Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Виховання та догляд усиновлених діток - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Весняний парад аватарів

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Виховання та догляд усиновлених діток Для батьків які усиновили малять та діляться доглядом та вихованням Оцінка: ***** 3 Голосів

Користувач поза мережею   Nastusya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 13 січень 2017 - 13:17

Всім привіт! За допомогою усиновлення в мене зараз чудова сім"я. Ми усиновили двійнят хлопчика та дівчинку у 2015 році. Зараз вони ростуть та розвиваються. Звичайно спочатку були труднощі, період адаптаціїї у нас проходив для мене важко. А тепер я свого життя не уявляю без них. Запрошую усіх мамусь і татусів поділитись досвідом усиновлення, періодом адаптаціїї, та виховання. В цій групі будем допомагати один одному порадами і підтримкою у вихованні діток.
My Signature
Зображення
  • 17
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олена 24 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 січень 2017 - 22:20

Nastusya, привіт! Дуже за Вас рада і вітаю з тим, що у Вас з дітками все добре)) бажаю щоб так завжди було і Ви всі були щасливі)) я можу поділитись тільки досвідом виховання двійнят)
My Signature
Спойлер

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   хочу малятко 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 січень 2017 - 15:07

У нас також хлопчик є якого ми усиновили. спочатку була адаптація він привикав до нас а ми до нього.були свої труднощі та і зараз трохи відбиток того життя яке він мав у дит.будинку залишило свій відбиток наприклад трохи маємо проблеми з мовою говорить дуже багато але невимовляє всіх букв тому получається "по китайськи" то водимо до логопеда трохи є прориви але ше незначні.а так вродож цього року шо він вже знами я абсолютно не можу уявити як його колись небуло з нами він перевернув наше життя і наповним оселю шумом і галасом.виховуємо його так як і всіх діток жодних поблажок чи надмірної уваги тому що він усиновлений в нас нема.є і покарання і деколи і по попі получе якшо не чемний,але все в міру.ми його і також вже маленького його братика любимо одинаково,адже це два моїх рідненьких
СИНОЧКА
My Signature
Зображення
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Таня-Я... 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 січень 2017 - 21:38

Перегляд повідомленняNastusya (13 січень 2017 - 13:17) писав:

Всім привіт! За допомогою усиновлення в мене зараз чудова сім"я. Ми усиновили двійнят хлопчика та дівчинку у 2015 році. Зараз вони ростуть та розвиваються. Звичайно спочатку були труднощі, період адаптаціїї у нас проходив для мене важко. А тепер я свого життя не уявляю без них. Запрошую усіх мамусь і татусів поділитись досвідом усиновлення, періодом адаптаціїї, та виховання. В цій групі будем допомагати один одному порадами і підтримкою у вихованні діток.

Дуже добе,що ви відкрили таку тему. Якщо можна розкажіть. будьласка , з чого починається процес усиновлення.Читала,що це важкий і довгий шлях....
Бо бачу,що мої спроби ЕКЗ забирають моє здоровя,сили,гроші ,та і роки .
Про усиновлення дитинки думаю дуже давно (сама усиновлена),та ніяк неможу зважитися і з чого все починати...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 січень 2017 - 10:23

хочу малятко, то у вас народилася дитинка. після того як ви усиновили хлопчика?
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   хочу малятко 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 січень 2017 - 22:39

Перегляд повідомленняVikiToriya (20 січень 2017 - 10:23) писав:

хочу малятко, то у вас народилася дитинка. після того як ви усиновили хлопчика?

ТАК!!!!!! Ми лікувались від безпліддя сім років зробили 7 спроб ШЗ, а коли всиновили ношого Богданчика це було 6.01.2016 то я завагітніла сама нашим Захарчиком про вагітність взнала 20.01.2016 ось такі дива трапляються.тепер маємо два синочка вони двоє для нас дуже любимі і бажані діти без них неуявляю як ми колись жили.чоловік часто говорить"діти а де ви раніше були,чого так довго йшли до нас?"
My Signature
Зображення
  • 10
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 січень 2017 - 22:53

Я дуже за вас рада!!! У моїх знайомих аналогічна ситуація. Нещодавно я про це писала на форумі, але в іншій темі)
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лоренка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 січень 2017 - 23:29

хочу малятко, Читаю і плачу.Сонечко,ти стільки пройшла,ти сильна,бог бачив твою добру ,щиру,люблячу душу і подарував тобі чудо,аж два
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nastusya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 05 лютий 2017 - 14:27

хочу малятко, ще раз вітаю, в нас теж проблеми з говорінням є, але потрохи розговорюються. Та звичайно сили багато владено в діток, але це того вартує.
Таня-Я..., це довгий і важкий шлях... насправді просто зважитись і все. я для себе зрозуміла що краще гроші ті що тратимо вкласти в дітей... бо йли вони на лікування в пусту. ніхто мені не казав що в нас не буде дітей... мол незнаємо, пробуйте...
просто берете свої документи та йдете у свою районну раду, там розкажуть які довідки потрібні. звичайно трохи налазитись прийдеться але не більше ніж при лікуванні безпліддя)))

Потім коли у вас є пакет документів ви можете шукати собі дитинку, оскільки в моїй області по черзі і без грошей пройти важко, то ми шукали на сайті. так і знайшли, поїхали, нам розказували що все дуже погано, а як виявилось то все зовсім не погано. просто тяжко психологічно без медичної освіти, тому що діагнози в інтернаті переважно страшні. Знайдіть лікаря з яким можна консультуватись, та слухайте своє серце.
на документи ми подали в грудні, в лютому знайшли малят, а забрали їх в квітні... суди і т.д,
психологічно важко було, але тепер ми сімя та все.))) :36_15_17:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   доціна мама 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 08 лютий 2017 - 22:09

Рада за вас мами і за ваших діток сама знаю яка це радість почути мама спочатку тихенько несміло ,а потім мама,мамочка,матуся :36_3_15: .Уже 3 роки як наша доця з нами.Так вийшло що сімейне щастя було недовге рік тому помер наш коханий чоловік і тато, але я навіть у страшному сні не уявляю як би я зараз жила без донечки.Усиновлення у нас пройшло на диво легко за місяць дитина була дома (спочатку під опікою)тоді суд і усиновлення .З документами проблем теж особливих не було певно Господь бачив що то НАША дитина. У перший вечір наше маля 2,2р. бігало по хаті з вигуками:"мама є тата є" і як такого адаптаційного періоду не було може якесь звикання з тиждень..
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Таня-Я... 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 15 лютий 2017 - 15:40

Читаю і реву ) Щастя та здоровячка Вам та вашим діткам Зображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Nastusya 

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Bogdana світлина

Bogdana  В нас гримить і блискає. Весна)))

22 бер 2017 20:09

Показати коментарі (2)

Кравчучка світлина

Кравчучка  Швидше за все, справжнє щастя це і є момент пробудження вночі, коли чуєш плач дитини і слова чоловіка, який підійде до ліжечка говорить: "Тихіше, Сонечко, не шуми, а то маму розбудиш".

21 бер 2017 17:28

Flower2 світлина

Flower2  хочу стати мамою маленького ангелочка

13 бер 2017 21:38

БВікуськаП світлина

БВікуськаП  Скоро лелека мій прилетить

12 бер 2017 19:57

IrunkAblondunkA світлина
АмІнка світлина

АмІнка  Декрет - це єдина робота, де начальнику із задоволенням цілуєш дупку)))

11 бер 2017 10:21

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  І день іде, і ніч іде. І, голову схопивши в руки, Дивуєшся, чому не йде. Апостол правди і науки?

09 бер 2017 22:48

Показати коментарі (1)

NadiAmor світлина

NadiAmor  У всьому шукаю позитив! :)

06 бер 2017 09:36

Mamo4ka світлина

Mamo4ka  Молода матуся та щаслива дружина♡♡♡

02 бер 2017 22:49

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  І смішно тобі й сердито, І ти забуваєш часто: Для того, щоб добре ходити, Раз десять треба упасти.

01 бер 2017 22:43

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 березень 17 )

• З днем народження
    Оленчик 
    - Вік: 36
  • З днем народження
    Virchik 
    - Вік: 40
  • З днем народження
    ibojechko