Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: няня у Львові - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

няня у Львові Оцінка: ****- 5 Голосів

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 липень 2008 - 11:35

Дівчатка, хто користується послугами няні у Львові ( на цілий день чи погодинно).Як ви шукали і яка вартість на сьогоднішній день.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 серпень 2008 - 22:52

У моей подружки мама работает няней за 8 грн. в час. Но она с педагог. образованием и через агенство.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МанунА 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 серпень 2008 - 23:20

Моя свекруха працювала нянею але у Франківську то год 5 грн
My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olki 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 серпень 2008 - 00:11

Мамині сусіди мають няню платять 15/год, але у хлопчика аутизм тож і няня спеціальна через агенство.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mum of 4 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 жовтень 2008 - 21:51

Теж у пошуках няні... Але тіьки на часткову зайнятість --- а це не просто знайти.

Знайома що працює нянею отримує 15 гр на год. але працює по 10-12 год 6 днів на тиждень. У попередніх працедавців пішла на часткову зайнятість і її використовували раз на деякий час по 2-3 год --- вона сказала --- таке може тривати тільки при умові, що стало їй заплатять 1000 гр...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   1204 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 жовтень 2008 - 17:36

про нянь:
шукала для двох дітей по оголошенню - майже ніхто не хотів (2 то забагато і четвертий поверх - теж зависоко),
знайшла через цьоця-цьоці сказала. цей спосіб рекомндую: розпустіть слух через усіх можливих знайомих, коліжанок, співробітниць ваших і ваших батьків, чоловіка, на майданчику, ін. Останнє теж зручно - дістанете відразу відгуки про няню.

ціни бувають всякі, я платила рік тому по 6 грн./год (одна дитина), цього року - споч. 8, потім 10 грн./год (дві дитини).
няня працює 8-10 год. на день, 4-5 днів на тиждень. Зарплата виходить 1.000-1.6000 грн.
моя няня за те, щоб працювати побільше.

є й ін. випадки: няня у моєї сестри намагається працювати по менше, її влаштовує 3-4 год. на добу.

Добре шукати няню і в шкільному середовищі (через своїх колиш. вчительок, не забувайте і про муз.школу).
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mum of 4 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 жовтень 2008 - 11:23

Нарешті! Ми знайшли няню на часткову зайнятість! :morning1: Вона студентка музпеду останій курс --- тому їй пасує по декілька годин 2-3 рази в тиждень. І оплата не повинна бути високою...
  • 0
  • Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 жовтень 2008 - 11:54

дівчатка, поділіться " підводними камнями" пошуку нянь як через агенство так і по "сарафанному" радіо та оголошенням. Бо від своїх знайомих я вже наслухалась стільки історій про їхніх нянь, що вже аж сумніваюсь... І ще - якого віку краще няня для старшенької дитини?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 листопад 2008 - 16:25

romankaminskiy,дякую за інформацію. негативний і позитивний досвід інших людей дуже важливий.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 листопад 2008 - 20:02

У мене була няня тому 2 роки. На протязі 3 років. Я була задоволена. Жодного разу, коли дитина з нею залишалася, ніякого ексцесу не трапилося. Вона навіть могла попрасувати, коли дитина спала.
Дуже важливо при виборі няні питати попередні місця роботи і передзвонити до господарів. Бажано до кількох.
І звернути увагу скільки часу вона була в тій чи іншій сімї і з яких причин звільнена.

Я б надавала перевагу няням з досвідом.

Якщо вона в кількох сімях була по пару днів чи по місяцю, то одне, а коли няня в сімї роками затримується, це її позитивно характеризує.
А ще у Львові є агентство, бачила, що Капітошка дала його координати. Вони надають таку послугу, як тестування нянь.
Я колись дзвонила і питала, кажуть, Ви приводите няню, а вони її тестують і розповідають чи підходить вона вашим вимогам.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 листопад 2008 - 20:13

Коліжанка, якщо няня захоче щось приховати, вона знайде спосіб це зробити, ніякі тестування не допоможуть(Цікаво, як їх тестують, пальці в двері- щоб всю правду сказала, чи як? :D :D )
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 листопад 2008 - 21:22

mania4ka, Мені теж це цікаво )). А ще думаю, що ці тестування не для нашого менталітету. Якось не прийнято широким загалом нянь на тестуваня водити.
Думаю, вони спеціалізованими тестами досліджують, наприклад, стійість нервової системи ))) чи ще щось таке, щоб скласти портрет особистості. Це не такі тести, mania4ka, як тут на форумі))).

Мене інше здивувало, що вони курси для нянь мають, вони їх тестують, а самих нянь послуги не пропонують. ЯКась "несостиковка" получається. Вони вчать, тестують, а якщо няню рекомендувати, то вже не до них. Я до них дзвонила і питала, то мені навіть не з першого разу агенцію назвали. Типу мине знаємо, де хороших нянь знайти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 03 листопад 2008 - 21:28

підтримую Коліжанку.
швидш за все роботодавець висуває свої вимоги, а ця організація перевіряє людину на відповідність до тих вимог.

можливо не пропонують послуги нянь, бо не мають відповідної ліцензії, або за те їм самі няні, чи ті хто хоче найняти нянь не платять. не хочуть безкоштовно робити.
My Signature
Мій список книг
Дорота Тераковська "Мишка" (Saulė), - шукаю
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 листопад 2008 - 21:45

Перегляд повідомленняКоліжанка (3.11.2008, 21:22) писав:

mania4ka, Мені теж це цікаво )). А ще думаю, що ці тестування не для нашого менталітету. Якось не прийнято широким загалом нянь на тестуваня водити.
Думаю, вони спеціалізованими тестами досліджують, наприклад, стійість нервової системи ))) чи ще щось таке, щоб скласти портрет особистості. Це не такі тести, mania4ka, як тут на форумі))).

Та ясно, що не такі, я ж вже ж не зовсім... Я хотіла сказати, що людина здатна справити про себе хороше враження і скласти портрет особистості(ми всі ідеальні, як на роботу влаштовуємся...)А як вона себе потім поведе, то вже друге діло...Тим більше, я думаю, агенство тестувальне тільки рекомендує і дає незалежну оцінку, і ніякої відповідальності за діяльність няні у вашому домі не бере.
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 0
  • Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 листопад 2008 - 16:30

З власного досвіду та досвіду коліжанок та знайомих:
- няня, обрана по "сарафанному" радіо серед близьких знайомих-у більшості випадків виправдовує сподівання.У мене теж певний період така була, але н ажаль, переїхала до доньки за кордон. Іншу я не ризикнула шукати.
- по " оголошеннях- в 2\3 випадків- це повний "прольот" ( недоліками називалося : цілий день дивиться ТВ,а перед приходом батьків розпочинає діяльність,неодноразова неявка на роботу без попередження ( попередження з являлося вдогонку того самого дня,коли вже 2 год як мала бути на роботі), "випадкова" пропажа речей,полюбляння випити запаси хазяйського бару)
- через агенство- тут "проліт" був лише в одного знайомого, але двічі з різними нянями-обкрадали квартиру- самі чи по наводці.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Shura 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2008 - 12:14

Власний досвід: зараз в нас друга няня. Шукали, як першу так і другу через знайомих. Першою була сестра маминої коліжанки, перевага була в тому, що довіряла їй дитину і не переживала, що син голодний чи мало погуляв. Недоліки - якщо щось робила не так, або взагалі не робила важко було з нею сваритись (якось перед мамою було не дуже зручно). Потім почала просити забагато грошей, ми відмовились підняти зарплату (на той час не було за що), і вона пішла до колишніх роботодавців. В мене спочатку був шок (майже рік була людина, яка сиділа з дитиною, в той час, коли я була на роботі), а тут в одинь день все змінилось. Почали знову обдзвонювати всіх знайомих з проханням когось порадити. Десь місяця через три нарешті знайшли ту людину, яка нам підійшла. Жіночка, років 35, без спеціальної педагогічної чи медичної освіти, дуже швидко знайшла спільну мову з моїм сином. Зразу домовлялись, що вона має робити вдома: мити посуду, готувати їсти дитині, а далі як встигне (поки дитина спить могла помили підлоги чи зробити ще якусь хатню роботу), ніколи не тикала пальцем, завжди сама собі бачить, що треба зробити. Син з нею у 2,5 роки вже знав всі букви, основні фігури, кольори. Ми ввечері (коли я приходила з роботи) тільки повторювали. Платити починали з 5 грн. за годину, потім підняли до 7 грн. Але з грудня плануємо підняти до 10грн.
Через агенцію мені було страшно брати, тому і не звертались.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Уляля 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 грудень 2008 - 22:49

Дівчатка!!! Караул!!! Потрібна няня!!!
Проблема в тому, що потрібна вона не щодня і не на повний робочий день-годин на 5...
Розраховувала на садок, а ми хворіти активно почали, з сопель не встигаємо вилазити. І я ще більше тепер прив`язана до дому...
Допоможіть, будь ласочка!!! :cray:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 03 січень 2009 - 19:29

В нас няня вже більше року. Знайшли через знайомих. Слава богу, все добре. Для мене головний критерій був - мої власні відчуття, а найголовніше - те, як відреагує малий на нову людину. Він сприйняв її добре відразу, тому питання було вирішено. Вона займається лише дитиною: накормити, погуляти, позайматися, інколи приготувати дитині щось попоїсти, якщо ми не встигли заздалегідь заготовити.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Руденька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 січень 2009 - 22:25

Світла, ЯКЩО НЕ СЕКРЕТ - СКІЛЬКИ ЗАРАЗ КОШТУЮТЬ ТАКІ ПОСЛУГИ?
My Signature
Зображення

Щоб освітлювати світлом інших, треба носити сонце в собі:)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вероніка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 січень 2009 - 22:47

Перегляд повідомленняУляля (10.12.2008, 22:49) писав:

Дівчатка!!! Караул!!! Потрібна няня!!!
Проблема в тому, що потрібна вона не щодня і не на повний робочий день-годин на 5...
Розраховувала на садок, а ми хворіти активно почали, з сопель не встигаємо вилазити. І я ще більше тепер прив`язана до дому...
Допоможіть, будь ласочка!!! :36_3_16:

Можу порекомендувати хорошу няню на неповну зайнятість. Жінка 30 років, мед. освіта, має унікальний підхід до дітей. 10гр\год. Кого зацікавить пишіть в приват!!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

grafenatko світлина

grafenatko  Вітаю дівчата. хто був в алергічній лікарні Солотвино можливо є в кого номер телефону туди буду дуже вдячна .

Вчора, 14:45

Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

санетта світлина

санетта  Дівчатка привіт! Я тут новенька підкажіть мені хто і за який час після прийому золадексу завагітнів ? в мене вже четвертий місяць буде і нічого не получається діагноз мій субмукозні вузли матки в когось таке було ?

02 вер 2017 16:37

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Та-дам! У моєму профілі почали відображатися додані друзі! Додавайтеся =)

26 сер 2017 18:27

Показати коментарі (3)

Sakyra світлина

Sakyra  З Днем Незалежності! Миру нам і нашій Батьківщині!

24 сер 2017 11:57

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 вересень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн