Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Поганий запах від "близької" людини - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Весняний парад аватарів

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Поганий запах від "близької" людини Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Наталюшка24 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 15 квітень 2016 - 18:26

Незнаю з чого розпочати. Ми з чоловіком живемо в будинку на два входи. Народився син і вот свекруха приходить до дитини кожен день. Від неї дуже і дуже страшний кислотний запах. Мене просто підвертає. Вона сяде на ліжко то після того як вона йде я провітрую кімнату, все з ліжка вішаю на вулицю, застелаю іншим покривалом. На другий день те що було на вулиці знову стелю і чекаю поки вона прийде. І знову те на вулицю а інше на ліжко....я це все роблю щоб бачив чоловік. Він на це уваги не звертає, запаху не помічає.Хоча сам чистюля. Їй я особисто сказати не можу бо налаштує проти мене чоловіка, чоловіку незнаю як правильно сказати щоб не посваритися. Та і не вірю що він зможе їй сказати. Бо він своїй мамі апріорі не може сказати що вона в чомусь не права чи взагалі щось проти неї. Як вирішити цю проблему?
P.S запах не поту а....сечі, видно людина не підмивається. Їй 60 років.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ulaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 квітень 2016 - 18:36

Ну, може розпочніть розмову з чоловіком з того, що ви хвилюєтеся, чи, бува, не хвора його мама, бо від неї дивний запах (а запах може про це і свідчити, може у неї проблепо по гінекології чи з мочевим, може це якесь часткове нетримання, коли людина чуть-чуть впісюється) Можливо тоді він чи вона сама звернуть на це увагу і знайдуть причину.

Повідомлення відредаговано ulaska: 15 квітень 2016 - 18:36

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 квітень 2016 - 18:45

Можливо ви праві про нетримання. Але...якщо людина не відчуває запаху від себе то орієнтовно можна митися і пратися...і чоловік нічого не відчуває...зараз скаже що я придумую
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 квітень 2016 - 18:52

Перегляд повідомленняНаталюшка24 (15 квітень 2016 - 18:45) писав:

Можливо ви праві про нетримання. Але...якщо людина не відчуває запаху від себе то орієнтовно можна митися і пратися...і чоловік нічого не відчуває...зараз скаже що я придумую

Вони напевне обоє звикли до того запаху,то мабуть в неї давно...Не знаю що порадити....Просто терпіння вам!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 квітень 2016 - 19:06

Доречі раніше, в неї вдома я сама цього не помічала, можливо тому що була тільки на кухні і близько не наближалась. Мало того що дитина так ще кожен Божий день оті провітрування. Мені вже голова болить від постійних роздумів і стресу....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alibi 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 квітень 2016 - 20:14

не думаю,що це патологія-зазвичай у старших людей той сфінктер,що тримає сечу втрачає пружність,тоді просочується сеча.Це ніби після якогось там віку(точно не скажу якого) вважається нормою.В цивилізованих країнах (та і в нашій впринципі) такі люди використовують урологічні прокладки(погугліть в неті)-це напевно єдиний вихід з цієї ситуації.Але маєте подумати як це "припіднести"свекрусі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vik1 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 15 квітень 2016 - 21:56

В моєї свекрухи тоже таке є, но це десь років 4, або я не замічала бо я там рідко була. Чоловік знає, але каже то моя мама. Ми нічо не кажимо бо живемо окремо. Дитину не залишаємо, бо мені страшно, там ніколи не їмо, не спимо, бо це чути страшно. Деколи забираємо її з роботи, то поки довезем 15 хв то мені робиться дуже зле пів дня. Як на роботі таке витримують я незнаю. Але за собою давно не дивиться, там в квартирі такий запах странний і всі речі в квартирі з запахами, тільки свекора жалко, хотя він дома буває дуже рідко, переважно в селі. Но сказати я б не наважилась, вже якби приперло то б заставила чоловіка. Мені здається що якщо і сказати то моїй свекрусі буде всеодно, вона працює пів дня, а дома нічого не робить, тільки телевізор дивиться цілими днями.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Feyana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 квітень 2016 - 23:34

Наталюшка24, дуже делікатна проблема. Я думаю, вона сама чудово знає про цю проблему, але раз ніхто не каже, то значить ніхто не помічає. Тут краще все ж обговорити з людьми, що ближче з нею спілкуються, ніж Ви. Спочатку з чоловіком, потім, можливо, свекра підключити. Можливо, що він через те і не живе з нею постійно, бо боїться сказати їй, а жити так не може. Або ще можете трошки схитрувати, сказавши, що вас турбують якісь проблеми з сечовиком останнім часом і здається ніби трохи не тримання, то підете до лікаря. Можливо вона сама зможе озвучити свою проблему побачивши "союзника" А там, можливо домовитесь, та підете разом. Ви просто здасте аналіз "по правилам"
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SEMA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 квітень 2016 - 21:15

Від баби мого чоловіка смердить,то стараюся,щоб вона рідко в нас бувала.Часто через вікно бачу,що йде,то я скоро виходжу на подвір"я і там типу щось роблю,а як зайде до хати,то потім провітрюю,але від неї чути запахом "вареного,жареного,скислого,солодкого....."і то такий запах,що один раз біля унітазу рвало мене,а чоловік не чує
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Політ_Фантазії 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 16 квітень 2016 - 21:58

Мені взагалі здається, що жінки більш чутливі до запахів, я відразу чую, що хтось був і не обов'язково має смердіти.
Скоро літо, то хай бабуся на вулиці гуляє з онуком, так допомагатиме вам і ви якось відморозитесь від її гостювань.
My Signature
«Царство жінки - це царство ніжності, тонкості і терпимості ...» Жан-Жак Руссо
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MariL 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 квітень 2016 - 23:05

можливо, проблеми зі здоровєм. Все ж треба поговорити...
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2016 - 14:38

[quote name='Vik1' timestamp='1460750179' post='2651560']
В моєї свекрухи тоже таке є, но це десь років 4, або я не замічала бо я там рідко була. Чоловік знає, але каже то моя мама. Ми нічо не кажимо бо живемо окремо. Дитину не залишаємо, бо мені страшно, там ніколи не їмо, не спимо, бо це чути страшно. Деколи забираємо її з роботи, то поки довезем 15 хв то мені робиться дуже зле пів дня. Як на роботі таке витримують я незнаю. Але за собою давно не дивиться, там в квартирі такий запах странний і всі речі в квартирі з запахами, тільки свекора жалко, хотя він дома буває дуже рідко, переважно в селі. Но сказати я б не наважилась, вже якби приперло то б заставила чоловіка. Мені здається що якщо і сказати то моїй свекрусі буде всеодно, вона працює пів дня, а дома нічого не робить, тільки телевізор дивиться цілими днями.
[/quot
Те ж саме. Круглі сутки телевізор не вимикається. Я вже почала закриватися і ніби сплю, чи не чую, чи малий спить...так вона взяла в чоловіка ключ від будинку і заходить коли хоче...жесть....я знаю якщо заведу мову з чоловіком про це то буде сварка і він їй нічого не скаже....в мене в моїй сімї інші відносини, навіть після тяжкого (фізично) трудового дня кожен один одному може сказати про неприємний запах, поганий вигляд чи ще щось таке....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ninaalex 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 19 березень 2017 - 11:09

А в мене свекруха дуже погано дружить з водою. Живемо в одній хаті. Це ппц в коридорі воняє ужас, смердючим прокуреним немитим свекром з перегаракою і спотілою немитою сверкхою, я вже задовбалася провітрювати і дезіком пшикати. Мене це так дівчата нервує. Скажіть невже людина не відчуває, що від неї штин такий? Їй всього 59 років, ще молода, бігає на роботу. Як були діти немовляла, то брала на руки їх в лежачому положенні, а потім в дитини вся голова її потякою чути, носила під умивальник голову мити. То скільки раз в день ту голову дитині мочити? А воно ще і не вимивається. Зараз я вагітна, і дай Бог родиться дитинка і мовчати не буду, хай обіжається, хай що хоче думає, мені уже пофіг . Якщо не скажу раніше, бо зараз маємо окремо 3 кімнати, мало ходить до нас. Бо теж провітрювати треба. Як хтось прийде, то так не зручно, ніби я в бомжарні живу. Вона із свекром довели мене 2 роки назад до таких психічних зривів, що я рік на антидепесантах була, страх, що такою лишуся неперевершений був. А тут завагітніла кинула пити їх, молюся щоб бути адекватною і хорошою мамою для діток. Але це все в мене результат того, що я на себе поклала, терпіла усі їх вибрики і вибрики всіх близьких рідних, прощала, мирилася, в собі переносила і що з того? Собі хуже зробила, в 30 років стати ненормальною?

Бережіть себе і свою сім'ю. А те що подумають інші, це їхні проблеми. Я думаю треба захищати свій затишок і спокій.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   VikiToriya 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2017 - 13:45

От дивуюсь з вас, дівчата... Навіщо терпіти? І мовчати? Ну і що, що образяться? Образа - це маніпуляція. Якщо ви мовчатимете, то та неприязнь у вас всередині буде тільки накопичуватися. А так і не далеко до психосоматики. Краще ввічливо і відверто розповісти про те, що вас турбує. Ви не долари, що б усім подобатися. Якщо не шануватимете себе, то тоді не шануватимуть і вас. Однозначно не мовчіть. Але делікатно скажіть про свої переживання. Можете, перевести все в жарт, що , можливо ви знову вагітні, і тому дуже чутливі до різних запахів. Проконсультуйтесь в уролога і гінеколога чим можна тут зарадити, а потім порекомендуйте цій бідній жінці. Лише Рівень толерантності залежить від вашої поваги перш за все до самої себе,чоловіка і діток, і вже потім лише до свекрухи. Але шкода , щоб через це внуки втрачали спілкування з бабусями. все ж таки, бабуся - це джерело ніжності і любові.
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Joan 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2017 - 18:53

Це дівчатка ви говорите про старших жінок,моїй сусідці 25,а від неї такий запах поту,що не можливо.Не знаю як з нею чоловік спить і живе,і батьки їй нічого не кажуть,але це нереальний запах.На роботі співробітники вже не витримують бо в офісі працюють і не зручно їм таке їй казати.Я до неї не хожу,бо то нереально там висидіти,тільки на вулиці коли тепло,і то не довго.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 19 березень 2017 - 19:29

Може і кажуть, не будьте такими злими. Запах може бути пов'язаний з важкою, невиліковною хворобою.
My Signature
Мій список книг
Дорота Тераковська "Мишка" (Saulė), - шукаю
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kara 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 березень 2017 - 16:54

Перегляд повідомлення❤❤❤ (19 березень 2017 - 19:29) писав:

Може і кажуть, не будьте такими злими. Запах може бути пов'язаний з важкою, невиліковною хворобою.

Коли ще вчилась в школі, була в нас вчителька, від якої (м'яко кажуч) смерділо, ми ледве витримували цей час поряд з нею. І це не від того, що вона не милася. Вже потім виявилося, що вона тяжко хворіла, щось із нирками у неї було.
Одна справа, якщо людина не дотримується елементарних правил гігієни, а інша - коли в неї захворювання. Не треба плутати.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Замріяна Зірочка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 березень 2017 - 14:36

Перегляд повідомленняKara (21 березень 2017 - 16:54) писав:

Коли ще вчилась в школі, була в нас вчителька, від якої (м'яко кажуч) смерділо, ми ледве витримували цей час поряд з нею. І це не від того, що вона не милася. Вже потім виявилося, що вона тяжко хворіла, щось із нирками у неї було.
Одна справа, якщо людина не дотримується елементарних правил гігієни, а інша - коли в неї захворювання. Не треба плутати.

І в мене була така вчителька в школі. А точніше вона була шкільний бібліотекар і ще викладала трудове навчання.
Теж була хвора і був від неї сильний запах.
Але якось так склалось, що діти знали про хворобу. І відносились до неї нормально.
Правда двері в клас під час уроку були завжди відкриті. Вона сама їх ніколи не закривала, як заходила в клас. Коли було тепло на вулиці, відкривали вікна.

Повідомлення відредаговано Замріяна Зірочка: 22 березень 2017 - 14:36

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ninaalex 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено Вчора, 08:25

Коли в людини якась хвороба, то так. В таких випадках співчуваємо, розуміємо. А коли непривчена до елементарної гігієни, то тоді як? Мене злить)))) Чого я маю нюхати чиїсь запахи поту? А нюх в мене дуже загострений, ще від 2-ї вагітності лишився. Як коректно сказати людині?

Хоча я коректно уже пробувала чоловіковому брату сказати)))
Молодий мужчина, тоді йому було 28р, приїхав із заробіток з Росії, дорога більше суток. Штин поту нереальний. Кажу, ти мабуть втомився з дороги, давай тобі ванну наберу помиєшся, відпочинеш, а він каже, ні не треба я як їхав то мився. А носки.... це окремо тема. Не навчила їх з дитинства свекруха елементарного. Добре, що ми з чоловіком ще замолоду познайомились, я його приструньчила на рахунок цього, а як щось зараз не подобається, то і ще воюю.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Bogdana світлина

Bogdana  В нас гримить і блискає. Весна)))

22 бер 2017 20:09

Показати коментарі (2)

Кравчучка світлина

Кравчучка  Швидше за все, справжнє щастя це і є момент пробудження вночі, коли чуєш плач дитини і слова чоловіка, який підійде до ліжечка говорить: "Тихіше, Сонечко, не шуми, а то маму розбудиш".

21 бер 2017 17:28

Flower2 світлина

Flower2  хочу стати мамою маленького ангелочка

13 бер 2017 21:38

БВікуськаП світлина

БВікуськаП  Скоро лелека мій прилетить

12 бер 2017 19:57

IrunkAblondunkA світлина
АмІнка світлина

АмІнка  Декрет - це єдина робота, де начальнику із задоволенням цілуєш дупку)))

11 бер 2017 10:21

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  І день іде, і ніч іде. І, голову схопивши в руки, Дивуєшся, чому не йде. Апостол правди і науки?

09 бер 2017 22:48

Показати коментарі (1)

NadiAmor світлина

NadiAmor  У всьому шукаю позитив! :)

06 бер 2017 09:36

Mamo4ka світлина

Mamo4ka  Молода матуся та щаслива дружина♡♡♡

02 бер 2017 22:49

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  І смішно тобі й сердито, І ти забуваєш часто: Для того, щоб добре ходити, Раз десять треба упасти.

01 бер 2017 22:43

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 березень 17 )

• З днем народження
    Оленчик 
    - Вік: 36
  • З днем народження
    Virchik 
    - Вік: 40
  • З днем народження
    ibojechko