Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Статеві стосунки під час вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 42 Сторінок +
  • « Перша
  • 40
  • 41
  • 42
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Статеві стосунки під час вагітності Пози, терміни Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Соломія Бажена 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 листопад 2015 - 09:49

Нам заборонив лікар.. :empathy2:
П.с. той перший смайл - мій чоловік :-)

Повідомлення відредаговано Оксанка Ромашка: 05 листопад 2015 - 09:51

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 листопад 2015 - 13:23

, той смайл, що хлюпає носом і свариться?))))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sincera 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 листопад 2015 - 18:09

Мені теж під час вагітності дуже хотілося сексу, але через постійний тонус матки я боялася і відмовляла собі в такому задоволенні.Але ситуацію це не рятувало, бо мені постійно снилися еротичні сни які закінчувалися оргазмом і тонусом матки.Пролежала в лікарні 10 днів під капельницями.Через якийсь час знов попала в лікарню д,але до іншої лікарки, яка виявилась трохи адекватнішою, і протримала мене там 4 дні...Пізніше я декілька раз перечитала на сайті Комаровського про тонус матки, взяла себе в руки, і решту вагітності провела в спокійному ритмі, в лікарню ні ногою!Треба чи нетреба ті лікарі фарширують нас непотрібними лікарствами, через неіснуючий діагноз...Коли я відкинула всі страхи, ми з чоловіком перестали відмовляти собі в тому чого сам організм вимагає, просто акуратно...тонус при цьому спостерігався, але тонус не є загрозою переривання вагітності, крім окремих випадків...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Банні 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 лютий 2016 - 11:02

А я вже як 2 місяці для свого чоловіка просто перестала існувати(((спочатку вагітності все було добре,боявся звичайно,але кохалися,принаймі я бачила його бажання.А зараз він ВЗАГАЛІ мене не сприймає,навіть коли я вже нагло лізу,навіть не повертається до мене(відчуваю що є хтось(говорити про це відмовляється,каже менше телевізор дивися. Починаю його ненавидіти.В мене ж також є почуття гідності і я не збираюсь тягнути хлопа на себе вже стільки часу,виглядаю гарно,доглянута((Як порадите поводитись з ним? Ігнорити його?Порозмовляти щиро відпадає

А і ще скажу що самого сексу не так вже і хочеться. Образливо,що коханий дивиться на мене як на маму і все
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamadocy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 лютий 2016 - 12:59

Банні Як на мене, ваш чоловік просто боїться "нашкодити" маляті. Повірте така реакція чоловіка на вагітність дружини притаманна багатьом. Вони просто сприймають вагітність, як якесь обмеження до певних дій)))) ну типу вагітним не можна піднімати важке, вживати алкоголь, ...займатись сексом (щось у цьому роді). Спробуйте "спростити" його враження про "цей чудовий стан" - сходіть разом на прийом у жіночу консультацію, проконсультуйтесь з лікарем (при ньому), відвідайте курси батьківства, де вам з іншими парами, які чекають народження малюків, розкриють очі (це я про чоловіка) на те, що цей прекрасний природній стан жінки (звісно при відсутності загрози)ні в чому корисному і приємному не повинен обмежувати подружню пару)))) Чесно кажучи, у нас теж була така ситуація, тільки навпаки - чоловік хотів мене, як завжди, а мені було важко. Не фізично, а морально. Я звісно не позбавляла чоловіка інтиму, але робили ми це вкрай рідко і мені це ніякого задоволення не приносило. Після кожного СА я перевіряла, чи нема кровянистих виділень і т.д. і т.п. Словом боялася нашкодити дитині. Чоловікові все пояснила. Він мене розумів, не наполягав часто. Але, коли я проконсультувалась зі своїм лікарем, і вона пояснила мені всі корисні сторони цього для малюка, я заспокоїлась і все стало, як було. Сексом ми не займались перших два місяці, останні два місяці вагітності і два місяці після пологів, як сказав лікар. Зате потім, як на мене, стало ще краще, ніж до вагітності))))))
Удачі вам і великого кохання))))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюня квіточка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 10 березень 2016 - 17:57

Всім привітик в мене вагітність проходить добре вже 6 місяць сексом займаємось 1-2 рази на тиждень мені цікаво до якого часу можна так щоб не було проблем бо в лікаря щось стидно про то питати?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nikaka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 березень 2016 - 13:14

Перегляд повідомленняКсюня квіточка (10 березень 2016 - 17:57) писав:

Всім привітик в мене вагітність проходить добре вже 6 місяць сексом займаємось 1-2 рази на тиждень мені цікаво до якого часу можна так щоб не було проблем бо в лікаря щось стидно про то питати?

якщо вагіність проходить добре і не має ніяких скарг, то можна займатися сексом, тільки обережно. вам взагалі то лікар мав ще на початку все пояснити. і не треба стидатися. ми ж усі дорослі люди) щоб вагітність проходила добре - ви маєте своєму лікарю все росповідати і про все запитувати. довіра між вагітною і лікаре м- дуже важлива
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюня квіточка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 березень 2016 - 14:23

Перегляд повідомленняNikaka (23 березень 2016 - 13:14) писав:

якщо вагіність проходить добре і не має ніяких скарг, то можна займатися сексом, тільки обережно. вам взагалі то лікар мав ще на початку все пояснити. і не треба стидатися. ми ж усі дорослі люди) щоб вагітність проходила добре - ви маєте своєму лікарю все росповідати і про все запитувати. довіра між вагітною і лікаре м- дуже важлива

дуже дякую
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nikaka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 березень 2016 - 11:30

Перегляд повідомленняКсюня квіточка (23 березень 2016 - 14:23) писав:

дуже дякую

прошу)))) і будьте щасливі і закохані разом с чоловіком)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ТусяНатуся 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 квітень 2016 - 14:17

Вмене тільки 11 тиждень і є загроза і гіпертонус, не скажу що дуже хочеться всетаки втома і тошнота вимучують, а от вночі..... Такі еротичні сни сняться шо аж на ранок соромно стає☺️ Вже неможу дочекатися тих місяців коли дуже хочеться і можна)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нефертіті 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 квітень 2016 - 14:35

В нас друга вагітність, то ми обережно можемо розслабитись. Вагітність проходить добре. А коли була вагітною першою донечкою, то сексом незаймались, постійно загрози були.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SEMA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 квітень 2016 - 09:48

ми займалися,але рідко,бо чоловік боявся
My Signature
Спойлер

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherewen'ka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 квітень 2016 - 13:27

Мені гінеколог ніяких заборон не давала, а от на УЗД сказала що не можна :10_12_9: , тому що плацента перекриває шийку матки :36_1_30: , казав що це не страшно, на ранніх сроках таке часто трапляється....але так хочеться, що не сила терпіти, не кажучи вже про чоловіка, який геть :wacko2: .... от і мучимось тепер, бо скільки це неможна триватиме не знаємо....можливо хтось знає :flag_of_truce: :flag_of_truce: :flag_of_truce:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   krapochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 квітень 2016 - 14:30

Обмежуватись потрібно в першому триместрі, якщо надалі нема загрози викидня то нема ніяких заборон, навпаки чоловіча сперма містить багато простагландинів які дуже добре впливають на шийку матки, що в подальшому забезпечує її адекватне дозрівання до пологів, а також робить її більш еластичною, що попереджаж можливі розриви під час пологів. Якщо є загроза, то теж можна але дуже ніжно і легенько, чоловіки знабть як
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Керол 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 травень 2016 - 12:18

в нас не було загроз, тому ми займались весь час сексом майже щодня, за винятком коли чоловік їздив у відрядження) 17 травня ввечері був секс, а 18 зранку перейми)) мені лікар нічого не пояснювала, я глянула Комаровського, де доступно пояснюється, що якщо немає застрежень і є спільне бажання то чому б і ні))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катьониш 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 серпень 2016 - 15:31

Ми з чоловіком до кінця кохались нам навіть мій великий пузік не заважав,бажання було дике,що у мене,що у чоловіка,тому якщо протипоказання немає кохайтесь скільки влізе)))
My Signature
Маляфка
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   KohanaAnna 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 липень 2017 - 22:48

Мій чоловік при цій вагітності трохи "пригальмував". Спочатку нам заборонили через низьке розташування плаценти - це було на малому терміні. Але наступне УЗД показало, що все к і мона))) Проте коханий все одно боявся, як би я йому не доводила протилежне. Одно разу закатала істерику на кшталт "ти мене не любиш-я товста-негарна-незручна" і т.д. Не знаю точно, що на нього вплинуло, але його попустило))І зараз цим займаємось)
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 42 Сторінок +
  • « Перша
  • 40
  • 41
  • 42
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

Галія світлина

Галія  Дівчата! Маю сертифікат на безкоштовну консультацію в клініку "Надія". Кому потрібно - пишіть. Надішлю поштою.

25 лис 2017 12:11

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Vanesita світлина

Vanesita  Став запитання у відповідних темах.біда не в тім, що свище вітеееееер лютий"))))

09 лис 2017 14:56

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 11 грудень 17 )

• З днем народження
    Ясна 
    - Вік: 41
  • З днем народження
    Joana 
    - Вік: 39
  • З днем народження