Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Токсикоз вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 56 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Токсикоз вагітності Як боролися? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ванілька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 квітень 2008 - 11:40

Токсикоз в мене почався десь на 7 чи 8 -му тижні вагітності. Тошнило від всього. Це було щось страшне. На кухню я до 16 десь тижня не ходила взагалі, а холодильник - це був ЖАХ для мене. Тому чоловік сам собі готував. А я їла тільки апельсини, мандарини і запивала апельсиновим соком. А, ще груші їла, а от від яблук теж тошнило.
Це все поступово почало проходити десь після 16-го тижня. Тошнило і зранку, і вдень і ввечері. Найважче було на роботі. На початках від одного вигляду мяса мене рвало, а під кінець вагітності я без мяса і день не могла :)))
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2008 - 11:35

Одне, що я можу порадити - ніколи на голодний желудок не пийте чаю! Бо через деякий час приходить така тошнота, від якої ледь стримуєшся. Ще мене тошнило від вітамінок, тому я їх старалася приймати тільки тоді коли вже добре наситилася.
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   міріам 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 квітень 2008 - 19:37

Ой дівчата,як згадаю моторошно робиться.Я немогла ні їсти,ні спати.Схудла за 5-ть місяців на 11кг.Мої ліки -це рух(я постійно кудись ходила ,от тільки зі мною був мій набір:мінеральна вода,салфетки та звичайно одноразові пакетики.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OOksana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 17:28

І в мене був жахливий токсикоз. Спасав від нього кусочок чорного хліба(бажано скоринка), посипаний сіллю. А ще хороший спосіб втекти від токсикозу - це капельниці. Перевірено!
Щодо печії і росту волосся, то можу сказати, що це дурня. Я мала, так само як і токсикоз, жахливу печію, та донечка народилась практично лисенькою. А спасали мене від цієї "недуги" молоко і шоколад. Отже, кожному своє. :i_am_so_happy:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 квітень 2008 - 14:57

Я ще зовсім на ранньому строці, але токсикоз є: нудить з ранку до обіду, а потім під вечір. Відчуття, ніби шлунок просто не перетравлює їжу і все там просто стоїть і проситься назад... тому як піде відрижка (перепрошую за такі деталі :36_15_38:) то дуже тішусь, значить завівся шлунок!
Перепробувала, мабуть, усе з того, що радять при токсикозі - безрезультатно (ще тільки чоловік зараз лимон хоче заставити їсти, але що як мені зовсім не хочеться кислого? І при згадці про лимон робиться :36_15_35:). Так що дійшла висновку, що цей період просто треба пережити.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 квітень 2008 - 16:18

В мене був жахливий токсикоз... але його обдурювала, спостерегла що ця штука починалася зранку, тому перестала проводити чоловіка на роботу, і спала до обіду... майже ввесь час була в ліжку з ноутбуком, а коли відпускало, то гуляла з чоловіком, клала на стільчик біля себе з обіду мінералочку, чайочок з м"ятки (класно відбиває нудоту), фрукти різні, виноград, апельсинки, банани, сухарики, родзинки... на випадок того, що токсикоз відступить і щоб не йти на кухню, де я бувала зрідка і заткавши ніс ваткою, в мене було нестримне бажання взагалі постійно з нею ходити, бо чула всі найнепомітніші і найдрібніші запахи... тому я на ввесь день запасалася... і от зараз після пологів в мене те ж саме... вже більше двох місяців... може, вагітна? Хоча навряд....
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 квітень 2008 - 18:16

Вишенька, мне в эту беременность помогло утром не вставая с кровати выпить маленькими глотками стакан воды и полежать. Может и Вам поможет.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 12:46

Так і роблю: ще додаю ложку меду і лайм (дійшла консенсусу з чоловіком і замість лимона купили лайм :shok:)

Тільки чомусь моя нудота вирішила мене обманути: якщо я довше лежу в ліжку зранку, то вона з"являється під вечір, а то й цілу ніч спати не дає. І чомусь дуже хочеться баунті :D тут ще ніхто не писав про такий спосіб боротьби з токсикозом.

На Великдень нічого їсти не могла, навіть від запаху їжі голова паморочилась :shok: А от сьогодні все супер (трохи нудило, але ну зовсім трохи, майже непомітно)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kshusya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 червень 2008 - 13:19

в мене теж як у всіх був токсикоз, правда недовго десь зо 3-4 тижні. Перший тиждень непомагало нічого :ireful: , від чаю рвала, від звичайної води теж, а зранку приходилось йти на роботу. доїзд на роботу - оце було випробування, брала зі собою якусь воду солодку чи компот, трохи помагало в маршрутці, але їхала заціпивши зуби. На запахи і холодильник реагувала так як і усі, нудило і звала. Зпротивились мені гриби у будь-якому вигляді- хоча до вагітності їх нормального сприймала. Шо можу порадити- їжте фруктів побільше, може вас вже на якісь тяне- мене от на апельсини і лимони тянули, спасалась трохи ними. А ше пакувала снікерси марси баунті- дивина звичайно і не дуже корисно- але як їсти нічого немогла в себе всунути, то вони йшли за милу душу. Тошнило як рано так і ввечері, під час дня тоже якось нефайно себе почувала. Але чесно- минулось досить швидко і незамітно. Печія теж була але недовго- виписав лікар Маалокс- трошки помагало. Зараз вже минув 25 тиждень вагітності- ні тошноти і печії немає, надіюсь шо і невернеться. :empathy:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 червень 2008 - 17:13

А загалом до якого терміну продовжує нудити?

От мені спершу дуже погано було, а зараз уже терпимо - нудить зранку і ввечері, але він цього дуже легко рятуватись просто щось перекусивши. Але все рівно хочеться уже нарешті пожити без позовів бігти до туалету :D
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 червень 2008 - 17:20

Вишенька, у кого как, чаще после окончания первого триместра. У мамы моей было в обе беременности вообще о родов с рвотой и вообще жуть, у меня прощло к началу второго триместра. Если уже стало меньше, то думаю пройдет скоро совсем. А еще с сыном когда ходила, то постоянное приступы голода были и изжога, а теперь изжоги нет вообще, а голод прошел с токсикозим вместе.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kshusya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 червень 2008 - 07:44

Настільки я чула , тошнота і рвота мали б пройти до третього місяця, хоча то все залежить від організму мами, от у мене після 3 місяців пройшло, хоча почало нудити на 2му, я в знайомої всі 9 місяців була рвота, ото мамулька намучилась. Так шо в кожного своє, але вже як починає потроху проходити , то скоро взагалі мине
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 червень 2008 - 09:45

а у мене токсикоз проявлявся невеликою нудотою і печією після 18 год. А вранці бігала на роботу,їздила в транспорті.а от коли увечері приходила додому майже нічого вже не їла.На м ясо не могла дивитись до 4 міс.,а на усі некорисні продукти ( майонези,кетчупи,копченості,та ін.) не тягнуло всю вагітність узагалі.зате кг лопала апельсини-мандарини і шоколад в останній місяць.ось так малюк мене привчав до своїх уподобань.моя знайома до 5 міс. не могла нічого їсти через токсикоз,схудла на кілька кг.Зате коли минув токсикоз,вона умудрилась за 2 міс. набрати 12 кг.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Андрусева мамуся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 червень 2008 - 18:06

Боротьба з токсикозом проходила безпосередньо через часте вживання їжі... Звичайно йдеться лише про корисну їжу, бо на некорисну і дивитись не могла. А так, ще допомогали трав*яні чаї, чай з лимоном чи просто лимон, м*ятні цукерки...і КОМПАНІЯ, коли була між людей , то тримала себе в руках і токсикоз не турбував, хоча підгамцювала постійно
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюнка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 червень 2008 - 21:40

А в мене десь тижнів зо 2 не було апетиту. :mocking: Єдине, чого хотіла - варена картопля з кефіром (кожнісінького дня :greeting: !!!!!!!!!!!!!!!!!!) То десь було на 8 тижні, а потім пройшло. Рвала всього 3 рази. :bad: Але кажуть, що токсикоз може повернутись в третьому триместрі!!!!!!!!!! :mocking: :child_ 06: :shok: :greeting:
My Signature
Зображення

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2008 - 09:52

У мене знайома в першому триместрі взагалі не знала, що таке токсикоз, а зараз (8-й місяць) нічого їсти не може - все одразу назад :greeting: А ще одна двох діток має (хлопчика і дівчинку), то її нудило усю вагітність, і навіть одразу ж після пологів...
Так що думаю, це все дуже індивідуально, а ще, мабуть, варто у мами розпитати як у неї вагітність проходила - думаю, велика імовірність, що буде щось схоже.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іруся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 липень 2008 - 09:29

В мене токсикоза не було т.т.т., але до нього я була готова і знала як з ним боротися, тому ділюся з вами:
- Снідайте в ліжку. З вечора приготуйте сік або мінеральну воду, сухарики і поставте поруч з ліжком. Ранком, не встаючи з ліжка, з"їште свій сніданок. Можете з"їст сухий крекер або невеличкий бутерброд з сиром. Попросіть ваших домашніх принести вам в ліжко теплий чай. Почавшийся процес травлення допоможе видалити з желудка лишню кислоту и попередити приступ тошноти.
- Вставайте з ліжка повільно. Різкі рухи можуть спровокувати тошноту.
- Провітрюйте приміщення.
- Їжте, коли вам хочеться.
- Виключте із раціону жирну їду
- Не запивайте їду.
- Відмовтесь на деякий час від супів на м"ясному бульоні.
- [/b]Після їди зберігайте вертикальне положення тіла.
-
Пийте медово-лимонний настій: в стакан теплої обо проходної води додайте 1-2 ч.л. меду і сік 1/4 лимона. Пийте 3-4 раза в день.
М"ята - одно з народних засобів від токсікоза. Візьміть 1ст.л. м"яти і залийте 2 стаканами кип"ятка, дайте настоятися. Пийте декілька раз в день по 1/3 стакана.
В цілому прислухайтеся до голосу свого організму. :15_1_55:
Буду рада, якщо мої рецепти комусь допоможуть :rofl:
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 липень 2008 - 13:20

Я так розумію, що в мене також токсикоз. Я на 7 місяці. Нудить вечері, в першому триместрі також було щось схоже та не так жахливо як розказують інші вагітні жінки. Тільки от печії раніше в мене не було - тепер просто жах, що не з'їм - мучить! :give_rose:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krizia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 липень 2008 - 13:30

Перегляд повідомленняАнічка (17.7.2008, 14:20) писав:

Я так розумію, що в мене також токсикоз. Я на 7 місяці. Нудить вечері, в першому триместрі також було щось схоже та не так жахливо як розказують інші вагітні жінки. Тільки от печії раніше в мене не було - тепер просто жах, що не з'їм - мучить! :36_1_13:

А в мене не було токсикозу, і не знала, що таке печія, а от зовсім недавно ну просто замучила,пече навіть від фруктів і овочів :give_rose: І що робити?чи можна приймати якісь ліки, коли вже допекло? :D А ви як з цим боретесь, Анічка?
My Signature
Головне це СІМ'Я. . . Адже кар'єра не чекає вдома, слава не втре сльози, і свобода не обійме вночі...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 липень 2008 - 15:43

Моя знайома мала двійню, то просто була нерозлучна з якимись таблетками від печії - казала, що на смак як крейда. Я правда не пам"ятаю назви.

Ще десь читала, що допомагає мигдаль (пережувати 10 горішків і запити водою) - тільки не знаю, наскільки воно дієве.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 56 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

Вчора, 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 жовтень 17 )

Перекладач онлайн