Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Свята в школі. Подарунки. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 5 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Свята в школі. Подарунки. Що дарують вашим дітям в школі та яку суму здаєте в бат.комітет? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   pushok 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 December 2011 - 12:06

Ми в першому класі і на Миколая в школі здаєм перший раз, вирішили збирати по 50гр,30-дітям(на книжку, як їм пригодиться весною для читання в школі) і по 20 вчителям,шо залишиться піде на потреби класу,правда ще не вирішили що потрібно вчителям,підкажіть хто що дарує,(окрім зичяйно грошей)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   тетянка2003 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 December 2011 - 13:47

Ми на Миколая,чисто символічно робимо діткам подарунки максимум на 20 грн., а так як я вважаю ,що св'ято Миколая є більше дитячим,то вчителям ми не даруємо подарунки,максимум нашій вчительці конфети.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marianochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2011 - 15:24

Перегляд повідомленнятетянка2003 (6.12.2011, 13:47) писав:

Ми на Миколая,чисто символічно робимо діткам подарунки максимум на 20 грн., а так як я вважаю ,що св'ято Миколая є більше дитячим,то вчителям ми не даруємо подарунки,максимум нашій вчительці конфети.

Аналогічно, тільки дітям ми не здаємо - в школі дадуть цукерки подарункові, а вчителькам(1 працює зранку, 2 з ними після обіду) і няні купимо по гарній святковій коробці конфет.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irynka 29 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2012 - 18:19

Встромлю і я своїх 5коп.

Перегляд повідомленняФлоріана (05 September 2011 - 19:09) писав:

А знали б ви , у скільки вчителям обходиться похід до своїх першачків.
Я на тільки на наклейки потратила близько 100 грн. А ще зошити, методички різні ( щоб бути в курсі), скотчі, наліпки, обкладинки, ручок пачками ( різнокольорових), папір ксероксний ( не повірите, але й сам ксерокс), магнітики, ілюстративний матеріал ( плакати, картки і т.д.). Я так прикинула, мені мій вихід на роботу у вересні обійшовся ще дорожче, ніж моїй дитині. І це не рахуючи одягу ( бо одяг купують усі). А представники яких ще професій так вкладають у свою роботу?
Не подумайте, я не жаліюсь ( бо можна й не купувати того всього), але ж я хочу, щоб гарно, щоб яскраво, щоб цікаво...
Словом, освіта у нас не безкоштовна. Для всіх.

Ми здаємо щомісяця 10грн. на потреби школи і 10грн. на потреби класу.То ті гроші,що на потреби класу,то ми дійсно використовували на потреби класу.І оте все,що ви пишете ми купували за класні гроші - папір ксероксний,скотчі, наліпки, магнітики,плакати, картки,наклейки,зошити.Правда методички учителька купувала,напевно,собі сама.Та й ксерокс ми не купували.Купували усе те,що казала вчителька(що потрібно для класу).Ті всі речі є і дійсно потрібними для навчання.І ми вкладалися у ті гроші,що на клас.Чому ви це все купуєте за власні кошти?Я думаю,якби ви батькам на зборах пояснили,вони би зрозуміли,що вам тих плакатів не треба додому обклеювати стіни - це справді потрібно для навчання.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тетяна Білик 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2012 - 20:25

Цитата

Ми здаємо щомісяця 10грн. на потреби школи і 10грн. на потреби класу.То ті гроші,що на потреби класу,то ми дійсно використовували на потреби класу.І оте все,що ви пишете ми купували за класні гроші - папір ксероксний,скотчі, наліпки, магнітики,плакати, картки,наклейки,зошити.Правда методички учителька купувала,напевно,собі сама.Та й ксерокс ми не купували.Купували усе те,що казала вчителька(що потрібно для класу).Ті всі речі є і дійсно потрібними для навчання.І ми вкладалися у ті гроші,що на клас.Чому ви це все купуєте за власні кошти?Я думаю,якби ви батькам на зборах пояснили,вони би зрозуміли,що вам тих плакатів не треба додому обклеювати стіни - це справді потрібно для навчання.

Абсолютно погоджуюся. Ми так само збираємо на потреби класу (і витрачаємо таки на потреби - вчителька каже, що необхідно придбати), а на потреби школи - по 30 грн./семестр. У молодших класах (Сашко вже у 5, то говорю за попередні 4 р.) з потреб класу вдавалося і на подарунки діткам на Дн виділяти. На подарунки вчителям і на Миколая здавали окремо. Мабуть, із класом пощастило, бо здавали всі, ставилися з розумінням, якщо хтось не мав можливості здати вчасно, то казали про це, потім по можливості приносили. А, згадала - цього року запровадили охорону в школі, то збирали по 55 грн. з дитини на рік.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tanjywka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 03 September 2013 - 11:13

В нас, я рахую - це дороге задоволення,
хоч здаємо не досить великі суми 50-100грн., але часто.
Дітям то таке, а ось вчительці, то на день вчителя, то миколая, то день народження, то іменини і т.д.Зображення
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kamari 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2013 - 12:01

В мене старший син - випускник. Єдиний одинадцятий клас, 22 учнів. Перечитавши тему, скажу одне. Ваші витрати - "квіточки", ми маємо на порядок вищі. :28_2_10: І нікого не цікавлять ні Ваші фінансові можливості, ні абсурдність певних витрат:)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Херсончанка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 September 2013 - 15:07

У нашій школі ситуація навіть дещо навпаки: вчитель сказала батьківському комітету, що на свята, якщо буде бажання батьків, подарунки дорожчі за коробку цукерок і букет дарувати не прийнято, попросила не вигадувати і не збирати великих грошей. фонду школи немає, фонд класу - смішний (100 грн на півроку), є ще якась копійчана оплата за охорону, про яку ще толком ніхто не казав. АЛЕ!!! Деякі батьки з класу, коли дізналися про слова вчителя, сказали, що це дурниця, це зовсім мало, треба на день вчителя купувати каву і вино, а директору коньяк + усім хороші цукерки і жінкам квіти. І слова про те, що у школі інші традиції (бо у нас є батьки, які мають у цій же школі по кілька учнів і в старших класах, то знають, як це відбувається кожного року), не сподобалися, дехто все ж вирішив окремо від себе нести подарунки... А потім кажемо, звідки побори - самі привчаємо!!!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   August 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 September 2016 - 11:04

Форумчани, потребую поради. Що у Вас в класі купують дітям на дні народжень? Минулі роки ми дарували розмальовку+набір фломастерів, набори сувенірної продукції (один з батьків працює торговим представником) - пазли, ручка, блокноти, магніт на холодильник тощо, минулого року дерев'яні 3D пазли - різні фігурки тварин, маленькі меблі, машинки і т.п.
На цей рік ідеї маємо наступні: фоторамка, фотоальбом, чашка, щось з декору (вік дітей 9-10 років, бюджет - до 50 грн, думаю, на більшу суму погодяться не всі батьки).
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 13 September 2016 - 11:18

August, в нас тільки в першому класі дарували горнятко, образочок імениннику і все, в другому класі вже нічого недарували, дитина просто роздавала цукерки дітям і все. І то за бажанням батьків хто хоче той купляє цукерки то непримусово.

На рахунок Миколая то ми, що в першому що в другому здавали по 50грн то в другому класі купляли ігри + шоколадка.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julianka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 September 2016 - 12:57

Кожна дитина приносить якийсь маленький подарунок (загорнений з написом для хлопчика/дівчинки/). Це все складають в кошик. В якої дитини день народження, вона сама вибирає собі подарунок.
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (1)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 Apr 2018 22:52

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 16 July 18 )

Реклама

Перекладач онлайн