Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Теплі історії Майдану - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Парад фото у вишиванках

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Теплі історії Майдану історіі, що надихають Оцінка: ****- 6 Голосів

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 10 лютий 2014 - 17:54

Пропоную публікувати в темі історії, які вас вразили. Які надихають, окрилюють, посміхають!
Історії ващі та невідомих людей. Веселі та сумні. Але дуже теплі!

От кілька з них.

"Щодо раптових осяянь: двічі в метро ледь не проронила сльозу.
Спойлер

Джерело:
Прихований текст

Я, мабуть, забула розповісти про Сергія,
Спойлер

Прихований текст

"Хочете я витягну око для фотографії?",
- спитав мене постраждалий 22-го січня на Грушевського, який втратив око від кулі. Зараз носить тимчасовий протез. Я відмовилась:( Хоча для репортажної журналістики таки треба було, що зняв. Робота-роботою, рідко згадую, що я дєвочка, але тут згадала..
П.С. без одного ока, але чоловік після "ремонту" знову рушив на Майдан, каже, що тільки там він у безпеці, та й не піде нікуди, поки не буде перемоги

Прихований текст

(майже дослівно)
Ніч. Мороз. Грушевського. Передова. Біганина. Крики. Гримлять звукові гранати, там далі спалахують коктейлі молотова. У закутку сидить конкретно прокопчений чувак в камуфляжі, біта на колінах, маска на обличчі, шолом, в рукавицях. Затуляє мізинцем вухо і кричить в телефон:
- Перенеси встречу с десяти на двенацать. А ту с двенадцати - на час. И позвони (якесь прізвище), что подписание контракта переносится на среду... Вечером нет... Вечерами я занят, - дивиться довкола і зітхає. - Пока не знаю, когда освобожусь.
Чувак підводиться. Ховає смарт у внутрішню кишеню комбеза, поправляє маску і біжить на вибухи, і спалахи....

Прихований текст

Спойлер

Прихований текст

#євромайдан
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 35
  • Back To Top

Користувач поза мережею   iryna 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 лютий 2014 - 10:23

Ліза Шапошник, 27-річна інвалід дитинства, до зустрічі з журналістом не знала, що загін волонтерів, які працюють на кухні Євромадану, а це, ні багато, ні мало, тисяча шістсот чоловік, вирішили назвати на її честь.
Безробітній дівчині з Донбасу також було невідомо, що вона встигла стати героїнею Фейсбуку, блогів і Живих журналів, та й взагалі - одним із символів волонтерської самовіддачі на Євромайдані..
Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • 11
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 лютий 2014 - 11:00

Натрапили на таку історію:
"Хрещатик. Кафе. За вікнами Мороз. В дверях з'являється Панда - аніматор з вулиці. Всі затихають. Одна мамочка тихенько (але всі чують) каже своїй малій 3-4 років: "Доця, дивись, панда"... Доця с ходу викрикує: "Панду - геть!!!" Народ з реготом сповзає під столи... Але це не кінець). Мужик (Панда): "Я хороша панда, можна мені в туалет?" Мала: "А чим докажеш?" Панда знімає голову, бере її під пахву, випростовується і починає співати "Ще не вмерла України..."
My Signature
Спойлер

Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 22
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 лютий 2014 - 11:02

Тепло на душі від цього посту
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 11
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кава 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 лютий 2014 - 09:25

Про пані Оксану, яка влаштувала для активістів домашній шпиталь

Спойлер

My Signature
Спойлер
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yulia22 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 14 лютий 2014 - 19:55

Ось декілька історій кохання з барикад:
Ольга з Києва та Назар з Тернополя, обом по 21 року.

Зображення
Спойлер

Аня (29 років з міста Рівне) та Ваня (27 років з Новоград-Волинського)
Зображення
Спойлер

Данило (19 років) та Олександра (22 роки) з міста Суми.
Зображення
Спойлер

Джерело: Моє посилання

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 лютий 2014 - 23:44

"Доброго дня!
Хочу звернутись до вас по допомогу.
Я - киянин. Типова "дитина СРСР": донедавна я був атеїстом та нехристем. Незважаючи на те, щр я завжди сбув сімпатиком Вашої церкви (брав участь в захисті початку забудови Храму на Лівобережній, коли було прийняте рішення про перенос резиденції Патріарха до Києва). На той час пані Віренко організовувала мітинг протесту.
З першого дня я приймав активну участь в подіях на Майдані.
18 лютого я опинився на вулиці Институцькій. Три атаки "Беркуту" ми відбили, проте четверта атака викликала паніку. Тисячі людей почали тікати назад на Майдан і опинились в пастці - ззаду наступав "Беркут" з водометом, а попереду ми уперлись в свою власну барикаду, в якій був прохід лише півтора-два метри завширшки.
Було дуже багато літніх людей та жінок. Вони почали падати. Утворилась тиснява, яка миттєво перетворилась на завал з людських тіл. Я опинився всередині цього людського завалу. Піді мною лежали та стогнали одни люди, а не мені - інші. "Беркут" почав жбурляти каміння та світло-шумові гранати. Водомет почав розшатувати барикаду. Це був справжній жах.
І раптом, переді мною з"явився священник. Він був в чорній сутані, без головного убора. Поверх сутани на ньому була, вишита золотом на червоному фоні, прикраса (не знаю, як вона називається). Він був віисокий на зріст. Чорнявий, з оголеним обличчям.
Ця людина почала витягувати людей з цієї пастки. В нього нічого не виходило (це було просто неможливо). "Беркут" почав лупити нас, безпорадно лечих один на одному. Священник почав кричати "Не бий!" і продовжував намагатись нам допомогти.
Він отримав і сам декілька ударів дубиною, але продовжував хапати нас за руки, намагаючи врятувати.
Коли все скінчилось, я його не побачив. Я не знаю що з ним сталось, я не знаю хто він та звідки.
Проте, я щиро впевнений, що в ті хвили мене врятував Бог! Я народився вдруге!
Я дуже хочу прийняти обряд хрещення і ДУЖЕ хочу, щоб його провів саме той священник, який, ризикуючи власним життям, під палками спасав людей!
Я дуже прошу Вас домогти мені розшукати цю людину!"
Подобається · · Поділитись · 52 хвилин тому ·
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 лютий 2014 - 23:51

Навіть так буває
Прихований текст

Повідомлення відредаговано Віллі Вонка: 23 лютий 2014 - 16:10

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 лютий 2014 - 16:27

Майже євангельська історія. Після початку нового етапу протистояння Громадський сектор розгорнув рятувальне містечко на Михайлівському: шпиталь, пункт поселення, інформаційний центр, кухню. Останню дуже швидко буквально забили харчами. Несли домашню їжу, продукти з супермаркетів, привозили страви з шикарних ресторанів. Але найціннішу жертву принесла старенька бабця. "Куди класти?"- запитала старенька простягаючи два плавлених сирка та банку шпротів. Сказати їй: "не треба" не посмів ніхто.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 8
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 лютий 2014 - 22:45

Дмитро Сікорський
Люди! Что за день! Я снова сижу и на глазах у меня слезы! Постараюсь объяснить почему...
Я переехал в Киев в октябре за месяц до начала всех событий. Через несколько недель у меня на Майдане вытянули кошелек. В нем не было денег. Но там были карточки, права, да и вообще это был мой любимый кошелек. Он всегда меня очень радовал. Кошелек украли. Я не то чтобы сожалел, но ждал, когда мне позвонят и скажут - вот ваши права - дайте мне за них немного баксов. Но никто не позвонил. А другого портмоне, я себе не искал.
На моих глазах прошла вся революция. Кроме трех ее последних дней. В эти дни я не был в Киеве. И не был на Майдане.

Сегодня я вернулся в Киев. Думал о ребятах которые погибли. Постоянно на глаза наворачивались слезы.
А затем. Затем долго пытался объяснить своему болгарскому другу, что мы боремся не за ЕС, а против мафии. Почему я против Таможенного Союза и прочего совка. Человек меня не слышит. Я говорю - это не вопрос денег. Это вопрос морали и человеческого достоинства. Но он не понял меня.
И вдруг. Вдруг звонит телефон. И женский голос спрашивает меня: Это Дмитрий?
Я говорю - да. Знаете, мой муж с самообороной гонялись за титушками и нашли у них склад с кошельками и среди них был ваш. Я нашла вас по банковским карточкам. Как вам его можно передать?
Сейчас я еду забирать мой любимый кошелек, который прождал меня всю революцию и стал для меня неожиданным революционным сувениром.

Люди! Жить в цивилизованном мире это в первую очередь не жить богато и роскошно, это в первую очередь жить достойно. Жить уважая себя и других. Это просто значит, жить среди ЛЮДЕЙ.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 6
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 лютий 2014 - 18:16

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2014 - 10:58

Розповіді очевидців. Душу вириває...

Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 березень 2014 - 14:51

Ігор Луценко

40 ДНІВ
Тоді вмирали дядьки, з мозолястими руками, роботящі клітинки великого народу-хлібороба – виринули зі своїх безіменних сіл, розгублені у великому місті, на секунду промайнули Майданом у засмальцьованих камуфляжах, і пішли на небо.
Тоді вмирали студенти з Вконтактє, в яскравих красивих куртках, здається, лижних, у лижних же шоломах – зустрічали смерть точно так, як, мабуть, катались на Буковелі у солодкому сні, перед тим росли у солодкому сні – а потім, на Інститутській, прокинулися і зрозуміли, що вони – на секунду воскреслі крутяни.
Українська смерть завжди була такою. Голе поле, кулемет, ти практично без зброї, десь спить мільйонне місто, місту байдуже, а у противника вдосталь набоїв.
Кулемет, чисте поле і дядьки-лицарі, що розтанули – можливо, ця велична картина і не вплине на електоральний результат позачергових виборів, можливо, заасфальтують наш біль, що розцвів на Грушевського та Інститутській.
Це точно не мусить нас засмутити! Місту - хтозна? - може, й було байдуже, але помилково думати, що байдуже було всесвіту. Достатньо чистої крові пролито на небесні шальки терезів, щоб змінити баланс світу.
Вони дійдуть до Бога, і Він їх прийме, у нього немає дрес-коду, пускають навіть у засмальцьованому однострої.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 травень 2014 - 14:46

Вище є пост про Лізу Шапошник, дівчину з обмеженими можливостями, волонтерку на кухні Майдану. Натрапила на цікаве відео про нетипових (мабуть?) членів Правого сектору -Лізу і її майбутнього чоловіка з Якутії. Ліза виходить заміж, щасти їй)
Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 тра 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 кві 2018 22:52

Показати коментарі (2)

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 бер 2018 08:58

Показати коментарі (2)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 бер 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 бер 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 бер 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Юлько світлина

Юлько  Дівчатка, де можна у Львові зробити дитині ЕХО серця? Хто в курсі лікар Жельов проводить цю процедуру?

13 лют 2018 23:02

Показати коментарі (3)

Ryzyk світлина

Ryzyk  З родичів чоловіка , найбільше мені подобається - Я . фб ))

04 лют 2018 12:11

Показати коментарі (1)

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа  світлина

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа   За свята наїли животик? Гайда до нас на форум ""Прощавайте зайві кілограми! Худнемо до Великодня." http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=72743&st=60&p=2813863

29 січ 2018 09:15

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 травень 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн