Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Облік вагітної в приватній клініці - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Облік вагітної в приватній клініці Ведення вагітної в приватній клініці протягом 9 місяців Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Аллуся 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 February 2011 - 17:14

Доброго дня!

Вирішила створити нову тему, оскільки не знайшла необхідної мені інформації. Мені запропонували стати на облік в приватній клініці у Львові, кажуть що облік аналогічний з держ. мед. установами, різниця тільки у вартості послуг приватної клініки і якості послуг і обстежень, які проводяться.
Питання наступне, чи справді приватна клініка може вести вагітну протягом 9 місяців і відповідно надати всі необхідні документи, які необхідні для представлення в пологовому будинку і т.д.
Дякую за відповіді!
:ireful:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   букашка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 08 February 2011 - 23:19

Перегляд повідомленняАллуся (3.2.2011, 17:14) писав:

Доброго дня!

Вирішила створити нову тему, оскільки не знайшла необхідної мені інформації. Мені запропонували стати на облік в приватній клініці у Львові, кажуть що облік аналогічний з держ. мед. установами, різниця тільки у вартості послуг приватної клініки і якості послуг і обстежень, які проводяться.
Питання наступне, чи справді приватна клініка може вести вагітну протягом 9 місяців і відповідно надати всі необхідні документи, які необхідні для представлення в пологовому будинку і т.д.
Дякую за відповіді!
:give_rose:

Я стою на обліку в проватній кліниці "Інтерсоно". Стою там на обліку другий раз , дуже задоволена. Всі необхідні документи оформляють.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Солька-фасолька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 February 2011 - 01:04

Якщо для Вас сума~9 тис. не є проблемою, то можете сміло ставати на облік.Приватні клініки теж дають лікарняний і облікову карту вагітної(основний документ при поступленні в пологовий).Всі аналізи та обстеження на місці(ніяких: благодійних внесків,трьохгодинних черг,20 грн на шприц, здачі аналізів по всьому Львову і т.п.)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Black Cat 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 February 2011 - 00:00

Я собі обрала приватного гінеколога і була дуже задоволена. Тим більше перші пологи, а я тих гінекологів всіх боюся. Платила 100 грн. / міс. При цьому могла звертатись, коли було потрібно. Мала телефон лікарки.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lola888 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2011 - 18:17

Black Cat, розкажіть будь ласка коли вже йшли в декретну відпустку, то треба було йти в державну консультацію чи лікарняний теж може приватний лікар виписати?
My Signature
Зображення

Деякі з нас стали чоловіками, за яких ми хотіли б вийти заміж.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Camil 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 31 March 2011 - 08:18

Якби була фінансова можливість то однозначно стояла б на обліку в приватній клініці бо лікарі там зазвичай ті ж що і в держ лікарні(просто відкривають свою практику чи як друга робота) але відношення ДУЖЕ відрізняється, ніяких черг, ніяких пропускань людей "по-блату", чаєм пригостять, відповідають на всі запитання а не відвертаються і по телефону говорять.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   букашка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 April 2011 - 10:31

Я стою на обліку вже другий раз в приватній клініці. Перший раз стояла в державній ,але на 20 тижні був викидень(моя лікарка не побачила що з самого початку була відкрита матка) Консультація займала 5-10 хв. Для мене також 6 тис великі гроші, але я б ніколи не хотіла ще раз пережити весь цей кошмар.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   4ekaemo 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 April 2011 - 19:30

Перегляд повідомленняBlack Cat (14.2.2011, 1:00) писав:

Я собі обрала приватного гінеколога і була дуже задоволена. Тим більше перші пологи, а я тих гінекологів всіх боюся. Платила 100 грн. / міс. При цьому могла звертатись, коли було потрібно. Мала телефон лікарки.

розкажіть куди звертались? які враження взагалі? адресу в ПП, якшо можна, будь-ласка!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zaj4ik 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 January 2012 - 07:57

Я також на обліку в Інтерсоно. Зручно, ніяких черг, всі документи оформляють, всі необхідні лікарі в одному місці, тому не ганяють в різні заклади то з аналізами, то на дообстеження. Завжди можна зателефонувати до лікаря. Не дешево, але один раз заплатив і не потрібно кожен раз думати кому і скільки давати.

Зверталася ще в Альтернативу, але там сказали, що беруть на облік лише тих, хто там лікувався. Може вже щось змінилося.

Повідомлення відредаговано Zaj4ik: 08 January 2012 - 07:57

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маду 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2012 - 14:54

У мене від укр,клінік залишилось не найкраще враження,хоч ніяких особливих проблем ніколи не мала.Зараз до 5 місяця відвідувала приватного гінеколога,вона давала всі направлення на аналізи і у держ.установи,а з 6 уже буду пологовий дім звертатися.Всіконсультації розписали вже аж до квітня місяця.Поки що сервісом дуже задоволена!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Benedetta 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2012 - 00:15

я обстежувалась в Інтерсоно до вагітності і весь перший триместр здавала аналізи там. послугами, ставленням лікарів була дуже задоволена і думала на поч.другго триместру ставати там на облік. Але коли поціквилась то повний пакет в них коштує зараз 10 000грн., (7 000 це тільки пакет мінімум, тобто якщо треба якесь додаткове обстеження - треба додатково платити). Не то що грошей на це немає, і звичайно жаліти грошей в таких випадках непотрібно. Але, дівчата, як на мене ця сума необгрунтовано завелика. До них можна звертатись за консультацією, робити окремі аналізи, але власне облік мені видався безпідставно дорогим. Я стала на облік в державну поліклініку.
Звикати прийшлось довго.....адже до комфортних, чистих умов, усміхненого персоналу і відсутності черг звикаєш швидко і сприймаєш це як належне. мені дуже сумно, що наші державні поліклініки не отримують належного фінансування і немає ніяких стимулів для покращення сервісу.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   L.Mavka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 February 2012 - 10:34

Першу вагітність я до 20 тижня ходила до приватного лікаря (вона не могла на той час далі мене вести), а потім з проблемами ледь-ледь стала на облік в державну поліклініку (за гроші, знайомства і купу докору що я безвідповідальна мамаша). В результаті оглядів ніяких небуло, взагалі похабне ставлення. Але все закінчилось добре. Зараз, з другою вагітністю вже шукаю, де б стати на облік в приватну клініку, ще раз це все пройти зовсім не хочеться. От колись чула, що на такий облік можна було стати в Центрі здоров'я жінки (при Залізничній лікарні, бічна Городоцької), там ніби і ціни нормальні, може хто в курсі????
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zOzyLKa 

• Біла та пухнаста
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 February 2012 - 10:47

Свого часу розглядала також можливість стати на облік в приватний медичний заклад (Два К), але у них підвищилась в-ть послух вдвічі і 4 тис. (3 роки тому ми з чоловіком зажали).
Щодо оформлення документів, знаю, що прив. заклади практикують наступне: ведуть вагітність у себе, але мають певні домовленості із держ. консультаціями, які і видають необх. пакет документів.
L.Mavka, мабуть ви маєте на увазі "Центр Здоров'я" Жінки Клінічної Лікарні Львівської Залізниці (вони знаходяться на Огієнка, вхід з вул. Судова), чула лише позитивні відгуки.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 February 2012 - 15:06

Перегляд повідомленняL.Mavka (01 February 2012 - 10:34) писав:

От колись чула, що на такий облік можна було стати в Центрі здоров'я жінки (при Залізничній лікарні, бічна Городоцької), там ніби і ціни нормальні, може хто в курсі????

так, там можете до Кулик О.В. звернутися- старша і дуже спокійна лікар. Оплата у Центрі офіційна з розрахунку на тиждень. Не знаю точно скільки зараз, але було доступно- біля 33 грн.тиждень ( може зараз дівчатка точніше підкажуть). Лише враховуйте, що це оплата за консультації та стандартні аналізи. УЗД проходите платно і там, де хочете ви.Як і дод. аналізи на кшалт потрійного тесту і т.п.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mirochka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2012 - 00:05

.Стою на обліку в інтерсоно, плюси в тому що все робиться на місці і аналізи і обстеження лікарів, приємний і ввічливий персонал. Не стою у чергах, все по запису на конкретну годину, може бути відхилення 10-15хв.На рахунок оформлення документів- декретне лікарняне видали,але в ньому значилась інша поліклініка та лікар (але це ще може бути). На 14 тижні лікар скерувала мене у лікарню (передлежання плаценти) потрібен ліжковий режим,майже місяць відлежала і виписували мене з продовженням лікарняного. Перед випискою вияснилось,що інтерсоно немає ліцензіі на продовження лікарняного! Змушена була зробити перерву на 2 дні і знову валятись у лікарні 3 тижні ( тому що на роботі перевіряють лікарняні і де людина знаходиться). А сьогодні в реєстратурі мені повідомили що я маю оплатити вартість обліку на 3 триместр, який я оплатила ще місяць назад! Жіночка яка сидить на касі,почала листати свої записки в зошиті,показала мені що нема в неі запису про оплату. При оплаті вони ніяких чеків не видають, але я попросила при оплаті зробити мені копію рахунку і відмітити оплату. Що я сьогодні і показала , жіночка здивувалась...Я наголосила що це не 10 і не 100 грн.,а велика сума- лишні нерви.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Няшка  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 20 March 2012 - 20:50

а в Луцьку є така можливість? хто знає?

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kris 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 July 2012 - 20:07

Я також стояла з першою малою в інтерсоно
Років 4 тому , звичайно було майже в 2 рази дешевше
але тепер стала в параскеви то там4 тис оплатила , єдине
Що вони не роблять лікарняних але це не проблема можна
домовитись в державній поліклініці. І не входить огляд окуліста терапевта і узд органів, але
різниця в ціні суттєва. І умови ще кращі . Бо там чітко в котрій годині записаний так і приймає лікар а в інтерсоно то навіть до пів години і навіть більше чекала.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kris 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 July 2012 - 20:07

Я також стояла з першою малою в інтерсоно
Років 4 тому , звичайно було майже в 2 рази дешевше
але тепер стала в параскеви то там4 тис оплатила , єдине
Що вони не роблять лікарняних але це не проблема можна
домовитись в державній поліклініці. І не входить огляд окуліста терапевта і узд органів, але
різниця в ціні суттєва. І умови ще кращі . Бо там чітко в котрій годині записаний так і приймає лікар а в інтерсоно то навіть до пів години і навіть більше чекала.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irusjaV 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 October 2012 - 13:38

в Тернополі хтось стоїть в приватній консультації?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MILKA2 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2012 - 19:28

Я теж лікувалася в Інтерсоно . Була дуже задоволена клінікою і просто закохана в свою лікарку . Але коли завагітніла виявилося , що моя лікарка не веде обліку , а займається виключно репродуктологією. До іншого лікаря там я не хотіла йти та і ціна звісно кусалася . Тому стала на облік в державну поліклініку , але усі аналізи , УЗД(крім заг.аналу крові та сечі-це я здавала в поліклініці)я робила в Інтерсоно , консультувалася з лікаркою при потребі , а результати приносила в державну поліклініку . Ніхто не був проти і всі були задоволені .Ну третій триместр я вже робила УЗД в роддомі з лікаркою , в якої буду народжувати .
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 July 18 )

Реклама

Перекладач онлайн