Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Останній москаль - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Останній москаль Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 April 2015 - 09:12

Ото ж і я так кажу, акторська гра у фільмі ніяка, на жаль. І не лише Горбунов халтурить. І Вітовська, і Горянський не "блєщуть", про інших навіть нема ,що говорити. Ідея фільму прекрасна, але втілення не витримує критики.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 April 2015 - 09:53

про гру.)

Ну, так, Горбунов "не блещет", дійсно, ведучий з нього кращий. Не влаштовує гра Ксені, а може, просто сам образ не такий як треба, не вписується він туди, гуцулка має бути інакшою, горда, гонорова - так, от мова, як вона виражається - ні! Дуже не вистачє гуцульської говірки, якби не костюми і гори, то забуваєшся, що дійство ведеться в Карпатах.

Повідомлення відредаговано Серце Дженніфер: 18 April 2015 - 09:53

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 April 2015 - 11:49

Серіал має недоліки, але хороший то звісно не американські чи британськи комедійні серіали, але головне що є початком і хочеться що Україна також випускала достойні серіали .
Р.S
Мене теж дратує ця Ксеня -якось ії потрібно бути більш реалістичною і теж що вона при розмові переходить на російську -для чого це ?!

Повідомлення відредаговано Філомена: 18 April 2015 - 11:50

My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Iryna@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 April 2015 - 15:38

От за говор підтримую,ну не так там розмовляють як у Києві на сцені,подобається гра і говор одного з ковалів,той що вищий і більший.
Тішить що таки з"являються укр. фільми,а гра акторів і насправді слабенька.Ну і вже всі в вишиванках,а вчителька чому ні?
Ну якось то всьо не природньо...

Повідомлення відредаговано @Iryna@: 18 April 2015 - 15:39

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маріанна31 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 April 2015 - 10:16

Дійсно не природньо,ну не ходять в Карпатах всі в національних костюмах,може по святах хіба. взагалі трохи обурює що чоловіків в серіалі виставляють мало не алкоголіками ну так вони за горілкою аж трясуться' ікарпатського говору не вистачає
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Беллатриса Лестрейндж 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 19 April 2015 - 12:03

Мені теж багато чого не подобається. Особливо ота пані вчителька, таке вражІння, що її "виписали" з Москви навчати дітей села Великі Вуйки)

Але попри те, я вчора плюнула на всі нюанси, і півночі ржала до сліз, переглядаючи останні 4 серії. Реально, просто було весело.

Особливо сподобалося обігрування сцени "коралі-різдвяна зірка")))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 April 2015 - 15:18

Я все думала, що мене так напрягає цьому серіалі. І, точно - чиста українська мова. Не в плані, що я проти української, а у значенні, що гуцули мали б говорити відповідним говором. Це би була така родзинка, пальчики оближеш, а так...Нема колориту, нема.

Але заради об"єктивності треба сказати, що гумор не поганий, і костюми нічогенькі..
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2015 - 07:32

От за говір я пілся першої серії возмущалася вдома. Якби хоч трохи, ну нехай не так як дійсно говорять в Карпатах, хоча б львівську вимову тим акторам. Може б краще сприймалося.
А з другого боку це нам з вами на зах Україні так, а може там в Центрі чи на півдні отака чиста укр мова спиймається вже як діалект.
А щодо Ксені. В її вбранні в більшості присутні якісь вишиті елементи. А її перехід на російську щось мало вписується в Файно-патріотичну комедію.
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Njaka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2015 - 14:21

Перегляд повідомленняПенелопа3381 (19 April 2015 - 15:18) писав:

Я все думала, що мене так напрягає цьому серіалі. І, точно - чиста українська мова. Не в плані, що я проти української, а у значенні, що гуцули мали б говорити відповідним говором. Це би була така родзинка, пальчики оближеш, а так...Нема колориту, нема.

Але заради об"єктивності треба сказати, що гумор не поганий, і костюми нічогенькі..

А ви чули гуцульський говір... Навіть львівяни через раз розуміли б а схід -південь не вїжджали б взагалі про що йдеться. Я півліта проводила на франківщині в баби в селі то як приїжджала додому на рівненщину мої одноліткам треба було розяснювати частину слів/ бараболя когут пігулки зупа.... А в карпатських селах на такій суміші мов говорять ...
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2015 - 14:36

Чула, не переживайте.
Хай би говорили у фільмі не прямо вже гуцульською говіркою, адаптували би якось ,чи що. Ну не пасує до цього фільму чиста літературна мова.

Повідомлення відредаговано Пенелопа3381: 21 April 2015 - 14:41

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Беська 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2015 - 20:37

Перегляд повідомленняЛюбомирівка сказав:

А з другого боку це нам з вами на зах Україні так, а може там в Центрі чи на півдні отака чиста укр мова спиймається вже як діалект.
А щодо Ксені. В її вбранні в більшості присутні якісь вишиті елементи. А її перехід на російську щось мало вписується в Файно-патріотичну комедію.

Ні, я з центральної України, і чиста українська мова у нас норма. Доречі, ми з чоловіком об'їздили всю Україну, і я можу сказати, що найчистіша літературна мова у вжитку на Волині (навіть Черкащина та Київщина поступаються). А найбільше діалектів на Львівщині, Франківщині і Чернігівщині, на Слобожанщині - суржик. Це зовсім не істина в останній інстанції, це просто мої спостереження.
А стосовно серіалу, то мені не подобається в ньому те, що українці показані як дурнуваті, скупуваті наївні алкоголіки, а москаль несе культуру і цивілізацію в маси. Таке враження, що серіал знімали на замовлення Лайф-Ньюз. Невже не можна було показати українську кмітливість, а то тільки якась інфантильність та штучність. Дуже не подобається "недоумок" Дзюня. Ну чому у гуцулки не може бути гарного парубка? Та й взагалі - це не фільм, а якийсь студентський скетч. Але ж знову, це лише моя скромна думка. От зараз по телевізору йде реклама жатецького гуся - дуже яскраво, колоритно, весело за декілька секунд донесена основна думка. Дивишся, посміхаєшся - і ти вже в темі, тебе захопила атмосфера. А в серіалі мені "атмосфери" немає.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Беллатриса Лестрейндж 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 22 April 2015 - 00:02

О, про Жатецького Гуся мені теж реклама нра)

Дивилася щойно 9-10 серію.
Єдиний позитив - прикольна музика, гарна природа і смішно.
Все.
Неймовірно дратує, що Ксеня постійно переходить на рашенське нарєчіє з Валєрою.
Ну, не може бути такого у "файній патріотичній комедії".
І загалом фільм побудований грамотно) Тільки не українськими спецслужбами(( Бо як пояснити те, що найбільше прихильності до себе викликає саме москаль??
Дзюньо - то взагалі якась холєра антиестетична)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Крокус 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 May 2015 - 16:57

Я бачила лише перших дві серії, далі не дивилася, не сподобалося. З однієї сторони дуже добре, що наші щось пробують знімати. Але з іншої... Нагадувало поганенький театр місцями. І тематика не найкраща: для чого показувати українців дурними, відсталими, алкоголіками, без інтернету і т.п.??? чого ця вчителька на російську переходила, коли з москалем говрила, якщо він розуміє українську? Все як завжди - українці селюхи, а росіянин - інтеліґент. Жарти жартами, але підсвідомо то все розвиває комплекс меншовартості. Фе-фе-фе.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зачарована 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2015 - 14:31

мені не сподобався, тому переглянули лише перші серії, і ще в неті наткнулись на російський "Принц Сибірі", сюжет один в один, цікаво хто з кого списав?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 30 June 2018 - 12:12

До слів вже є і другий сезон Останнього москаля.
Так ляпи є і із мовою і із грою але мене тішить, що в нас вже починають щось своє знімати. Бо надоїли оті Інтерни, Вороніни... хочеться свого. Так цікавіше б було послухати із діалектом, нехай його б не всі розіміли (деякі слова) але мож наж було якісь натяки давати про що ідеться і всі б все розуміли.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 June 2018 - 20:47

І чому радіти? Те що там україномовних висвітлюють недоумками? Не розумію, як можна відпочити під той фільм(
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (1)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 Apr 2018 22:52

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 16 July 18 )

• З днем народження
    nadja13 
    - Вік: --

Реклама

Перекладач онлайн