Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Рання сивина. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Рання сивина. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   chemna 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 жовтень 2016 - 17:08

❤❤❤ (03 жовтень 2016 - 23:02) писав:

А хна візьме сиве волосся?
У мене, як мені здавалося теж рання сивина, я знайшла в себе одну сиву волосинку і тепер боюся, що їх є більше, а я просто не бачу.

Ще я читала, коли знайшла ту волосинку, що є якісь "вітаміни", які призупиняють втрату волоссям меланіну.
Цікаво чи це правда...

Мою сивину хна зафпарбовує. Тільки нею і користуюсь.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натуля_СМ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 листопад 2016 - 12:04

Десь 5 років тому дуже сильно посивіла - на то були причини. Коли протягом року поступово почала вирішувати проблему - сивіна також пішла. Тільки зараз пару місяців тому знов побачила перші сиві волосини. Вважаю, вдруге моя сивіна мене вже не покине. :10_12_9:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hrezontemka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 листопад 2016 - 19:00

Я в 29 теж посивіла за один день (втратила дитятко).. волосся саме по собі пшенично-попелясто-руде, тому трохи підфарбовувала тоніками і безаміачними фарбами, допомагало.. а зараз вагітна, відповідно не фарбуюсь майже рік і знаєте чи то так гормональний фон вплинув, чи що, але сивина десь ділась) декілька волосків і ті непомітні)

Повідомлення відредаговано Hrezontemka: 12 листопад 2016 - 19:00

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 листопад 2016 - 21:23

Я коли побачила першу сиву волосині, то не повірила своїм очам. Поклала її на руку в чорній блузці. Як згадаю, то аж смішно) тепер вже більше помічаю знебарвлених косин, вони до того ж відрізняються ще й за структурою, якісь нерівномірно хвилясті) як помічаю таку в дзеркалі, то відразу висмикую. Чоловік з мене сміється , каже йому сива жінка подобається більше за лису). А ще недавно прочитала в книжці "Біблійні секрети краси" від Свічадо, що сивина - не Божа благодать, оскільки не всі можуть дочекатися до сивого волосся (не дослівно, але якось наближеного процитувала). І що треба упокоритися і прийняти плин часу.
Я все частіше задумуюсь про меліровання, а сама середньо-руса. Як думаєте вато спробувати? Чи почекати коли завершується гв?
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hrezontemka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 листопад 2016 - 22:01

VikiToriya (12 листопад 2016 - 21:23) писав:

Я все частіше задумуюсь про меліровання, а сама середньо-руса. Як думаєте вато спробувати? Чи почекати коли завершується гв?

Я б радила почекати, можливо гормональний фон після ГВ зміниться і зникне сивина, але знаючи як іноді хочеться хоч маленької зміни в собі. а зачіска як то кажуть окриляє.. то можливо вартує спробувати, але не радикальне, і може не освітлюй волосся а спробуй колорування. В любому випадку вирушвати самій))) що підкаже внутрішне "Я"
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 13 листопад 2016 - 10:01

Цитата

Фарбування волосся ніяких чином не може вплинути на ГВ) тому якщо надумали, то пробуйте))Я фарбуюсь в темно-коричневий, природний колір теж середньо-русявий. Теж задумувалась про мелірування, але поки що відкладаю, бо не хочу зіпсувати довго волосся))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OlgaZac 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 грудень 2016 - 13:38

В мене сивина зявилася також рано, я фарбуюсь. Причину можно шукати, але досі ніхто ще не зміг вирішити цю проблему іншим способом, окрім фарбування.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lusynda 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 грудень 2016 - 11:00

У мене перша сива волосина з'явилася ще в 16, відтоді почала фарбуватися. Якого кольору я тільки не була... Своє волосся темно русявого-кольору, останні сім-вісім років фарбуються темно-коричневим. Усі думають, що це мій натуральний колір, а от коли починає відростати коріння... ховайся хто може!!! Вже стільки сивого волосся виросло, що самій на себе страшно дивитися((((
Хотіла б продовжити далв фарбуватися у світліший колір, але це тепер не так просто.
Теж користуюсь безаміачною фарбою. До речі, вона доволі стійка (бо хтось запитував). Якби волосся не відростало так швидко, то можна фарбуватися раз на кілька місяців, а так мушу через кожні три тижні.
Десь читала, що причиною сивого волосся можуть бути проблеми з шлунково-кишковим трактом. Тоді у мене все сходиться, такі проблеми з дитинства маю(((

До речі зараз теж годую дитину груддю. Фарбуюсь регулярно, і вагітною фарбувалася теж, хоча перед цим дуже довго читала, можна чи ні. Вирішила, що емоційний стан мами теж дуже важливий. Якщо вона ходить як баба Яга то дитині від цього користі мало))))
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ведмежа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 грудень 2016 - 16:19

Я читала про Енн Вігмор, якій десь у 50 років поставили діагноз - рак 4 ст. Вона вилікувалася за допомогою соку з пшеничної трави, тобто пшениця, яка проросла вже сантиметрів на десять. Звичайно, що вона повністю змінила стиль свого харчування і життя. Але побічним ефектом цього було те, що вона не сивіла до старості.
Також в інших книжках зустрічала, що ті, хто п'є зелені коктейлі і споживає багато зелені, сивіють пізніше. Звичайно, це можна пояснити і генетикою, а всі ці спостереження -лиш співпадіння. Але я думаю, що оця генетична схильність до сивини пояснюється успадкованою схильністю до дефіциту певних мікроелементів у нас в тілі, які відповідають за колір волосся.
До речі, закордоном в кожному супермаркеті продаються вітаміни для волосся, але ще ні від кого не чула, що вони стримують сивину. Та все ж варто спробувати поповнити свій стіл зеленню і фруктами. А ще взимку квашеною капустою, адже вона має все необхідне нашому тілу, а їмо ми іі все менше і менше.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Albishka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 грудень 2016 - 11:50

ღ°Фрея°ღ (01 жовтень 2016 - 18:36) писав:

Мені всього 23, а вже сивини достатньо для того, щоб фарбуватись. Тобто, її не дуже аж багато, але я темненька, тому на волоссі не озброєним оком видно сиві волоски, особливо на скронях.
Чи в когось є таке теж? І що ви робите, приймаєте як належне, чи шукаєте причину?
Чи це гени, чи можливо щось не так в організмі, чогось не вистачає?...не знаю . В родині ніхто так рано не мав сивини.

Я думаю це гени. Не нерви. У мене в рідні всі жінки рано сивіли, хоча в житті, тьху-тьху, все ок, стресів немає. Це генетичне, нічого не поробиш, головне щоби не ріділи
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кицюня1 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 12 грудень 2016 - 13:45

Albishka права. Сивина - генетична проблема. Її не вилікуєшь, можна тільки пофарбувати волосся. Моя знайома так почала в блонду фарбуватися. До цього така чорнява дівчина була.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Червінка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 грудень 2016 - 13:59

Сивіти почала з 15 років, але то генетика по татовій лінії. Фарбуватися почала з 20 років, останнім часом фарбуюся хною, бо на фарбу пішла алергія. Добре що хоч зафарбовує, хоч і не надовго. Але подумую більше не фарбуватися, бо вже маю десь 80% сивини, буду тонуватися.

Повідомлення відредаговано Червінка: 12 грудень 2016 - 14:05

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OlenaSKY 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 грудень 2016 - 09:17

У мене подруга теж в 23 почала сивіти, у неї це спадково, мама її теж дуже рано рпосивіла.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olena_ukra*I*nka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 26 грудень 2016 - 09:13

Kara (17 жовтень 2016 - 15:57) писав:

а мені таке "щастячко" дісталось від матері. вона у 21 рік вже майже сива була, а мене так, трохи зачепило. на темному волоссі трохи видно, тому треба вчасно фарбуватися

Моїй подрузі личить сивина. Але у сивини також є свій відтинок, не у всіх вона однакова.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VanesaD 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2016 - 18:58

В мене також є достатньо сивих волосків, причиною цього був сильний стрес. Але поки їх не багато, то ще не фарбуюсь, не хочу пошкоджувати волосся.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   BІКА98квартал 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 січень 2017 - 23:47

Хочу сказати за пророщену пшеницю. Свого часу моя бабуся вживала її для оздоровлення, і дійсно волосся із сивого стало русявим. Я було спробувала, але не достатньо було терпіння. Наразі мені легше зробити меліровання (дійсно ніякої сивини не видно), а ніж пророщувати ту пшеницю. Можливо як трохи дітки стануть старші спробую ще раз.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kara 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 січень 2017 - 13:31

Я коли фарбувалась у темно-каштановий колір, то теж часто почала помічати сиві волосини. А зараз вирішила не фарбуватися зовсім, фарба змивається по троху і рівномірно. Колір вже ближчий до просто каштанового, то біленькі волосини вже і не так помітні
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дика М'ята 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 січень 2017 - 23:54

Мені майже 36 і у мене ще немає сивого волосся.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Kуся світлина

Kуся  З Йорданською святою водою! Щоб Ісус, що охрестився, завжди в потребі заступився. За весь ваш рід і за родину, за нашу неньку Україну. Щоб гості з"їхались бажані. Христос хрестився у Йордані! Христос Хрещається!

Вчора, 20:05

Показати коментарі (1)

Алетейя світлина

Алетейя 
Голосуємо за найулюбленіших форумчан!!! Симпатія форуму-2016! За деталями - клацайте на картинку)

Вчора, 15:04 Розблокувати

iaestnatalia 999 світлина

iaestnatalia 999  привіт..дорогі дівчата дуже прошу у вас поради..це моя перша вагітнісь..незнаю як все правильно робити..уже потрібно ставати на облік...порадьте будь-ласка хороші клініки і які там ціни на ведення вагітності..бо чула що Медичний Центр Святої Параскеви дуже хороший але дорогий..1 триместр аж-6700..дайте пораду..Дякую

Заблокований 17 січ 2017 20:07

Показати коментарі (2)

Nata33 світлина

Nata33  Мама солоденької донечки (з діабетом)

16 січ 2017 17:00

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Нам конче потрібно бути потрібними і добре б завжди залишатися добрими, і кожен щоб мав хоч когось,але рідного, й у собі тримав хоч би щось непідробне....

14 січ 2017 19:07

❤❤❤ світлина

❤❤❤  Якщо ти можеш щось уявити – ти можеш цього досягти!

14 січ 2017 16:57

Ryzyk світлина
katra світлина
fenix світлина

fenix  "Які ж вони дивні, ці дні, в які належить радіти згідно з календарем." - М.Леві

Заблокований 03 січ 2017 09:03

Показати коментарі (12)

пані Ольга світлина

пані Ольга  Давайте на Новий рік усі дружно загадаємо, щоб всі діти були щасливі...і щоб цей світ став хоч трошки добрішим...

30 гру 2016 09:08

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 січень 17 )

Перекладач онлайн