Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Лапароскопія -2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 23 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Лапароскопія -2 Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 27 серпень 2013 - 22:45

Продовжуємо розмову про лапароскопію.
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irka shkirka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 серпень 2013 - 23:37

Яка підготовка до лапароскопії(якісь аналізи треба)?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   YAIRAM 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 31 серпень 2013 - 09:13

Перегляд повідомленняirka shkirka (30 серпень 2013 - 23:37) писав:

Яка підготовка до лапароскопії(якісь аналізи треба)?

Звичайно потрібно.
Мені дали цілий довжелезний список! Загальний та біохімічний аналіз крові.Аналіз сечі, аналіз крові на групу і резус, ЕКГ,мазок на флору та цитологію,колькоскопію,флюрографію.На ВІЛ,сифиліс та гепатити,на торч інфекціі. Всі аналізи мають мати термін давності від 3 - 6 місяців.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NATACHKA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 вересень 2013 - 18:06

YAIRAM а в кого ви будете робити лапару? і яка ціна?
My Signature
Щаслива мама і кохана дружина найкращих моїх хлопців
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Айріні 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 вересень 2013 - 18:42

Усім привіт! Дівчатка, потребую вашої поради..... Плануємо з чоловіком лялю достатньо давно - пройшли вже багато: аналізи, лікування, а результату нема. УЗД показує, що у мене яйник фіксований до матки, є спайки між ним і маткою, але лікуючий лікар ніяк це не коментує. Хочу у вас запитати - як гадаєте, потрібна в такому випадку лапароскопія, щоб прибрати спайки? Чи можна якось по-іншому вирішити цю проблему?
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2013 - 07:17

NATACHKA, лапороскопію я робила в грудні 2012. На Батальній в Верніковського .І.В. В результаті лапороскопіі виявили двобічні гідросальпінкси,які протікали безстмптомно та спойки.Операція пройшла без ускладнень.

Айріні,я завжди змінювала лікарів,які відмовлялись щось коментувати.Мене це дивує і з медичноі точки зору і з людянноі. Це виглядає : "я собі знаю, а ти собі думай" Але знаю зі свого досвіду,що спайки не є добре.Але тільки кваліфікованиій фахівець має вам визначити лікування.Я про те чи потрібна Вам лапороскопія чи медикаментозне лікування.

Дівчатка,здоров'я Вам. Щоб вже наступного року цікавились вибором пологового будинку!!!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2013 - 16:37

YAIRAM дякую. а ше скажіть на який д.ц. роблять лапару?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2013 - 19:40

NATACHKA, мені особисто робили лапору на 6 день циклу.Верніковський так і рекомендував 6 - 10 день циклу.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива Зірка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 11 вересень 2013 - 22:13

Перегляд повідомленняNATACHKA (11 вересень 2013 - 16:37) писав:

YAIRAM дякую. а ше скажіть на який д.ц. роблять лапару?

Мені також одразу після місячних робили. На 7 день.
My Signature
Зображення

мене звати Оксана - до мене на ТИ

СП канцелярії

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірочка@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 вересень 2013 - 14:09

NATACHKA, мені робили на 15 день.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 вересень 2013 - 17:44

дякую дівчатонька. йду завтра до лікарки нехай дивиться мої труби і каже шо робити далі. але чесно вам скажу я вже настроєна на лапару.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vitaminka92 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 вересень 2013 - 12:50

Усім привіт! 18 вересня в мене лапароскопія причина полікістоз . операція буде в прикарпатському репродуктивному центрі лікар - Головчак І.С. Лікар чудовий, уважний , людяний!!!!Дякую Богові що я нарешті найшла такого лікаря ....і дякую сайту малеча що допоміг знайти цю клініку і лікаря !!!
Читаю цей сайт майже рік....а наважилась написати тільки тепер...Ми плануємо немовлятко вже рівно 2 роки...діагноз полікістоз лікар поставив мені зразу на 1му прийомі після 3х місяців невдач ( я звичайно думала як всі ви, що завагітнію з 1го разу , завжди ретельно оберігалися з чоловіком...і тіки переживала аби не "залетіти" а останні 2 роки молю Господа тільки про одне...) . Г мого міста назначив мені діане 35 на 3 міс, перед тим я здала гормони які підтвердили що тестостерон зашкалює. О відновилася, але вагітність не наступала, тоді ми почали стимуляцію клостелбегітом , на дозі 50 мг О була, дозрівали чудові фолікули лопали самі але я не вагітніла...так і на 2й стимуляції було...3тя стим. була на 100мг і закінчилася кістою в 5 см, яка розсмокталася за 2 міс приймання регулону...(ледь не забула- чоловік 2 раза здавав спермограму і аналізи чудові дякувати Богові)останні пів року я не приймала нічого, міряла графік БТ О звичайно не було :( ... ми з чоловіком просто розслабилися...( він в мене молодчинка , так підтримує і розуміє мене, ніколи не опускає рук , скільки раз я плакала , говорила щоб лишив мене , нащо я йому така..всі знайомі ходять з дітками або з животиками, а я досі ні..я втомилася кожному обяснювати що ще не час, що ми ще встигнимо...за цей час я зрозуміла одне- що найближчі люди можуть запхати ніж в спину, як і зробила моя подруга , яка просто розказала всім за нашу проблему, а вона єдина знала про це....не знаю як я це пережила...мені жити не хотілося....Тільки тепер коли я пишу про всі ці події розумію якого чоловіка дав мені Бог і вдячна йому за це!!!)
Операції боюся страшенно....але рада що вона буде,нарешті поздавала всі аналізи і просто чекаю цього дня...я щиро вірю що вона мені допоможе...Дівчатка всім бажаю як найскорше дочикатися свого лелеку...тепер я розумію що на все свій час...Я молю девятницю до св.Марти вже 2й раз(саме під час 2ї девятниці я попала до франківська і договорилася за операцію), також молюся до св.Тадея і вірю що вони вимолять в Господа ласки для мене)Вибачте що так багато пишу, можливо і лишнє є ... :15_2_126: скоро всі ми будемо ось такі
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   drop of hope 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 15 вересень 2013 - 14:29

vitaminka92 з Богом! Нехай ваша операція пройде успішно і скоро маленька радість оселиться в вашому животику :give_heart:

Повідомлення відредаговано drop of hope: 15 вересень 2013 - 14:29

My Signature
...і якби на те моя воля,написала б я скрізь курсивами: — Так багато на світі горя, люди, будьте взаємно красивими!
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ангели34 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 вересень 2013 - 18:23

Перегляд повідомленняvitaminka92 (15 вересень 2013 - 12:50) писав:

Усім привіт! 18 вересня в мене лапароскопія причина полікістоз . операція буде в прикарпатському репродуктивному центрі лікар - Головчак І.С. Лікар чудовий, уважний , людяний!!!!Дякую Богові що я нарешті найшла такого лікаря ....і дякую сайту малеча що допоміг знайти цю клініку і лікаря !!!
Читаю цей сайт майже рік....а наважилась написати тільки тепер...Ми плануємо немовлятко вже рівно 2 роки...діагноз полікістоз лікар поставив мені зразу на 1му прийомі після 3х місяців невдач ( я звичайно думала як всі ви, що завагітнію з 1го разу , завжди ретельно оберігалися з чоловіком...і тіки переживала аби не "залетіти" а останні 2 роки молю Господа тільки про одне...) . Г мого міста назначив мені діане 35 на 3 міс, перед тим я здала гормони які підтвердили що тестостерон зашкалює. О відновилася, але вагітність не наступала, тоді ми почали стимуляцію клостелбегітом , на дозі 50 мг О була, дозрівали чудові фолікули лопали самі але я не вагітніла...так і на 2й стимуляції було...3тя стим. була на 100мг і закінчилася кістою в 5 см, яка розсмокталася за 2 міс приймання регулону...(ледь не забула- чоловік 2 раза здавав спермограму і аналізи чудові дякувати Богові)останні пів року я не приймала нічого, міряла графік БТ О звичайно не було :( ... ми з чоловіком просто розслабилися...( він в мене молодчинка , так підтримує і розуміє мене, ніколи не опускає рук , скільки раз я плакала , говорила щоб лишив мене , нащо я йому така..всі знайомі ходять з дітками або з животиками, а я досі ні..я втомилася кожному обяснювати що ще не час, що ми ще встигнимо...за цей час я зрозуміла одне- що найближчі люди можуть запхати ніж в спину, як і зробила моя подруга , яка просто розказала всім за нашу проблему, а вона єдина знала про це....не знаю як я це пережила...мені жити не хотілося....Тільки тепер коли я пишу про всі ці події розумію якого чоловіка дав мені Бог і вдячна йому за це!!!)
Операції боюся страшенно....але рада що вона буде,нарешті поздавала всі аналізи і просто чекаю цього дня...я щиро вірю що вона мені допоможе...Дівчатка всім бажаю як найскорше дочикатися свого лелеку...тепер я розумію що на все свій час...Я молю девятницю до св.Марти вже 2й раз(саме під час 2ї девятниці я попала до франківська і договорилася за операцію), також молюся до св.Тадея і вірю що вони вимолять в Господа ласки для мене)Вибачте що так багато пишу, можливо і лишнє є ... :15_2_126: скоро всі ми будемо ось такі

Я так розумію вам будуть робити резекцію яйників?Бо якщо у вас киста то без того не обійтись. Але знаєте що це може вам і зашкодити.У моєі знайомоі також виявили полікізтоз .зробили лапароскопію-резекцію обох яйників .і сказали що без ЕКЗ вона не завагітніє.Та після лапороскопіі у неі різко знизився АМГ.На ЕКЗ вдалося взяти лише 2 яйцеклітини і то нічого у неі не получилося.А лікарі кажуть та хто вам додумався робити резекцію? Коротче кажучи поставили діагноз виснаження яєчників і тепер радять брати донорську яйцеклітину.і це все через те що зробили цю резекцію на яйниках.
Тепер скажу вам про себе .Дякую Богові що мені на лапароскопіі зачіпили лише лівий яйник .він у мене також на ЕКЗ дає лише 2 яйцеклітини.а правий до 12 ЯК .лікарі також стверджують що це через ту резекцію.А робили мені лапароскопію також через діагноз полікізтоз.хоча після операціі у мене ще не раз утворювалася киста та я пила деякі препарати які розсмоктували цю кисту.
А ви пробували щось приймати щоб киста розмокталася? Адже найпростіше порізати а потім з тим все життя мучитися
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 вересень 2013 - 20:33

Перегляд повідомленняангели34 (15 вересень 2013 - 18:23) писав:

Я так розумію вам будуть робити резекцію яйників?Бо якщо у вас киста то без того не обійтись. Але знаєте що це може вам і зашкодити.У моєі знайомоі також виявили полікізтоз .зробили лапароскопію-резекцію обох яйників .і сказали що без ЕКЗ вона не завагітніє.Та після лапороскопіі у неі різко знизився АМГ.На ЕКЗ вдалося взяти лише 2 яйцеклітини і то нічого у неі не получилося.А лікарі кажуть та хто вам додумався робити резекцію? Коротче кажучи поставили діагноз виснаження яєчників і тепер радять брати донорську яйцеклітину.і це все через те що зробили цю резекцію на яйниках.
Тепер скажу вам про себе .Дякую Богові що мені на лапароскопіі зачіпили лише лівий яйник .він у мене також на ЕКЗ дає лише 2 яйцеклітини.а правий до 12 ЯК .лікарі також стверджують що це через ту резекцію.А робили мені лапароскопію також через діагноз полікізтоз.хоча після операціі у мене ще не раз утворювалася киста та я пила деякі препарати які розсмоктували цю кисту.
А ви пробували щось приймати щоб киста розмокталася? Адже найпростіше порізати а потім з тим все життя мучитися

Дякую вам за відповідь, можливо я не зовсім все зрозуміло написала, вибачайте за це!!!Кісти у мене немає (вона була після стимуляції овуляції клостельбегітом 6 міс.тому і успішно розсмокталася,а так кісти не появляюються ніколи,місячні завжди є , затримка максимум 4 дня. нажаль операція це мій шанс, яйники збільшені в 2,5 раза лікар обЯснив що операція мені не зашкодить ,адже по узі видно надзвичайно щільну капсолу на яйниках,от якби в мене були більш менш норм яєчники то це б було під питаням...ще потрібно точно впевнетися в прохідності труб, я робила ренген він показав що вони повністю прохідні, але я багато читала шо є навпаки...я лікуюсь 2 роки , Овуляція відновлялася а я не вагітніла і це мене насторожує можливо ще щось в мене не так....

Перегляд повідомленняdrop of hope (15 вересень 2013 - 14:29) писав:

vitaminka92 з Богом! Нехай ваша операція пройде успішно і скоро маленька радість оселиться в вашому животику :give_heart:

Дякую вам безмежно!!!ваші слова тай Богу в вуха

Перегляд повідомленняОксана Л (11 вересень 2013 - 22:13) писав:

Мені також одразу після місячних робили. На 7 день.

18 вересня в мене лапароскопія причина полікістоз...на животі в мене є волосся скажіть чи потрібно його видалити перед операцією
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kis// 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 вересень 2013 - 21:40

Перегляд повідомленняvitaminka92 (15 вересень 2013 - 12:50) писав:

vitaminka92 Є безліч випадків,коли резекція яйників допомагає у здійсненні мрії народити дитинку.Таким доказом стала операція моєї мами,по такому ж самому діагнозі,полікістоз.Правда зробили часткове обрізання яйників,це було в далеких 70-тих, думаю це та ж сама версія операції тільки більш травматична. Як потім сказали що яйники відновляться,наростуть.І за 1 рік мама дійсно завагітніла.
Думаю потрібно обговорити з лікарем всі нюанси операції,щоб не робили зайвого. Я бажаю Вам вдалої операції,а невдовзі щасливого материнства.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Теплинка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 вересень 2013 - 00:02

vitaminka92, о,а я робила лапароскопію 18 вересня минулого року,там же і в того ж лікаря.Пам"ятаю свої переживання і страх,а вже рік пройшов...Хай операція допоможе якнайшвидше стати мамою!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 вересень 2013 - 18:46

Перегляд повідомленняkis (15 вересень 2013 - 21:40) писав:

vitaminka92 Є безліч випадків,коли резекція яйників допомагає у здійсненні мрії народити дитинку.Таким доказом стала операція моєї мами,по такому ж самому діагнозі,полікістоз.Правда зробили часткове обрізання яйників,це було в далеких 70-тих, думаю це та ж сама версія операції тільки більш травматична. Як потім сказали що яйники відновляться,наростуть.І за 1 рік мама дійсно завагітніла.
Думаю потрібно обговорити з лікарем всі нюанси операції,щоб не робили зайвого. Я бажаю Вам вдалої операції,а невдовзі щасливого материнства.

дякую вам за відповідь!Завтра я нарешті їду у Франківськ:)моїй мамі теж робили операцію на яйниках і завагітніла рівно за рік, а сестричка вийшла ніжданчиком:)Бажаю нам всім таких ніжданчиків :AllSmail (155):

Перегляд повідомленняeni (16 вересень 2013 - 00:02) писав:

vitaminka92, о,а я робила лапароскопію 18 вересня минулого року,там же і в того ж лікаря.Пам"ятаю свої переживання і страх,а вже рік пройшов...Хай операція допоможе якнайшвидше стати мамою!

:AllSmail (155): дякую вам !!! який результат ?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 вересень 2013 - 18:47

vitaminka92 читаю вас і бачу себе. В мене ідентична ситуація така як і в вас. Тежж остання надія на лапароскопію. тільки правда в мене в жовтні буде. Бажаю вам вдалої операції, нехай все пройде успішно.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ангели34 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 вересень 2013 - 19:20

Vitaminka92
Бажаю щоб вам ця операція дійсно допомогла і ваша мрія здійснилася.але пораджу вам перед операцією ще поговорити з лікарем який вас буде оперувати щоб якомога менше було оперативного втручання на яічниках.Бо після видалення цих кістозних утворів і справді пошкоджується функіонування яєчників.Ви як бачу лише 2 роки як почали шукати причину вашоі невагітності і може ще не так розумієте усі ризики операціі.тому що я уже 15 років борюся з неплідністю.і сам лікар який робив мені ЕКЗ сказав що дякувати Богу що на лапароскопіі вам прооперували лише один яйник.а то шукали б ви собі донора для запліднення.
Успіху вам і бажаю якомога скоріше відчути радість материнства.

Перегляд повідомленняkis (15 вересень 2013 - 21:40) писав:

Kis
я є свідком того що після операціі яйник не відновлюється.На УЗД лікар довго у мене шукала мій лівий яйник(на якому була резекція) і порівнявши його розміри до операціі сказала що він сутьєво зменшився і зазначу що у мене була часткова резекція яйника.і функціонувати він почав гірше бо на ЕКЗ до операціі він давав 10 яйцеклітин.а після лише 2. Не знаю скільки буде цього разу. бо ще раз збираємося робити ЕКЗ.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 23 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nesarokko світлина

Nesarokko  Дитина — гість у твоєму домі: нагодуй, вивчи і відпусти. Мудрість індіанців

Вчора, 12:47

lovelenchik світлина
ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Цього місяця я встигла походити в сукенці, футболці,джинсах, куртці, і навіть в пуховику)))

14 тра 2017 13:18

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина
Айра світлина

Айра  Підкажіть хто знає, де на форумі дівся розділ з архівом походів малечівців з палатками??? Тицніть ссилку, бо не можу знайти...

Заблокований 22 кві 2017 16:56

Показати коментарі (1)

❤❤❤ світлина
Mariposa2017 світлина

Mariposa2017  Чекаю на своє диво

20 кві 2017 20:39

Wokolapo4ka світлина

Wokolapo4ka  Все повинно минати, бо інакше нічого не настане. ©Ліна Костенко.

07 кві 2017 12:00

Показати коментарі (1)

Сонцесяйна світлина
allinav світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 травень 17 )

Перекладач онлайн