Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Затримка розвитку мовлення-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Затримка розвитку мовлення-2 Порушення мови в особливих дітей Оцінка: -----

Користувач поза мережею   nikita4909 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 травень 2017 - 10:03

IrynaCh В Рівному проблема не тільки з неврологами, ай акушер-гінекологами.В мене вже друга дитина має неврологію і все через таких "професіоналів"які працюють в Пологових будинках.В мене доця мала схожий діагноз,але мова була в нормі.Ми тоді ходили на реабілітацію в Будинок Дитини.Там також є логопед,психолог,процедури.Раджу туди звернутися.Стосовно Обласної ще не зверталися,сказали рано поки медикаментозне лікування.Консультувалася з двома логопедами,сказали раніше двох ніхто нічого робити не буде.От я в роздумах,які у вас позитивні зміни після мікрополяризації?

Повідомлення відредаговано nikita4909: 05 травень 2017 - 10:06

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olya-lya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 травень 2017 - 14:59

IrynaCh, я не медик ) маю технічну освіту ) просто більше 4 років варюсь у тому ((( Якщо не помиляюсь, то є 3 апарати на яких роблять мікрополяризацію, з тих, що мені зустрічались. Як на мене, то визначальним фактором є грамотно розписаний протокол процедури: графік процедур, сила струму, яка подається, і локація електрода. Не можу вам сказати який з апаратів краще, і чи є взагалі суттєва різниця у них. А от протоколи є стандартні і є індивідуальні. Ну і наскільки вдало вам розпишуть той протокол - настільки і буде гарним результат.
Наразі нашим "генеральним продюсером" виступає Влада Тарасенко. Ми маємо дуже гарні результати після терапій, задоволені консультаціями, людина дуже доступно пояснила в чому полягає наша проблема, як з нею боротись, що відбувається в мозку під час лікування, одним словом викликала довіру і наразі працюємо по її рекомендаціям.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2017 - 03:35

Доброї ночі! щодо спеціалістів то дуже важко. Нема жодного який би вів дитину від початку до кінця. Я до одного ходила 2 роки. Останні слова "Що то я вам назначала, а Нообут, то він майже нікому не допомагає" :girl_cray: Як так можна. Я дитину травила. Питала тоді за когітум то казала що нікому не назначала якщо хочете то пробуйте :girl_cray: Це вже стан душі. Тикаєшся микаєшся і не знаєш куди. Більшість в Ужгороді кажуть що наш варіант Харків або Київ. Тут ніхто не допоможе не районного рівня. Але все таки вирішили зробити МРТ. 15 травня вже записані.
Про Нартікову логопед казала, що була дитина у якої підшлункова не виділяла фермет і було отруєння фенолом. Він міститься у пластмасових пляшках. А мама завжди дитині купувала Моршинську. Радить нам її у нас низькуватий інсулін і дефіцит вітамінів.

Про когітум. Не шкодую жодної копійки за нього, тільки про одне що захворіли і не допили 5 ампул (ой як їх невистачило здається). Дитина поки приймали все впитувала як губка, була жага до знань та занять і постійно говорити). Появилось більше слів які я вже розумію, однак логопеду потрібно буде працювати. Коли осінню пили Ліру (цитиколін) то вона слова повторяла, перестали приймати вже не повторяли, то із Когітумом вже 3 тижні як не пємо а вона повторяє, погано складно перекручено але старається.

Питання до вас якщо їхати у Львів то чи є мовні центри із психологами і логопедами.. Можливо дають програму по якій займатись? Або яких спеціалістів ви б ще порадили відвідати?

Про Харків. Зараз після антибіотиків радять наші спеціалісти почекати 3 тижні щоб доздати аналізи. Як думаєте чи можна їм хоча б те що є відправити електронкою та замовити скайп консультацію? До речі вона платна?

nikita4909, мій син зараз розповідає що його та сестру погано лікували в лікарні бо мама лікарю не дала 100грн. Стидно але це так. Я до цієї ... в чергу стояла 40хв і не попала бо в неї в лікарні приватний прийом. А не попала бо в одного і другого температура. Дітей треба доглядати а не в черги вистоювати... Ой і згадувати не хочу.
Щодо логопеда то теж довго шукала. А як знайшла то захворіли))) Вони всі хочуть дорослих готових дітей і щоб роботи мало. У 2 роки скажуть що з 3-х і т.д. Спробуте краще хорошого психолога знайти. Ми зараз проходили логопедичний масаж. То логопед радить із психологом займатись, розширювати словарний запас і вже потім буде класти звуки.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 травень 2017 - 08:13

Скажіть будь-ласка хто здавав гліадин і казеїн, які саме показники? У моєму списку пише "Антитела к глютену и казеину (казеин, глиади). Дивлюсь прайс нашої лабораторії і я заплуталась що потрібно здавати.
Генетик місцевий казала що потрібно здати Лактат якщо відхилення то тоді вже здавати інше.

Ми здавали алерго проби то там алергії на молоко не було.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IrynaCh 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 травень 2017 - 02:19

Перегляд повідомленняnikita4909 (05 травень 2017 - 10:03) писав:

IrynaCh В Рівному проблема не тільки з неврологами, ай акушер-гінекологами.В мене вже друга дитина має неврологію і все через таких "професіоналів"які працюють в Пологових будинках.

Я два місяці тому народила в Рівному у Кореня, нарікань до нього і акушерки не маю. Анестезіолог мав трохи вгашений вигляд, але уколов влучно з першого разу. Молодшому сину написали неврологію, бо було обвиття, але то вже інша історія, з ним все добре. Старшого народжувала в Києві, обвиття не було, ніколи ніхто не бачив неврологічних проблем, і ось маєш - не розмовляє.

Перегляд повідомленняnikita4909 (05 травень 2017 - 10:03) писав:

які у вас позитивні зміни після мікрополяризації?

За 10 днів у Києві у першу чергу змінилася поведінка - він почав нас бачити і чути, брати до уваги. Однозначно прогрес є, бо з'явився діалог. Вчора перше "речення" сказав - "мама дай алло" - просив телефон, щоб погратися. Раніше він просто повисав на руках і кричав криком, вимагав, тепер я сказала - повтори, тоді дам, і він повторив. Дивно, що повторив аж (!) наступного дня, і крім мами він цими словами просить телефон і у тата і у сестри... Але це ж вже щось краще за крик.

Читала про хлопчика з синдромом Аспергера, його питають: - як хочеш щоб братика назвали? - Вовчик.. А якщо буде сестричка? - ..Лисичка.
Деколи лякаюся, як мій щось таке видає.. Але сподіваюся на краще.

Перегляд повідомленняOlya-lya (05 травень 2017 - 14:59) писав:

Наразі нашим "генеральним продюсером" виступає Влада Тарасенко. Ми маємо дуже гарні результати після терапій, задоволені консультаціями, людина дуже доступно пояснила в чому полягає наша проблема, як з нею боротись, що відбувається в мозку під час лікування, одним словом викликала довіру і наразі працюємо по її рекомендаціям.

А можна координати пані Влади? Де вона приймає, телефон? Буду дуже вдячна.

Перегляд повідомленняЛюська* (08 травень 2017 - 03:35) писав:

Про Харків. Зараз після антибіотиків радять наші спеціалісти почекати 3 тижні щоб доздати аналізи. Як думаєте чи можна їм хоча б те що є відправити електронкою та замовити скайп консультацію? До речі вона платна?

О, і мене цікавить що генетики беруть за свої послуги
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 травень 2017 - 20:08

Сьогодні звонили з ХМГЦ. Прийшла моча (доставка 70 грн НП). ТО сказали що у них не прийнято першу консультацію по скайпу, обовязково маємо приїхати.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   божа коровка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 травень 2017 - 14:45

Перегляд повідомленняЛюська* (12 травень 2017 - 20:08) писав:

Сьогодні звонили з ХМГЦ. Прийшла моча (доставка 70 грн НП). ТО сказали що у них не прийнято першу консультацію по скайпу, обовязково маємо приїхати.

а нас записали,дзвонила сама Гречаніна Олена Яківна мені ввечері на мобільний.Ще зимою писала їй листа,розказала про наші проблеми,у відповідь написала нам записатись на скайп консультацію.

правда не знаю як то буде виглядати ..

в середу маємо повторну консультацію у Тарасенко у Львові
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 травень 2017 - 22:33

божа коровка , Тарасенко робить мікрополяризацію чи ще є процедури інші які можна виконувати вдома?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikita4909 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 15 травень 2017 - 13:38

IrynaCh
Я два місяці тому народила в Рівному у Кореня, нарікань до нього і акушерки не маю. Анестезіолог мав трохи вгашений вигляд, але уколов влучно з першого разу. Молодшому сину написали неврологію, бо було обвиття, але то вже інша історія, з ним все добре. Старшого народжувала в Києві, обвиття не було, ніколи ніхто не бачив неврологічних проблем, і ось маєш - не розмовляє.

nikita4909
Я вже багато ходила по неврологах,тому мені лікарі говорили,що не відразу можна побачити проблеми у маленької дитини.Якщо були складні пологи,наслідки проявлятися будуть пізніше.У вас теж був великий плід,під час пологів десь було травмування мовних центрів,тому відразу це не побачити.В мене пологи були дуже складні, вузький таз,великий плід,гіпоксія.До року син нормально розвивався,а зараз вже йде затримка.Нехочу затягувати,пізніше планую всеж поїхати на консультацію до Влади Тарасенко.

IrynaCh
За 10 днів у Києві у першу чергу змінилася поведінка - він почав нас бачити і чути, брати до уваги. Однозначно прогрес є, бо з'явився діалог. Вчора перше "речення" сказав - "мама дай алло" - просив телефон, щоб погратися. Раніше він просто повисав на руках і кричав криком, вимагав, тепер я сказала - повтори, тоді дам, і він повторив. Дивно, що повторив аж (!) наступного дня, і крім мами він цими словами просить телефон і у тата і у сестри... Але це ж вже щось краще за крик.

Читала про хлопчика з синдромом Аспергера, його питають: - як хочеш щоб братика назвали? - Вовчик.. А якщо буде сестричка? - ..Лисичка.
Деколи лякаюся, як мій щось таке видає.. Але сподіваюся на краще.

nikita4909
Звичайно потрібно сподіватися на краще і робити все від нас можливе.В мене в доці через складні пологи теж був ЗПМР,епідсиндром,СДВГ з гіперакт.Була постійна безперервна реабілітація і величезні зусилля із моєї сторони.Зараз вона ходить в звичайну школу,майже відмінниця.Тоді про мікрополяризацію я нічого не чула,лікувалися лише препаратами.

Повідомлення відредаговано nikita4909: 15 травень 2017 - 13:45

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kotysik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 травень 2017 - 19:06

Перегляд повідомленняЛюська* (14 травень 2017 - 22:33) писав:

божа коровка , Тарасенко робить мікрополяризацію чи ще є процедури інші які можна виконувати вдома?

У нас була лише переписка із Гречаніною Ю.Б., потім, коли вже здали усі необхідні аналізи, то була скайп-консультація, де вже і була назначена схема лікування, тобто очної зустрічі не було. Послуги Харкова безкоштовні, хіба як маєте бажання, то можна скидати їм певну суму типу як благодійність.
Стосовно Тарасенко, то у Львові в офісі проходиться МП, а частоти слухаєте вдома.

Повідомлення відредаговано kotysik: 16 травень 2017 - 19:08

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 травень 2017 - 15:24

У понеділок робили МРТ. Можна анекдот скласти, що дитині із діагнозом: гіперактивна, розгальмована, дифіцит уваги, Зробили МРТ без анестезії. Чесно вилежала. По МРТ все добре. Значить наш варіант Харків - будуть проблеми із обмінними процесами.
За 2 місяців, що ми змінили дитині харчування (сама інтуїтивно виключила деякі продукти) + 1 місяць когітум у нас досиль сильний скачок у мові. Все за мною повторяє і досить непогано вірші говорить. Дитина останні 3 тижні досить спокійна і не ганяє кругами.
Почала переписуватись із Гречаніною Ю.Б. дописала які аналізи доздати і тоді підключимо скайп консультацію. Дуже надіюсь на їх подальший супровід.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IrynaCh 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 травень 2017 - 15:54

Перегляд повідомленняЛюська* (17 травень 2017 - 15:24) писав:

У понеділок робили МРТ. Можна анекдот скласти, що дитині із діагнозом: гіперактивна, розгальмована, дифіцит уваги, Зробили МРТ без анестезії. Чесно вилежала. По МРТ все добре. Значить наш варіант Харків - будуть проблеми із обмінними процесами.
За 2 місяців, що ми змінили дитині харчування (сама інтуїтивно виключила деякі продукти) + 1 місяць когітум у нас досиль сильний скачок у мові. Все за мною повторяє і досить непогано вірші говорить. Дитина останні 3 тижні досить спокійна і не ганяє кругами.
Почала переписуватись із Гречаніною Ю.Б. дописала які аналізи доздати і тоді підключимо скайп консультацію. Дуже надіюсь на їх подальший супровід.

Люся, а можна емейл Гречаніної, щоб їй написати? Це точно вона пише? Я якось на безіменних консультантів попадаю.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   божа коровка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 травень 2017 - 13:00

Перегляд повідомленняЛюська* (14 травень 2017 - 22:33) писав:

є ,які можна і вдома.

ми були на консультації,Влада позитивні зміни відразу побачила.Поспостерігавши за малим сказала,що розговориться сам за 3 місяці і без других частот.Але в нас проблема з концентрацією уваги і саме на це буде в нас сконцентрована програма.

Амінокислоти в нас добрі,ніяких ліків не приймати.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 травень 2017 - 00:39

IrynaCh , я писала на ту що на сайті і мені теж відписали консультанти "Приїжджайте та здавайте". А через пару днів прийшов лист підписаний Гречаніна Ю.Б. із списком що здати (не обовязково в них) і так можна приїхати. Ми здали декілька і відхилення а решту планували у них. Але не так сталось як гадалось...
ХСМГЦ _ <mgc@ukr.net> завжди приходить відповідь звідси і я пишу на цей адрес (тільки там де тема пишу Обовязково - Гречаніна Ю. Б.). Ще тут є сайт де вона особисто відписує Моє посилання
Не знаю коли вже доздамо аналізи. Дитина при слові аналізи зажимає руки і починає плакати. А треба обовязково доздати.

божа коровка , мені здається що Валя стала спокійнішою коли почали пити вітаміни. Щось дитині не вистачає. Але теж не хоче сидіти та займатись. Тому багато розмовляю коли гуляємо, питаю її щось, вчу співати пісні. Мене інколи вже голова болить скільки говорю)))

Повідомлення відредаговано Люська*: 22 травень 2017 - 00:40

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nesarokko світлина

Nesarokko  Дитина — гість у твоєму домі: нагодуй, вивчи і відпусти. Мудрість індіанців

Вчора, 12:47

lovelenchik світлина
ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Цього місяця я встигла походити в сукенці, футболці,джинсах, куртці, і навіть в пуховику)))

14 тра 2017 13:18

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина
Айра світлина

Айра  Підкажіть хто знає, де на форумі дівся розділ з архівом походів малечівців з палатками??? Тицніть ссилку, бо не можу знайти...

Заблокований 22 кві 2017 16:56

Показати коментарі (1)

❤❤❤ світлина
Mariposa2017 світлина

Mariposa2017  Чекаю на своє диво

20 кві 2017 20:39

Wokolapo4ka світлина

Wokolapo4ka  Все повинно минати, бо інакше нічого не настане. ©Ліна Костенко.

07 кві 2017 12:00

Показати коментарі (1)

Сонцесяйна світлина
allinav світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 травень 17 )

Перекладач онлайн