Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як заохотити дитину з"їсти щось новеньке? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняОбмінник до Дня Матері

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як заохотити дитину з"їсти щось новеньке? Дитина споживає тільки деякі продукти Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ехмея 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 жовтень 2010 - 00:43

Мамусі, у нас така ситуація. Прошу вашої поради. Мій синочок, йому 3 роки і 3 місяці категорично відмовляється їсти різноманітну їжу. Він харчується тільки супчиком, але з супчика ми вибираємо тільки юшку, картоплю, морквочку. А м"ясо, квасольку, капусту і тому подібне, навіть якщо я це перетру блендером він і не спробує. Ще любить смажену картоплю, деруни і макарони. І ще до тепер він їсть молочну кашу (манну на молоці) але з бутилочки!!! От і все. Ні салатів, ні голубців, ні вареників, ні млинців і всього-всього іншого, чим харчуємось ми - дитина не їсть. М"яско чи ковбаску - навіть в руки не візьме!!! Розвивається він чудово, активний, веселий, надзвичайно енергійний. Аналізи в нормі, вага ідеальна. Зараз почали ми ходити в садочок. Там він цілими днями нічого не їсть. На апетит я все ж таки не жаліюсь, бо він хоче їсти, але тільки те він буде їсти, що йому подобається. В іншому випадку буде голодувати цілий день. І що мені з ним робити? Порадьте щось!!!! :( :(
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2010 - 11:06

Zori, знайома ситуація...
Моя Мартуся до років 3-3,5 не їла ні голубців, ні вареників, ні сиру, ні кефіру, ні хліба, гречку, рис "на мус". Їла тільки макарони, ніяких каш, крім манної трошки, супи, борщ ріденькі. Коли пішла в садок, то приблизно місяць їла тільки супи, і то рідке, картоплі трошки і чай. Я забирала її перед сном, щоб вона не була цілий день голодна.
А потім потрошки почала їсти все, спочатку садку, а потім і вдома. Зараз вже так не перебирає, хоча звичайно, є страви, яких не любить.
Думаю, ваш синочок теж навчиться з часом все їсти.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
А ще, якщо вона не хоче їсти нову страву, я пропоную їй трішки попробувати. Кажу, що якщо сподобається, то буде їсти, якщо ні, то не буде. Якщо їй не сподобалося, то не заставляю.
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2010 - 11:37

м@рійк@ Дякую за пораду, за підтримку моральну. Я також сина прошу спробувати, і кажу, що якщо йому не сподобається то не буде їсти, але він, вибачте, і понюхати навіть не хоче, не те що спробувати. Одного разу спробуали насильно запихнути йому щось смачне в ротик (знаю, що робити так не можна, але вже сил нема), то він мало не вирвав. Ні силою, ні ласкою, ні хитрощами вмовити його я не можу.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2010 - 12:23

Zori,,я в такому випадку просила хоч пальчик вмочити і облизати, чи манюній кусочок. Тепер так моя менша пробує теж.
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dina 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 жовтень 2010 - 12:32

Дівчата, в нас та сама ситуація. Малому вже 3 роки і 1 місяць, а їсть два рази на день каші, один раз зупку, а вранці п"є молочко. Шматочки з зупки виштовхує язичком, хоча жувати вміє. Теж нічого нового навіть нюхати не хоче. Ще любить горіхи, насіння, печиво, цукерки, шоколад. Торти їсть тільки якщо бачить що їх їдять інші, але з іншими продуктами такий номер не проходить. Яблучко, ягоди підмішую в каші. Може трохи покусати млинец або дерун зкраєчка, де є скоринка. Вот, фактично весь наш раціон. А так - нормальний хлопчик, не худенький.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   НаталяЮра 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 27 жовтень 2010 - 12:40

в мене малому теж минуло 3 роки,я нескажу що він зовсім нічого не їсть,але салатів,овочів,тортів...він не хоче ((( а зараз в нього улюблена страва яку він може їсти хоч цілий день це печево розмочене в молоці. Надіюсь на те що з часом ми це переростем
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ukrajinochka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 27 жовтень 2010 - 12:43

Думаю, що майже всі батьки стикались з таким. Тут головне терпіння))) Не сваріть маляток, вони самі з часом захочуть їсти, те що їдять батьки. Також, можливо варто, щоб нові продукти дитині пропонувала та людина, яка є для неї авторитетом;) інколи це спрацьовує.
А взагалі ця тема трішки не в тому розділі розміщена ;) Краще перемістити її в цей розділ http://www.malecha.o...hp?showforum=29
My Signature
Щастя в дрібницях...
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lenys@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2010 - 12:44

То ми не одні такі. Мала може трохи їсть різноманітну їжу,але кожень день хоче інакше і то так,наприклад,якщо нині з'їла кусочок рибки,то другий раз вона з'їсть її лиш через місяць. А п'є лише воду,ні сочку,ні компотику,ні вару,ні молочка не хоче. Але одне знаю точно,що весь час треба пропонувати і не здаватись.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   анічка3 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2010 - 13:06

дівчата ситуація знайома. поперше не заставляйте!!!!!!!!!!!!!! не хоче нетреба!!!!!!!!!!! Вони хоч і маленькі , але краще за нас знають ,що їм треба головне , щоб це не були чіпси і тому подібне!!!!!!!!!!
але раджу попробувати так візьміть їжу і сідайте з татком їсти , а дитині не давайте, зі словами , що це дуже смачненьке і тільки для мами і татка і їжте з апетитом , у мого малого АПЕТИТ в такому випадку зявляється миттєво
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   COJIHbILLIKO 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2010 - 13:37

Мій хлопчик, якому 2 роки, теж мало що їсть, раніше їв майже все, а півроку перебирає харчами! Єдине що йому найбільше до смаку то це макарони, пюре із картоплі не їсть, гречану кашу теж, рисову може зїсти, а може і ні. Супи не їсть взагалі, а борщ - то повибирає кортоплю і все!
Перелік страв який він їсть дуже малий. Але дитина нормальна, не худенька. І ще, навіть улюблену свою страву він може понюхати разів з п’ять поки зважиться взяти в рот!!!
Якщо я не вгодила йому із їжею - він не візьме жодної ложки, і тоді іде і просить хліба з маслом! Та ще й запьє компотиком. Жити можна на цьому :acute:
Я грішу що цим він вдався в татка, він теж їв тільки макарони і пюре з картоплі :angel:

Порада тим хто підкормлює дітей солодощами, спробуйте взагалі не давати ні цукерок, ні пряників, ні шоколаду, подивіться як він буде їсти основні страви.
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2010 - 13:47

анічка3 дуже дякую за пораду. Сьогодні так будемо вечеряти з татком. Подивимось реакцію.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   militariya 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 жовтень 2010 - 22:05

Ця тема і для мене актуальна, малий не хоче нічого їсти, пє тільки коровяче молоко і чай чи компотик. За день ще їсть правда булочки, інколи росіл, зупку гречану, барабольку під настрій, гречану кашу, мяско переважно куряче з россолу, від голандського сиру, цукерків ніколи не відказується. Інколи за компанію зїсть ложку чи дві, але нові продукти і страви навіть в рот не візьме....я вже сама не знаю, що робити....сьогодні зїв пару ложок гречки і трошки мяска з кролика, а так цілий день на молоці і чаї. добре, що хоч корова в свекрів є молоко кожен день свіже беремо, а то напевно б з голоду вмер
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lionelka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 березень 2011 - 10:57

І у нас останнім часом така ситуація. Синочок їсть лише окремі продукти, хоча декілька місяців тому з задоволенням пробував різну "дорослу" їжу. Міг з'їсти трохи вареників, пельменів, начинку з голубців, плов, рибу варену, сирники, млинці, запіканку, борщу посьорбати.
А зараз наше меню - каша вівсяна, деколи гречка, суп (вип'є бульйон і вибере картоплю), омлет, тефтельки, макарони, тушені овочі, сирок дитячий магазинний, і п'є на ніч молоко. Навіть картопляного пюре не їсть. Ось і виходить, що замість дорослого столу я досі готую йому окремо.

Повідомлення відредаговано Lionelka: 04 березень 2011 - 11:00

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмІнка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 04 березень 2011 - 23:17

ятеж переживаю, що дитина не їсть багатьох смачних і корисних продуктів.. сподіваюсь, переросте це..
My Signature
Спойлер

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кароліна@@@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 квітень 2012 - 22:04

Перегляд повідомленняАмІнка (04 березень 2011 - 23:17) писав:

ятеж переживаю, що дитина не їсть багатьох смачних і корисних продуктів.. сподіваюсь, переросте це..

І ми так само, всі мені кажуть що точно переросте, але все ж страшнувато(((
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Счастливая мама 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 вересень 2012 - 13:29

У нас навпаки, нема проблеми спробувати нову їжу. Сам бере і куштує, а тоді вже як не сподобалось, - не їсть, відмовляється.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ксюшик_z 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 січень 2013 - 21:38

Дуже актуальне питання. Чомусь діти їдять . люблять тільки те, що вже неодноразово їли . Заставити пробувати щось нове, то капець . В мене старшій 10, і то кличу щось їсти , нове , а вона не буду-не люблю. Кажу та ти ще й не пробувала, що то таке...злюсь страшенно... а менша дивиться на неї і собі , так же . Тому спочатку насідаю на стршу, аби та їла та щеи прихвалила, а потім меншій, вже теж хочеться, ось така в нас стимуляція)))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lusya 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 березень 2014 - 17:10

І в нашій сімї така ситуація, що діти не хочуть пробувати нічого нового. А менша тілики на супах перебивається. Каші не їсть, салати тоже навіть не дивиться, з фруктів тільки яблука і банани. Првда любить сир. Ним заміняєм всі молочні продукти.
Маю велику надію. що з часом переросте.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамочка Я 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 серпень 2017 - 10:16

Я одного разу сказала своїй доці:"на попробуй, мама щось добреньке дає" і дала їй з ложечки новий продукт. Їй сподобалося і вона запам'ятала, що мама добреньке дає. Тепер без проблем даю їй пробувати все, а от їсть вона тільки те, що для неї ДО-добреньке :girl_tender:

Повідомлення відредаговано Мамочка Я: 06 серпень 2017 - 10:17

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 кві 2018 22:52

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 бер 2018 08:58

Показати коментарі (2)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 бер 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 бер 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 бер 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Юлько світлина

Юлько  Дівчатка, де можна у Львові зробити дитині ЕХО серця? Хто в курсі лікар Жельов проводить цю процедуру?

13 лют 2018 23:02

Показати коментарі (3)

Ryzyk світлина

Ryzyk  З родичів чоловіка , найбільше мені подобається - Я . фб ))

04 лют 2018 12:11

Показати коментарі (1)

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа  світлина

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа   За свята наїли животик? Гайда до нас на форум ""Прощавайте зайві кілограми! Худнемо до Великодня." http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=72743&st=60&p=2813863

29 січ 2018 09:15

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 квітень 18 )

Реклама

Перекладач онлайн