Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Завмирання вагітності-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 18 Сторінок +
  • « Перша
  • 16
  • 17
  • 18
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Завмирання вагітності-2 ділимося наболілим Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Wokolapo4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 квітень 2017 - 21:48

Перегляд повідомленняХристик (07 квітень 2017 - 20:37) писав:

Wokolapo4ka, ні, не встановили, всі аналізи в нормі, все ок, мазки, генетика теж.

Тут, за кордоном, з першою ЗВ взагалі проблем не роблять, кажуть, що таке старється в 30% жінок, що пішов хромосомний збій на етапі поділу клітинки. А вже якщо трапляється таке кілька разів і ПІДРЯД - отоді вже обстежують. Мене з моїми трьома ЗВ мали обстежувати. Але запис в клініку був на 4 місяці наперед, я попала туди вже на 10 тижні. Вагітніла сама. Не з першого разу виходило, звісно. За виключенням останньої, коли я перестала надіятися на лікарів, перестала планувати, підтасовувати під результати аналізів і т.д. Просто через 3 міс після ЗВ ми почали жити за принципом "Як Бог Дасть". Того міясця було 1 раз - і Бог дав, я сказал, значить, Все буде добре, раз так трапилося. І таки так.

Бажаю вам всім гарно завагітніти і виносити своїх малят. вірте, дива бувають. Я після другої підряд ЗВ теж не вірила, бо мала міхурцевий занесок, мала лікування в онкології, хімілотерапію після вагітності, ніхто прогнозів не давав не те, що на вагітність, а на моє здоров"я, заборона на 2 роки навіть думати про вагітність, рік на обліку в онкодиспансері, бо був ризик розвитку хоріокарциноми після вагітності. Але нічого, 4дав Бог чудо. ВІРТЕ!!! і все прийде... просто на все свій час!

Дякую Вам!
І Вам всього хорошо і міцного здоровчяка)
My Signature
Kruhitka
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчучка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 квітень 2017 - 21:16

Бажаю всім нам удачі, і терпіння. Все буде добре.Ми справимося. В мене перша вагітність завмерла, потім декілька викиднів, а потім я народила дівчинку. Захотіли знову народити, і знову викидень. Тепер страшно, і дуже хочеться ще народити. Надіюсь і вірю, що все вийде.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dakinni 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 25 квітень 2017 - 15:03

Всім привіт. У мене в січні після 8 місяців активного планування нарешті зявилося дві смужки на тесті (старшій дитині 7 років). На 8 тижні - завмерла вагітність. Чистку не робили, пила таблетки. Наступні місячні прийшли по графіку, цикл відновився. Ще через місяць - затримка. Навіть не думала, що вагітна, адже часу пройшло мало. Але знову дві смужки. На узд ніби все ок, плідне яйце в матці. Здавала ХГЧ, ріс, але дууже повільно, що й стало приводом для непокоєння. Через день - мазня(( Та сама історія - ЗВ на терміні 5 тижнів.
Ппланую ретельні обстеження і продовжувати планувати дитинку. Цікавить досвід тих, у кого було дві підряд ЗВ - у чому виявилися причини?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   anjyta 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 квітень 2017 - 17:34

dakinni, а після першої ЗВ проходили якісь обстеження, сказали причину ЗВ?
В мене 28.04 буде місяць після читски, але я ще досі не була в лікаря. Після чистки дуже довго були виділення, потім днів 10 перерви і тепер знову почалося щось таке як місячні. Чекаю, коли вже закінчаться і піду на обстеження.

Тримайтеся, бажаю вам успіху.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зорина 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 квітень 2017 - 18:22

Перегляд повідомленняanjyta (25 квітень 2017 - 17:34) писав:

dakinni, а після першої ЗВ проходили якісь обстеження, сказали причину ЗВ?
В мене 28.04 буде місяць після читски, але я ще досі не була в лікаря. Після чистки дуже довго були виділення, потім днів 10 перерви і тепер знову почалося щось таке як місячні. Чекаю, коли вже закінчаться і піду на обстеження.

Тримайтеся, бажаю вам успіху.

Можливо комусь буде цікаво, коли дізналась що ЗВ то лікар сказав що 70 % всіх ЗВ є генетичний збій.Ми здали аналіз на каріотип завм. ваг. Мені зробили чистку ну і ми здали цей аборт на аналіз (взагалі його пропонують здавати майже всім після 2 і більше ЗВ). вартість цього налізу в сінево аж 3300 грн.такі аналізи можна здати у львові правда він коштує там 500 грн. це можна зробити в інституті спадкової патології. я там познайомилась з дівчиною чоловік якої привозив у Львів аналіз аж з Чернівців.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зворушлива 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 15 травень 2017 - 14:14

Всім привіт!Ніколи б не подумала, що колись буду шукати в інтернеті форуми з страшним словом-ЗАВМЕРЛА вагітність... Скоро буде місяць як це жахіття сталося((( Перша вагітність проходила чудово завагітніти 2 місяці після весілля...Цієї зими вирішили що треба синочку сестричку) знову швидко завагітніла... нічого не боліло,11 тижнів я на роботі,весело і і тут "гулькнуло"((( До останнього їхала в машині і молилася що все буде ок... завели на узд і вирок- завмерла вагітність 8 тижнів.
Дальше словами не передати моїх емоцій. Я ще досі плачу і шукаю причини що я робила не так (((
Дуже переживаю чи все зробив добре лікар щоб мати ще дитинку... Місячних теж ще немає, очікую
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksjynja 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 червень 2017 - 09:25

Привіт, дівчата. Підкажіть, будь ласка, хто після ЗВ був на консультації у генетика у Львівському мед.-генет. центрі? Як там потрати на прийом до лікаря: по запису чи просто черга? Які аналізи вам призначали та яка зараз ціна за аналіз на каріотип? Дякую всім хто відгукнеться.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Беллатриса Лестрейндж 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 12 червень 2017 - 10:57

Wokolapo4ka, проконсультуйтесь у когось мудрого щодо того резусу.
Бо у мене теж мінус, і всю вагітність я щотижня здавала аналізи. Імуноглобулін кололи двічі: на 30 тижні, і на наступний день після пологів.
Добре пам"ятаю, як лікарка разів 10 наголошувала, що то дуже важливо. Незалежно від того, чи аборт, чи ЗВ, чи природні пологи - імунонлобулін обов"язково, бо інакше величезний ризик постійних ЗВ у майбутньому.

Не знаю, може, існують якісь препарати, які б можна було б проколоти, щоб хоч якось убезпечитися вам від ЗВ у майбутньому...
А лікарка - меганекомпетентна, бо як можна булр таке завтикати????
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 червень 2017 - 21:00

Привіт дівчатка! Напишіть будь ласка як у вас йшли місячні після вишкрібання ЗВ? В мене 3 червня почалися і з 19 по сьогоднішній день час від часу мажиться((( перед тим здала усі аналізи які призначив лікар та УЗД все добре інфекцій не виявлено. Буду вдячна за відповідь.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 липень 2017 - 14:06

Так і не дочекалася відповіді ))) Але дочекалася наступних місячних сьогодні.
Лікар сказав що так може бути перші місяці щоб внормувався цикл.
Можливо комусь стане в допомогу (в кого схожа ситуація):
Отже консультацію(обстеження) проходила в одного з найкращих лікарів Львова. Так як перша вагітність у мене проходила без проблем і аналізи всі завжди були в нормі, лікар відправив мене здати ось ці 3 аналізи без торч-інфекцій (здавала в Сінево ціна майже 1000 грн):
1.Д-димер
2. Гомоцистеїн
3. Первинний скринінг на антифосфоліпідний синдром.
Як писала в попередньому пості аналізи всі в нормі дякувати Богу. З липня почала пити фолієву кислоту по рекомендації лікаря та у серпні сказав можна з чоловіком жити "відкрито" та дальше приймати фолієву))) Тобто це буде 4 місяць після ЗВ.
Надіюсь все буде Ок,і всім цього бажаю ;)
Дівчатка,можливо хтось з цієї темки перейшов на "Наша родина чекає дитину" напишіть будь ласка позитивний постик тут)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksjynja 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 липень 2017 - 15:10

Зворушлива, а один з найкращих лікарів Львова це хто? В якій клініці приймає?
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 липень 2017 - 15:32

Перегляд повідомленняksjynja (14 липень 2017 - 15:10) писав:

Зворушлива, а один з найкращих лікарів Львова це хто? В якій клініці приймає?
Філіпюк Ігор Теофілович на вул.Русових
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 липень 2017 - 03:24

Цитата

Дівчатка,можливо хтось з цієї темки перейшов на "Наша родина чекає дитину" напишіть будь ласка позитивний постик тут)

Зворушлива, я вже писала. Мала ЗВ в 13 тижнів, потім ЗВ в 18 тижнів, онкодиспансер і хіміотерапію, бо був міхурцевий занесок, заборона вагітніти 2 роки. Потім народила донечку. Потім ЗВ на 7 тижні. І потім народився синочок. Зараз діткам 10 і 2 роки.

Повідомлення відредаговано Христик: 17 липень 2017 - 03:25

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 18 Сторінок +
  • « Перша
  • 16
  • 17
  • 18
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nesarokko світлина

Nesarokko  Якби ж то так можна було щось змінити і в житті: відрізати те,що тобі не подобається і від чого болить душа, і пришити нове..." І.Роздобудько

Вчора, 13:49

oliviya16 світлина
маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Коли пролітала комета Галлея – мені здалося, що вона озирнулася на нас, і зареготала. Л. Костенко

Вчора, 10:38

Oksano4ka23 світлина

Oksano4ka23  Колеги, вітаю з професійним святом!

16 лип 2017 11:24

Les19910606 світлина

Les19910606  Доброго дня дівчата! Чи хтось народжував у стрийському пологовому у Миргородського???

Заблокований 06 лип 2017 18:03

Показати коментарі (1)

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!! 10 рочків це багато))

16 чер 2017 09:06

Показати коментарі (2)

Алетейя світлина
❤❤❤ світлина

❤❤❤  А все залежить від людських зіниць - в широких відіб'ється вся епоха, у звужених - збіговисько дрібниць. © Ліна Костенко

08 чер 2017 22:14

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Не забувайте мріяти щодня. Не забувайте усміхатись горю. Усміхнені вуста — це та броня, Яку не зломить навіть ваша доля. © Ліна Костенко

06 чер 2017 11:51

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 липень 17 )

• З днем народження
    Viks 
    - Вік: 29
  • З днем народження
    Oksana22 
    - Вік: 32

Перекладач онлайн