Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Передвісники Пологів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 90 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Передвісники Пологів Які бувають. Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 16 червень 2007 - 15:36

Передвісники пологів

Із чого починаються пологи?

Рідко, коли пологи починаються раптово. Звичайно за 2-4 тижні до пологів під впливом гормональних змін в організмі жінки відбуваються певні процеси, які називаються передвісники пологів.

«Опущення» живота
Майбутня мама може раптом помітити, що їй полегшало дихати, а живіт змістився долілиць. «Опущення» живота відбувається за рахунок введення передлежачої частини плода у вхід малого тазу й відхилення дна матки вперед внаслідок деякого зниження тонусу черевного преса. Сидіти й ходити при цьому стає трохи сутужніше. У первісток живіт опускається зазвичай за 2 - 4 тижні до пологів. У тих хто народжує знову - напередодні пологів. Буває, що «опущення» живота не відбувається зовсім.

Частішання сечовипускання й дефекації
Позиви до сечовипускання стають частіше, тому що збільшується тиск на сечовий міхур. Гормони можуть впливати й на кишечник жінки, викликаючи деяке розрідження стула. Приблизно, як перед іспитом.

Болі внизу спини
Після зсуву дитини долілиць жінка може відчувати некомфортні відчуття в області попереку.

Зміна рухової активності плода
Маля може то трохи затихати, то дуже активно рухатися. Але все-таки більшість жінок відзначають перед пологами деяке зниження рухової активності дитини, пов'язану з тим, що при масі біля 3-х кг дитині тісно в порожнині матки.

Нерегулярні скорочення матки
Після 30-го тижня вагітності можуть з'явитися хибні перейми. Вони нерегулярні й безболісні. Дуже часто їх приймають за початок пологів. Але якщо не встановлюється регулярний і тривалий ритм цих переймів, а інтервали між ними не скорочуються, то це зовсім не початок пологів.

Емоційна нестійкість
Зміна настрою багато в чому пов'язана з нейроендокринними процесами, що відбуваються в організмі вагітної перед пологами. Стан апатії може зненацька змінюватися бурхливою діяльністю. Проявляється інстинкт «гніздування». Жінка готується до зустрічі маляти: шиє, чистить, миє, прибирається.

Зміна апетиту
Частіше апетит зменшується. Навіть, якщо всю вагітність хотілося їсти «за двох», то за кілька тижнів до пологів жінки їдять мало.

Зменшення маси тіла
Перед пологами жінка може трохи схуднути. Маса тіла вагітної жінки може зменшиться приблизно на 1-2 кг. Так організм природно готується до пологів.

Відходження слизової пробки
Слизова пробка - це виділення з піхви слизу, що може бути безбарвним, жовтуватим, або злегка пофарбованим кров'ю. Слизова пробка зберігає канал закритим під час вагітності. Втрата слизової пробки - певна ознака настання пологів Слизова пробка може відійти за 2 тижні до пологів, а може й за 3-4 дні. Відходження слизової пробки - ще не привід їхати в пологовий будинок.

Необов'язково, щоб перед пологами жінка відзначала всі перераховані вище передвісники. Звичайно, у майбутньої мами спостерігаються 2-3 ознаки пологів, що наближаються. Іноді, передвісники пологів можуть бути відсутні.

Існують дві основні ознаки початку пологів:

1. Початком пологів вважають появу регулярних скорочень мускулатури матки - переймів. Ритмічні скорочення відчуваються як почуття тиску в черевній порожнині. Перші перейми супроводжуються тупим болем у попереку або стегнах. Потім відчуття можуть бути схожі на ті, що бувають при болісній менструації. Поступово біль при переймах стає відчутніше. У проміжках між переймами звичайно біль відсутня. Справжні родові перейми повторюються кожні 15-20 хвилин (можлива й інша періодичність) з поступовим зменшенням інтервалу між ними до 3-4 хвилин. Жінки, що народжують уперше, воліють їхати в пологовий будинок відразу, як тільки перейми з'явилися або стали регулярними, хоча час у них є: перші пологи звичайно тривають 12-14 годин. Інші майбутні мами чекають, поки перейми почастішають. Час, коли їхати в пологовий будинок, залежить також від того, як далеко він знаходиться.

2. Пологи можуть початися з відходження навколоплідних вод. При цьому, якщо розрив плодового міхура невеликий, то води можуть підтікати. Плодовий міхур може розірватися раптово, тоді води «линуть сильним потоком». Води можуть відійти до того, як почнуться ритмічні скорочення матки. Частіше це відбувається в тих хто народжує не вперше. При розриві плодового міхура болю не відчувається. Якщо води відійшли відразу, до настання ритмічних переймів - варто їхати в пологовий будинок негайно! Якщо води поки підтікають, то в запасі є кілька годин. Звичайно води прозорі й не мають запаху. Якщо ж їхній колір злегка зеленуватий, не забудьте сказати лікареві, найчастіше, це ознака неблагополуччя з боку дитини.

У кожної жінки пологи починаються й протікають по-різному. Деякі жінки народжують «класично» - перейми розвиваються поступово, інтервали між переймами плавно зменшуються й виникає бажання тужитися. Інші, народжують «стрімко» - перейми відразу активні й інтервали між ними короткі. У третіх, прелюдія до пологів затягується. Звичайно, первородящі мами побоюються, що пропустять початок пологів або не встигнуть доїхати до пологового будинку. Але на практиці таке практично не зустрічається. Зате, навпаки, ситуація, коли жінка приїжджає в пологовий будинок, прийнявши передвісників за початок пологів, для пологового будинку справа звичайна. Але в цьому випадку, все-таки краще раніше, ніж пізніше.
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 15
  • Back To Top

Користувач поза мережею   chemna 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 лютий 2008 - 22:45

Одразу прошу вибачення за моє трохи глупе питання, але це мене справді трохи хвилює. Хотіла запитати, як виглядає і що собою представляє відходження вод? І як це можна відрізнити від відходженям слизової пробки?
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галочка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 лютий 2008 - 23:03

Слизова пробка буде складатись із слизі в перемішку з кров*ю.
А навколоплідні води як прозора вода.
Ви ніколи не помилитись,і коли це станеться зрозумієте що це воно :blush:
Щодо мене то пробка вийшла за 5 днів до пологів.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Руська 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 квітень 2008 - 15:30

А можуть води підтікати посеред вагітності (4-5 місяць)? Якщо ні, то чи можуть бути схожими на воду незначні виділення?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Красунечка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 квітень 2008 - 15:36

Перегляд повідомленняРуська (7.4.2008, 16:30) писав:

А можуть води підтікати посеред вагітності (4-5 місяць)? Якщо ні, то чи можуть бути схожими на воду незначні виділення?

посеред вагітності не можуть, хіба що це передчасні пологи!
А виділення мають особливість змінюватися під час вагітності, але краще порадитися зі своїм лікарем!

У мене пробка відходила 4 дні, а на 4 і народила!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 07 квітень 2008 - 15:44

А я десь читала, про те що іноді води можуть підтікати під час вігітності. В основному це буває в жінок в яких була загроза переривання вагітності. Знайду де читала викладу матерял
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sophy 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 квітень 2008 - 16:01

Перегляд повідомленняРуська (7.4.2008, 15:30) писав:

Наскільки мені відомо, то можуть. Але у відомому мені випадку це було у кілька останніх днів перед пологами.

А відносно пробки і вод, їх дійсно неможливо сплутати. У мене перейми почались в 7-8 ранку, пробка відійшла у 15 годині, а води вже у пологовому у 20 годині.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2008 - 07:51

У мене пробка відійшла вже в родзалі, а води - коли прокололи пузир.
Я потім ходила і кругом залишала мокрі калюжки, і ніякі підкладні не могли це все затримати. :blush:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2008 - 11:56

У меня тоже пробка отошла во время схваток, а пузырь прокололи уже непосредственно перед тем, как тужиться начала раскрытие было полное и тужило.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   syliko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 05 травень 2008 - 12:14

Скажіть будь-ласка, у всіх опускався живіт перед пологами? Мені скоро народжувати, а живіт не опущений, лікар каже, що це через велику голову дитини, і рекомендує лягти за 5 днів до пологів в пологовий будинок. Може він не опускається через те що я тричі лежала на збереженні, капали мені магнезій, пила Mg B6, гініпрал? Лікарка вполіклініці каже, що нехоче щоб я прийшла з вулиці в пологовий з переймами і мені щось там робили на швидкоруч ( з лікарем в пологовому я не домовляюсь). Я себе зараз почуваю нормально і в лікарню не хочу, тим більше що вона зараз переповнена і мами з дітьми лежать навіть в коридорах(!) А може не опустився, бо ще не прийшов час? Тай хочеться до мінімуму звести медикаментозне втручання. Одна моя знайома була в подібній ситуації, і родичі відговорили лягати в лікарню заздалегіть. А потім, коли в неї відійшли води, живіт був ще не опущений, і їй стали в екстренному порядку колоти уколи і ставити крапельниці, це призвело до сильної кровотечі. Я хожу і постійно дивлюсь на живіт у дзеркало, мені здається трохи опустився ( а може тільки здається). Чи супроводжується цей процес якимись відчуттями? Бо у мене тягне низ живота вже пару днів. А оті передвісники пологів зовсім слабкі, якщо це взагалі вони (приблизно раз на день живіт твердне і болить, а потім через 30 секунд відпускає).
Зображення
Зображення
My Signature
[spoiler]Зображення [url="http://www.malecha.org.ua"]
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 травень 2008 - 09:56

syliko, я думаю,что у Вас еще время есть, может ближе к 40 неделям и стоит лечь. У меня вообще всю беременность тонут был и поэтому тоже пила магне В6,реабал и т.д.,не думаю,что это влияет. А на последнем узи сказали,что ребенок сильно низко и угрозу преждевременных поставили. Подняли ножной край кровать на кирпичи и носила бандаж, родила не раньше срока.Если считать по узи, то в 40 недель и три дня.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 травень 2008 - 14:42

Емоційна нестійкість
Зміна настрою багато в чому пов'язана з нейроендокринними процесами, що відбуваються в організмі вагітної перед пологами. Стан апатії може зненацька змінюватися бурхливою діяльністю. Проявляється інстинкт «гніздування». Жінка готується до зустрічі маляти: шиє, чистить, миє, прибирається.

О Боже, в мене ще малий термін, а в мене вже тааааакий інстинкт гніздування, що то капєц!!! Страшно хочу в супермаркет будматеріалів поїхати, хоча раніше такі речі ненавиділа. А ще вчора зловила себе на думці, що непогано би було щось пошити для дому або щось таке цікавеньке зробити..... хоча раніше ніколи таким не займалася.
Чи не зарано воно в мене так????? :36_1_44:
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 травень 2008 - 14:52

Настюша, ранно,или нет какая разница, главное, что это хорошо,надо ловить момент, гораздо лучше,когда хочется действовать, чем бездействовать. Я б например лежала б и спала весь день,но возможности нет:(
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zajka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 травень 2008 - 15:01

Знаєте, а я не вагітна навіть, не те що пологи близько, а дивні речі відбуваються. По-перше, вже кілька тижнів мене зсередини точить думка, що ПОТРІБНО вибрати ім"я для хлопчика. Я їх постійно перебираю, але жодне мене не влаштовує. А по-друге - інстинкт гніздування. То щось страшне! Зі мною такого ніколи не було, навіть перед пологами. Хочеться все вдома переробити, переставити, зробити дитячу (там, де наша спальня, хоча малій тільки півтора року і воно їй ще не дуже треба). Одним словом, сама себе дивую. Може, це я підсвідомо хочу дитину?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 травень 2008 - 15:12

zajka, может,но надо этого хотеть сознательно,тогда легче потом.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zajka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 травень 2008 - 15:20

Я свідомо хочу, але пізніше, друга дитинка у нас запланована через рік-півтора. От думаю, може, треба міняти плани, щоб потім не отримати сюрприз :36_1_44: Хоча і обережні, але все ж... читала вашу історію, Сеструлька.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Niki 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 травень 2008 - 15:40

В мене пробка відійшла о 6 ранку, а о 10.45 я народила. Пузир мені проколювали. Можу сказати, коли відійшли води мені стало легше дихати :D Ну а потім якось пройшло все дуже швидко. Раз - два і вже в мене на животі донечка рухаться :36_1_66: Вона родилась за 3-4 хвили. чоловік мій навіть не зрозумів (він був зі мною під час схваток а на самі пологи - вийшов). А так як пройшло все швидко, то я дивлюся - а він вже тут і пуповину перерізає - щасливий аж світиться :36_3_18:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 травень 2008 - 08:01

У мене теж ані живіт ще не опустився, ані жодних інших передвісників пологів. На узд кажуть, що пологи будуть десь 4 червня. Повинні вже ж відбуватися якісь зміни в організмі? найбільше боюсь переносити дитину
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 26 травень 2008 - 08:15

Перегляд повідомленняAntic (26.5.2008, 9:01) писав:

У мене теж ані живіт ще не опустився, ані жодних інших передвісників пологів. На узд кажуть, що пологи будуть десь 4 червня. Повинні вже ж відбуватися якісь зміни в організмі? найбільше боюсь переносити дитину

Antic, не хвилюйся! Нормальними вважаються пологи 38-42 тижні. І втому що дитя народиться не рівно в 40 тижнів нема нічого страшного.
А животик в мене особисто за першою опустився за 3 дні до пологів, а за другою в той самий день з ранку. А ще були "ложні схватки" за дві неділі і за тиждень до пологів :nyam2:
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Luna 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 травень 2008 - 08:31

Перегляд повідомленняAntic (26.5.2008, 9:01) писав:

не беріть важкого в руки, а дурного в голову... і не дивіться в дзеркало чи він опустився, бо за першою дитиною то можна і не побачити, в мене як опустився (хоч видно того не було) змінилися віддуччя при ходьбі, особливо як швидко йти, наче електричний струм пробігав десь в тазових кістках, народжувала я у повні 42 тижні і не беручі до уваги тренувальні перейми що почалися може з 20 тижня жодних передвісників - відходження пробки безпосередньо перед відходом вод, яке відбулося за 2 години по початку перейм...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 90 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

Вчора, 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 жовтень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн