Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Коли це стає несподіванкою.... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Весняний парад аватарів

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Коли це стає несподіванкою.... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   NeZabutaKazka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 березень 2017 - 18:35

Козюлька, вибачте,що пропала. Просто не мала доступу до інтернету. Зайшла от тепер і в шоці від того,як багато дівчат відкликнулись і підтримали. Насправді мені дуже і дуже приємно!!!! А ще ваші історії реально підтримали. Я не одна. І це тішить. А ще така підтримка... Вона неймовірна. Дякую,дівчата. Думаю,тема актуальності не втратить і надалі,бо така проблема-першого шоку,багатьом,як виявилось,знайома.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   maxi4ka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 березень 2017 - 22:06

дівчатка, якщо Бог дає дитятко - дасть і на дитятко
ми теж на краю цивілізації
але воду до хати таки спромоглися провести
пральну машину купили напівавтомат, бо автомат тут нема змоги підключити і автомат багато води бере, а влітку з водою проблема...
працює лиш чоловік, я поки навіть думати про фріланс не можу, бо доня ручна
але потихеньку ростемо і все буде добре

маю питання, може дурне, то вибачайте: якщо ви не планували, то чому не подбали про захист?
My Signature
Спойлер

усі сподівання покладаю на Господа
  • 1
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 березень 2017 - 09:29

maxi4ka, Все сталось абсолютно випадково і несподівано. Ми потрапили в ті пару відсотків,яких не вистачає до 100%-ї гарантії захисту. Але я вже заспокоїлась і прийняла ситуацію як є. Багато в чому допомогла підтримка чоловіка.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юлічка манюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 березень 2017 - 09:44

NeZabutaKazka, чоловік молодець.і ви.будьте здорові,а маленька людинка,яка скоро народиться,принесе у ваш дім багато -багато щастя)
  • 2
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 березень 2017 - 17:59

юлічка манюня, дякую. Знаєте, іноді доля такі вибрики робить). Була сьогодні в лікаря і на УЗД. На ультразвуці сказала прийти на контроль через 4 тижні - можлива багатоплідна вагітність. Тому - і сміюсь, і плачу)
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 березень 2017 - 18:17

Моя сестра має 5 діток. починаючи з третьої дитинки зіштовхнулася з таким спротивом зі сторони своєї мами і свекрухи, що плакала всю вагітність. Щоправда, чоловік дуже підтримував, і нічого лихого не допускав. Потім була ще 4-та вагітність, про реакцію батьків годі і говорити, а 5-та - самі розумієте... І ось вона молода, багатодітна мені каже, що навіть боїться допустити в своїх думках таке, що когось із них могло б і не бути. всі улюблені, всі потрібні, всі один одного доповнюють. А на початках було страшно, бо купили будинок старий-старий, що треба зносити і будувати. Але прожили в ньому 12 років. І лише 2 роки назад її чоловік почав отримувати відчутний дохід зі своєї праці. Купили нову машину, почали зводити на подвірї новий будинок.
І ще мені подобаються слова іншого багатодітного тата:
"Як сідають до столу, то очам страшно, а як беруться до діла, то душа радіє")

NeZabutaKazka, я вперше народила у 28 років, і мріяла про близнят, потім мріяла, щоб різниця між дітками була максимум рік, бо коли малюкі з маленькою різницею у віці, то варто одного гарно виховати, а інші від нього все будуть переймати.
І я на своєму досвіді у цьому переконалася. Старшого вчила рахувати, кольори, віршики заучували. А вже його сестричка без моєї участі сама рахує, знає всі кольори, сама їсть з 1,5 віку, і колядку на 4 куплети вивчила швидше за братика)
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hadegda 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 березень 2017 - 18:23

Читаю від самого початку темку. Моїм зараз 6 і 4,5. Також було страшно, як? коли? Отримали перші гроші на сина, доклали до зібраних - зробили опалення. Ще трохи грошей і зусиль - ванна готова. Діти наш найбільший стимул!!!
А зараз взагалі мрію ще про 1 малятко.

Повідомлення відредаговано hadegda: 14 березень 2017 - 18:24

My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач у мережі   КсеніяЦ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 березень 2017 - 18:31

Перегляд повідомленняNeZabutaKazka (14 березень 2017 - 09:29) писав:

Але я вже заспокоїлась і прийняла ситуацію як є. Багато в чому допомогла підтримка чоловіка.

дуже приємно і радісно таке читати!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krav4yk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 15 березень 2017 - 00:03

NeZabutaKazka, belleza, повірте....майже у всіх такі емоції.
Навіть я ревла...хоч реально в перший місяць планування завагітніли в друге....і коли побачили// теж ревла і в шоці була і в страху.... хоч і робили це свідомо.
...ну тут ще грає роль що не очікувала що з першого разу вийде...такби мовити. Бо першого синочка довго планували.

Все пройде з часом...думки вляжуться, гормоти прийдуть в норму....і страх втіче :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: !!!

maxi4ka, нема 100% захисту...хіба не кохатися!!!

NeZabutaKazka, вибачте, але я запитаю, так ви завагітніли маючи захист ( презерватив)....ну росто для мене то актуально :girl_tender: :girl_tender:

...ох, хай все у вас буде добре!!! :give_heart: :give_heart: :give_heart:

І ще, я скажу так, так по витратам, то друга дитина то не перша це правда....все значно економніше...бо майже все є.
і легше переноситься посродовий період. Але ну не легко то все...звісно потрібні сили, терпіння, розум...у мене різниця 2,5 ...і то не легко...тай певно нема такого що буде легко....важко...бо всім діткам потрібнен час приділити...той збудив, того заколихати, тому в туалет... то те то се...кришу зносить... важко...але я вже до всього наловчилася, звилися...і дітки ростуть і радують!!
...звісно буває що і злять... :greeting: але то мої скарбики!!!!!!!! мої Чуда!!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dar Ya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 березень 2017 - 01:28

Krav4yk цілком з вами згодна. В мене аналогічна історія і почуття ті самі. В нас усіх присутнє почуття страху, відчаю, невпевненості в цій неочікуваній ситуації. Це нормально. І я ревіла як дурна, і депресуха мене страшна хапала, що хотілось мало не вішатись. Але повірте, все це минає. Так дійсно не легко, але і не так вже й тяжко впоратись з усім як здається, навіть при невеликих грошах, це все з власного досвіду.
Бачте історії всі майже однакові, емоції теж. Отже ніхто з нас вже не самотній зі своїми почуттями)))

Зате зараз я радію і дякую Богові за той сюрпризик. І ще в мене присутнє одне почуття цікаве - що ніби мої дітки завжди були разом, ніби вони разом народилися тільки з різницею в два роки)
Вірте в себе!
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 березень 2017 - 17:58

Krav4yk, Ну, десь так і вийшло) Декілька разів було без нього, із ПСА, а декілька із ним)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дика М'ята 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 березень 2017 - 19:34

Незабутаказка, ой, як класно, можливо ще Бог і двійнею вам обдарує! Нехай все буде добре!

Ну а ПСА, це взагалі не метод контрацепціі, тому при такому завжди треба бути готовим до несподіванки, особливо коли подружжя здорове. Мені лікар при третій вагітності сказав, що немає мені чого плакати, а тільки радіти, бо у мене відмінне жіноче здоров'я.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 березень 2017 - 14:33

Дика М'ята, 7 років цей метод не підводив, бо нам було трохи проблематично завагітніти) Тому я і не переживала особливо. А презервативами користувались, коли хотіли чогось новенького.
Так, тепер от місяць очікування перед контрольним УЗД. І хоч лікар сказала, що відсотків на 90% впевнена, що плід 1, але таки залишаються ті 10%, які вже пожартували з нами;-)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Плакса 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 березень 2017 - 18:41

Ще я напишу :)
Вагітність третя, дитина друга :). Вперше завагітніла ще за місяць до весілля...З презервативом!!! Тест показав дві смужки. І хоч ми хотіли не поспішати з дітками та прийняли новину з радістю. Недовгою, у 12 тижнів узд не виявило плідного яйця і серцебиття...Оболонка є, дитини немає...Істерика, чистка, аналізи - ви здорові...Свідомо наважуватися на вагітність боялася, але чоловік переконав, підтримав і через три місяці планування я завагітніла, ще через 9 у нас народився син. Був хлопчик з характером, давав регулярно мамі прикурки із сном, плюс денна аспірантура, дисертація...Я закипала періодично від втоми. Але все забувається, вийшла на роботу, захистила дисертацію, синуля виріс...Про другу дитину і не думала. І не планувала, думала через років три-чотири, коли синуля трохи втягнеться в школу...Три роки пила кок.Лікар порадила зробити перерву в прийомі препарату. Я послухалася, на 6 місяців вирішили зробити перерву. Користувалися презервативами і календарним методом. Місячні йшли як годинник, овуляцію я відчувала. На шостому місяці перерви за 5 днів до критичних днів ми перестали остерігатися. І до нас помандрувала наша доня :). Рівно через 5 днів місячних не було, я все зрозуміла...Груди боліли дико. Тест показував від'ємний та я знала - вагітна, 100 %. Я не плакала, не істерила. Я тупо зависла. Мовчала, розуміла, що знову все спочатку, а ще мене гнітила думка про синулю. Як, як я зможу ще когось так любити? Чоловік був на сьомому небі від щастя і гарантував доню ще до контрольного узд.
І вам скажу, що солодкі щічки доні я нікому не віддам, вона моя маленька радість і потіха. З нею нелегше ніж з сином, але все із нею сприймається по-іншому. Я взагалі не уявляю як я раніше була без неї :). А ще знаю, що свідомо я вагалася б довго, а так Бог послав мені мій скарб. Я мамою себе відчула, коли народила доню :)
My Signature
Спойлер
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчучка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 березень 2017 - 14:08

Привіт!!! І я хочууууууууууу другу дитинку. Але чоловік не може наважитися. з місяця на місяць перекладає. Я вже п'ю фолієву кислоту, готуються ніби. А він, давай потім, то зимою, то на початку весни, а вчора заявив, давай 1 квітня. Що робити?? Я вже розгубилася.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 березень 2017 - 14:20

Кравчучка, не він хай ставить вам умови, а ви йому.
"так, коханий, квітень не найкращий місяць для завагітніти (щось придумайте, народжувати в мороз, взуття важко з пузиком одягати, сезон вірусів... тут політ фантазії). Будемо вагітніти влітку, відпочинемо, вітамінчиків наїмося, народимо весною, коли легше з дитинкою гуляти, вже не холодно і ще не спека, і таке інше..." Якщо рішення прийняте, не питайте дозволу, а дійте. Бо, інколи, сміливість зявляється лише "на полі битви".
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Bogdana світлина

Bogdana  В нас гримить і блискає. Весна)))

22 бер 2017 20:09

Показати коментарі (2)

Кравчучка світлина

Кравчучка  Швидше за все, справжнє щастя це і є момент пробудження вночі, коли чуєш плач дитини і слова чоловіка, який підійде до ліжечка говорить: "Тихіше, Сонечко, не шуми, а то маму розбудиш".

21 бер 2017 17:28

Flower2 світлина

Flower2  хочу стати мамою маленького ангелочка

13 бер 2017 21:38

БВікуськаП світлина

БВікуськаП  Скоро лелека мій прилетить

12 бер 2017 19:57

IrunkAblondunkA світлина
АмІнка світлина

АмІнка  Декрет - це єдина робота, де начальнику із задоволенням цілуєш дупку)))

11 бер 2017 10:21

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  І день іде, і ніч іде. І, голову схопивши в руки, Дивуєшся, чому не йде. Апостол правди і науки?

09 бер 2017 22:48

Показати коментарі (1)

NadiAmor світлина

NadiAmor  У всьому шукаю позитив! :)

06 бер 2017 09:36

Mamo4ka світлина

Mamo4ka  Молода матуся та щаслива дружина♡♡♡

02 бер 2017 22:49

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  І смішно тобі й сердито, І ти забуваєш часто: Для того, щоб добре ходити, Раз десять треба упасти.

01 бер 2017 22:43

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 березень 17 )

• З днем народження
    Оленчик 
    - Вік: 36
  • З днем народження
    Virchik 
    - Вік: 40
  • З днем народження
    ibojechko