Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Стерилізація (перев'язування труб) після КР - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Стерилізація (перев'язування труб) після КР Оцінка: -----

Користувач поза мережею   tamti 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 11 лютий 2015 - 09:13

Перегляд повідомленняPfad (15 липень 2011 - 09:20) писав:

Методи розпізнавання плідності

Текст, що розкриваєтьсяВідповідальне батьківство та материнство виявляється також у природному плануванні сім'ї. Воно полягає в тому, що подруги завжди відкриті на Боже покликання передавати життя. Для того щоб відповісти на це покликання, подружжя усвідомлює та пізнає закладені Богом у природу інтимних відносин можливості співучасті в даруванні нового життя. Природне планування пов'язане з пошуком відповідного моменту до зачаття нового життя.

Покликання до батьківства та материнства не заперечує періодичної стриманості й застосування методів регулювання народжуваності, які ґрунтуються на використанні періодів неплідності жіночого організму. Подружнє співжиття залишається чистим, бо шанує тілесний вимір любові й не позбавляє його природної плідності.

Природне регулювання зачаття суттєво відрізняється від контрацептивних учинків, бо подружжя залишається відкритим до прийняття нового життя. Цей спосіб регулювання не допускає будь-якого втручання у дітородну сферу чоловіка чи жінки для тимчасового чи три валого вилучення їхньої здатності до зачаття. Природне планування сім'ї навчає подружжя розуміти й поважати плідність одне одного, знати періоди плідності жіночого організму.

Відкритість на Божий дар життя та пошук Божої волі дозволяє подружжю з любов'ю прийняти нове життя навіть тоді, коли подружжя «не планувало» народжувати. В такій сім'ї кожна дитина, дарована Богом, буде бажаною і прийнятою в довір'ї до Нього. Природні методи планування сім'ї, зберігаючи чистоту статевого акту в його відкритості до життя, зміцнюють єдність подружжя. Відкритість до прийняття власних дітей робить подружжя спроможним і до усиновлення дітей-сиріт.

уривок з Катехизму "Христос наша Пасха"

схоже наша співбесідниця настільки начиталася релігійної літератури що преплутала колію в якій ведеться розмова.
здається в Біблії єрозповідьпро чоловіка який сімя своє "випускав на сторону"і його за це було чи то спалено, чи це взагалі про СОдом і Гомору але таке точно є.
проте суть не в релігійних дебатах,адже релігія часто йде в супереч з прогесивною медициною.
в мене третя вагітність 1 -КР,2-ПП, 3-? лікарі рекомендують зробити КР, запоказаннями зі сторони дитинки: я вагаюся. всеж чекающо маля перевернеться, але якщо ні - то при КР проситиму про перевязку.

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zafira 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 травень 2015 - 18:00

А як зробити перев,язку труб, якщо не при К.Р? Це окрема операція?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамина хитрунка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 травень 2015 - 20:01

Перегляд повідомленняzafira сказав:

А як зробити перев,язку труб, якщо не при К.Р? Це окрема операція?

звичайно окрема, але для чого??
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zafira 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 травень 2015 - 17:13

Зараз у мене буде третя дитина... Більше точно не плануємо...
Гормональну контрацепцію важко переношу, маю і так порушення гормонального фону, та і постійно її неможна. Спіралі також не найкращий варіант. От і думаю які ще є надійні і довговічні методи..

Повідомлення відредаговано zafira: 26 травень 2015 - 17:16

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 травень 2015 - 21:46

zafira, якщо у вас не буде кесарського, то цее малоінвазивна лапароскопічна операція. Вже не знаю коли після пологів її можна проводити. Про це вам треба говорити зі своїм гінекологом.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катьониш 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 серпень 2016 - 14:57

А ми з чоловіком домовилися після 3 КР робим перев'язку,хоча генетично в нас 2 вагітність може закінчитися двійнею,тоді зразу перев'язуюсь,не бачу в цьому нічого поганого!!!діток на ноги треба ставити,а зараз це дуже важко,тим більше аборти робити я не збираюся,тому для мене це найвірніше рішення і матка після тих операцій слабне не хочеться ризикувати життям маляти ну і своїм звісно діткам ж мама потрібна жива і здорова!!!
My Signature
Маляфка
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ностальгія 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 листопад 2016 - 18:29

[quote name='Щаслива Галинка' timestamp='1378561766' post='1965127']
У мене поки що одненьке маля, але більше 2 не плануємо з чоловіком. Тому зараз серйозно замислилася над такою можливістю... З одного боку то справді страшно, а з іншого це єдиний 100% засуб запобігання вагітності.
Мабуть таки краще перев'язати труби, ніж робити аборт...
Це не 100% засіб запобігання вагітності. Дуже рідко, але буває що вагітніють після пеевязки труб
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама Артемчика 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 березень 2017 - 13:10

Перед другим КР лікар мав зі мною розмову щодо перев'язування труб, але ми з чоловіком не погодилися. Мене напевне б совість загризла...Є інші засоби контрацепції, а життя ще попереду. Хоча ми більше діток не плануємо, але і проти перев'язування.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   дана@ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 31 травень 2017 - 23:31

ДІВЧАТА,то є ваше життя і вам вирішувати,що робити. Але дозволю дати пораду, все обдумати.Мені зробили перев*язку за медичними показами,я головою розумію,що так правильно,а серце не приймає. Так погано, як мені було після кесарського,я себе ніколи не почувала. Було відчуття,що своїми руками перекрила вхід у світ своїй майбутній дитині. А коли дивилась на свого новонародженого малюка і розуміла,що це все востаннє, і мені ніколи вже не пережити першого погляду,першого дотику,вити хотілось...Скажено болить душа і шалене відчуття вини за те що погодилась. А ще часто сниться дівчинка,яку я так хотіла і якої у мене вже ніколи не буде...У мене два хлопчики
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nadya1992 світлина
Юлько світлина
Касюня світлина

Касюня  Хочеться вовком вити...

31 лип 2017 00:07

Ангеля світлина

Ангеля  Боже, почуй наші благання!!!

26 лип 2017 16:13

Nesarokko світлина

Nesarokko  Якби ж то так можна було щось змінити і в житті: відрізати те,що тобі не подобається і від чого болить душа, і пришити нове..." І.Роздобудько

21 лип 2017 13:49

oliviya16 світлина

oliviya16  Усе буде добре!)

21 лип 2017 11:46

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Коли пролітала комета Галлея – мені здалося, що вона озирнулася на нас, і зареготала. Л. Костенко

21 лип 2017 10:38

Oksano4ka23 світлина

Oksano4ka23  Колеги, вітаю з професійним святом!

16 лип 2017 11:24

Les19910606 світлина

Les19910606  Доброго дня дівчата! Чи хтось народжував у стрийському пологовому у Миргородського???

Заблокований 06 лип 2017 18:03

Показати коментарі (1)

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 16 серпень 17 )

• З днем народження
    Ihor Somov 
    - Вік: 42
  • З днем народження
    Marjan4uk 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Tanjysha