Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Все для немовляти - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Все для немовляти Приблизний список необхідних речей Оцінка: ***-- 2 Голосів

Користувач поза мережею   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 06 жовтень 2014 - 01:17

я народжувала донечку у кінці лютого.

те, що брати в роддом - список дають у жіночій консультації, там можуть бути варіації. мені дали такий список:

Спойлер

плюс потім ще докупляли медикаменти та знаряддя, не вказане у списку, але використане під час пологів (мені проколювали навколоплідний пузир, зашивали розриви, тож треба було купити катетер, ампули окситоцину і ще щось - не пам"ятаю вже точно). а ще платили "благодійний внесок" і купували миючі засоби для роддому =)

також порадила б поцікавитися стосовно умов у самому роддомі. у нас було спекотно - опалювали добре, тож я після пологів "літала" у самому ситцевому халатику (а мене старі знайомі лякали, що буде холодрига - запасайся теплими речами). була душова, ванна, біде, постійно гаряча вода (теж лякали, що підмиватимуся над умивальничком і холодною водою, місто у нас маленьке, провінційне, напевно колись таки дійсно такі умови у роддомі і були, але мені пощастило =))) ) а ще брала із собою почитати, ложку і чашку, кип"ятильник і пачечку зеленого чаю(хоча там був електрочайник, але у їдальні, тож щоб не ганяти туди постійно, смакувала чаєм у палаті) і фен.

стосовно того, що знадобилося вдома.

Спойлер

ось такі списочки для перший щасливих днів разом.

а, забула. дитячі речі прала або чорним господарчим милом (якщо вручну), або мильними горіхами (якщо в пральній машині).
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 07 жовтень 2014 - 11:36

ще дещо згадала=)

чоловік ще купував новенький тазик, спеціально для прання дитячих речей=) але пральною машиною теж користувалася, тим більше, що і дитячий, і дорослий одяг перемо одним засобом - мильними горішками.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   suzuki :) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 31 січень 2015 - 20:46

Правду кажуть:"вчись на власних помилках"Зображенняза першими родами купляли майже все зі списку(добре що хороші друзі,які мають дітей підказали що багато буде лишнім), а тепер ,зважаючи на те,що ціни через долар зашкалють і гаманець не витримує:girl_cray:, ми його скоротили файненько:greeting: малечі: підгузники 0, пеленки непромокаючі 10шт., пеленки ситцеві*2шт, пеленка байкова*2шт, шкарпеточки*2шт, шапочки*2шт(на гумці,на зав*язку ми не беремо бо вушка вилазать), царапки не брали, бо брали чоловічки*2шт з царапками на рукавах(дуже зручна штука)+1комплект одягу на виписку(з царапками)+2бодіка на довг.рукав і штанішки до них, ну і дитячий пледик і конверт(конверт ми брали бо за малим купили,а він був замалий...сама досі в шоці...на хрестини нам позичили, і зараз ми купили один біленький на дві події-на виписку і хрестини ) . Собі: халат, нічна сорочка(купила спеціалну.для годування) + довга футболка(у футболці мені було зручніше родити перше.тому собі не зраджуватиму), піжама(я не вмію спати у нічній сорочці, тому якщо дозволять то візьму улюблену піжамку), тапочки, прокладки для грудей і післяродові, бюстгальтер для годування*2шт, засоби гігієни(зуб.паста+щітка+шампунь,рідке мило і т.п,залежно від того з чим ви на "ти"), рушник для рук і душу, постільна білизна, вода, посуд, папер.серветки, обмінна карта і паспорт, і чоловік(для нього чисті:футболка,спорт.штани, тапочки). Решту, скажуть купити пред родами у аптеці: нитки, стимулююче,рукавички,мило, крем для дупці малятка,перекись,зеленка,зажим для пуповини, крем від тріщин на сосках і т.п. Ну і головне не забути гроші і коробу цукерків з вином(для тої хто виноситиме малятко з роддому):15_2_129:Якщо у вас є вже перша дитина,то можна гарно зекономити на одязі в роддом, лиш купити для виписки. а решта-вирішувати вам, одяг малюку потрібний, чистота(креми/присипки, шампунь, підгузники,олійка, пеленки непромокаючі), місце для спання +для прогулянок,тепло, здоров*я(термометр,соплевтягувач, деякі препарати на випадок гарячки, болів,коліків)...цей список ви будете розширяти собі самі, по гаманцю і потребам:11_1_211v:

Повідомлення відредаговано suzuki :): 31 січень 2015 - 20:53

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Marishka1992 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 06 липень 2015 - 15:57

підкажіть будь-ласка свіжий список в пологовий на Бамі..
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   katra 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 листопад 2015 - 17:50

Дівчата, потрібна рада.
У нас так скоріж за вийде (ну ми принаймні плануємо),що коли малюку бде рочок з хвостиком переїзжати в інше місце. Відповідно, багато речей і лахів з собою перевезти не вийде.
Тому я стараюся по максимуму позичати/брати б/у чи чимось заміняти. Тому питання таке:
1.Ліжечко д.дитинки
Я планую аби дитя з нами спало вночі,тому чи є потреба в ліжечку?Хто спав з дітками,в якому віці вам знадобилося окреме ліжечко?
2.Люлька
Вдень, коли я буду на кухні чи в іншій кімнаті, то який найоптимальніший варіант для денного сну (якщо мама не спить з дитиною)? Може шукати коляску 3 в 1 і використовувати люльку з коляски? Наскільки це зручно буде кожен раз виймати люльку з коляски й ставити назад?
3.Тут хтось писав про підставку д.купання. Що це собою являє? Чим можна його замінити?

Дякую!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksano4ka23 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2015 - 18:42

katra, Розкажу на рахунок підставки. Незнаю чи таку Ви мали на увазі підставку? В нас була такого типу.
Спойлер

Ми купували разом з ванночкою. Але використовували лише раз. Якась вона нам була маленька і тісна, незручно було купати. Тому купили круг для купання.

Щодо коляски з люлькою, то я так зрозміла, що Ви плануєте її використовувати для сну? Ми люльку використовували до 5 міс. а потім виросли з неї.
Тому на мою, думку ліжечко кращий варіант. Є дуже компактні моделі і складаються легко.

Повідомлення відредаговано Oksano4ka23: 25 листопад 2015 - 18:51

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tuseniatko 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 листопад 2015 - 09:36

katra, щодо коляски і люльки. Нам свого часу порадили і мені такий варіант підійшов, щоб дитинка спала перші місяці в колясці. Ми так практикували десь місяців до 2-2,5 на нічний сон, а вдень то і довше. Для цього навмисно вибирали коляску з великою люлькою. Спала доня саме в колясці, а не окремо в люльці. Люльку і витягувати щоразу незручно, і постійно думай куди поставити, і коли прокидалась чи починала плакати , то в колясці простіше було заколисати, я возила її за собою по всій квартирі. Проблема була тільки в чоловіка, щоб відмивати щоразу колеса після прогулянки. Ще один момент, який для мене мав значення. Ми коляску вибрали заздалегідь, а чоловік забрав напередодні виписки з пологового. Ми розпакували коляску, а вона мені пахне якоюсь "хімією". То кілька днів, поки вона вивітрилась, поки я випрала з неї все що відщипалось і виймалось було проблематично. Ліжечко ми купили, коли доні було вже майже місяць.
І ви пишете про коляску 3 в 1. Якщо це вам дістається від когось то добре, але якщо купуєте самі, то подумайте чи потрібне вам автокрісло. Воно надовго вам не вистачить і потрібне, якщо ви плануєте багато їздити з дитиною, або самі за кермом і дитина має їздити з вами. Інакше це заві витрати, а зараз всі ці речі зовсім недешеві.

Щодо усіх тих підставок для купання, то ми мали і таку як у попередньому пості показують, і поролонову, і з металевим каркасом, обтягнутим тканиною. Жодна з них не була зручна. Тим більше, що і потрібні вони зовсім недовго. Тому не радила би витрачати на те кошти, хіба що маєте позичене або подароване.

Ну і ви тут пишете як про прийняте для себе рішення і не питаєте поради з цього приводу, але все ж таки наважусь. Звичайно бувають різні ситуації і деколи спати з малятком можливо і оптимальний варіант. Проте потім відучити спати дитину з вами у ліжку ну дуууууууууже важко. Тому зважте усі за і проти такого варіанту сну.

Здоров"я вам і вашому малятку!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 листопад 2015 - 14:54

Перегляд повідомленняOksano4ka23 (25 листопад 2015 - 18:42) писав:

katra, Розкажу на рахунок підставки. Незнаю чи таку Ви мали на увазі підставку? В нас була такого типу.
Спойлер

Ми купували разом з ванночкою. Але використовували лише раз. Якась вона нам була маленька і тісна, незручно було купати. Тому купили круг для купання.

Щодо коляски з люлькою, то я так зрозміла, що Ви плануєте її використовувати для сну? Ми люльку використовували до 5 міс. а потім виросли з неї.
Тому на мою, думку ліжечко кращий варіант. Є дуже компактні моделі і складаються легко.

Так -для сну,але коли ми вдома і малюк спить, а я,наприклад,на кухні їсти готую. То щоб малюк був поруч мене
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   maxi4ka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 листопад 2015 - 14:08

Tuseniatko, дякую, мені теж цікаво почитати мамусь з досвідом що потрібно для маляти!
My Signature
Спойлер

усі сподівання покладаю на Господа
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krav4yk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 30 листопад 2015 - 15:26

katra, я не знаю щоб робила без ліжечка!! У нас однокімнатнна і один диван, і дитяче ліжко...коли малюсінька дитинка то спить багато...то тільки в ліжечку, чого на дивані спати де ми з чоловіком ''товчемося'' чи хтось зайшов і там сів!!
А на далі як підросте трошки може повернутися по повзти....то я собі спокійна коли малеча в ліжечку і не на дивані!!
А спати в ночі можете як завгодно, повірте інколи вам захочеться побути на самоті...тому там вже можна вирішити де буде спати дитинка...головне щоб, як на мене з самого малку то було іі місце, її зона!! У мене таке бачення, а вам вирішувати!!

Щоб взяти з собою дитину на кухню чи в вванну, туалет, я користувалася автокріслом, та мені його просто дали по користуватися! А так можна такі дитячі штуки взяти на прокат чи купити. Або замовити щоб вам подарували! Але чесно сказати він у мене там особо не спав...міг, але не часто!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tuseniatko 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 листопад 2015 - 18:14

Перегляд повідомленняmaxi4ka (30 листопад 2015 - 14:08) писав:

Tuseniatko, дякую, мені теж цікаво почитати мамусь з досвідом що потрібно для маляти!

Завжди будь-ласка:)))
А що потрібно і непотрібно - це досить відносно. Нещодавно прочитала десь Топ-10 найнепотрібніших речей і серед них пеленальний столик і подушка для вагітних/годування немовляти. А мені ці речі були дуже необхідні. Пеленальним столиком, наприклад, і досі користуюсь, коли вдіваємо на ніч памперс, коли покупаю малу і потрібно почистити вушка, носик
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 грудень 2015 - 11:46

дуже дякую всім за поради та ділення досвідом. склала врешті й свій список,буду потрошки купляти. Очі розбігаються, не знаю з чого починати..Напевне з того,що в пологовий, а то раптом раніше прийдеться(
Єдине, з цим не визначалися - як спатиме малюк. З нами чи в ліжечку. Відповідно, чи треба ліжечко(або замінити його перший час коляскою). Може хтось бачив обговорення на цю тему , то скиньте ссилочку. Дякую.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Innysya 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 березень 2016 - 14:57

Доброго дня. Ми вирішили однозначно зразу-будемо купувати ліжко. Ну а як інакше? Дитинка така маленька, я боялася вночі спати, коли вона з нами спала. А так поставили біля нас ліжечко і я могла легко забрати до себе вночі погодувати, а потім клала назад. Вдень також манюня спала не в колясці.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мариша 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 березень 2016 - 15:31

Наша мала де тільки не спала) Вночі тільки з нами, кричала несамовито, нам приходилося з собою класти. Кроватку звісно кипили, до речі хорошу з дорогих, але особливо і не користуємося нею. Але це індивідуально, у когось навпаки саменькі сплять і нічого. Якщо є питання по ліжку підскажу де купували.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenakamin 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2016 - 00:38

А підскажіть яке ліжко купували ви?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nikaka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 березень 2016 - 13:01

Перегляд повідомленняlenakamin (11 березень 2016 - 00:38) писав:

ми теж про ліжечко думаємо зараз. є звичайні деревьяні, але я бачила, що багато хто купую як манеж, 2 в 1, але я якось сумніваюся
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mula 

• Зацікавлений
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 23 березень 2016 - 14:21

Перегляд повідомленняlenakamin (11 березень 2016 - 00:38) писав:

В мене ще моє, радянське. Добре що нового не купляли, бо малюк все рівно спить з нами, так би були лиш зайві витрати на місце де кріпиться мобіль і лежить ковдра та іграшки...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nikaka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 березень 2016 - 11:34

Перегляд повідомленняMula (23 березень 2016 - 14:21) писав:

В мене ще моє, радянське. Добре що нового не купляли, бо малюк все рівно спить з нами, так би були лиш зайві витрати на місце де кріпиться мобіль і лежить ковдра та іграшки...

якщо ваше в нормальному стані, то не має дійсно потреби купувати нове)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Happymother 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 червень 2017 - 21:26

В нас є речі з донечки відповідно і ліжечко і возик,але його потрібно трішки підремонтувати.Тому не бачу сенсу зараз купувати новий коли і це в норм.стані
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 жовтень 17 )

Перекладач онлайн