Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ускладнення після КР - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ускладнення після КР ділимось досвідом Оцінка: -----

Користувач поза мережею   mad housewife 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 листопад 2011 - 16:24

дівчата, вчора зняли шви. Прийшла додому поміряла температуру, а в мене 37,6. Щойно поміряла мала 37,9. Не знаю що робити. Страшно дуже...
В кого таке було?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sherry 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 листопад 2011 - 23:09

mad housewife, якщо ви кормите груддю і міряли під пашкою, то це може бути від грудей. У мене в пологовому так було, то всі лікарі позбігались, бо градусник показував 38,5. Поміряйте де-інде. Якщо буде темп, то подзвоніть своєму лікарю
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Саганчик 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 листопад 2011 - 23:20

Нам в пологовому казали міряти температуру тільки в паху, щоб знати чи нема ускладнень по гінекології після КР, бо на температуру під пахвою дійсно дуже впливає прибуття молока.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксана 77 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 лютий 2012 - 19:05

Другий кесарів розтин у мене був через 8 років після першого. Чоловіку сказали: "Не переживайте, все буде добре, через 40 хвилин операція закінчиться". А під час операції виявилося, що дуже багато спайок і їх ще дві години розбирали, а чоловік вже мало інфаркт не отримав біля операційної. І ось минуло вже 6 років після другого КР, а я їх відчуваю, особливо, коли лежу і хочу повернутися з боку на бік. Мені казали, що на звичайному УЗД їх побачити не можна, потрібно якийсь спеціальний огляд (вже й забула, як називається). Ефективного лікування, на жаль, нема, а головне - більше рухатися.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nicol 77 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 лютий 2012 - 12:57

А в мене ніяких ускладнень не було. Відійшла порівняно легко. Шов болів десь два місяці, до пів року була нечутлива шкіра навколо нього. А зараз його й не видно. Тому думаю, що ускладнення залежать від особливостей організму та від професіоналізму лікаря, а не від того, що був КР.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олісик 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 15 лютий 2012 - 15:41

Дівчатка підкажіть в кого може була така подібна ситуація? 25.01.2012 в мене був кесерський розтин (передлежання плаценти) в пологовому будинку на шосту добу піднялась температура 37.7 на УЗД сказали все добре...але про всяк випадок призначив мій лікар ношпу і через пів год окситоцин і антибіотики на три дні. На 9 добу мене виписали до дому і в мене припинилися виділення вдома. На 11 добу піднялась температура знову 37.7 я пішла на УЗД і сказали що порожнина матки розширена і є вміст рідини, і що матка погано скорочується. Мені назначили знову лікування антибіотиками і скорочуючими....в мене почали виходити по трохи віділення і температура спала до 37.0-37.2 і це тільки на вечір. Тепер я тільки колю скорочуючі препарати, лікарі говорять поки необходимості чистити немає....динаміка йде (матка по трохи скорочується, але помало )я вже сьогодні була четвертий раз на УЗД. В мене просто після других пологів було 4 чистки і зараз рубець на матці говорять що ще гірше можна зробити чистками... Може в когось теж трималась така температура і скільки? і що ви робили в такій ситуації? Дайте будь ласка пораду.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 лютий 2012 - 21:45

Перегляд повідомленняОлісик (15 лютий 2012 - 15:41) писав:

Дівчатка підкажіть в кого може була така подібна ситуація? 25.01.2012 в мене був кесерський розтин (передлежання плаценти) в пологовому будинку на шосту добу піднялась температура 37.7 на УЗД сказали все добре...але про всяк випадок призначив мій лікар ношпу і через пів год окситоцин і антибіотики на три дні. На 9 добу мене виписали до дому і в мене припинилися виділення вдома. На 11 добу піднялась температура знову 37.7 я пішла на УЗД і сказали що порожнина матки розширена і є вміст рідини, і що матка погано скорочується. Мені назначили знову лікування антибіотиками і скорочуючими....в мене почали виходити по трохи віділення і температура спала до 37.0-37.2 і це тільки на вечір. Тепер я тільки колю скорочуючі препарати, лікарі говорять поки необходимості чистити немає....динаміка йде (матка по трохи скорочується, але помало )я вже сьогодні була четвертий раз на УЗД. В мене просто після других пологів було 4 чистки і зараз рубець на матці говорять що ще гірше можна зробити чистками... Може в когось теж трималась така температура і скільки? і що ви робили в такій ситуації? Дайте будь ласка пораду.

В мене темрепатура після КР трималася майже місяць і не могли встановити причину. На першому УЗД, як і вам сказали, що є рідина-згустки в матці і мали б вийти. На 5 день почалася кровотеча - вийшов величеееезний згусток крові і все.... а потім температура ........ Температура була під 40. Чистку після КР (як мені пояснили) не роблять, бо не можна - рубець свіжий. Мені десь 3-4 рази промивали матку, але причин для температури, (як кажуть????) не мало б бути. Аптибіотики спершу кололи внутрім'язево, а потім і внутрівенно цілий місяць, бо шов не заживав. Проледала місяць і гінекології (мала була вдома), я весь той час намагалася зберегти лактацію, але на фоні такий сильних антибіотиків... виснаження, гемоглобін 60. Мене перев'язали,прокололи антибіотики і відпустили - температура поступово спала....Ось так було в мене. Сказати, що точно температура була від грудей - не можу, бо ж була кровотеча, і потім розійшовся шов. Друга кровотеча була вже вдома - через майже 2 місяці після КР - тоді її зупинили гормональними....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 лютий 2012 - 00:23

Після першого к.р. в мене відразу піднялася температура ,спочатку мотивували молоком,виписали додому, а температура не спадала,викликали зробити аналіз крові на дом,що підтвердило запальний процес,потім через шов потік гній.Лікувалась дома:пила антибіотик ,промивала шов ,приблизно до місяця часу.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксана 77 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2012 - 00:13

Після КР мене виписали додому через 8 днів, а вдома наступного дня піднялася температура 37,5. Зателефонувала до лікаря, а він сказав вколоти анальгін і постійно пити "Аспетер". Температура постійно стрибала майже місяць, потім із шва вийшла ниточка і те місце гноїлося потрошки ще деякий час. Майже у всіх моїх знайомих після КР ще вдома була температура. Не міряй біля грудей і,звичайно, з лікарем потрібно тримати зв'язок.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   РОДЗИНКА 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 січень 2013 - 23:01

Перегляд повідомленняsleepbeauty (01 листопад 2011 - 23:47) писав:

А у мене ускладнення почались одразу після КР: не працював кишечник перших 5 днів, а потім щей застій у матці... :give_rose:

наскільки я знаю , кишечник не працює у багатьох після кесарського, лікарі для його "запуску" призначають медикаменти
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іванночк@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2013 - 22:57

Перегляд повідомленняРОДЗИНКА (20 січень 2013 - 23:01) писав:

наскільки я знаю , кишечник не працює у багатьох після кесарського, лікарі для його "запуску" призначають медикаменти

В мене кишечник більш менш внормувався десь через місяць. Але більш ніяких ускладнень ттт не було
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Міленка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2013 - 23:06

В мене були два КС, слава Богу, обійшлось без ускладнень. Я дуууже вдячна своїм лікарям!!!
My Signature
Спойлер

Щастя купити неможливо, його можна народити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MishinaMamo4ka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 травень 2016 - 12:49

Моє ускладнення (я вважала його таким поки не прочитала темку) - порушення гормонального балансу і зайву вагу, з яким борюся вже 5 років. Нещодавно дізналася, що при наркозі при кесаревому колять якийсь гормон, який дає потім такі порушення. Ніхто не стикався з такою проблемою?

Мова форуму - українська!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MyrMyr 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 червень 2016 - 13:00

Мене кесарський був в квітні минулого року. Виписали мене на 5 день, на 7 зняли шви. В двох місцях шов не заживав десь до півтора місяця, були такі дірочки до 1 см. А потім через півроку мені якимось "чудом" нитка вилізла зі шва :36_19_4:
А так ніби все нормально (окрім зайвих кг, але то точно не наслідок операції)
А ще місячні регулярні, проте кількість виділень значно зменшилася порівняно із тим які вони були до вагітності. От і думаю, чи може таке бути через кесарський розтин?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мамасиночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 червень 2016 - 20:37

Перегляд повідомленняMishinaMamo4ka (23 травень 2016 - 12:49) писав:

Моє ускладнення (я вважала його таким поки не прочитала темку) - порушення гормонального балансу і зайву вагу, з яким борюся вже 5 років. Нещодавно дізналася, що при наркозі при кесаревому колять якийсь гормон, який дає потім такі порушення. Ніхто не стикався з такою проблемою?

Мова форуму - українська!

Добрий вечір.у мене теж така проблема як і увас лише 4 роки борюсь і ніяк і нічого не допомагає можливо і правда

Повідомлення відредаговано мамасиночка: 06 червень 2016 - 20:38

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   карамболь 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 червень 2016 - 21:45

У мене був а плановий кр на терміні 39т2дн, були трішки проблемки зі шлунком, а приїхала додому і припинились виділення через добу, це напевно був 7-й день після операції, матка передчасно закрилась, і я бігала кожні 2 дні, а інколи пару днів підряд спускати виділення або в жк до дільничної(вона погодилась це робити) і до лікаря,що робив кр.. обійшлося без чистки, але про це мене попереджали,лікарі переживали аби цього не сталось,а воно взяло і сталось.. шов потоншився дуже, і вже не було часу чекати до початку родової діяльності.. а загалом все класно, від другої операції відійшла значно швидше не дивлячись на ці моменти.
Під час першого кр, погано зашили і почала набиратись кров під шкірою..дійшло до того,що були місцями аж бугорки,бо вже не мала та кров діватись .а живіт був суцільною гематомою розміром від пупка до лобка, і ця гематомища прорвалась через шов, він в одному місці розійшовся на 3-3,5 см, і витікало майже місяць часу.. згадую це з жахом

Після першого кр, довго був тягнучий біль з лівої сторони,не могла зрозуміти чи це шлунок чи яєчник, а після 2-го кр сказали,що куча спайок

Повідомлення відредаговано карамболь: 21 червень 2016 - 21:47

My Signature
Зображення

Весна рясніла веселками багряними
Сади розквітли ароматами духм'яними
Картопля звилась на городі в бур'яні
І вітерець поніс листочки трав'янві

Тетяна колискову з ніжністю співала
До серця свого сина пригортала
Уже тихенько вечірня зірочка згасала
Вона від щастя сльози утирала ...
Yairam :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сашулька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 червень 2016 - 08:42

В мене після першого кесарського на другий день піднялась температура, кололи 5 днів антибіотики, а після другого десь через тиждень закрилась матка і припинились виділення. Їздила в пологовий, двічі спускали виділення і приписали пити чай з кропиви і ще якісь капельки (вже не пам'ятаю назви), і після цього далі все було нормально

Повідомлення відредаговано Сашулька: 22 червень 2016 - 08:43

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ностальгія 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 квітень 2017 - 22:33

Після кесарського пройшло 2,5 роки. Але завагітніти не можу. Хоч перший раз завагітніла без проблем. Була в лікарів. Кажуть все нормально. Але місячні стали дуже скудні. Раніше такого не було. Не знаю куди ще звертатися і чому так
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 квітень 2017 - 00:32

тільки, здавалося б, я дописувала про ускладення КР, а в мене вже є друга ляля і другий КР. Який не зрівняти з першим.
Була при свідомості, їла відразу, кишечник без проблем, з ліків приймала тільки Парацетамол і Вольтарен. Антибіотиків не мала, перев"язок не робили, виписали на 5 день. Во! і таке, виявляється, буває!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Vanesita світлина

Vanesita  Ви нечемні були в школі,Ніс розбила на футболі,Вітер в голові гуде,Миколай до тебе не прийде))))

Вчора, 21:57

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 грудень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн