувалася з самого початку і якби вона його не поманила, то не було б тієї зради яку він вчинив по відношенню до свого дяді... Біхтер тільки через свою помсту вернулася до Аднана, щоб розбити життя всім, якби вона тоді поїхала в Америку, все було б по-іншому...
і хоча мені вкінці шкода її було, але вона сама винна, вона сама довела себе до такого стану...чомусь більше мені обідно саме за Ніхал і Біхлюля, в них були такі гарні плани... і думаю б вони були б щасливі разом...

ну от якісь такі емоції...
My Signature
Зображення

© Лiна Костенко

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 March 2015 - 17:11

Sakyra, дякую що поділилися!!! Мені приємно що ви написали!!
І ваша думка і ємоцііі є по своєму правильні...я вже досить тривалий час читаю дописи і коментарі на інших сайтах про цу іторію це й серіал... І вони розділяються...геть так само як наші звами. Всі сперечаються чи дійсно було це кохання, сперечаються за героя Біхлюля...який він? Смазливий боягуз, боявся втрати гроші, чи дійсно любов дядька і сімю, чи любив він Біхтер, чи любив Ніхал? ...якось у мене не однозначні думки про нього, може перегляну ще раз і зрозумію більше...
А Біхтер?? Як на мене то вона з самого початку не вірила в кохання, що воно існує, ...але сталося так що вона по кохала, я все таки думаю що покохала, чого дуже нехотіла і тікала від цього...далі вона зрозуміла що не потрібні іій гроші, будинок, Аднан, вона не може з ними жити і обманювати...ій потрібне іі кохання. Так вона не ідеальна, не ідеальна всвоііх вчинках...і так.далі. Але вона любила а іі зрадили, кинули....одностороннє кохання то божевілля!
Ах...Ніхал, невинне правильне дівча!! Чи булаб вона щаслива з ним? Як ви думаєте?
І ким був для вас Біхлюль, чи мігби він змінитися і бути щасливим з Ніхал? Адже ви повірили в його почуття до Ніхал.
Я то не повірила.

І саме головне, що це роман, історя, серіал...заставляє, думати, обговорювати, як? Чому? І в кожного викликає такі різні відчуття...це так цікаво, що кожен для себе побачив. О це і безціним, що думаю і хотіли його ''автори"".
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 March 2015 - 09:20

я також читала різні думки і відгуки, ще до того як почала дивитися...то дійсно так "скільки людей стільки й думок..." кожен бачить і відчуває по-своєму...

для мене Біхлюль, спочатку був дійсно "смазливим" хлопчиком, який користується своєю популярністю і прожигає своє життя на гроші дяді...але протягом серіалу він міня ється ніби дорослішає і розуміє життя, після того ганебного вчинку, по відношенню до свого дяді, він так злякався і вирішив сховатися під крилом Ніхал, але потім з часом мені здається що він таки дійсно її покохав, не так як Біхтер, це не було таке шалене пристрасне кохання, а дійсно якесь таке романтичне і спокійне...я думаю що вони були б щасливі разом, поїхали би в Америку і все би згодом забулося... дуже багато людей було проти їх кохання, таж сама мадмуазель, я не розумію для чого вона те все зробила, адже після того як Біхлюль був з Ніхал, він відказався від Біхтер...

Бішир, ще один персонаж який заслуговує уваги, він дійсно зробив неможливе, проковтнувши всю обіду і кохання він зберіг таємницю для щастя Ніхал...і можливо якби не смерть він би так її і не розкрив би...

але дуже тут багато в цьому серіалі "якби..."

для мене кохання Ніхал і Біхлюля, було більш реальним...ніж пристрасть Біхтер і Біхлюля...
My Signature
Зображення

© Лiна Костенко

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 March 2015 - 11:14

Sakyra, Ви знаєте прочитала ваш думки про Біхлюля, і можу сказати що погоджуюся з вами. Так він змінився і покахав по інакшому...хоча він і любив Ніхал і до того...просто його відношення змінилося, він побачив що вона його кохає...чисто і невинно. Адеже він цілувався з нею і переспав...тож не зпроста і думаю він би не зробив цього сумніваючиш., він не настількиж козел!!

Але от на рахунок останньої думки..."кохання Ніхал і Біхлюля, було більш реальним...ніж пристрасть Біхтер і Біхлюля... " я не можу погодитися, реальним було і те і інше...бо без тоїї пристрасті і навіть скажу почуттів, не відбулися би зміни у Біхлюля, і та любов між ним і Ніхал!!

От цікаво мені булоб почитати це й роман...що пише автор? може ми тоді краще зрозуміли які були почуття, і думки цих людей! В цій реальній історії.

А ще я десь було прочитала .(не читати тим хто планує дивитися чи дивиться!!)
.
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 March 2015 - 15:41

Перегляд повідомленняKrav4yk сказав:

бо без тоїї пристрасті і навіть скажу почуттів, не відбулися би зміни у Біхлюля, і та любов між ним і Ніхал!!

можливо і так..не можу з вами не погодитися...) я мала на увазі, що зв'язок Н-Б, був більш реальним в плані продовження, ніж пристрасть Б-Б, яка всерівно б з часом згасла, бо якби це було дійсно кохання, то я думаю вони б змогли втекти ще в той перший раз коли намагалися, значить Біхлюль сумнівався в силі своїх почуттів...

Спойлер

P.S. що зараз дивитеся?

Повідомлення відредаговано Krav4yk: 07 August 2015 - 23:46

My Signature
Зображення

© Лiна Костенко

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 March 2015 - 17:01

Sakyra, ааа на рахунок продовження відносин. то так!

Так, це роман написаний 1900 році...і автор каже що ця історія була насправді...навіть його друг є членом тих сімей...і йому це розповів...якось так!! Чи автор все те бачив...короче незнаю точно!!!

Що зарез дивлюся...ох та хочу багато що ....але все стримуюся..до Паски точно не буду...бо я як почну то мені потрібно все і зразу...ночами днями аби швидше переглянути. То поки тішу себе повторами інколи Феріхи, на 1+1 ще й з українським дубляжем.... :girl_tender: красота. Інколи по АТР (кримсько татарський) дивлюся "Прилив" ...потім там ще показували.."Курт Сеїт і Шура" то теж планую.
Класно було б що і це і "Заборонене кохання" показали...але я так розумію що він дорогий :greeting:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 March 2015 - 20:02

Так, це роман написаний 1900 році...і автор каже що ця історія була насправді...навіть його друг є членом тих сімей...і йому це розповів...якось так!! Чи автор все те бачив...короче незнаю точно!!!

ну якщо ще 1900 році, то це дійсно масштабна трагедія як для того часу, особливо зрада, але сучасна інтерпретація це також щось...

я зараз дивлюся серіал Л.Ю.Б.О.В.Ь. (A.S.K.), там тільки 13 серій, тому ще до Паски осилю, бо також дивлюся щоб пошвидше переглянути...в планах ще "Кузей Гюней" і "В ожидании солнца", але цей без перекладу лише субтитри, але я люблю дивитися з субтитрами вже якось звикла, бо колись в свою чергу дивилася Величне століття з субтитрами і Феріху також дивилася з субтитрами, а зараз інколи переглядаю по 1+1.

Чомусь 1001 ніч не дивилася і не хочу, всі пишуть що хороший фільм але його дивитися чомусь планів нема...
My Signature
Зображення

© Лiна Костенко

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2015 - 16:50

Sakyra, ооо, треба і собі глянути такі фільми!!!
А за 1001 ніч...то теж щость не горю бажанням...якось вже частинами бачила по тб.

А я вчора колисала сина і переглянула останню серію "'ЗЛ'' ...і ще раз переконалася...на скільки там все продумано...діалоги, в лісі....і Біхлюля на могилі...кожне слово якесь не закінчене, що заставляє нас по своєму додумувати, бачити, співставляти слова і емоцііі героіів...клас!! Так само на цвинтарі...він не може вимовити ці слава "Я завжди...я завжди...(тебе любитиму)"" чи ні??? ''Кохана я тебе....'' ...'Біхлюль тікає....це все що вмію я робити''....ах!!! І стільки питань і роздумів!!

А ще , як на мене Аднан так холодно і зі злостю говорив про Біхтер...точніше він взагалі іі незгадував і як би зневажав...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2015 - 17:45

А ще , як на мене Аднан так холодно і зі злостю говорив про Біхтер...точніше він взагалі іі незгадував і як би зневажав...

ну так , але і його можна зрозуміти, його стільки часу обманювали і виставляли дурнем навіть перед тим же Хільмі, як вони його всі дурили і доказували що нічого між ними нема і не було, можливо якби вони одразу призналися, так він би розізлився і вигнав їх обох, але думаю з часом він би все таки пробачив Біхлюля...я чомусь так думаю...
My Signature
Зображення

© Лiна Костенко

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 August 2015 - 17:53

нещодавно побачила рекламу на "плюсах"...що скоро починають показ цього серіалу!!! супер я довольна як слон!!!!!!!!!!!!!!!

...в українському дубляжі...це відпочинок мізкам і душі!!!
всім раджу!!!! :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Унюня 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 August 2015 - 23:07

може то і мені коло вас подивитись...а?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 August 2015 - 23:35

Унюня, хі ти сюди завітала!!! клас!! :give_heart: :give_heart:
ну тут вибір кожного ...як знаєш!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 September 2015 - 13:47

так, сьогодні перша серія на 1+1...
І погада якраз для того щоб закутатися, взяти чай, і дивитися нову історію життя!! :AllSmail (155): :AllSmail (155):
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Унюня 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 September 2015 - 20:18

телевізор не маю коли дивитись, тому як хтось знає сайт з українським дубляжем, то поділіться...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 July 18 )

Реклама

Перекладач онлайн