Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Пологовий будинок м. Луцька - 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 69 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Пологовий будинок м. Луцька - 2 продовжуємо ділитись досвідом Оцінка: ***** 4 Голосів

Користувач поза мережею   Грайлик-Смайлик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 березень 2012 - 15:04

Дівчатка, продовжуємо ділитись досвідом, отриманим під час відвідування нашого пологового та жк.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natik_29 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 березень 2012 - 21:30

попередня тема
http://www.malecha.o...topic=1253&st=0

Повідомлення відредаговано Natik_29: 26 березень 2012 - 22:22

My Signature
Зображення

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadjysha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 березень 2012 - 08:17

Підкажіть, будь-ласка! Вперше вагітна, незнаю як воно все робиться, хочу стати на облік в ЖК, але прописки Луцької не маю, але в Луцьку працюю і проживаю. Чи можна без проблем стати на облік? Чи потрібно довідка з роботи? І до кого мене поставлять на облік в такому випадку? Чи якщо я сама захочу до якось конкретного лікаря, то це треба в реєстратурі про те сказати, щоб мене направили до того лікаря, чи іти вже безпосередньо до самого лікаря? Ще можливо хтось знає, хто дільничий по вул. Степовій (біля Львівської), я там на даний час проживаю, можливо направлять до дільничого, хотілось би знати хто це буде? Хто був у такій ситуації, напишіть будь-ласка, буду дуже вдячна за відповідь.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сашулька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 березень 2012 - 11:11

Перегляд повідомленняNadjysha (27 березень 2012 - 08:17) писав:

Підкажіть, будь-ласка! Вперше вагітна, незнаю як воно все робиться, хочу стати на облік в ЖК, але прописки Луцької не маю, але в Луцьку працюю і проживаю. Чи можна без проблем стати на облік? Чи потрібно довідка з роботи? І до кого мене поставлять на облік в такому випадку? Чи якщо я сама захочу до якось конкретного лікаря, то це треба в реєстратурі про те сказати, щоб мене направили до того лікаря, чи іти вже безпосередньо до самого лікаря? Ще можливо хтось знає, хто дільничий по вул. Степовій (біля Львівської), я там на даний час проживаю, можливо направлять до дільничого, хотілось би знати хто це буде? Хто був у такій ситуації, напишіть будь-ласка, буду дуже вдячна за відповідь.

В мене подруга не мала прописки, то її поставили на облік без проблем до лікаря, на дільниці якого вона фактично проживає. Вона не працювала, тож довідки з роботи не мала. А прізвище свого лікаря можете взнати, позвонивши в реєстратуру (заодно і спитаєте, коли приймає).
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olenka/sunny 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 березень 2012 - 01:03

Давайте ділитись досвідом!
Вагітна другий раз і дуже цікавить чи справді другі пологи проходять швидше і легше, ніж перші. Від подруг та знайомих чула зовсім протилежні відповіді: одні кажуть, що вдруге народжувати набагао легше, інші після народження другої дитини кажуть, що ні за що більше на це не підуть...
А як це було у Вас?
Розкажіть, дуже цікаво...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadjysha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 березень 2012 - 08:35

Привіт, усім. Хочу іти на облік ставати в ЖК, дізналася що дільничий лікар Стефанюк. Шукала інформацію про нього на форумі, знайла декілька повідомлень з не дуже хорошими відгуками, навіть незнаю, що і робити. Можливо ще про нього хтось щось більше знає. Поділіться будь-ласка!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Ілона@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 березень 2012 - 09:09

Перегляд повідомленняOlenka/sunny (28 березень 2012 - 01:03) писав:

Вагітна другий раз і дуже цікавить чи справді другі пологи проходять швидше і легше, ніж перші. Від подруг та знайомих чула зовсім протилежні відповіді: одні кажуть, що вдруге народжувати набагао легше, інші після народження другої дитини кажуть, що ні за що більше на це не підуть...
А як це було у Вас?

Я цієї осені народила в нашому пологовому другу дитинку і також з невеликою різницею як у Вас. Так от перші пологи були легшими і швидшими, але після другіх легше відходити. Хоча це в кожної по різному, поки я була в родзалі, за стіною жіночку також з другими родами тільки привезли і за півгодини вже й родила)))Так що непереживайте все у Вас буде добре, головне йти з позитивним настроєм.Легких Вам пологів :36_1_66:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 березень 2012 - 09:11

Перегляд повідомленняNadjysha (28 березень 2012 - 08:35) писав:

Привіт, усім. Хочу іти на облік ставати в ЖК, дізналася що дільничий лікар Стефанюк. Шукала інформацію про нього на форумі, знайла декілька повідомлень з не дуже хорошими відгуками, навіть незнаю, що і робити. Можливо ще про нього хтось щось більше знає. Поділіться будь-ласка!

Напиши в приват до Ukrajinochka
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Загадка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 29 березень 2012 - 11:51

Хто народжував в цьому році скажіть будь - ласка в скільки обійшлися вам пологи приблизно.Скільки пішло на медикаменти та все інше.Буду вдячна за відповідь.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Allysia 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 березень 2012 - 15:58

Перегляд повідомленняЗагадка (29 березень 2012 - 11:51) писав:

Хто народжував в цьому році скажіть будь - ласка в скільки обійшлися вам пологи приблизно.Скільки пішло на медикаменти та все інше.Буду вдячна за відповідь.

Я з Володимира, але народжувати в нашому роддомі не мала ніякого бажання, приїхала коли води стали трохи відходити, правда родила тільки через добу, нікому нічого не платила(мене приймали три зміни лікарів, грошей би на всіх не вистачило),знадобилося практично все зі списку, ну і деякі ліки після пологів, єдине за що платила це за палату і за те що не місцева.
А пологовий дуже сподобався, всім вагітним своїм його раджу
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nebo_s 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 березень 2012 - 22:49

Я чотири місяці тому ставала на облік, сама з Рівненською пропискою. Але проблем не було, просто треба іти до завідуючої відділенням, там платили ми 150 грн. і вона давала добро, тоді в реєстратурі направляли до дільничого лікаря за місцем проживання в Луцьку і лікар без проблем ставив на облік
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SeeStar 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2012 - 22:12

Не хвилюйтеся. я теж не мала Луцької прописки, але жила там і працювала,на облік ставлять без проблем по місцю проживання і ніяких довідок не потрібно.Я просто звернулася в реєстратуру, мені виписали картку вагітної і сказали в який кабінет іти до свого дільничого, у нас напевно він той самий - Неділько, якщо я не помиляюся))) Спочатку я хотіла стати на облік до Пуклі, але вона мені пояснила, що ставати потрібно до свого дільничого, у них там це контролюється...Але якщо маєте знайомих - то все можливо. І я нікому нічого не платила - ні тоді коли ставала на облік, ні тоді коли народжувала. А пологовий у нас - дуже гарний, всі лікарі(принаймні з якими мені прийшлося зустрічатися) чудові спеціалісти!
Щасливої вам вагітності!!!))) Все буде чудово.

я народжувала в грудні, то пологи обійшлися в 1000 грн - зі всіма ліками і подяками лікарю та персоналу(пологи були природні). Це не враховуючи того, що потім на післяпологове відділення купляла пакети (туалетний папір, рушнички одноразові, рідке мило...), вони там дають списки. Але мені не шкода було того що я купляла, тому що персонал дуже ввічливий і турботливий, скрізь чистенько і головне - те все що ми купуємо потім же ми і використовуємо)), що зробиш що наша держава не в змозі забезпечити лікарні туалетним папером(((. В загальному десь 1500 грн.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   матуся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 квітень 2012 - 17:20

Напишіть,чи є вже в родзалах крісла для пологів, чи можливо в платних?
My Signature
Щаслива мама двох хлоп"яток!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   шарм 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 квітень 2012 - 21:18

Перегляд повідомленняматуся (02 квітень 2012 - 17:20) писав:

Немае всі народжують на ліжках.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oljka baraboljka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 квітень 2012 - 08:39

Загадка, на медикаменти пішло грн 400.(перед пологами чоловіка послали в аптеку за набором. десь біля 200 грн, та вже після доплатили по накладній за те шо знадобилося вже під час самих пологів 200 з лишнім точно не памятаю. пологи були звичайні). ну а подяка лікарям це вже індивідуально. ми наперед не домовлялись. тому подякували скільки самі захотіли. А в палаті на рушники мило і т п ще 30 грн знадобилося.Народжувала в лютому!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Материнка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 квітень 2012 - 13:04

Перегляд повідомленняматуся сказав:

Там є тільки стільчики схожі на обідок унітаза з ніжками. Моя колега народжувала саме на цьому стільчику, а вже зашивати її перевели на ліжко бо ж лікарю треба бачити що він шиє. Але от наприклад мені категорично не давали сидіти на тому стільчику, казали що в моєму випадку буде багато розривів. Я одну схватку тільки на ньому посиділа і більше мені не дали, поставили біля швецької стіночки і поки пів голови не народилось я там присідала. Так що сидяча поза не всім підходить.
My Signature
Спойлер

Дім має бути центром світу жінки, але не межею.
Маргарет Тетчер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DoubleMother 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 квітень 2012 - 09:22

Перегляд повідомленняOlenka/sunny (28 березень 2012 - 01:03) писав:

А як це було у Вас?

В мене двоє пологів були швидкими та безпроблемними. лише другі пологи трохи менш болісно , але то може що була з чоловіком на пологах.

народжувала 2 місяці тому. проблем при та після пологів не було, то на медикаменти пішли копійки (як то рукавички, одноразові пелюшки і т.д.). на "подяки" приблизно 1800 грн. всі інші розходи були на дитячий одяг, серветки, підгузки тощо.

Перегляд повідомленняМатеринка (03 квітень 2012 - 13:04) писав:

Там є тільки стільчики схожі на обідок унітаза з ніжками. Моя колега народжувала саме на цьому стільчику, а вже зашивати її перевели на ліжко бо ж лікарю треба бачити що він шиє. Але от наприклад мені категорично не давали сидіти на тому стільчику, казали що в моєму випадку буде багато розривів. Я одну схватку тільки на ньому посиділа і більше мені не дали, поставили біля швецької стіночки і поки пів голови не народилось я там присідала. Так що сидяча поза не всім підходить.

те саме. мені на стільчику було незручно зовсім. поки голівка не показалась присяди була біля стінки, а тоді вже перейшла на ліжко де народжувала лежачи на боку. меня сподобалась така метода. швидше роди проходять, менше терпіти приходиться і без єдиного розриву. але методу , я думаю, лікар вибирає індивідуально.

Відмічу 2 головних негативних моменти в Луцькому ПБ:
- палати не провітрюються, спека і духота
- медперсонал веде себе як на базарі, поспати вдень не можливо - кричать в коридорах, гупають, сміються....
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nebo_s 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 квітень 2012 - 13:28

Підкажіть, будь-ласка, хто останнім часом народжував з чоловіком - мені сказали, що якщо хочеш, щоб під час пологів бу присуній чоловік, то треба проходити обовязково курси, а так ніхто його не пустить без підготовки... Це правда?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olenka/sunny 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 квітень 2012 - 13:33

Перегляд повідомленняNebo_s (05 квітень 2012 - 13:28) писав:

Підкажіть, будь-ласка, хто останнім часом народжував з чоловіком - мені сказали, що якщо хочеш, щоб під час пологів бу присуній чоловік, то треба проходити обовязково курси, а так ніхто його не пустить без підготовки... Це правда?

Ні, це не правда. Курси можете пройти для себе, це корисно, будете знати, як правильно дихати, в яких позах краще народжувати, чим при пологах може допомогти чоловік і т.д. А все, що треба, щоб чоловік потрапив на пологи - щоб він був здоровий і зробити рентген грудної клітки.
Не хвилюйтесь.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   fotinia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 квітень 2012 - 14:16

Перегляд повідомленняNebo_s (05 квітень 2012 - 13:28) писав:

Два рази народжувала з чоловіком і ні разу не була на курсах. Від чоловіка особливих дій ніхто там не чекає.

Повідомлення відредаговано fotinia: 05 квітень 2012 - 14:20

My Signature
Спойлер

Якщо люди кажуть погане про твоїх дітей, це означає, що вони кажуть про тебе.

В. А. Сухомлинський.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 69 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 жовтень 17 )

Перекладач онлайн