Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: проблеми здоров"я наших чоловіків - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

проблеми здоров"я наших чоловіків урологія і шкірно-венеричні захворювання Оцінка: -----

Користувач поза мережею   anjyta 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 вересень 2013 - 09:34

Дівчата, чоловік почав скаржитися на біль в яєчку (правому). Ніхто з таким не стикався? Що це може бути і до кого потрібно звернутися, бо прошу піти до лікаря, а він "ні, ще почекаю, може пройде..."
Дякую!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ze-chudo 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 вересень 2013 - 08:27

підкажіть, бідь ласка, може хто мав справу з молочницею у чоловіків? як вона проявляється? і як лікували?
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юліана Вік 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 жовтень 2013 - 23:18

Скажіть будь ласка, в кого така ж ситуація, чи це нормально, коли інтимні відносини відбуваються раз у місяць? Чи це нормально для чоловіка, чи не небезпечно для здоров'я?
Він до мене пристає разів 3 на місяць, але так не настойчиво, що я й не встигаю погодитись))) Пишу і самій смішно, дитячий садок якийсь.
Але ця ситуація може закінчитись плачевно.
Підкажіть, кому не ліньки, можна в приват.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маша11 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 жовтень 2013 - 22:11

Перегляд повідомленняtasya15 (19 лютий 2011 - 13:57) писав:

Доброго дня......підскажіть ,будь ласка,можливо хтось чув про Львівський обласний центр репродуктивного здоров`я населення .якість його роботи? можливо хтось може порадити хорошого уролога,який працює у цьому центрі?
дякую наперед ...а то так несподівано виникла проблема і не знаємо....куди краще податися :blush:

Центр хороший.Там є уролог Черепанін- хороший лікар, нам дуже допоміг

Перегляд повідомленняЮліана Вік (15 жовтень 2013 - 23:18) писав:

Скажіть будь ласка, в кого така ж ситуація, чи це нормально, коли інтимні відносини відбуваються раз у місяць? Чи це нормально для чоловіка, чи не небезпечно для здоров'я?
Він до мене пристає разів 3 на місяць, але так не настойчиво, що я й не встигаю погодитись))) Пишу і самій смішно, дитячий садок якийсь.
Але ця ситуація може закінчитись плачевно.
Підкажіть, кому не ліньки, можна в приват.

Це небезпечночим менше інтимних відносин , тим частіше простатит і інші захворювання.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Grizunochik 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2013 - 22:39

Да, чоловіки стали якісь не рішучі, у мене також чоловік останнім часом не дуже старається залицятися)))
My Signature
Доросла дівчина відрізняється від молодої тим, що доросла знає чого хоче, а молода - просто хоче, не знає чого.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dommka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2015 - 00:59

У нашого батька проблема. Мама випадково замітила, що з його картки зникли всі відкладені гроші, а було їх не мало, як для пенсіонера, близько 5000 грн. Почали розбиратись – вияснилось: у тата проблеми, вибачайте, з сечовипусканням, і він вирішив таємно від нас лікуватись якимось незрозумілим БАДом (приятель порадив)...в мене просто нема слів... Я стала шукати інфо про цей БАД – короче, зрозуміло реклама зробила свою справу, БАД цей нічого не лічить, та ще й до того ж батькові збували його набагато дорожче, ніж можна було знайти. В результаті даремно витрачені гроші і час. Хочу відправити його на обстеження, може хто підкаже куди краще звернутись з такою проблемою (краще в Києві)? Хотілося б до хорошого спеціаліста попасти. Тільки прямі контакти, мабуть, краще в особисті повідомлення відсилати. Дякую!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galinka87 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 26 березень 2015 - 15:02

Батько, мабуть віком 50+? Така проблема може виникнукти зненацька якщо чоловік не відвідує уролога, хоча б раз на рік. Чоловікам легше якусь бурду за порадою товариша вживати ніж в лікарню сходити.
Ми свекра також не зразу розсекретили, хоча живемо разом, почав в ночі по кілька разів до туалету вставати, питання дійсно делікатне і симптомами не спішать ділитися як і лікуватися. З досвіду скажу що лікування повільне, в особисте напишу контакт нашого уролога. Свекр пив простамол і якийсь травяний препарат , тривало, кілька місяців, ще рекомендували ще якийсь Бад, але відмовились.

P.S.Люди похилого віку бувають дуже довірливі, тому обовязково консультацію уролога відвідати. Удачі.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dommka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2015 - 22:50

Galinka87, дуже вдячна за допомогу!
Да, за 50... Ми всі надіємось, що нічого страшного, судячи з симптомів (якщо, звичайно, нічого не приховує більше) - теж скаржиться на часті походи до туалету, нічні в тому числі. Прикро лише, що стільки часу втратили, поки він з цими БАДами "грався"(((

Повідомлення відредаговано Dommka: 26 березень 2015 - 23:05

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іриночка Мих. 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2015 - 18:50

Незнаю чи по темі це,але більш підходящоі теми не знайшла.Ми з чоловіком плануємо вагітність вже більше 4 років.2 роки тому був викидень.Після того як не стараємося,не виходить.Від інфекцій пролікувалися,перед минулою вагітністю здавав спермограму,показники хороші.Ніякі препарати зараз не приймає,запевняє що все в порядку.2місяці тому мені робили гістероскопію і лапароскопію( апендецит видаляли в той же день),і після того дали високі шанси на вагітність.Але незнаю чи то він занадто налаштовується,вже декілька раз на протязі 2-х місяці просто під час сексу в нього пропадає потенція,і не може закінчити(вибачте за подробиці).Він теж вже розстроюється з цього приводу.Алкоголь не вживає.Курить тільки.До лікаря підемо на наступний тиждень.Ніхто з таким не стикався?Може десь схоже чули?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 вересень 2015 - 19:12

Іриночка Мих., думаю, що тут саме психологічна причина.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2015 - 20:33

[quote name='Пенелопа3381 незнаю,я з одного боку теж так думаю,а з іншого читала що це якась еректильна дисфункція,можливо на психологічному фоні...
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2015 - 20:41

Іриночка Мих., саме це я і мала на увазі - еректильна дисфункція на психологічному фоні. А простіше кажучи - причина цій проблемі в голові. Можливо, він занадто зациклений на тому, що треба зачати дитину. Думаю перш за все вам обом треба якось абстрагуватися, не зациклюватися на проблемі. Іноді так буває, що коли відпускаєш ситуацію, все само стає на свої місця.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 вересень 2015 - 09:42

[quote name='Пенелопа3381' я вже незнаю як про це не думати.Вже й на море поіхали думали там відволічемся попробуєм.Повернулися знов нема нічого.Просто лікарі кожен місяць дають таку надію,шанси що вже ось-ось,а то...:-( А у вас є дітки?
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 вересень 2015 - 11:30

Іриночка Мих., в такому випадку, може, варто звернутися до психолога. Якщо не можливо самостійно справитися з проблемою, то варто шукати спеціаліста, який би міг допомогти? Чи він стидається з цим іти до лікарів? Але це не соромно, це нормальне ставлення до власного репродуктивного здоров'я.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 вересень 2015 - 21:34

Пенелопа3381,та він ніби не встидається,але не хоче про це говорити,неприємно йому чи що...Всеодно на огляд і аналізи здати мусить піти,бо ще в 2012 році був у лікаря,а там побачимо.Якщо не буде ніяких патологій,то звертатимемось до іншого спеціаліста.

Пенелопа3381,та він ніби не встидається,але не хоче про це говорити,неприємно йому чи що...Всеодно на огляд і аналізи здати мусить піти,бо ще в 2012 році був у лікаря,а там побачимо.Якщо не буде ніяких патологій,то звертатимемось до іншого спеціаліста.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MarsDok 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2017 - 21:23

Іноді проблеми з ерекцією є ускладненнями інших захворювань сечо-статевих органів. тут вартує обстежитись і вирішити цю проблему.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Єлєна світлина

Єлєна  Дівчатка, все мучаюсь питаннями. Допоможіть, будь ласка, порадьте, поділіться досвідом! Затримку маю вже 5-й день. На 18 день циклу були коричневі виділення, не рясні і закінчились через день. До затримки стала помічати що почала частіше бігати "по-маленькому", хоча по собі знаю, що особливо літом в мене "по-маленькому" бігається рідко! Отож, часте відвідування туалету, також почала помічати сонливість і втому, рідко але запаморочення. Почала дуже сильно відчувати голод, що аж ноги трусяться...

Сьогодні, 00:12

Nesarokko світлина

Nesarokko  Якби ж то так можна було щось змінити і в житті: відрізати те,що тобі не подобається і від чого болить душа, і пришити нове..." І.Роздобудько

21 лип 2017 13:49

oliviya16 світлина

oliviya16  Усе буде добре!)

21 лип 2017 11:46

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Коли пролітала комета Галлея – мені здалося, що вона озирнулася на нас, і зареготала. Л. Костенко

21 лип 2017 10:38

Oksano4ka23 світлина

Oksano4ka23  Колеги, вітаю з професійним святом!

16 лип 2017 11:24

Les19910606 світлина

Les19910606  Доброго дня дівчата! Чи хтось народжував у стрийському пологовому у Миргородського???

Заблокований 06 лип 2017 18:03

Показати коментарі (1)

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!! 10 рочків це багато))

16 чер 2017 09:06

Показати коментарі (2)

Алетейя світлина
❤❤❤ світлина

❤❤❤  А все залежить від людських зіниць - в широких відіб'ється вся епоха, у звужених - збіговисько дрібниць. © Ліна Костенко

08 чер 2017 22:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 липень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн