Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Педикульоз - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Педикульоз інформація на тему Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 September 2009 - 11:37

Трохи турбує мене таке, можливо неприємно про це говорити мамам, але знайшла інформацію, що "вони" з"являються у чистоті. Колись ми були в садочку, то збратом обоє мали :blush: , а зараз це поширене явище, чи трапляється вкрай рідко??? З якого віку воно може бути, страшно нелюблю всяких букашок.
Модератори :) , зорієнтуйте, бо такої теми незнайшла

Неприємна хвороба - педикульоз

Без сумніву, батьки вже придбали все необхідне приладдя для навчання та налаштували на успіхи у здобутті знань. Та чи не забули про гігієнічні вимоги? Адже влітку багато дітлахів відпочивали у бабусі в селі або у таборах відпочинку, де не завжди були комфортні умови для того, щоб добре доглянути за собою

Слово педикульоз в багатьох з нас викликає неприємні відчуття. Але згадати про нього все ж таки доведеться. На жаль, кожного року, при обстеженні дітей лікарями на початку навчального процесу в учнів, переважно початкових класів, виявляють завошеність.

Воші — переносники тифу

Оскільки кількість головного педикульозу, навпаки, зростає, то мова піде саме про нього.

Воші протягом свого життя, перебуваючи на тілі людини і живлячись її кров`ю, у своєму розвитку проходять три стадії: яйце (тобто гнида), личинка і статевозріла воша. Яйце має довгасту форму, жовтувато-білого кольору, міцно склеєне з волоссям за рахунок речовини, що виділяє самка.

Головна воша найчастіше живе у волосяній частині голови, в основному на скронях, потилиці, тімені. Тривалість життя дорослої особини 27-38 діб. Самка відкладає на волоссі до чотирьох яєць на день, а за життя, відповідно, - до 160 штук.

Живиться воша кров`ю. Поза тілом людини головна воша живе 24 години, платяна - 7-10 діб. Розповсюджуються паразити, переповзаючи з однієї людини на іншу під час безпосереднього контакту (за хвилину вони долають 20 см), а також при користуванні спільними речами. Розповсюдженню сприяють скупченість населення, недотримання правил особистої гігієни, значні міграційні процеси.

Останнім часом почастішали випадки виявлення педикульозу в дітей, які живуть у нормальних умовах, дотримуються правил особистої гігієни. Це, певною мірою, пояснюється біологічними особливостями вошей. Ці комахи віддають перевагу людям, які часто миють волосся і у яких шкіра на голові, відповідно, чиста. Так вошам легше смоктати кров.

Що робити, якщо виявили педикульоз

Якщо відбулося зараження волосистої частини голови, - дитина жаліється на свербіж переважно у потиличній частині та у скроневих ділянках. На місцях укусів комах з`являється почервоніння, яке згодом непокоїть дитину. В разі виявлення педикульозу треба провести відповідну обробку голови, тобто дезинсекцію. Дуже часто матері, боючись розголосу, самостійно починають лікування, не звертаючись до лікаря, адже для цього зараз є широкий асортимент препаратів: Педикулін, Педицид, Ніттифор, Нітилон, Локодин, Лонцид, 20% водно-мильна суспензія бензилбензоату, 10% водно-мильно-гасова емульсія, 0,15% водна емульсія карбофосу.

Нанесіть на волосся один із вищевказаних препаратів, зав`яжіть голову поліетиленовою хусткою і рушником, витримайте відповідний час згідно з інструкцією. Після цього промийте волосся проточною водою з милом або шампунем і нанесіть теплий розчин 9% столового оцету, зав`яжіть голову поліетиленовою хусткою і рушником, витримайте ще 30 хвилин, прополощіть у проточній воді, після чого вичешіть густим гребінцем загиблих вошей та гниди. Це надзвичайно кропіткий, але важливий процес.

Профілактика педикульозу

Воша не може літати або стрибати, а тільки повзати. Переважно діти, хворі на педикульоз, заражаються тоді, коли вони притуляються один до одного головами. Крім того, передача комах відбувається через висячі рядом головні убори, подушки, ковдри, гребінці, щітки для волосся або м`які іграшки. Коли діти міняються шапками або куртками чи просто вішають їх поруч в дитячому садку чи школі, воші легко переходять від одного господаря до іншого.

Якщо ви вирішили підстригти малюка у перукарні, не поспішайте садовити його у крісло; спочатку придивіться, чи обробляють тут інструменти для стрижки волосся після того, як зробили зачіску попередньому відвідувачу. У громадських місцях, транспорті та просто на вулиці намагайтеся триматися подалі від неохайних людей. Якщо ви придбали річ, яка вже була у використанні, перед тим як її надягти, продезинфікуйте, а потім ще й ретельно виперіть.

Повідомлення відредаговано Veronika_S: 17 September 2009 - 11:38

My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusik 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 12:25

Так, це тема не дуже приємна, але ніхто від цієї напасті не застрахований :blush: Моя старша минулого року зі шклоли принесла цієї зарази, дякувати богу ніхто з нас не підхопив, бо помітили ми цю гидоту, коли вже повна голова була. Купила в аптеці аерозоль "Пара плюс" і за два "сеанси" позбавилися від напасті. Тепер доця як щось засвербить - відразу до мене біжить, що подивилася голову. :acute:
My Signature
Хочу, як у дитинстві: гроші скінчилися - пішов, нарвав...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КМР 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 12:31

Засоби для виведення вош
Текст, що розкривається
Одним миттям голови і пранням білизни не можна обмежитися ні при виведенні самої комахи, ні при позбавленні від гнид.
Я вошивіла двічі, і якщо вперше мені відстригли довжину волосся і після довго виводили комах, то в другій – я збрила волосся абсолютно. І хоча, безумовно, це найвірніший спосіб при головних паразитах, таких радикальних заходів ніхто від вас не вимагає.
Найлегше буде позбавитися від площици (лобковою воші). Можна дійсно збрити все волосся – це не найстрашніші жертви. А після, для уникнення зараження, місця укусів продезинфікувати спеціальною маззю (10%-ной білою ртутною маззю). З вій і брів не складе труднощів видалити паразитів нігтями.
При платтяних вошах просте прання звичайним чистячим порошком не виявиться ефективним. Слід прокип'ятити або обробити пором білизну і одяг, після вивісити на тиждень на сонці в провітрюване приміщення. Або спочатку обробити заражену зону будь-яким інсектицидним препаратом, залишити на пару годин для вбирання отрути, після випрати річ і знову ж таки вивісити на сонці. Через тиждень, для профілактики, пропрасувати складки і шви праскою.
От головних вош позбавитися дещо складніше. Існує безліч рецептів для позбавлення від паразитів: від народних до розумних. У аптеках продаються різні засоби, дешевим і ефективним з яких є черемічная вода. Існують також шампуні, аерозолі, мазі. Як приклад Мірсоветов приведе деякі з них: «Ніттіфор» (існує крем і розчин), який виводить ектопаразити (вош і гнид, бліх, коростявих кліщів), будучи одним з найефективніших засобів; «Пара-плюс» (аерозоль); звичайні протиблошині шампуні для кішок і собак (які також мають попит).
Перед використанням цих засобів слід ознайомитися з інструкцією. При вибиранні засобів можна без сорому проконсультуватися у фахівця. А лікування дитяті може призначити і педіатр, виписавши рецепт.

При використанні синтетичних засобів може виникнути алергічна реакція, більш того, багато препаратів протипоказані вагітним жінкам і дітям. Тому слід звернутися до щадних природних методів боротьби, не піддаючи себе і свого дитяти небезпеки.
Ефективний журавлинний сік проти гнид, оскільки своїм кислим середовищем він розчиняє верхню оболонку яйця. Дустовоє і дігтярне мило, завдяки високій наявності лугу, також ефективно знищує паразитів.
Існує ще один досить радикальний спосіб – це забарвлення волосся. Перекис водню – це вже страшне знаряддя проти комах, завдяки своїй їдкості і концентрації.
Відвар полину, використання вареного буряка, сік м'яти або петрушки – методи малоефективні, але використовувані в народній медицині.
Ефективність або неефективність багатьох засобів – це справа індивідуальна, і якщо комусь не може допомогти шампунь, то для інших звичайне полоскання яблучним оцтом позбавить від вош.

Увага!
Народні засоби для позбавлення від вош існували, існують і існувати будуть. Їх ефективність складає приблизно 90%. Безумовно, їх можна застосовувати, але обережно, і слід знати, що:
- при використанні гасу волосся тривалий час не може прийти в порядок. Гас довго змивається, псує волосся (вони стають липкими і брудними на вигляд), утрудняє розчісування;
- оцет сушить волосся, а концентрований розчин і зовсім може спалити шкіру. Оцет вбиває воші і надає знезаражувальну дію, хоча не виводить гниди;
- «Дихлорпофос» і аналогічні засоби дуже токсичні із-за фосфорорганічних речовин і карбонатів, що містяться в них. Можна отримати отруєння.
Все це підкріплюється незручністю проведення операції: після нанесення якого-небудь засобу потрібно надіти на волосся поліетиленовий пакет і обмотати голову рушником – таку конструкцію слід носити не менш 2-го годинника.
Після використання будь-яких засобів слід обов'язково прочесати голову спеціальним частим гребенем і видалити кожне яйце уручну. Вичісування займе декілька днів, оскільки вивести гниди непросто. Якщо волосся довге, то їх доведеться зрізати, як мінімум до рівня плечей – так легше вичісуватиме мертвих комах і яйця. Додатково полегшити дану процедуру можна, нанісши на волосся бальзам, риб'ячий жир, оливкове або геранієве масло, додавши «ефект ковзання». Масло оливи також позбавляє від паразитів, а масло герані ще до того ж надає протизапальне дійство, загоює рани.

Оскільки найчастіше до педикульозу схильні діти, то карантин слід оголошувати у всій групі або навіть у всій установі (якщо йдеться про невеликому дитячому саду) і обробляти засобами для знезараження або профілактики всіх дітей поголовно, інакше всі зусилля по відношенню до вас зійдуть нанівець». У сім'ї, де сталося зараження однієї людини, потрібно оглянути всіх жителів квартири, хоча не обов'язково, що хтось ще буде заражений.

My Signature
Якщо падати, то тільки в чиїсь обійми!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дашка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 12:34

Мої знайомі цього року їздили на море,дві сім"ї з дітьми,так всі повернулись звідти з вошами :D Ото мали що робити!Вивели тих звірів вони дуже скоро,зараз є багато препаратів які їх винищують,не то що колись!Як згадаю собі кули була маленька,то набралась їх в селі,а волосся дуже довге мала,Боже мама мене тоді підстригла,дерла ті воші,я так плакала.........!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оськін 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 15:15

Дівчата,зараз справжня епідемія.Нашому племіннику на днях виводили воші,так аптекар казала,що дуже багато людей звертаються за шампунями проти них.А десь ,чула,навіть школи на карантин закривають.Виявляється,у тих.хто малює волосся воші не приживаються,бо перекис водню їх вбиває.
Пам"ятаю,колись на початку 90-х це страшна пошесть була.Тоді говорили,що це до біди.Так і сталося.Зараз криза,страшно думати,що буде далі... :praising:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 15:34

Яка це болюча тема для мене - педикульз. Я вже не раз боролася з цими паразитами.
Перший раз вони з'явилися у моєї старшої малої у садочку. Приходить вона у п'ятницю додому і бачу, що чухає голову. Я дивлюся і бачу цих гадів. :praising: :friends: :kiss3:
Скажу чесно, що я тоді була така не готова до такої проблеми, що й не знала, що робити. Пішли у аптеку і купили НІТТІФОР. Обробили голову. Далі їх ніби не було видно, але через тиждень знову помітила. Тим часом у садочку сказала виховательці. Вона сказала, що обдивилися всі голови і нічого ні у кого не знайшли. Але ж де у моєї молої вони взялися. Дівчата, це був просто жах!!!! Далі прийшлось побрити наголо меншу малу, їй тоді якраз рік був і також у волоссі були воші. А старшій купили препарат ПАРА_ПЛЮС. ним обробили голову, шапку (це була зима), шарфа, резинки повикидали, все перепрали і гарно попрасували. От тільки тоді ми позбавились педикульозу.
Але що цікаво. Мене мучило питання, де вона їх підчипила??? А свекруха розповіла, що воші можуть з'явитися і від великих переживань. Таке було навіть у її знайомого дорослого чоловіка, який дуже переживав через хворобу синочка і у нього зявилися воші. Вихователька у садіку також сказала про таку версію. І дійсно у той час Маринка дуже емоційно переживала, не хотіла йти у садочок, бо думала, що її ніхто не забере додому. Вона дуже сумувала, навіть у групі не хотіла гратися, а весь час сиділа біля вікна і чекала маму. Після кількох днів таких переживань у неї зявилися воші.
Але як це пояснити фізіологічно я не знаю....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оськін 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 15:51

Оленка, ,я думаю,це міф.Це не психосоматична хвороба.А підчепити їх можна будь-де,не обов"язково в садочку.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світланkа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 15:52

oskin, о то мені вонм не страшні ;)

але малою я натерпілася від цих паразитів. То якась пошесть була, мені мама пам"ятаю підстригла, коротко, я так плакала. Та тоді всі підстрижені ходили, типу "мода" аби легше було виводити. Тоді ми лікували дустовим милом, дихлофосом і пакет на голову. Як згадаю, то і смішно і сумно одночасно.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 16:03

Перегляд повідомленняoskin (17.9.2009, 16:51) писав:

Оленка, ,я думаю,це міф.Це не психосоматична хвороба.А підчепити їх можна будь-де,не обов"язково в садочку.

Так, мабуть дійсно міф.

Ще пам'ятаю читала у газуті, що одна мамочка обробила дитині волосся препаратом для тварин від бліх. :friends: Як до такого додуматись??? :praising: Дитину спасти не вдалося.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olgastyle 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 16:18

Ох і натерпілася я особисто цієї гадості. В дитинстві постійно хохила з короткою стрижкою. бо вони в мене з"явлалися не з того не з сього. А в 17 років в мене теж як Оленки молої були дуже великі переживання- розлучення з хлопцем з яким зустрічалася 3.5 роки і захист диплому. Але тоді я вже не стриглася, вивели ми їх Педикуліном. Через пару місяців знову. Ми консультувалися з лікарями, то вони так і сказали що це від переживать, бо від кокось я аж ніяк не могла їх отримати.
My Signature
Спойлер

Тіло – багаж, який несеш усе життя. Чим він важчий, тим коротша подорож.
Арнольд Глазгоу

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Soveniatko 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 17:43

Не розумію, як від переживань, серед волосся може матеріалізуватися потворка з ногами, травною і дихальною системами...це ж не прищик.
Інша справа, шо через емоції, в людини можуть вироблятись певні гормони- феромони, які буду особливо привабливими для них. І якщо попадуть на одну голову - побрєзгують, а інша так сподобаєця, шо там швиденько розмножаться.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аріка Ікара 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 22:17

ООООО, і в мене та зараза була. Довго ми з нею боролися, але ніяк не могли виграти.Правда до тих пір, поки не перестали дружити з сусідами, які нас постійно заражали. А допомагав нам препарат "Нітіфор" :smile: , або нафта- мастили голову , кульок на волосся і спати цілу ніч. Бр...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 23:08

Ми з чоловіком якось в поїзді підхопили ту заразу. Ще й коли їхали знайомитись з його мамою :D
Уявляєте, приїхала до майбутньої свекрухи з такими "жителями"... А чоловік мене все підколював: "гарна була б дівчина, якби не воші" :D

Вивели то "щастя" якимось препаратом з аптеки (назви не пам"ятаю).
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   musia_79 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2009 - 00:21

Поки я дочитала цю тему до кінця, то мене почала голова свербіти :D :D :D Певно, від переживань воші з'явились :lol:

А якщо серйозно, то я дуже переживаю за це. Малого в садок скоро віддавати, а запобігти зараженню неможливо. Як буде в когось одного, то постраждає вся група. А якщо ще й вчасно не зауважити, то і всі вдома можуть заразитись. І нічого не вдієш, ніяка профілактика не допоможе :pardon:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іннуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 18 September 2009 - 01:23

musia_79, і я почала чухатися.Добре,що ти написала,а тоя вже хотіла йти малого оглянути.

Вишенька, "гарна була б дівчина, якби не воші" biggrin.gif

Бачу всі ми,дівчата,в дитинстві були файні,якби не воші.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2009 - 09:53

А в мене якось воші не приживалися ще з дитинства. Хоча брати приносив і з садочку, і зі школи. Тоді ще періодично медсестра ходила по класах і перевіряла голови. Пам"ятаєте? І в класі в нас ця зараза періодично виникала, хоча занедбаних брудних дітей не було, усі чистенькі, доглянуті.
Знаю, вони люблять перескочити з якогось задрипанця на чисту одежу чи на чисте волосся.
У нас позаминулого року у Паші в школі теж ця зараза появилася (це при тому, що школа приватна, платна). Але добре, що Павлик теж не підхватив (видно, мій імунітет проти вошей передався і йому).
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натусiк 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2009 - 10:27

Поки дочитала повідомлення,то на голові здається цілий ескадрон цих тварючок ганяє,руку не можна витягнути.Було і у мене таке щастя і у доньки.Я мала довге волосся,то мама намучилась добряче зі мною.Також були у 18 років і такоє пов"язані з сильним стресом і перехвилюванням.Як це пояснити не знаю- може ці тварючки на нюх відчувають таких людей.
My Signature
"Все, що існує на світі, колись було мрією". К. Сендберг
І не важливо куди закинула доля... просто будь до кінця з Україною в серці!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martynka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 18 September 2009 - 10:54

Шось я теж сумніваюсь, що від стресу може зявитись та зараза. Може хіба тоді імунітет слабне і справді якісь "феромони":) виділяються, що їх приваблюють.
Я в дитинстві теж частенько ту гидоту приносила. То з колєжанкою від сусідської дівчинки - та завжди з немитою головою ходила. То з садочку. А останнього разу в 5 класі зі школи принесла. Мама то завжди вибирала, мила дустом, вичісувала - шкодувала моє довге волосся. А той раз тітка взяла та й "під мальчика" обцимбушила. Як мені було того волосся шкода :shok: . Але... З того часу не зявлялись.
А от мама одного разу з перукарні принесла. Такшо ту заразу можна всюди зловити. І імунітету не набудеш.
My Signature
Соромно зізнатись, але ж з усіх живих істот лише одна людина не знає, що для неї корисно. Пліній Старший
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   musia_79 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2009 - 18:14

Перегляд повідомленняІннуся (18.9.2009, 2:23) писав:

Я того Сашу через дирочку в брамі закликала "Ходи,будем бавитись".Повела його до колодязя,накрутила ту штучку,і......... "на тобі!за мої воші!"---вона почала розкручуватись у зворотньому русі-розбила всю голову Саші.Кров текла фонтаном.А я тішилася,що віддала йому!

Ого, Іннуся, бачу, з тобою краще не конфліктувати :unknw:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira+kola 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2009 - 11:25

А як тільки почую, що у когось воші є чи у сусідських діток, чи в школі в когось знайшли. Зразу ж купляю Нітифор і профілактично мажу доці голову. Бо має довге і густе волосся, а як заведуться ті тваринки то потім хоч налисо обстригай. Пам"ятаю як мама зі мною колись намучилася.

Зображення

Зображення
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 July 18 )

Реклама

Перекладач онлайн