Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Подвійний відпочинок - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Подвійний відпочинок планування міні-відпустки Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Qwertysia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 липень 2011 - 23:54

Ось вже сонечко виглянуло з-поміж хмар, пригріло своїм теплом, і захотілося десь гайнути за межі кам’яного міста.
Але від всіх навколо лише чую "НІ!!!! Твої діти занадто малі, аби планувати десь їхати на море чи Шацьк, треба принаймні, щоб по три рочки було. Та й з двома - так важко.."
А я таки планую :15_5_12:

Отож, давайте ділитись досвідом - як воно - їхати з обома, які речі, на вашу думку, найнеобхідніші. І загалом - про "подвійний" відпочинок як такий.
My Signature
Зображення

Дітям потрібні не повчання, а приклади (Ж. Жубер)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesta* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 10 липень 2011 - 18:08

Я перший раз поїхала на відпочинок з дітьми коли нам було 2 рочки. Звичайно що тяжкувато було...ми були місяць на морі . Їсти готували самі...пляжу і моря я практично не бачила. Постійно бігала за дітьми..були і соплі і різні нюанси. Але не такий старшний вовк як його малюють. Саме краще звичайно на дачі/селі у бабусі, але як є бажання поїхати дальше то головне щоб було бажання і підготуватись добре.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   _Аліна_ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 липень 2011 - 20:15

ми поїхали на відпочинок, коли доні було 3,5роки, а синочку 9місяців. Нічого такого жахливого не було. Єдине - майже весь багажник був "забитий" дитячими речами й іграшками))) А так відпочивати цілком нормально, готувати що для однієї дитини, що для двох можна те ж саме (просто робити подвійну порцію), лягали спати вони в мене разом, на пляжі купались теж разом й на березі сиділи разом (щоб не було нікому образливо). Та й донечкою ми вперше поїхали, коли їй було 7місяців на Шацькі озера. На море б з маленькою дитиною їхати я б не ризикнула звичайно (все ж таки велика відстань й переміна клімату), а якщо десь в нас на заході - то не бачу проблем в цьому!)))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   максиміліанна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 липень 2011 - 10:30

ми поки що їздимо на свіже повітря на дачу. малюкам там маємо підготовані дві коляски з одіяльцями і маскитками. постійно на поготові маємо термочайник і аптечку. з собою возимо змінний одяг, підгузки, серветки і пелюшки. ще не заночовували, але готуємо хатинку,щоб іноді можна було лишитись.
My Signature
Боже, Україну бережи! Господи помилуй!
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ціпочка 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 11 липень 2011 - 10:50

ми щойно з села, причому їздила я сама з дітками благо там були помічники, брали з собою 1 каляску, купу одежі і іграшок, як би у нас була машина і чоловік дома залюбки гайнула десь до шацьку, на море поки ні.
My Signature
Зображення

Худну, солодкого не пропонувати!!!!
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mum of 4 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 липень 2011 - 04:28

Канадки ніколи не відпочивають без дітей (хіба як ті вже дорослі ;) ) Для них це просто немислимо, щоб десь на когось залишати діточок, а самим розслаблятися. Так як переважно народжують у зрілому віці (від 35 р) і рік за роком 3-4 дитини, то на курортах часто можна зустріти добре вагітну і ще й з маленькими лялями. І ніхто нічого не боїться.

Мої старші від 6 місяців літали на довгі дистанції. На всі сімейні відпочинки ми завжди брали дітей. З близнятами поки ніде не їздили. бо такі обставини. Якби чоловік був би тут зі мною, то без проблем - хоч на край світу ;)

Перед тим як збиратися у дорогу, завжди прикидаю який (хоч приблизно) буде прогноз погоди. Беру для дітей одягу вдвічі більше ніж треба, тобто по 2 комплекти на кожного на день. Навіть якщо жара під 40 беру одяг потепліше на випадок, якщо все ж похолодає чи буде дощ. Дітям до 18 м брали манеж у якому можна спати. Старшим з 2 років брала фаомастери і розмальовки і збірку гарних дитячих віршів.

Медикаменти не беру, бо всюди де ми їздимо є аптеки, а в машині завжди маю свою аптечку, де найбільш ходове йод, заліпки і знеболючо-знезаражуючий спрей.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Романівна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 листопад 2011 - 10:18

на море не ризикнула б, по-перше - зміна клімату, по-друге - на пляж або з самого ранку, або після 17.00, по-третє, після повернення додому з моряч дітки часто хворіють.
а в Шацьк чи в Карпати - залюбки

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ната Д 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 травень 2013 - 15:39

Дічатка. ви плануєте на море. Я дуже хочу в цьому роуці поїхатиз малими, але трохи страшнувато. Хоч і їхати то на готове, з харчуванням, але як вгдати де кухня нормальна, щоб ідок маленьких годувати? І що з собою брати? Візок, мабуть, потрібно, хоча з другої сторони, якщо не далеко від моря то не дуже він і потрібен, мої не сильно люблять в ньому їздити, більш самі бігають

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   максиміліанна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 травень 2013 - 07:49

ми маємо бабусю на морі - то вот вона нас і відмовляє їхати цього літа, бачила дітей і розуміє, що нам відпочинку не буде. радить хоча б до трьох р. почекати.
натомість ми вже кілька разів ночували на дачі (там нема підведеної води і відливу) проста хатинка без зручностей, без холодильнику і без плити. але на то геть не шкодить - обходились чайником і вогнищем. єдине, що дошкуляло і давало незручності - КОМАРІ! їх багато і вони люблять дітей, і викликають алергічну реакцію в нас.
зате дітям там супер - оскільки ми живемо в квартирі в місті - то тут нам сво-бо-да - малі цілий день на вулиці, там ми не маємо жодних городів тільки газончик і квіти-кущики. туди ми вивезли усі габаритні іграшки. більш менш оснастили качельку, пісочницю, маємо великий надувний басейн.
зараз чекаємо знову потепління спробуємо їхати на дві ночі з пт по нд.
з собою беремо завжди продукти, аптечку, одяг вже давно там вивезла (все що вдома мені не подобається...)
Там діти гарно бавляться, вивчають природу - дуже люблять спостерігати комах, слухати пташок, навіть нас навчили..
спробую кілька фото долучити в щоденник
My Signature
Боже, Україну бережи! Господи помилуй!
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   лианочка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 травень 2013 - 10:02

Ми хочемо поїхати на Шацькі десь в липні, в принципі ,настоює чоловік, бо мені трохи лячно! Переживаю за дорогу, бо мої дівчата не можуть всидіти в машині, та й там не знаю де зупинятися, щоб було не дуже дорого і з комфортом!

Повідомлення відредаговано лианочка: 31 травень 2013 - 10:06

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 травень 2013 - 13:05

мене покищо да варіанти або антошка, або прибай, усе залізному порту.
Прихований текст

Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   anne* 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 травень 2013 - 22:10

Ми цьогоріч також як Максиміліанна, обійдемося селом. Теж мені лячно їхати у далеку дорогу, а головне у зміну клімату з дітьми (боюсь, що відпочинку не буде), а також боюся за кухню, оскільки все-таки деяких продуктів не даю дітям (жареного, гострого, жирного, цукерок, соків і т.п.). Думаю наступного року вже вирвемося, та й 3 рочки їм вже буде.
В нас в селі живе дідусь і прадідусь, всі комунікації (сільські, без газу, але є ел.плитка,холодильник, криниця, решта всі хороші умови), тому також беремо з собою басейн, палатку, дідусь вже зробив пісочницю і великий дерев"яний шезлонг-гойдалку. Словом, надіюся, що дітям сподобається, плануємо мінімум на 1, а як добре піде то на 2 тижні :)
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mama orsetti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 червень 2013 - 23:10

Ми цього року на море не їдемо, у нас літні канікули в Україні, а минулого року були на морі, було важко мені, а дітям рай, жодної адаптації чи чогось такого не було, і дорогу у 1100км машиною перенесли дуже добре. Візок брала, купу одягу і аптечку, але у нас там свій будинок, то я їм готувала їсти самостійно. І якби зараз вибирала відпочинок на морі в Україні, то краще приватний сектор і сама готувати дітям їжу, ніж готель з напів чи повним пансіоном, щось я тим всім українським "ресторанам" не довіряю
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NikaLovely 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 червень 2013 - 13:23

Ми літо вирішили перебути у Львові, вихідні на дачі проводити. В вересні поїдемо на море вже, щоб спека вже спала і довше з дітками можна було бути на пляжі. Варіант "общєпіту" не розглядаю взагалі, мої не всеядні, але щось та й поїдять може, а зварити кашку і каструлю зупки на пару днів не така вже і велика справа, і мені спокійніше буде.
В нас інше питання - дорога. Сподіваємося, що літак буде за прийнятною ціною. Бо в поїзд мене вже не затягнеш, а машиною боюся, малих закачувати стало в машині, щось не хочеться 17 годин блювати, і сплять вони в дорозі не дуже, будяться на кочках-ямах.
А взагалі були на морі декілька днів, коли їм було 5 місяців (взагалі халява, погодувала, у візочку поспали на морському повітрі, на животиках полежали під парасолею) і 9 місяців (наїлися пісочку, постійно лазили-вилазили з басейну, файно бавилися і реготали з хвиль).
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 червень 2013 - 17:04

NikaLovely, я також хотіла у версні їхати, але нажаль чоловіку не виходить з роботою. Тільки зараз.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 червень 2013 - 14:20

Привітик. От ми дома. Вдпочили супер!!! Я н капельки не жалкую що поїхала. Дорогу перенесли мал, ще краще за нас. Тим бльше бльшу астину дороги, займала ніч, тож малі спали в поїзді чудово. Відпоивали в пансонаті АНТОШКА,З в залзному порті, дуже задаоволені, і житло, і умови, і харчування, і ціна. Дореі малі також їли тут, я НІЧОГО сама не готувала. Вранці був дитячий снданоок, а обід і вечерю їли доросле. За 10 днів у нас небуло ніяких отравлень, і розладів шлунку, тобто кухня чудова. До моря нам було 5хвл. Малі себе дуже гарно вели, що мене здивувало, бо вони в мене не дуже слухняні, а тут, весь час били біля нас, самі нікуди не втікали, в море не лізли. В нас був басейн то там постіно пльохались. Одним словом, боятись не потрібно, а можна, навть потрбно їхати і з двома дітками, це тільки і їм і вам на користь. Фотозвіт у відповідній темі.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NikaLovely 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 червень 2013 - 14:45

Ура, ура, ура! Вітаю з гарним відпочинком. Тільки сьогодні згадувала вас, думала, як ви там відпочиваєте з малими :)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамочка Я 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 серпень 2017 - 12:51

І я страшенно хочу на відпочинок, а саме на море. До нарождення донечки кожного року я відпочивала на морі, а тепер треба трошки потерпіти, хоча б до трьох років.
Бачила я немало на морі - і грудничків, і старшеньких...але моя думка, що на море з дітками треба їхати тільки після трьох років.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 жовтень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн