Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Які аналізи повинні здавати чоловіки - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Які аналізи повинні здавати чоловіки Перелік потрібних аналізів з коротким описом Оцінка: -----

Користувач поза мережею   knedlyk 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 грудень 2010 - 00:23

Переглянув весь форум, і з подивом відмітив, що для чоловіків він якось непристосований. Десь містяться окремі волання про аналізи чоловіків, захворювання, але все розрізнене і пошук чогось корисного або займає багато часу, або взагалі дає нульовий результат. Спробую на власному досвіді, досвіді колег і прочитаного узагальнити цю інформацію.
Отже, ви плануєте дитину. Жінки в цьому відношенні більш акуратні, ходять регулярно до гінеколога, чоловіки ж діють за принципом поки грім не вдарить, то гуцул ся не перехрестить.

Основний аналіз - спермограма. Вона дає необхідні параметри сім’яної рідини, по яких лікар, або Ви ж самі по нормах ВООЗ можете їх оцінити. Приклад спермограм можна подивитися в пості #15 теми "Зачаття і чоловіки - чи все так просто?" в цьому ж підрозділі. Зі спермограми важливими параметрами є: кількість сперматозоїдів, їх концентрація, загальна кількість живих та наявність поступального руху.

Наступний аналіз - це аналіз на захворювання простати. Він досить неприємний, можливо для когось принизливий, але зауважте, що жінки теж терплять всякі знущання, і вони можуть бути набагато гіршими за ваші. Чоловікам після 25 років обов’язково треба переконатися, що все ОК. Незважаючи на те, що загально вважається, що простата проявляється в старішому віці, під увагу треба брати теж хронічне просиджування перед комп’ютером або за кермом машини, яке сприяє застійним процесам і, відповідно, розвитку запалення.

Далі йдуть різноманітні бактеріологічні дослідження: Chlamidia Trachomatis, Mycoplasma genitalium, Ureaplasma urealyticum, Herpes simplex virus, Neisseria gonorrhoeae, і всякі "коки". Звісно, це не повний перелік, але це основні збудники всяких неприємних хвороб, які впливають на зачаття.

Обв’язково здати аналіз на сумісність. Є два види. Перший, це перевіряють, чи слиз матки часом не знищує ваші сперматозоїди. Відповідно жінка з чоловіком роблять це разом. Другий, це жінка здає аналіз крові на наявність антитіл проти акросом і хвостиків сперматозоїдів.

До цього всього додаються відповідні аналізи жінки (про них не раз писалося на форумі). З цим всім можна вже йти до лікаря і вимагати від нього грунтовної консультації щодо Ваших перспектив зачати бажану дитину.

Поарада від себе: бажано піти не до одного спеціаліста, а до кількох і співставити їхні відповіді.

Якщо Ви вважаєте, що перелік неповний і маєте що дадати, то прошу писати в цю тему. Думаю, що багатьом ця інформація стане в пригоді.
My Signature
"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю" І. Драч
ЗображенняЗображення
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Серденько 

• Матуся року, Зірочка форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 26 грудень 2010 - 17:13

Скажіть будь-ласка після якого чосу безрезультатного планування варто чоловікові здавати всі ці аналізи?????
My Signature
Спойлер

Звертайтесь до мене на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 грудень 2010 - 17:36

Перегляд повідомленняСерденько (26.12.2010, 16:13) писав:

Скажіть будь-ласка після якого чосу безрезультатного планування варто чоловікові здавати всі ці аналізи?????

Якщо чесно, то хз. Ці аналізи, що я написав, взагалі варто хоч раз здати, щоб мати уявлення, наскільки все добре чи погано у чоловіка.
До Вас дурне питання: а що означає "безрезультатне планування"?
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 грудень 2010 - 18:26

Безрезультатне планування-цеколи не получається завагітніти( у нас це уже сім місяців)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВОГНИК 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 грудень 2010 - 18:28

А якщо планується зачаття не першої, а другої дитини, то треба здавати всі ці аналізи крім агналізу на сумісність, я так розумію?
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 грудень 2010 - 19:11

Перегляд повідомленняСерденько (26.12.2010, 17:26) писав:

Безрезультатне планування-цеколи не получається завагітніти( у нас це уже сім місяців)

Коротше, це не планування...

Я б то все здавав ще перед тим як щось планувати :-))) Я ж чітко написав в першому повідомленні:
"З цим всім можна вже йти до лікаря і вимагати від нього грунтовної консультації щодо Ваших ПЕРСПЕКТИВ зачати бажану дитину. "
ПЕРСПЕКТИВ!!!

Бо все виходить якраз навпаки - нічого не виходить, і потім вже до дохтура. А от планування - це до дохтура, а потім потім вже без котрацептивів.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняВОГНИК (26.12.2010, 17:28) писав:

А якщо планується зачаття не першої, а другої дитини, то треба здавати всі ці аналізи крім агналізу на сумісність, я так розумію?

Логічно. Просто перевірити, чи з чоловіком і з Вами все в пурєдку і вйо до лізя робити бажаного бейбі :unknown:
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Barbidolchuk 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 грудень 2010 - 21:58

А Ви лише природні дані берете до уваги?А я знаю багато історій із діагнозами безплідність,а пари вагітніли!А ще що вище себе не скочиш,і як має бути то буде,і хоч би Ви що робили і як би не лікувались!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galk@ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 грудень 2010 - 22:11

Серденько звичайно , перед тим як планувати бейбіка варто перевіритись усім . А ще , хочу вам сказати що 7 місяців це ще не є шось страшне , ми теж стільки часу пробували і нам не вдавалось )) Так шо не забивайте собі голову лишніми аналізами , думками , а біжіть до чоловіка планувати лялю ))
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 грудень 2010 - 22:36

Дякую, бо саме такі слова мені зараз потрібні, щоб не розчаруватись........Перевірятись перед плануванням не хотіли....Нам сказали, що такого плану перевірки дуже напружують чоловіків(більшість), від цього нерви, які не кращим образом впливають на сперму.....Сподіваюсь в цьому місяці все буде ок.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2010 - 00:04

Серденько нема за що )) я не те що вас втішаю , ну і це теж )) але просто ще зовсім мало часу пройшло , взагалі , говорять нормально це до 3 років , ну хотя б рік , без лікарів і лишньої напряги , а туді вже можна по трохи і задумуватись шо не так )) Так шо будьте спокійні і не зациклюйтесь на плануванні , той маленький Ангелочок який сидить на хмаринках сам знає коли йому краще до вас заселитись ))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2010 - 09:23

Перегляд повідомленняGalk@ (26.12.2010, 23:04) писав:

Серденько нема за що )) я не те що вас втішаю , ну і це теж )) але просто ще зовсім мало часу пройшло , взагалі , говорять нормально це до 3 років , ну хотя б рік , без лікарів і лишньої напряги , а туді вже можна по трохи і задумуватись шо не так )) Так шо будьте спокійні і не зациклюйтесь на плануванні , той маленький Ангелочок який сидить на хмаринках сам знає коли йому краще до вас заселитись ))

Насправді дають рік, якщо за рік нічого не відбувається, то саме час перевіритися. І бажано не затягувати, оскільки невідомо що може бути.
Ангелочок ніде не сидить, все в Ваших руках. А оті діагнози на безплідність... В мене своя думка на ці діагнози, і особливо їм вірити не треба.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jasya 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2010 - 21:44

В чоловіка запалення простати, поздавав мазки і аналызи.
Йому призначили пройти курс масажів.
Підкажіть, можливо хтось зтикався, скільки може коштувати один сеанс масажу простати?
My Signature
Чекаємо на сестричку!
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 грудень 2010 - 11:59

Перегляд повідомленняjasya (27.12.2010, 20:44) писав:

В чоловіка запалення простати, поздавав мазки і аналызи.
Йому призначили пройти курс масажів.
Підкажіть, можливо хтось зтикався, скільки може коштувати один сеанс масажу простати?

А визначили збудників запалення? Якщо визначили, то мали б назначити курс лікування і масаж. На масаж бажано ходити, хоч то і неприємна штука. В мене не було можливості регулярно ходити, то ж лікувався гряззю з озера Саки.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2011 - 13:46

knedlyk а що по - вашому , рік пройшов і гайда по всіх лікарях які тільки можуть бути ?? чи як ?? Тим більше знаючи нашу медицину і наших любих спеціалістів , понапризначують зараз всяких непотрібних препаратів , які ще гірше зроблять. Рік можна бути абсолютно спокійним , я зараз говорю про серйозні аналізи , а вже через рік почати ходити на консультації , а Ангелочок всетаки сидить і не все в наших руках , є речі якими керувати не можливо. Як тоді пояснити те , що моя тьотя 5 років не могла мати дітей і їздила по всім кого тільки не радили , а коли всі ставили діагноз бездітна вона вже опустила руки і бац ЗАВАГІТНІЛА. Я не говорю шо не потрібно обстежитись , але не після декількох невдалих спроб.
Я одразу не могла завагітніти , і почала панікувати бігати по лікарях , врезультаті в Інтерсоно мені призначили гормональні препарати якими лікують безпліддя , добре шо хоть в мене свекруха лікар і вона заборонила їх приймати і сказала чекати , тепер в мене є синочок і я дуже рада що склалось так як склалось ;) але це моє ІМХО

Повідомлення відредаговано Galk@: 10 січень 2011 - 13:47

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nirvana 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 10 січень 2011 - 16:26

Підтримую knedlyk в тому, що потрібно обстежуватись ще до планування. Ми з чолвоіком так робили. Судіть самі: виявили торч-інфекції, півроку лікувались, потім ОДРАЗУ зачали здорову дитинку. До речі, інфекція була висока в титрах і викликала у мене час від часу приступи цистіту.

У знайомої така ситуація - 2 викидні, потім під час третьої вагітності лікувалась, щоб знов не сталось біди. Про емоційний стан її та чоловіка змовчу :rofl: Що краще - обстежитись (і в разі потреби пролікуватись) до зачаття, чи мати викидні, чи приймати ліки під час вагітності? Залишається питання - знайти хорошого лікаря.

Повідомлення відредаговано Nirvana: 10 січень 2011 - 16:28

My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2011 - 16:47

Nirvana не маю нічого проти щоб перед тим як вагітніти здати всі аналізи так і має бути , але проти того шоб прочекавши всього пару місяців бити на сполох і здавати вже більш детальніші аналізи як на безплідність і т.д...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2011 - 18:46

Galk@, я навів перелік аналізів, які в принципі є загальними і по них можна судити про стан здоровя чоловіка. Крім того, вони є профілактичні, я не думаю шо вони комусь зашкодять. Більше того, я не наполягав, що після кількох невдалих спроб треба гнати до лікаря і платити шалені гроші невідомо за що. Моя позиція така:
1. добре знати що здоровий
2. якщо нездоровий, то лікуватися
3. пункт перший і другий не перешкоджають нікому займатися коханням і надіятися на дитину (хоча то під питанням, якшо виявили в обох хламідії чи ТОРЧ інфекції, я б не ризикнув випробовувати здоров'я майбутньої дитини)
4. Якщо все вище в порядку, то пробувати, що ще лишається робити. Хоча загальна практика говорить, що якщо протягом року (дехто каже двох) нічого не виходить, бажано звернутися до спеціаліста (!). А оскільки зараз тих спеців як греблю гати, то ж тому і раджу мати аналізи, оцінити самому стан справ, і порівняти що скажуть кілька лікарів, щоб відділити сухий залишок, який з ймовірністю 90% і буде правдою. 10% залишаю на ще недіагностовані проблеми.
Та і спрацьовує чисто психологічний фактор, якщо знаєш, що все в порядку і нічим не зашкодиш майбутній дитині.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2011 - 19:24

Перегляд повідомленняNirvana (10.1.2011, 15:26) писав:

Підтримую knedlyk в тому, що потрібно обстежуватись ще до планування. Що краще - обстежитись (і в разі потреби пролікуватись) до зачаття, чи мати викидні, чи приймати ліки під час вагітності?

Власне!

Цитата

Залишається питання - знайти хорошого лікаря.

Отут то і починається ходіння по муках, обдзвонювання знайомих, сидіння на форумах... А справжніх спеціалістів, які дійсно можуть допомогти, катма...
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2011 - 19:25

knedlyk ось - так я ВАС підтримую :smile:

я подумала , що ви висловлюєтесь в сторону мого коментаря до Серденько :rofl2: :rofl2:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2011 - 19:31

Перегляд повідомленняGalk@ (10.1.2011, 18:25) писав:

knedlyk ось - так я ВАС підтримую :smile:
я подумала , що ви висловлюєтесь в сторону мого коментаря до Серденько :rofl2: :rofl2:

Повідомлення від модератора nata1205
Попрошу спілкуватись українською!

My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 жовтень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн