Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Українці в Америці - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 18 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Українці в Америці Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 13 листопад 2008 - 04:55

я і Parybok, нещодавно нашу компанію підтримував МАЕСТРО. Всіх перерахувала, чи когось забула?
Будемо раді всім-всім-всім! Відписуйтеся, підтримаємо один одного, поспілкуємося, поділимося секретами виживання :)

Parybok, а ви звідки саме? Сьогодні їздили у ті великі магазини, щось вони у нас не тойво :( Я вже було розігналася. Купили борошно у волмарті - та сама ціна за 25 фунтів, а більших мішків ні там, ні там не було.

перейменувала тему з сша на америка, тепер у нашій компанії ще Kokhanovska
My Signature
Мій список книг
Дорота Тераковська "Мишка" (Saulė), - шукаю
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 листопад 2008 - 17:44

Магазини Sаm's Club - дуже відрізняються один від одного (Costco так само). Це залежить від району і демографічної ситуації в місті. В них як правило є одинакові набори нейнеобхідніших товарів, а все решта може кардинально відрізнятися. наприклад: якщо в одному продають палатку за 100 доларів фірми Swiss Army, то в другому можуть прадавати палатку North Field за 94 долари. Це лише для прикладу. Також багато товарів є одноразовим завозом, тобто прадали партію і більше такої самої не зевезуть. так що це вже треба дивитися. Звичайно, не всі речі є дешевші, ніж у Волмарті, так що це також треба дивится. Але багато речей (наприклад: меблі, господарські товари, колеса до машини, алкогольні вироби і так далі)- ціни найкращі.
Щодо муки, то скажу, що я сам в таких кількостях не купляю, але знайома купилав Sams, то була не задоволена якістю (бо такий товар як правило розрахований на мексіканців і бідних, для яких основний критерій вибору - низька ціна). Доречі, 25 фунтів мішки - це вже багато - сумніваюся, що десь можна купити ще більші - хіба що оптом (але мова йде не про мішки, а про контейнери в тонах). Але інші продукти (мясо-молочні, овочі) - зазвичай кращої якості, ніж у звичайний продуктових магазинах.
Багато що ще залежить від штату - в Чікаго наприклад є дуже дешеві польські магазини і там досить нормально купляти багато речей. А в інших містах - такого нема.

Шануймося, бо...
П.С. Я сам з Тернополя
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 листопад 2008 - 23:05

Parybok, я так і підозрювала, що сильно від місця розташування залежить.
а в америці, де саме проживаєте? виходить, що ми одночасно і з Тернополя і в америці :)
My Signature
Мій список книг
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 листопад 2008 - 20:55

гра з вогнем Вчора був з друзями в COSTCO. Там бачуи мішочок муки (25 і 50 фунтів), але ціна була, якщо не помиляюся майже одинакова (за 1 фунт).
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2008 - 00:29

у нас вкрали ровера з балкону. сумно :(
завтра довелеться писати заяву в поліцію і шукати нового велосипеда.
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mum of 4 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2008 - 00:40

Цікаво, де Ви живете ( я про Вас всіх, і про міста США)? :D
Аж дивно, у Торонто веліки лежать коло тротуару з табличкою"Take me!" а в штатах що їх брак? гра з вогнем, агітуйте чоловіка перевестись до канади, в плані сім"ї і безпеки набагато краще!
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2008 - 00:43

гра з вогнем співчуваю...
Заяву Ви написати можете, але це хіба що для власного задоволення. В мене також було 2 випадки таких... заявою все так і залишилося.... але це було ще 10 років тому.

ПС. Це звичайно ровер не верне, але Ви його хіба не привязували на ланцюг?

Користувач подумав і додав через 4 хв.:

Перегляд повідомленняKokhanovska (24.11.2008, 16:40) писав:

...в плані сім"ї і безпеки набагато краще!..

З власного досвіду я б так не сказав.... Все залежить від міста і району (частинки міста).

Доречі мої висновки поділяють знайомі, котрі прожили 5 років в США і виїхали до Канади жити (через документи) (вже 6 років)- то ніяк не можуть привикнути (ні до безпеки, ні до способу життя). Це звчийано не всіх стосується...
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2008 - 00:54

Я з тої точки зору, що не чула про канадські "чорні" райони і у нас навряд чи машину вкрадуть незакриту з ключами в потрібному місці :D , не знаю, може я тільки в хороших районах жила, хоча була і в Downtown де жили наші не легали --- там було трошки моторшно і ТАРАКАНИ!, але це ТРОШКИ МОТОРОШНО не рівняється з безлюдними вуицями львова з першими ж сутінками!
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2008 - 00:57

Parybok, та де, у нас ніхто не прив"язує (у себе ж на веранді). хіба якісь дорогі, а наш - з волмарта, кому він здався? (нам найбільше шкода педалей, ми купили дуже класні, нові, металічні повністю, одні педалі ровера вартували :) ). навпроти ціла батарея неприв"язана стоїть.
як завжди більше хвилюй не те що вкрали, а сам факт крадіжки :(
тому й не спішимо заяву писати, але радять таки спробувати.

Kokhanovska, в канаді холодно. я агітую за європу, а ще краще повернутися в Україну.
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2008 - 09:09

Перегляд повідомленнягра з вогнем (25.11.2008, 0:57) писав:

....

Kokhanovska, в канаді холодно. я агітую за європу, а ще краще повернутися в Україну.

А хто сказав , що в Канаді зимно? Так само і в штатах зимно, все залежить де Ви живете --- в Торонто такий же клімат як на зах укр --- може чуть тепліше і менше опадів.... а є і тепліші провінції........... ясно я ж не говорю про франкомовні замерзлючі провінції.
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2008 - 14:06

на карті подивилася :) й казати не треба
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котяра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2008 - 15:09

А найкраще на Long Island, штат New York. Красота! Океан під хатою.
My Signature
На світі міста кращого немає –
Мій Львів – моя ти гордість і любов!
Якщо кудись поїду – твердо знаю,
Що неодмінно повернуся знов!
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 листопад 2008 - 16:46

хто як відсвяткував thanksgiving? як згадаю так і зітхаю :)
спершу ми ходили в гості, а потім гості два дні були у нас :) у нас було трохи американської класики - індичка з журавлиновим соусом та чізкейк та трохи радянської - олів"є, сир, ковбаска. гарно було і смачно!
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 грудень 2008 - 22:36

Тhanksgiving ми здружиною відсвяткували просто супер. Це доречі одне з найулюбленіших моїх свят в Америці, тільки шкода, що з роками сама сутність свята втрачає свою силу і значення. Декяий народ місцевий так і назазиває це свято Індика.
По традиції (від коли я в США) кожен рік готую індика сам. І обовязково з журавлиним соусом (свіжа журавлина з трошки алкоголю). Індичок перед тим маринується два дні печеться десь з 5 годин. Також є солодка картопля з кленовим сиропом (можна з медом), начинка - цього року я її готував з диким рисом і без мясної добавки - лише овочі і трошки лісових горіхів.
В нас в родині рядянщина вже давно відмерла і (на деяке здивування знайомих) салат Олів'є вже давно не входить до светкового меню. Замість нього є такі страви як салатик з шпинату, свіжих груш і козячого сиру, або салатик з свіжої червоної капусти з яблуками. Ми дуже любимо пробувати (і готувати теж) щось нове і не типове...

Шануймося, бо...! :4_8_4v:
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 грудень 2008 - 22:45

а ми робили день в маринаді і 3,5 години в духовці.а начинку з яблучок, батату, розмарину і кориці. це навіть більше не начинка, а ароматік :)
ми теж любимо щось новеньке, але олів"єдля нас дитинство і класика :) тільки ми його готуємо з м"ясом патхів і намагаємося приблизити до класичної страви, котра називалася "Майонез".
так-с, треба наші рецепти в кулінарії викласти;)
козячий сир у фермерів купуєте?
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 грудень 2008 - 22:55

Козячий, так як і овечий сир купуємо на складі (Sems Club, Costco) - там саме дешевше і якість як правило краща, як в звичйаному прод магазині. У фермера також можна, тільки спеціально їхати за одним сиром далеченько і не дешево. Якщо потрібно щось дуже делікатесне, то вже треба йти в маленькі і вишкукані продуктові магазини для грошовитих громадян.
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 грудень 2008 - 23:11

у нас часто бувають фермерські ринки, я там частенько бачила козячий сир, навіть пробувала, але купити не відважилися. я ще не грошовита :)
кажуть мед навіть купити мона у фермерів. за медом я б подалася... тільки мені фермери з медом не траплялися :(
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 грудень 2008 - 23:21

коли працює фермерський ринок ( такий собі продовольчий базарчик в місті) , то я навідуюся туди. Проте в нас правдиві фермери вже вивелися - господарством займяються лише в'єтнамці і монги і яксіть продуктів у них залишає бажати кращого.... Тай усякої хімії вони сиплять туди - ого-го! Ціни - такі самі як і звичайному магазині. Мед там дійсно купити можна і як правило він дуже якісний і дешевий (чомусь цін набагато дешевний ніж в Україні). Але зараз зима вже прийшла, і базарчик закрився на зимові канікули, десь до квітня.
Добрий, якісний і різновидний мед можна купити в таких магазинах як TJ Max abo Marchalls. Це як правило завезений з Німеччини, Автсрії - якість дуже висока і ціна- навіть дужже помірна (5 доларів за 300гр баночку)
А ще сир я люблю купляти в сирному магазині ... В нас є таких пару... там вивір - Огого! ціни правда дещо високі... but you get, what you pay for!
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 грудень 2008 - 23:31

а у нас ще є. правда фермерський ринок в нашому місті - це місце для наживи на туристах та дефіляди місцевих. оскільки за кутом справжні фермери будуть продавати те саме в тричі дешевше (але в них тільки овочі/фрукти). Кажуть десь дорогою на вірджинія біч фермери мед продають, треба вивідати і поїхати :), бо в місцевих магазинах - нету (точніше на смак він такий ніби бджіл цукром годували).
у вас пару сирних магазинів, а у нас один - зате теж для туристів. можна собі уявити порядок цін :)
хех, треба заробляти грошики і купувати нормальну їжу :)
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 грудень 2008 - 17:16

а хто знає де тут всякого різного паперу накупити. наприклад, кольорового папіросного, фольги тонкої кольорової, паперу із золотком чи срібелком?
у нас маленьке містечко, огляд магазинів дав таке: у волмарт є, але мало і не відповідає запитам; магазини, які спеціалізуються на рукоділлі - все те саме, але дорожче в кілька разів; у staples - не має взагалі, тільки стандартні бамажки; хом депо, lowes ще не досліджені, але підозрюємо, що там таке не знайдеться. куди податися? в нет магазини? чи щось пропустила?
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 18 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

Вчора, 23:06

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

Галія світлина

Галія  Дівчата! Маю сертифікат на безкоштовну консультацію в клініку "Надія". Кому потрібно - пишіть. Надішлю поштою.

25 лис 2017 12:11

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Vanesita світлина

Vanesita  Став запитання у відповідних темах.біда не в тім, що свище вітеееееер лютий"))))

09 лис 2017 14:56

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 12 грудень 17 )

• З днем народження
    Matysya 
    - Вік: 29
  • З днем народження
    Пухнаста 
    - Вік: --
  • З днем народження
    Nadjysha