Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: 9 Місяців - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 67 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

9 Місяців Всі етапи і зміни під час вагітності Оцінка: ***** 7 Голосів

Користувач поза мережею   Аліска 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 27 липень 2008 - 02:13

В мене почалися проблеми із сном, от наприклад 3.21 а я на форумі - не можу заснути. І таке буває доволі часто, спати хочеться а заснути не можу, кручусь зі сторони на сторону, щей стопи чешуться (не знаю як це ще пояснити це не спазми а швидше зуд) :(. І так годинку, півтори і потім засинаю, іноді по два рази просинаюся. Можливо у когось таке було, як ви із цим боролися??
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krizia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 липень 2008 - 09:44

Перегляд повідомленняAlliska (27.7.2008, 3:13) писав:

В мене почалися проблеми із сном, от наприклад 3.21 а я на форумі - не можу заснути. І таке буває доволі часто, спати хочеться а заснути не можу, кручусь зі сторони на сторону, щей стопи чешуться (не знаю як це ще пояснити це не спазми а швидше зуд) :(. І так годинку, півтори і потім засинаю, іноді по два рази просинаюся. Можливо у когось таке було, як ви із цим боролися??

Розумію, Вас Alliska,бо сама на днях перестала спати:blink:,а от вдень би тільки десь голову до подушки.Товчуся до ночі, не можу знайти зручне положення, місця мало на ліжку :blink: Спробувала чаї всякі на травках-приєдналось ще й бігання в туалет до ночі :D :D так що раджу Вам більше перебувати на свіжому повітрі,особливо вечірні прогулянки з коханим перед сном :blush: вроді допомагає
My Signature
Головне це СІМ'Я. . . Адже кар'єра не чекає вдома, слава не втре сльози, і свобода не обійме вночі...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2008 - 18:48

Дякую вам Krizia, Сеструлька. Це мабуть щей організм готується до нічних годувань, хоча інколи дратує дуже. Нажаль коли згадую про прогулянки з коханим то сльози на очі навертаються, немає його з нами кожного вечора, так склалися обставини нашого життя, тому насолоджуюсь свіжим повітрям на терассі із своїм масіком. Стараюсь дньом кудись прогулюватися, також помітила коли день активний, вночі кращий сон, хоча важкувато стало ходити, тай щей матка часто приходить в тонус :( . В ночі також читаю або в інеті посиджу і потім засинаю. Буду пробувати контрастний душ;)
Krizia мені лікар ставить ПДР 10 жовтня, правда по моїх підрахунках виходить швидше, це мабуть у нас такий період безсонний.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2008 - 19:50

Alliska, да, это второе,что хотела посоветовать - уставать за день. Я со своим сынишкой только и мечтаю когда до подушки доберусь...что ж будет когда двое будут...?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krizia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2008 - 22:50

Перегляд повідомленняAlliska (27.7.2008, 19:48) писав:

Дякую вам Krizia, Сеструлька. Це мабуть щей організм готується до нічних годувань, хоча інколи дратує дуже. Нажаль коли згадую про прогулянки з коханим то сльози на очі навертаються, немає його з нами кожного вечора, так склалися обставини нашого життя, тому насолоджуюсь свіжим повітрям на терассі із своїм масіком. Стараюсь дньом кудись прогулюватися, також помітила коли день активний, вночі кращий сон, хоча важкувато стало ходити, тай щей матка часто приходить в тонус :( . В ночі також читаю або в інеті посиджу і потім засинаю. Буду пробувати контрастний душ;)
Krizia мені лікар ставить ПДР 10 жовтня, правда по моїх підрахунках виходить швидше, це мабуть у нас такий період безсонний.

мабуть, дійсно такий період :36_3_9: ,бо мені ставлять ПДР 11 жовтня, але я чомусь думаю,що швидше :D І не сумуйте,Alliska,що коханий не завжди поруч, головне думайте про своє маленьке чудо, яке незабаром зявиться на світ і буде завжди з Вами поруч :unknown:,тоді все буде добре :blink:
My Signature
Головне це СІМ'Я. . . Адже кар'єра не чекає вдома, слава не втре сльози, і свобода не обійме вночі...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2008 - 23:32

Дякую Сеструлька, Krizia за поради та підтримку.
Сеструлька це мабуть буде неймовірна і виснажлива праця, але із кожним ніжним поглядом та посмішки малечі, мабуть все забувається ;). В мене у подруги дітки погодки, зараз молодшій 3 рочки, вони такі дружні, милі дітки, завжди разом граються. Недавно коли молодшій давали прививку то старший плакав - коли його запитали чого він плаче той сказав - Софійці роблять укольчик і її болить.
Krizia тільки цими думками і живу, планами та мріями.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 липень 2008 - 11:58

І у мене щось проблеми зі сном, тільки я засинаю майже одразу, але сплю геть погано... Думаю, це через ріст дитинки, бо тепер уже на животі не поспиш, а я тільки так вмію спати :D Читала поради, що найкраще лежати на боці, от і просипаюсь від того, що боки болять та й незручно страшно... ще як можливість поспати залишається лежачи на спині, тільки у мене так не получається... От і як перевчити себе?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 липень 2008 - 13:16

Вишенька, как-то перетерпеть, больше-то все равно ничего не остается, зато после родов на животе надо лежать и это такое приятное, давно забытое чувство:)
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 липень 2008 - 13:33

Справді - залишається якось перетерпіти... От чоловіку сьогодні кажу - останні дні дуже погано сплю, геть не висипаюсь, бо на животі уже незручно, а не боці ще не звикла. А він мені - то як так, кілька днів тому живіт не заважав, а тут раптом почав? :D
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   manana 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 28 липень 2008 - 14:17

Я ще до 22 тижнів спала на животі, а зараз вже ніяк не зручно:боки теж болять, на спині довго не полежиш...Засинаю через 1-1.5 год ,ще й кожної ночі як по годиннику в 5 годині буджуся. Кому не говорю, то всі кажуть, що то тільки початок, а до дитини ще треба буле вставати, Я то розумію, але ж хочеться комусь пожалітись... :sarcastic:
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 липень 2008 - 16:12

Та я б може і продовжувала ще деякий час спати на животі, але у мене дитина на вечір якраз починає танцювати :pardon: А коли лежиш на животі і там щось активно копошиться одразу лякаєш себе, що затиснула синочка, що йому там тісно... Напевно, ще й через оцей страх затиснути дитину погано сплю, всю ніч контролюю себе, щоб на живіт не повернулась.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 липень 2008 - 18:55

Вишенька, если смущает только это, то не волнуйся, не придавишь ты ребенка лежа на животе. Ему в последние недели беременности будет в животике гораздо теснее, чем когда ты на животе лежишь.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 липень 2008 - 22:37

manana, мене таж боки болять (тазові кістки), лікар казав що це може бути щей від нехватки кальцію.
А щодо порад - це лише початок, також знайоме такі всі розумні, вже набридли із своми порадами.
Я теж любила на животі спати, але відучувалася десь з 4 місяця, тоді було старшно, а зараз уже звикла тільки на боках спати. Коли боліли нарки то і на спині старалась не спати, підкладала собі під спину маленьку подушку.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 липень 2008 - 22:44

Перегляд повідомленняВишенька (28.7.2008, 12:58) писав:

І у мене щось проблеми зі сном, тільки я засинаю майже одразу, але сплю геть погано... Думаю, це через ріст дитинки, бо тепер уже на животі не поспиш, а я тільки так вмію спати :D Читала поради, що найкраще лежати на боці, от і просипаюсь від того, що боки болять та й незручно страшно... ще як можливість поспати залишається лежачи на спині, тільки у мене так не получається... От і як перевчити себе?

Спробуйте спати з маленькою подушечкою між колінами. Мені так було зручніше і менше все боліло.
My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 липень 2008 - 09:51

Alliska, Вишенька, , у мене також були проблеми зі сном, всю вагітніст по 5 раз за ніч бігала в туалет, ноги крутили, боки терпли.Боролися з усім цим так: змінили диван на надувний матрас, він мякенький, тому спати було зручно, а ще лікарка порадила приймати по 2 таблетки Валеряни перед сном, мені допомагало. Спробуйте.
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 липень 2008 - 09:59

Дякую Масянічка,я не дуже великий прихильник таблеток, навіть таких як валеряна, але як дуже допече ця безсонниця то прийдеться мабуть :(
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тая 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 13 серпень 2008 - 14:33

Перегляд повідомленняAlliska (30.7.2008, 10:59) писав:

допече ця безсонниця
у мене навпаки - ввечері в 9 годин вже сплю, а в 7 ранку вже на ногах і гарно себе почуваю, чоловік на мене ображається що я так рано засипаю, а янічого не можу вдіяти :nyam2: а в скільки тижнів з"являються обриси збільшення живота? я, наприклад, не змінилася - не худну і не поправляюся така сама, моя подруга ще з перших тижнів швидко набирала вагу і мені дорікає за незмінність. цікаво, як у вас це було?
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 серпень 2008 - 14:46

Перегляд повідомленняТая (13.8.2008, 15:33) писав:

а в скільки тижнів з"являються обриси збільшення живота? я, наприклад, не змінилася - не худну і не поправляюся така сама, моя подруга ще з перших тижнів швидко набирала вагу і мені дорікає за незмінність. цікаво, як у вас це було?

А на якому Ви терміні?

За себе можу сказати, що животик у мене округлився дуже швидко, але очевидно не через вагітність, а через величезний апетит :D Як результат почала поправлятись страшними темпами. Зате потім якось організм заспокоївся (я уже не прокидалась вночі від голоду), і моя вага почала рости дуже повільно.
Але навіть зараз (23-й тиждень) я не надто схожа на вагітну, ніхто не помічає навіть якщо я одягаю футболку в обліпочку. Ну, просто кругліша стала і все. Але коли я роздягнусь і дивлюсь на себе в дзеркало, то уже бачу, що животик таки більше стає схожий на живіт вагітної, а не на живіт обжорки :nyam2:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 серпень 2008 - 15:07

У меня в первую беременность и вес набирался медленнее и живот нарисовался поздно, зато во вторую и набирать начала с третьего месяца по 2 кг в месяц и живот сейчас большой уже.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 13 серпень 2008 - 16:55

Я ще так дивлюся, що все залежить від особливостей фігури, організму. У мене і в перший раз і зараз животик вже виглядав після 3-го місяця - якось швидко зявився і все. Він в мене такий кругленький, маленький, весь вперед, і набираю я повільно - за цю вагітність лише 4 кг. А є знайомі дівчата - то вони якось розпливаються в талії і животик помітний лише місяці на шостому, а так все здається, що просто поправилась та й все. І абсолютно незалежно від статі дитини :nyam2:
А стосовно сну : в мене кума за першу вагітність до того відвикла спати на животі, що зараз вже й не тягне. А мені допомагає засинати подушка, тільки я її кладу під живіт і лягаю на бік.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 67 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

Вчора, 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 жовтень 17 )

Перекладач онлайн