Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Пластика після пологів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Пластика після пологів Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Naoms 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 березень 2017 - 14:14

Перегляд повідомленняksenya84 (22 березень 2017 - 01:00) писав:

Дуже сумно це все звучить... але надіюся операція вирішить ці всі проблеми.А в якому місті запланована операція? І який лікар буде робити? А ще цікаво чи сказали вам скільки орієнтовно це все буде коштувати?

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksenya84 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 квітень 2017 - 19:10

Сьогодні оформилась в лікарню.Нарешті остаточно рішилась на операцію і назад дороги нема.Оперувати мене хочуть або в четвер або в вівторок.Так що побажайте мені удачі.Все напишу, коли все закінчиться і я буду вдома...
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 квітень 2017 - 20:37

Перегляд повідомленняksenya84 (04 квітень 2017 - 19:10) писав:

Сьогодні оформилась в лікарню.Нарешті остаточно рішилась на операцію і назад дороги нема.Оперувати мене хочуть або в четвер або в вівторок.Так що побажайте мені удачі.Все напишу, коли все закінчиться і я буду вдома...

Щиро бажаю удачі!!!!!
Хай ці проблеми залишаться у минулому! Все наладиться!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikita4909 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 квітень 2017 - 23:58

Перегляд повідомленняksenya84 (04 квітень 2017 - 19:10) писав:

Щиро бажаю щоб операція пройшла вдало і ти нарешті почала жити повноцінним життям.Ми всі за тебе тут переживаємо!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 квітень 2017 - 08:46

Привіт!!!! Напишу пару слів про стан моїх справ адже це декому дуже потрібно.Операцію мені провели в четвер 06.04. трохи переживала бо її затримали аж на 2 години.Таке якесь незрозуміле відчуття коли тебе вже готують до операції, переодівають в стерильну лікарняну нічнушку., шапочку і бахіли, а потім на каталці везуть по коридору в операційну, а там лікарі і сестрички і збоку ведеться ще одна операція.Дуже хороше ставлення і підтримка операційних медсестер, асистентів і лікарів дуже допомогли пережити складний момент очікування наркозу, хоча я ще шуткувала і сміялась, а як почали змащувати йодом делікатне місце то ще й трохи посварилась( ну хіба мужик знає як там пече?)...Одним словом відключилась я десь через хв.10 все оперативно і швидко.Операцію проводили 2 хороших хіруги і по їх словах операція пройшла вдало і тривала близько 2 годин. Прокинулась я вже в реанімації через 50 хв після операції, трішки болів живіт.Через хвилювання перед операцією в мене під час неї і після була тахікардія, скакав пульс і тиск високий, а від наркозу як відходила, то дуже задихалась і лікарі від мене ні на крок, щось вкололи памятаю і через хв. 15 я помеленько пройшла в норму.Сутка в реанімації в майже постійній виключці ( спала практично цілу ніч) а зранку пройшли лікарі оглянули мене, потім ще мене піднесли в ліжка я походила, помилась і зрозуміла що сили в мене на виході....Перевели в палату в 12 годині і стало легше на душі.На диво мене абсолютно не болять шви зовнішні після операції і я навіть лікаря запитувала чи він точно мене різав ? Короче мені по словах лікаря зробили операцію на матку( ампутували елонговану шийку і сформували іншу, провели шунтування і підшивку матки) інша операція - пластика( відсічення випадаючої передньої стінки, вправляння сечового міхура, приблизно на 7 см він в мене був опущений, підшивка сечового, ну і пластика всіх погано зашитих розривів) Пильно оглядали ще мою задню кольпоперіонографія яку робили зразу після родів і обрадували мене що лікар хоч там мені залишив порядок і туди вони вже не пхались.Окрема історія за катетер сечовий- я сьогодні вже тиждень після операції та через набряки після операції я до цих пір не можу сама попісяти, вже сьогодні 3 раз будуть знімати катетер, колять протинабрякові уколи і пю таблетки та надіюсь щосхожу сама...Розбирає трішки страх , але казав лікар що від мене це не залежить а від мого організму..Може бути тиждень таке а може місяць- це такий мінус цієї операції.Тільки що зняли катетер і я так надіюсь на позитивний результат....А самопочуття супер- мінуси не можна сідати 2,5 місяці, не носити більше 0.5 кг перший місяць, потім можна бл 1 кг.Ну і звичайно не тримати сечу а пісяти одразу ж бо якщо не дай Бог перерозтянеться сечовий мяз справи будуть кепські.Головне себе припильнувати .Я дуже задоволена що нарешті зробила операцію і почуваю себе прекрасно.Яке це гарне відчуття іти і тобі нічого не випадає все на місці і ростуть крила.Луже дякую лікарям за таку велику проведену ювелірну роботу, за терпіння і професіоналізм і надіюсь через три роки ще прокесеритись з 2 дитинкою. На разі незважаючи на деякі прикрощі що виникли після операції я на позитиві і щаслива що найважче вже позаду.Для мене найважчим було зважитись на операцію і звичайно ж оте очікування самго часу операції.Якщо когось цікавлять окремі питання то пишіть, бо все не можливо згадати і написати...Всім бажаю бути здоровими!!!!!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 квітень 2017 - 18:46

Я живу в м.Тернопіль і оперували мене на Замковій( місцеві називають Суворова).Оплатила поліс 2500 + витрати на ліки .На операцію і наркоз ліпи дали по полісу, не купувала ні шприців, ні антибіотиків , ні систем , ні капань- все врахували в поліс, навіть кетгут не купувала...Оперував головний лікар і зав.віділу 5 гінекології.Ніяких натяків на подяку не було чим приємно здивована.Надіюсь справи в мене налагодяться швидко, через 2 міс на огляд.В дома навіть стіни лікують.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 квітень 2017 - 21:32

Перегляд повідомленняksenya84 (14 квітень 2017 - 18:46) писав:

Я живу в м.Тернопіль і оперували мене на Замковій( місцеві називають Суворова).Оплатила поліс 2500 + витрати на ліки .На операцію і наркоз ліпи дали по полісу, не купувала ні шприців, ні антибіотиків , ні систем , ні капань- все врахували в поліс, навіть кетгут не купувала...Оперував головний лікар і зав.віділу 5 гінекології.Ніяких натяків на подяку не було чим приємно здивована.Надіюсь справи в мене налагодяться швидко, через 2 міс на огляд.В дома навіть стіни лікують.

Дуже рада за вас!!!! Операція я так розумію була досить складна і комплексна. Добре, що все пройшло вдало! Зараз потрібно щоб пройшов час і все загоїлося.
Ви ще в лікарні?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 квітень 2017 - 14:10

Перегляд повідомленняNaoms (14 квітень 2017 - 21:32) писав:

Дуже рада за вас!!!! Операція я так розумію була досить складна і комплексна. Добре, що все пройшло вдало! Зараз потрібно щоб пройшов час і все загоїлося.
Ви ще в лікарні?

Ні, не в лікарні.Мене виписали ще в Великодну П'ятницю.Операція не є надскладною, скоріше ювелірною і потребує хороших навиків і досвіду.Більш відповідальний післяопераційний період.А всім жінкам які стикнулись з такою проблемою як в мене раджу не чекати випадіння бо наслідки не дуже хороші в майбутньому.Нажаль такі як в мене проблеми не вирвшувались ніяким лікуванням, а лиш хіругрією, тому відважитись все одно треба рано чи пізніше, головне щоб не було запізно...Мій випадок скоріш всього всіх дивував моїм віком виникнення такої проблеми, дехто після огляду два рази перепитував скільки мені років.Поки щотне можу впевнено сказати як буде в мене в подальшому, наразі я звикаю жити без зайвих думок про рецидиви і випадіння і радію що зникло відчуття страху загубити матку.....

І ще хочу подякувати за підтримку всім дописувачам моєї теми.Без вас було б дуже важко справитись з собою і своїми емоціями у такий важкий для мене період.Дуже щиро вірю, що вас всіх омине моя участь і ви будете здорові і щасливі!!!Особливо переживаю за деяких дуже близьких дівчат з цієї теми, хочу щоб вони позбулись усіх таких неприємних негараздів.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2017 - 15:17

Привіт дописувачам цієї теми.Хочу додати ще один момент, який важливий у післяоперацвйному періоді.Всі вчаться на своїх помилках і щоб вам не вчитись, як мені хочу додати важливий момент.Вчора святкуючи своє Д.Н.прогрішилась і випила шампанське, а ще з'їла сельодочки 2 шматочки і як результат прийшлось знов спускати сечу катетором.Добре що мама медик і я мала вдома катотор інакше прийшлось би викликати швидку....Так що допоки сечовий не працюватиме, як годиться-ніяких грішків!!!!Дієта і ще раз дієта.Без газованого, спиртного, солоненького, перченого і смаженого.Нехай це нікому не пригодиться, але хто його зна...Зараз почався цистит,п'ю тушнотні антибіотики, фуромаг іще десь мають привезти препарат, який п'ється раз і він знімає всю інфекцію.Точну назву і чи допоміг напишу коли буде результат.Бережіть себе і своє здоров'я.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 липень 2017 - 20:03

Нажаль в мене операція не вирішила проблеми...Страшне слово "рецидив" почула і я....Незнаю як далі жити і вирішити цю проблему....Я в розпачі...Куди іти?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksana709 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 22 липень 2017 - 11:05

Що саме у вас сталося?що кажуть лікарі,які вас оперували?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nadya1992 світлина
Касюня світлина

Касюня  Хочеться вовком вити...

31 лип 2017 00:07

Ангеля світлина

Ангеля  Боже, почуй наші благання!!!

26 лип 2017 16:13

Nesarokko світлина

Nesarokko  Якби ж то так можна було щось змінити і в житті: відрізати те,що тобі не подобається і від чого болить душа, і пришити нове..." І.Роздобудько

21 лип 2017 13:49

oliviya16 світлина

oliviya16  Усе буде добре!)

21 лип 2017 11:46

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Коли пролітала комета Галлея – мені здалося, що вона озирнулася на нас, і зареготала. Л. Костенко

21 лип 2017 10:38

Oksano4ka23 світлина

Oksano4ka23  Колеги, вітаю з професійним святом!

16 лип 2017 11:24

Les19910606 світлина

Les19910606  Доброго дня дівчата! Чи хтось народжував у стрийському пологовому у Миргородського???

Заблокований 06 лип 2017 18:03

Показати коментарі (1)

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!! 10 рочків це багато))

16 чер 2017 09:06

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 серпень 17 )

• З днем народження
    Tynchuk 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Maljok 
    - Вік: 28
  • З днем народження