Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Затримка розвитку мовлення-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 11 Сторінок +
  • « Перша
  • 9
  • 10
  • 11
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Затримка розвитку мовлення-2 Порушення мови в особливих дітей Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Terna 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 липень 2017 - 19:20

Привіт. Дівчата, може кому що треба з айхерба, ціна з сайту і безкоштовна доставка?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 липень 2017 - 22:46

божа коровка, Ми ще до консультації з Харьковом почали пити залізо із Емвея, по схемі яку старшому сину свого часу лікар призначав. А потім Харків написав, ферулек. Однак вже непереходили на нього.
Terna , нам вже прийшов ресвератрол. Досить швидко (терміни писали пізніше).
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Евка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 16 липень 2017 - 16:07

дівчата, підкажіть, будь ласка, скільки можна зберігати лімфоміозот після відкриття баночки. знов призначили, маю вже 2 відкриті баночки, де ше є трохи. не знаю, чи можна їх давати чи вже краще купити нову
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 липень 2017 - 23:51

Евка, я даю. Відкривала минулого року. Гомеопат казала, що можна.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 липень 2017 - 04:13

Привіт! Перездали залізо та цинк. Рівень заліза трохи піднявся але ще дефіцит. І рівень Цинку виріс. Зараз почнемо пити Ресвератрол.
У кого був завещений рівень Цинку? Чи вивели надлишок?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IrynaCh 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 липень 2017 - 02:34

Привіт, дівчата.

Про нашого Симона.

Мікрополяризацію і біоакустичну корекцію ми проходили в кінці квітня, у Києві, ось
Прихований текст

Позитивні зміни зауважили і ми і в садочку. Після цього ми просто ходили в садочок, дома гралися, як написав психолог з центру, складали складалки, пазли - у нас їх цілий ящик. Малий все чудово складає, вже навіть з закритими очима склав би. Людей, котрих показую на фото називає по-своєму, на себе, як і раніше, ніяк не каже(((

Не каже, як його звати, один раз показав на себе і сказав "ляля".

Говорити краще не почав.

Зараз ще й садочок на ремонті до 1 вересня, уже місяць майже дома сидимо.

Симон став ЩЕ більш гіперактивним. Якщо раніше він лягав увечері і спав до ранку, то тепер перед сном ми маємо годину-дві "двіжа" - або бавиться голосно, або плаче ходить. Нерви почав витріпувати аж до того, що я від нього до вечора вже плачу. Як бачить, що я вже плачу, йде і лягає спати сам.

З травня і до тепер двічі перехворів - ротавірус і ентеровірус. Апетит погіршився з часу першого вірусу, схуд, тепер їсть так мало, що я не розумію, з чого він живе..

Ми завели песика. Песик доволі крупний, видряпати очі не дається, тому вже не лізе до нього, як раніше до всіх зустрічних псів. Зрозумів, що то не іграшка. Схоже, він не так сильно в захваті від песика, як я очікувала.

У планах у нас позайматися зі спеціалістами в будинку дитини, потім поїхати в Харків до генетиків, куди в червні поїхати не вдалося, і на повторний курс до Києва.

Прихований текст

Хто що знає?

Я думаю, прийшла пора почати давати препарати, бо чуда "до 4 років пройде", схоже, не станеться. Хотілося б, щоб препарати призначав спеціаліст, який розуміє, що робить, а не просто "давайтє шота пракапаєм ілі прапйом" як мені сказали в Рівному в обласній.

Повідомлення відредаговано ❤❤❤: 24 липень 2017 - 03:04
Причина редагування неприховані посилання

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 серпень 2017 - 00:17

Мене теж цікавить Київ. Радили мені мовний центр чурсіну людмилу вікторівну.
Сама не знаю як правильно вибрати щоб дитину не возити по всій Україні і результати були.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 серпень 2017 - 14:50

Привіт! Хто проходив лікування і одночасно ходив до логопеда+психолог+дефектолог? Чи є у Львові такі центри?
У нас в Ужгороді до 4-х логопеди не беруть, а зараз коли нам 4, то кажуть що ми ходимо в логосадок. Я думаю може із дитиною на 2-3 тижні поїхати де спеціалісти і пройти лікування комплекмно.

Я не можу зрозуміти чому у Валі ривками проходить розвиток. То рот їй не затикається все на своєму, то мовчить. Я думала, що її вже прориває. А вона ніби зазубрила деякі фрази і тільки їх і говорить. Нових слів нема і речень правильно сформованих нема.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 серпень 2017 - 15:39

Підкажіть де у Львові роблять доплер сосудів?
І ще хочемо провірити слух. Де роблять якісно аудіограму?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 серпень 2017 - 17:38

Terna, Привіт. як ваші справи? ви вже йдете в школу з вересня?

100500 років не заглядала у цю темку, а так побачила на головній то заглянула, бачу мамочки наполегливі вишукують все нові центри і витягуюють своїх діток - молодці.

Повідомлення відредаговано Nadik: 03 серпень 2017 - 17:43

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Terna 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 серпень 2017 - 19:34

Перегляд повідомленняNadik (03 серпень 2017 - 17:38) писав:

Terna, Привіт. як ваші справи? ви вже йдете в школу з вересня?

100500 років не заглядала у цю темку, а так побачила на головній то заглянула, бачу мамочки наполегливі вишукують все нові центри і витягуюють своїх діток - молодці.

Привіт! Так, вже готовий до школи хлопець, йде в нульовку в логопедичний клас. А у вас як? Ваш теж школу?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamachka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 10 серпень 2017 - 02:04

Відкрила для себе цей форум, і на одному диханні перечитала майже все, що близьке і нашій сімї. Розкажу про себе. Ми з Іршави (Закарпаття). Особливим є наша третя дитина - Захарчик (2 рочки). Двоє старших (хлопчик 14 і дівчинка 11) - супер продвинуті як у фізичному, так в інтелектуальному, та й у творсому плані. Ми змалку віддавали їх на все, що тільки можна - і спорт. і музика (кожен по 2 інструменти). і мови. і малювання, і все, що в нашому містечку тільки було доступно. Третя дитина була довгоочікувана, але вже під час вагітності почалися проблеми - гемоглобін вище 90 не піднімався, аналізи барахлили, і загалом просто важко носила. Але на УЗД всі казали, що дитина здорова. Народила кесарським. Хлопчик був доношений, здоровий, виписали без проблем. Далі почалося відставання у розвитку - пізніще головку тримав, сидів у 9, повзав у 10, а в 11 на фоні високої температури ми із судомами попали в лікарню. Забили на сполох, почали шукати причину, знайшли гарного невролога, зробили МРТ і жахнулися. Недорозвинуте мозолисте тіло, астроцитома в мозочкові і ще купа всього.
Нейрохірурги... Одні кажуть оперувати негайно, бажано за кордоном, інші кажуть чекати мінімум до 6 років, бо пухлина доброякісна, і ось вже рік без змін. Вирішили поки чекати з цим.
Лікииии... Виписали нам протисудомні (депакін), ми чемно півроку пропили, далі таємно відмовилися, бо енцефалограми постійно чисті, а температуру більше 38 не допускаємо. З ноотропів пили стеатель, пантогам, ніцетил по місяцю і ще "по мєлочам".
Пройшли 3 курси реабілітації в "Росинці"(ЛФК, Петю, масаж, психолог, логопед, Монтесорі), а потім 8 місяців їздили 2 рази в тиждень на заняття до психолога, логопеда, Монтесорі.
Що вміємо робити... Почали ходити в 1.1 року, вміємо складати пірамідку, стаканчики, з сортером розбираємося, показувати, де ручки, ніжки, голова, частини обличчя, впізнаємо котика, песика, курочку, зайчика. Робимо ку-ку, махаємо привіт і папа, іноді даємо "здоров". Говорити не хочемо (говорили баба і мама, щось схоже на "дай" і "іде-іде", зараз і то не хоче). На горшок сідаємо, але коли хоче вже пісяти, то майже завжди встає, сам не проситься. коли покакає, починає з себе памперс знімати. Ручки, ротик вміє помити. Їсть сам руками. якщо їжу поріжу дрібно (овочі, мяско чи щось тверденьке), а ложку брати не хоче
Емоції... Нитік ще той, але можна його переключати іноді. Коли щось смішне (з його точки зору), та так смішно регоче, що ми всі починаємо за ним сміятися. Любить попеститися на ручках іноді.
Соціалізація. Раніше трохи нив у незнайомому середовищі, але ми не йшли у нього на поводу, і зараз вже краще. З братиком, сестричкою любить трохи погратися, але більше сам бавиться. На самоті залишатися не дуже хоче.
Дисципліна. Мама - добрий поліцейський, тато - строгий, сестричка - дуже строгий. Але ми всі одна команда. Діти дуже допомагають.

Перечитую форум, і бачу, що в кожного свій шлях, але всі дуже хочуть діткам допомогти. Ми тільки починаємо свій шлях. Дуже хотіли до Львова переїхати. І для старших діток все підшукали, і робота маму там чекає, і квартиру знайшли, тільки от, як виявилося таких діток, як Захарчик, немає де на день пристроїти. Записалися за півроку до Романчука, хотіли його думку почути. Він попередньо поставив діагноз ЗПР, аутизму каже точно немає, а є незначна затримка у всіх сферах. Ну "незначна" -це мяко сказано ІМХО... Питала про садок. Каже, що дуже треба. Тільки от питання - в який.
Джерело тільки з 3 років. І то, як я зрозуміла, після встановлення інвалідності. А за нашим профілем до 3 років діагнози не ставлять...
У звичайний - кому нас треба у яслі, якшо ми самі не їмо, на горшок не ходимо, не одягаємося, звернену мову погано розуміємо.
Хочу зараз львівян спитати - хто що може порадити - може якісь приватні садки чи няні недорогі. Чи в звичайний може хтось знає, де би нас взяли. Бачила у когось у повідомленні, що є садки релігійних чи благодійних організацій - може хтось чув, напишіть, бо реально хочеться і дитині допомогти, але й вдома постійно тільки з нею сидіти, а раз на тиждень водити до логопеда чи психолога (так нам у Колі сімї запропонували) - теж не дуже хочеться.
Порадьте щось, досвідчені львівяни, бо онлайн дуже важко такі питання пробивати. А може хтось із своєю дитиною вдома сидить, і може за невелику плату ще за одною кілька годин подивитися. Це, звичайно, з області фантастики, але, я висловлюю всі ідеї вголос, бо реально нема з ким порадитися. Якщо думаєте, що рано ще в 2 роки такі переїзди, насваріть мене. Я вже стільки передумала всього, а куди рухатися далі, до цього часу не знаю. Дуже чекатиму вашої допомоги
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   божа коровка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 серпень 2017 - 15:57

Mamachka, описави свого малого Ви якби описали мого.Єдине в фізичному розвитку в нас все добре було і є.

в яслі ми пішли в звичайний садок.Також самі не їли, не одягались,майже не розуміли звернену мову,були в памперсі,не говорили зовсім.Як такого діагнозу не було,лише затримка мови.Дякуючи вихователям ,в нас все налагодилось.Ми почали приймати ліки і пішло розуміння туалету(почали після зими без памперса ходити),їди( почав самостійно істи) .

Але у Львові з державними садками проблема- навіть зареєстровані не попадають .

Зараз активно лікуємось( частоти,ліки) ,занняття з дефектологом і плануємо з вересня з логопедом.

результат -почали говорити безперервно
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamachka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 12 серпень 2017 - 20:41

Божа коровка, а скільки вам зараз?

Перегляд повідомленняЛюська* (03 серпень 2017 - 14:50) писав:

Привіт! Хто проходив лікування і одночасно ходив до логопеда+психолог+дефектолог? Чи є у Львові такі центри?
У нас в Ужгороді до 4-х логопеди не беруть, а зараз коли нам 4, то кажуть що ми ходимо в логосадок. Я думаю може із дитиною на 2-3 тижні поїхати де спеціалісти і пройти лікування комплекмно.

Люська*, У Львові є центр розвитку дитини Коло сімї. Головний там Олег Романчук, тут багато вже про нього писали. Він перший оглядає дитину, далі розписує лікування: логопед, дефектолог, психолог, групові заняття. Для львівян заняття розписують 1-2 раз на тиждень, а для приїжджих є так званий інтенсив - 10 днів, кожен день по 3 заняття. Але в них черги великі. Я в березні на прийом записалася, в серпні тільки попала. Зараз стали в чергу на заняття. Кажуть через 2-3 місяці тільки. Ціни можу в приват скинути. Може дівчата інші центри підкажуть
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   божа коровка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 серпень 2017 - 21:25

Mamachka, 4 роки .
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 11 Сторінок +
  • « Перша
  • 9
  • 10
  • 11
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nadya1992 світлина
Касюня світлина

Касюня  Хочеться вовком вити...

31 лип 2017 00:07

Ангеля світлина

Ангеля  Боже, почуй наші благання!!!

26 лип 2017 16:13

Nesarokko світлина

Nesarokko  Якби ж то так можна було щось змінити і в житті: відрізати те,що тобі не подобається і від чого болить душа, і пришити нове..." І.Роздобудько

21 лип 2017 13:49

oliviya16 світлина

oliviya16  Усе буде добре!)

21 лип 2017 11:46

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Коли пролітала комета Галлея – мені здалося, що вона озирнулася на нас, і зареготала. Л. Костенко

21 лип 2017 10:38

Oksano4ka23 світлина

Oksano4ka23  Колеги, вітаю з професійним святом!

16 лип 2017 11:24

Les19910606 світлина

Les19910606  Доброго дня дівчата! Чи хтось народжував у стрийському пологовому у Миргородського???

Заблокований 06 лип 2017 18:03

Показати коментарі (1)

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!! 10 рочків це багато))

16 чер 2017 09:06

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 серпень 17 )

• З днем народження
    Tynchuk 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Maljok 
    - Вік: 28
  • З днем народження