Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: До- і післяродовий бандаж - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 23 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

До- і післяродовий бандаж Чи потрібно? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 травень 2008 - 07:39

Antic, это как раз мало кого волновать будет:)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nokturn 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 11 травень 2008 - 08:09

Перегляд повідомленняСеструлька (2.5.2008, 9:14) писав:

У меня был тоже до- и послеродовый, носила постоянно т.к. был тонус матки, а потом низко головка была. Не супер-удобно, но необходимо, да и привыкла быстро. После родов одевала несколько раз в роддоме, потом не видела смысла в нем, живот затянутся и так очень быстро.

У меня тоже такая ситуация - тонус, а последнее УЗИ показало, что головка низко, да и спина часто болит. Врач ничего про бандаж не говорила. Наверное нужно спросить.

Про бутылки со льдом и нам говорили, только ставить на промежность. Трусы не запрещали одевать, но я сама вместо прокладок простынь рвала и так ходила. Мне тоже кажеться, что там заживает все быстрее и лучше, когда воздух есть, а от прокладок и памперсов кожа не очень-то и дышит
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 травень 2008 - 18:12

Перегляд повідомленняnokturn (11.5.2008, 9:09) писав:

У меня тоже такая ситуация - тонус, а последнее УЗИ показало, что головка низко, да и спина часто болит. Врач ничего про бандаж не говорила. Наверное нужно спросить.

Про бутылки со льдом и нам говорили, только ставить на промежность. Трусы не запрещали одевать, но я сама вместо прокладок простынь рвала и так ходила. Мне тоже кажеться, что там заживает все быстрее и лучше, когда воздух есть, а от прокладок и памперсов кожа не очень-то и дышит

Сестра радила робити самій прокладки з вати і бинта.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 травень 2008 - 21:01

Antic, вам на первое время их будет хватать на час. Лучше сначала тряпки т.к. льет как из ведра. А через пару дней можно и одноразовые, или вата с бинтом. Просто это с месячными в объемах не сравнить.
nokturn, на меня аж кричала заведующая,что я без бандажа была, теперь планирую с 20 недели носить начинать. Вообще облегчает он и тонус и боль в спине. А еще один ньюанс по-поводу низкого положения головки и угрозы с этим связанной: кровать ставят на 3 кирпича подняв ножной конец, ночью спите, а потом не вставая с кровати одеваете бандаж и ходите весь день до ночи. За ночь головка оттекает снизу немного и надо ее таким образом зафиксировать.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 12 травень 2008 - 16:47

Перегляд повідомленняnokturn (11.5.2008, 8:09) писав:

Чомуж? Думаю тут ще можна посперечатись. Купуєте прокладки з натуральним покриттям і міняєте їх кожні 2-3 години. Все гут, а заодно і миєтесь кожного разу. в мене був сильний набряк, а тому лікар заборонив усі прокладки і труси - я робила так як вважала за потрібне і вже на другий день набряку майже небуло. а він от бачиш яж казав! я тільки посміхалась, бо зімною в палаті лежала жінка з якою ми разом народжували і в неї від його рекомендацій краще стало десь на 5 сутки. Ось так, авле то головне знайти в собі сили піднятись...
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 травень 2008 - 17:03

Я після перших родів труси не одягала, замість прокладок використовувала всякі тряпки, і заживало довго й нудно. А після дррегих плюнула на все - взяла прокладки, ті що завжди використовую, і вес нормально. Просто в палаті був душ і я як мінімум 3 рази в день ходила митися. Я думаю, чистота не менш важлива за доступ повітря. А хороші прокладки і приємніше, і мабуть дихають не гірше, ніж шматок старої тканини. Вони хоч виділення в себе вбирають.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2008 - 16:32

Мені сьогодні перший раз пригодився бандаж:)
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2008 - 19:12

Коли була вагітна носила, бо на 6-7-му місяці дуже боліла спина, ходити навіть не могла. Дуже допоміг, а після пологів, просто забувала одягати. Та й користі від нього вже не було.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2008 - 21:51

Я купила бандаж "2 в 1",але тільки щоб лікарка відстала(прямо в неї в кабінеті купля-продажа відбулась). Але раз одягнувши,зрозуміла,що він мені точно не потрібен-він мене парив і натирав по краю,а облегшення не було ,бо я і так себе добре почувала ,незважаючи на хвору спину та похилий вік :cool:
Поки лежала в патології,то наслухалась різних історій. Одна з них була дуже повчальна.В жінки на 36 тижні почалась сесія в університеті і вона вирішила за порадою лікаря полегшити собі життя бандажем. Їй приходилось багато ходити і сидіти,а на 38 тижні виявилось ,що плід ліг поперек,як в люлі. Видно ,головка дуже впиралась в бандаж.Але лікарка її заспокоїла,що нічого страшного,бо вона все одно на кесаревий розтин піде,бо в 34 перший раз самі не народжують.
Після свого кесаревого розтину я не одягала і не одягаю бандаж,бо надіюсь на матінку-природу.І поки все йде нормально.
Так що це вибір дуже індивідуальний.
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іруся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 липень 2008 - 09:00

Я носила бандаж і дуже цьому задоволена. Купляла в аптеці до і після родовий, мені підібрали розмір, так що проблем у мене не було. Також, купляла спеціальні плавки для вагітних, в яких є спеціальна резинка, наподобі бандажа - дуже користна річ, так як бандаж не завжди можна одіти :15_1_55:
Після пологів, носила майже весь час. Одним словом - я за бандаж, якщо його вірно підібрати :rofl:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 липень 2008 - 10:51

Я не носила до пологів і зараз не ношу. Живіт сам став на місце.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 липень 2008 - 11:16

Чула різні думки, але моя лікар каже, що єдина функція бандажу - це підтримувати спину. І то не постійно, а лише якщо довго на ногах (тривалі прогулянки і т.д.)Ні для стрій (розтяжок), ні для м"язів живота він жодної помічної дії немає.

У мене зараз піщов 27 тиждень і я поки що бандаж взагалі не купувала. Спину укріпляю заняттями йоги та масажем, в живіт втираю спецальну олійку. Як воно буде далі - побачимо :)
Але влітку бандаж однозначно не дуже комфортно носити. От взимку він ще й зігріває як плюс, а от що робити в спеку з ним :15_1_55:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   rudenka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 липень 2008 - 13:48

мені бандаж дуже згодився під час вагітності, а після жодного разу не вдягнула. навіть трусики корегуючі не вдягала. головне - рухливий спосіб життя, с дитиною погуляєш три години на лень - не посидиш на лавочці, а походиш, то й фігура сама по собі відкорегується
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 липень 2008 - 11:22

Після УЗД на 22 тижні поставили діагноз, що плід знаходиться низько. Лікарка із ЖК порадила купити бандаж. Сказати попрвді на даоемно викинені 90 грн, кілька раз наділа, почувала себе не особливо комфортно, а ще ж його за правилами одягати потрібно лежачи, на роботі сходиш в туалет, а як потім із тим бандажем. Ото й носила до першого походу в WC. :15_1_55:

Після УЗД на 22 тижні поставили діагноз, що плід знаходиться низько. Лікарка із ЖК порадила купити бандаж. Сказати попрвді на даоемно викинені 90 грн, кілька раз наділа, почувала себе не особливо комфортно, а ще ж його за правилами одягати потрібно лежачи, на роботі сходиш в туалет, а як потім із тим бандажем. Ото й носила до першого походу в WC. :cray:
Дівчатка в мне запитання, чи можна носити післяродовий бандаж і як швидко після пологів, а ще чи допомагає він поставити животик на місце?
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ляля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 липень 2008 - 13:15

Перегляд повідомленняМасянічка (9.7.2008, 12:22) писав:

Дівчатка в мне запитання, чи можна носити післяродовий бандаж і як швидко після пологів, а ще чи допомагає він поставити животик на місце?

я одягла його вже на наступний день. дуже зручна річ, бо коли ходиш без нього, то живіт зі сторони в сторону хитається. та й дитину легше носити
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2008 - 09:29

Перегляд повідомленняМасянічка (9.7.2008, 12:22) писав:

Після УЗД на 22 тижні поставили діагноз, що плід знаходиться низько. Лікарка із ЖК порадила купити бандаж. Сказати попрвді на даоемно викинені 90 грн, кілька раз наділа, почувала себе не особливо комфортно, а ще ж його за правилами одягати потрібно лежачи, на роботі сходиш в туалет, а як потім із тим бандажем. Ото й носила до першого походу в WC. :diablo:

Масянічка, мені приблизно на Вашому терміні сказали, що низько голова дитини. Розкажіть, будь ласка, як далі проходила вагітність, чи були якісь ускладнення через низьке положення дитини?
Бандаж таки піду вибирати, може потраплю до числа тих, кому він сподобався :D
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2008 - 09:45

Вишенька, я тебе уже по этому поводу отвечала, но вставлю еще 5 копеек. Бандаж главное правильно подобрать и одевать обязательно лежа, иначе смысла не то, что нет, а в случае низкого расположения головки так только хуже, получается, что голова низко, а ты ее еще и придавиль бандажем. Сейчас бы и сама носила, но по такому пеклу никак:(
А еще думаю, что мне б не помешал компрессионный трикотаж, но опять же жарко.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2008 - 10:18

Перегляд повідомленняСеструлька (21.7.2008, 10:45) писав:

Вишенька, я тебе уже по этому поводу отвечала, но вставлю еще 5 копеек. Бандаж главное правильно подобрать и одевать обязательно лежа, иначе смысла не то, что нет, а в случае низкого расположения головки так только хуже, получается, что голова низко, а ты ее еще и придавиль бандажем.

Дякую за підказку - обов"язково буду одягати бандаж тільки лежачи, і про цеглини під ніжками ліжка не забуду.

А з якого терміну можна/варто починати носити бандаж? Ато у мене животик невеликий, знчить розмір бандажа теж малий буде, але ж його треба "на виріст" підбирати.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2008 - 11:37

Вишенька, ну по идее после 20 недели уже можно, если нужно. Ты ж его меряешь больше не по объему живота, а по бедрам,ну и конечно с учетом того,что животик будет расти. Он же вообще на липучках и фиксируется(у меня)спереди и по бокам, так что выбирай не в натяг и до конца хватит. Мне нормально было и в 40 недель и после родов.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2008 - 11:46

Перегляд повідомленняВишенька (21.7.2008, 10:29) писав:

Масянічка, мені приблизно на Вашому терміні сказали, що низько голова дитини. Розкажіть, будь ласка, як далі проходила вагітність, чи були якісь ускладнення через низьке положення дитини?
Бандаж таки піду вибирати, може потраплю до числа тих, кому він сподобався :D

Ускладнень не було ніяких, все пройшло чудово. Вже після наступного УЗД десь приблизно на тижні 32-33, такого діагнозу не ставили. Хоча бандаж я носила рідко і лише зранку. таралася менше ходити, не навантажувати ноги. Все буде добре Вишенька, не переживайте! :diablo:
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 23 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 жовтень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн