Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Гуртки для дітей - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Гуртки для дітей Оцінка: -----

Користувач поза мережею   zmoju_vse 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 грудень 2017 - 18:35

Дорогі мамусі! Не знайшла відповідної теми, тому створюю нову. З кожним днем збільшується кількість гуртків та секцій, всіляких розвиваючих центрів для діток. Правда, в невеличких містечках - хотілося б більшого, але все одно з*являється більше можливостей для дитячого розвитку. Одні батьки водять дітей де тільки можна і не можна))), а є й такі, які вважають це лише "понтами".
Ану, хто може поділитися і похвалитися, чим займаються Ваші дітки поза стінами садочку/школи? З якого віку і чи бачите Ви результати? Думаю, усім буде цікаво і пізнавально, надіюсь для себе щось почерпнути, аби спонукало до дій)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svetla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 грудень 2017 - 23:27

Ми живемо в Тернополі. Старша донечка захопиался ліпленням ще в 4роки. З 5років ходить на гурток "кераміка"(ліплення з глини). Дуже подобається і подарунки є зроблені своіми руками. Зараз почала ліпити з глини полімерноі вдома.
Ще на плавання з 1го класу. Ну це і зродов'я і рух.
Молодший тільки на англійську пішов цього року (5р) Вчить з задоволенням і резутьтат є.
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 грудень 2017 - 23:45

Перегляд повідомленняSvetla (09 грудень 2017 - 23:27) писав:

Молодший тільки на англійську пішов цього року (5р) Вчить з задоволенням і резутьтат є.

В нашому містечку теж можна віддати таку маленьку дитину на англійську, але я думала що ще зашвидко - напр. хоч українські букви доця давно вже знає, але пробую її вчити трохи по складах читати, то віз і нині там.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svetla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 грудень 2017 - 17:00

Для таких малих діток англійськц подають граючись з ними. Читати не вчать зразу. Звірят, кольори, людину, кімнату і т.д. читати вчитимуться вже в школі.
І якщо на "загальний розвиток" чи "ейдетику" дитя віддавати то також вчать в ігровій формі. Букви і читати діти там значно легше вивчають,ніж звичайною методикою вчити. Пробуйте. Забрати дитину можна в удь який момент.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanesita 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 грудень 2017 - 13:56

Встріну і я в розмову.В мене в садочку меншенький ходить на англійську.Йому 3 .Результат є.Вони в ігровій формі навчають.Менші діти легше запам ятовують ніж в старшому віці.Старший ходить на гурток малювання.Я задоволена, що тим, що тим.

Повідомлення відредаговано Vanesita: 11 грудень 2017 - 13:57

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yuliya75 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 грудень 2017 - 18:43

zmoju_vse, гуртки діткам багато дають, треба лише підібрати що їм до душі.
Ми живемо в селі, багато "гуртків" влаштовуємо собі самі: збираємось мами на нараду і вирішуєм, що хочем та хто нам і за скільки чи безкоштовно це зможе.
Так мій син ходив з 9 місяців на розвиваючу гімнастику для дошкільнят, потім на плавання та з 6 років у гурток "Юних пожежників", ну дуже вже хотів туди. Також з 6 років ходить на дзюдо (це правда в сусідньому селі), цей спорт дуже організує, не тільки тренує м*язи. Ну і результат вчора був: золота медаль на щорічному турнірі району. З літа почав ходити на футбол, мені це не подобалось (дуже дорогий вид спорту), але він ну дуже хотів, у наступну суботу буде його перший турнір. Ще хоче в музичну школу, але тут уже не вистачить часу!
Не бійтесь пробувати багато гуртків, дітки самі відфільтрують те, що їм найбільше до вподоби.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanesita 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 грудень 2017 - 22:08

Я вважаю краще гурки чим будуть сидіти в компі чи тел. Чим менше в них вільного часу тим менше часу на дурниці.Я не маю на увазі перенагружати,але займатися чомось потрібно діткам.Мати якусь мету,стимул.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 грудень 2017 - 14:13

Перегляд повідомленняYuliya75 (11 грудень 2017 - 18:43) писав:

zmoju_vse, гуртки діткам багато дають, треба лише підібрати що їм до душі.
Ми живемо в селі, багато "гуртків" влаштовуємо собі самі: збираємось мами на нараду і вирішуєм, що хочем та хто нам і за скільки чи безкоштовно це зможе.
Так мій син ходив з 9 місяців на розвиваючу гімнастику для дошкільнят, потім на плавання та з 6 років у гурток "Юних пожежників", ну дуже вже хотів туди. Також з 6 років ходить на дзюдо (це правда в сусідньому селі), цей спорт дуже організує, не тільки тренує м*язи. Ну і результат вчора був: золота медаль на щорічному турнірі району. З літа почав ходити на футбол, мені це не подобалось (дуже дорогий вид спорту), але він ну дуже хотів, у наступну суботу буде його перший турнір. Ще хоче в музичну школу, але тут уже не вистачить часу!
Не бійтесь пробувати багато гуртків, дітки самі відфільтрують те, що їм найбільше до вподоби.

Молодці ви, що так організовуєтеся!
Мала віднедавна на танці ходить, подобається, але більше сам факт рухової активності, а не самі танці) Думаю, на якесь дзюдо чи карате донечка ходила із ще більшим задоволенням, вона фанат спорту на скільки це можна в її віці) Тільки жаль, у нас такого для такої малечі немає)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Arine1983 світлина

Arine1983  МАМА ДІВЧИНКИ 9 МІСЯЦІВ і 12 днів

15 січ 2018 13:29

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Айра світлина

Айра  Увага! Увага! Увага! Посуда не помита, їсти не зварено, діти в піжамах, ліжка не застелені, голова болить... Ні, це не наслідки святкування Нового року!!! Це новий квест для тих, хто минулого року став батьками: Називається зареєструй дитину в садок в електронну чергу без проблем!!! Стартував офіційно 2 січня о 9.00.

02 січ 2018 15:08

Унюня світлина

Унюня  Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він для всіх несе гостинці.

18 гру 2017 13:52

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (2)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 січень 18 )

Перекладач онлайн