Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Стерилізація (перев'язування труб) після КР - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Стерилізація (перев'язування труб) після КР Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Панночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 червень 2009 - 19:29

От не знаю куди написати своє запитання: чи сюди, чи туди, де дівчата з декількома КР...
Чи пропонували вам послугу стерилізації (перевязування труб) під час другого КР?
Це питання настільки для мене не однозначне : "плюси" зрозумілі - ніякого головного болю з неплановою вагітністю... А "мінуси" теж очевидні - операція незворотня, тому питання про чергове поповнення родини вже ніколи не стоятиме.... А я зараз не знаю, чи наважилась би згодом на третю вагітність... А як погоджусь на цю "послугу", а потім шкодуватиму?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МанунА 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 червень 2009 - 20:25

Я би не радила-життя то така штука, що може хто-зна як повернутись...
А третій кесарський-у нас на форумі є форумчанка aramine у якої троє діток і три кесарські.
My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 червень 2009 - 20:48

Дякую модераторам за розміщення мого питання!!

Я теж більше схильна відмовитися... Хоча б тому, що це протиприроднє втручання... Знайомі за кордоном кажуть, що вних більше практикують сетилізацію чоловіків, а не жінок. А в насм чомусь такі глобальні питання весь час постають лише перед жінками...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Naya 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 червень 2009 - 21:23

я б не погодилася, наваіть якби в мене вже було троє діток.
Хто його зна, як життя поверне.
Є ж і інші засоби контрацепції.
My Signature
Малюк - не плід, не об*єкт пологів. Він - дитя любові, і він сама любов. Прислухаючись до нього, вірячи йому, надіючись на його життєву силу в доповненні до власної, жінка отримає найвищу нагороду, яка тільки може бути їй суджена - гармонію із всесвітом і з самою собою.
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 червень 2009 - 22:12

Перегляд повідомленняПанночка (12.6.2009, 20:48) писав:

більше практикують сетилізацію чоловіків

помилочка : стерилізацію чоловіків. До речі, я колись читала в якомусь журналі, що в чоловіків цей процес зворотній, тобто при потребі все можна відновити назад... Чи це дійсно так? Зате ніколи не чула, щоб наші вітчизняні мужчини на таке погоджувалися... :unknw:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   poiu 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 червень 2009 - 22:23

А для чого взагалі на таке іти? Сьогодні не хочеш третьої дитини, через деякий час захочеш і будеш лікті кусати. Я б на таке ніколи не погодилася, як на мене то взагалі маразм пропонувати таке, хіба хтось знає яке в нього завтра буде життя, і як воно взагалі обернеться.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 червень 2009 - 22:25

Панночка, я знаю,что мужская операция гораздо легче, чем женская делается, а процесс обратим лишь изредка. Я вот тоже думаю,что не согласилась бы, хотя если б уже было трое детей, то наверное бы стоило бы подумать т.к. на третьего я может и решусь когда-то, а больше уж точно нет...да и не вижу пока что пригодной для себя контрацепции.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 червень 2009 - 22:25

Панночка, не знущайся з себе, повір, не варто... :)
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 червень 2009 - 22:28

Знайомій перев"язали,бо їй за медичними показаннями більше не можна народжувати(проблеми зі здоров"ям),а чоловік з релігійних міркувань нічим не користується і їй забороняє. Тому вона вмовила лікарів на перев"язку (хоча і тут чоловік був проти,навіть аргумент,що діти залишаться без мами не діяв)
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 2
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 червень 2009 - 08:20

Саме цікаво, що мені треба буде підписати папір - або з відмовою, або із згодою.. Про згоду - зрозуміло, а от навіщо про відмову?...
Напевно, так потрібно по "протоколу"...
До речі, ця "послуга" не тільки в нашому пологовому, про точно таку ж ситуацію пару днів писала Natali_diz76...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mailan 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 червень 2009 - 08:45

мені теж врачі говорили щоб перевязала,але я відмовилась,бо це невернеш,і я невпевнена що незахочу третє(хотя чоловік третє нехоче),а ще просто морально чи фізично,чи естетично чи навіть незнаю як сказати,неможу собі такого дозволити,от чогось мій організм нехоче щоб труби перевязували.тай жінкі старші кажуть(тим якім колись після 2 КР перевязували труби вже непитаючи дозволу)маєш розум бо після цієї операцйї болі зявляються,одна з цих жінок працює в роддомі в якому я родила
My Signature
Зображення
Хорошо быть важным,но важнее быть хорошим.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kisika 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 червень 2009 - 09:12

І мене запитували про перев"язку труб, але вже набагато пізніше...зустріла лікарку в якої я спостерігалась, запитує чому не перев"язала труби :dance2: в мене напевно був такий вигляд..... в мене був такий випадок кесарського що і не до питань ніяких було, а от сусідка по палаті мала 2 кесарське і відразу попросила сама щоб їй перев"язати труби...болі в неї були, мене переважно трішки шов болів і все, вона жалілась що її постійно підниває...
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 13 червень 2009 - 09:19

Деякі дівчата не зовсім розуміють, що ця процедура пропонується тільки кесарським або жінкам, що по медпоказникам неможуть більше народжувати(хоча кесарські власне до них належать, ніхто не береться гарантувати успіх 3 вагітності, після 2 операцій). В мене була схожа ситуація, а оскільки 2 операція йшла дуже важко, можу уявити як мене непритомну(ну під наркозом, маю на увазі) матюкав завідуючий, бо моя лікарка, що теж була в операційній, сказала, що я проти, то після операції він заявив, що більше мене оперувати не буде, я собі посміялась, що до наступної моєї вагітності його вже не буде в роддомі...я розумію лікарів-вони ніколи не хочуть ризикувати, надто через якусь там з вулиці жінку, тому вони так за цю процедуру. От знайти б якогось нормального лікаря, що поділив би на двох відповідальність і ризикнув би прийняти нормальні пологи у жінки після перших кесарських(чому усі так цього бояться, коли всю вагітність було все добре і жінка готова нормально народити), чи спокійно дозволив родити 4 дитину, чомусь же так стається, що жінка вагітніє, значить десь там вище видно, що їй можна, що вона перенесе, для чого так грубо і необдумано втручатись в людський організм, а потім трапляються випадки, маю знайому, якій перевязали труби на 2 операції, а вона з перевязаними родила третю дитинку, значить так мало бути, от і все. Звичайно, ми зараз маємо, хоч трошки свободи, раніше про це справді ніхто не питав, раніше...зрештою, як і зараз , траплялись випадки, коли жінці з першою вагітністю нематковою після чистки могли помилково 2 труби перевязати і залишити її без діток на все життя, оце трагедія! тому краще, якщо нема дійсно потреби, щоб до вас "лізли"(інакше роботу наших доблесних, в більшості, лікарів назвати не можу) зайвий раз, то хай не лізуть, буде краще, я так думаю.
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 червень 2009 - 09:31

Я в універі ходила на пари медицини. У нас викладала лікар років 30-35. От вона розповіла, що одного разу народжувала жінка другу дитину. ЇЇ чоловік дуже почав пити і їй запропонували стерилізацію, мотивуючи що має вже 2-х дітей і ще одна вагітність для неї буде небажана. Тому вона і погодилась. Потім через недбалість лікарів дитина через пару днів померла, а старши дитина втонула. І залишилась вона молода жінка без дітей і навіть можливості мати ще їх. Тому я б теж не радила таке робити, оскільки не знаєш в яку мить якою стороною повернеться життя до тебе.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алішка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 червень 2009 - 10:49

Я би не радила,бо всяке в житті буває ! В мене кума має двох діток ,двоє хлопців,свого часу вирішили з чоловіком що їм вистачить,і що ви думаєте - молода ( біля 30) меншому нема і 4 р.- то їй по ночах дівчинка сниться,так хоче донечку,а час назад не повернеш,от і уявіть як с тим жити? А як що чоловік інший буде і захочеться йому його дитинку народити,що тоді робити? Вся ке буває !!!! Краще цього не робити ,щоб потім не шкодувати !
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 13 червень 2009 - 12:44

наскільки я знаю, лікарі обов"язково повинні запропонувати перед другими кесарськими цю процедуру. проте зараз, нормальними вважаються 3 кесарських розтини. наш лікар, коли я нила, що не хочу КР, заспокоював тим, що три це норма, а достатньо жінок зважуються і на більше.
чи перев"язувати чи ні - вирішувати вам з чоловіком. залежно від ваших подальших планів.

не знаю як зараз, але взагалі-то, залежно від сил організму часто відбувається відновлення навіть після такої операції. я часто бачила вагітності після перев"язування труб, щоправда у молодих та сильних дівчат.
My Signature
Мій список книг
Дорота Тераковська "Мишка" (Saulė), - шукаю
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oolviya 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 червень 2009 - 16:29

Я бачу всі одностайні в цьому питанні. В мене є знайома, яка перевязала собі труби після другої дитини. По стану здоровя вона не ризикувала більше народжувати. Прое вона цю тему ніколи не піднімає і нікому не говорить. Мені сказала її сестра, моя кума. І якось я внеї запитала, чи то не боляче. Так, видно було, що їй не просто було не приємно говорити на тему стерилізації, а навіть сльоз виступили на очах. Мабуть вона дуже проте жалкує, хоча має двоє чудових діток: хлопчика -11 років та дівчинку 6 і вчудових відносинах з чоловіком. Проте.... жалкує
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roksolana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 червень 2009 - 16:42

Десь читала , що після стерилізації чоловіка, лише 40 % зворотних операцій є успішними.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 червень 2009 - 18:38

Панночка, думаю, що таке рішення Ви повинні прийняти самі для себе. У мене знайомій перев"язали труби після 2-ї вагітності (КР). Тепер жаліє, адже з батьком дітей розведена... А якщо Ви захочете ще діток? Що тоді робити? Я б не перве"язувала... Звичайно, що лікарі таке пропонують не тому, що їм так хочеться, а що з міркувань медецини- так краще для жінки. Але хто може знати, що буде завтра? Медецина прогресує. Може з часом і 3 КР і 4 КР не буде проблемою. А ось з перев"язаними трубами уже нікуда...
My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 червень 2009 - 18:56

Перегляд повідомленняmailan (13.6.2009, 8:45) писав:

я невпевнена що незахочу третє ,а ще просто морально чи фізично,чи естетично чи навіть незнаю як сказати,неможу собі такого дозволити,от чогось мій організм нехоче щоб труби перевязували

Ось і так само думаю. Відчуваю, що правильний вибір - не робити цього... Думаю, це остаточне рішення...
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!! 10 рочків це багато))

16 чер 2017 09:06

Показати коментарі (2)

Алетейя світлина
❤❤❤ світлина

❤❤❤  А все залежить від людських зіниць - в широких відіб'ється вся епоха, у звужених - збіговисько дрібниць. © Ліна Костенко

08 чер 2017 22:14

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Не забувайте мріяти щодня. Не забувайте усміхатись горю. Усміхнені вуста — це та броня, Яку не зломить навіть ваша доля. © Ліна Костенко

06 чер 2017 11:51

ulaska світлина

ulaska  Після закриття російських соцмереж я зрозуміла, що найкраща "соцмережа" це "Малеча"))

29 тра 2017 04:28

Показати коментарі (5)

burishina світлина
Nesarokko світлина

Nesarokko  Дитина — гість у твоєму домі: нагодуй, вивчи і відпусти. Мудрість індіанців

24 тра 2017 12:47

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина
Айра світлина

Айра  Підкажіть хто знає, де на форумі дівся розділ з архівом походів малечівців з палатками??? Тицніть ссилку, бо не можу знайти...

Заблокований 22 кві 2017 16:56

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 червень 17 )

Перекладач онлайн