Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: На що ми закриваємо очі... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

На що ми закриваємо очі... Дорослі речі, як дитячі забавки... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 серпень 2009 - 03:40

Я інколи дозволяю дитині бавитися якимись дорослими речами, якими зазвичай забороняють бавитися дітям, лише би відволікти малу. Щось останнім часом вона без мене взагалі ні на крок, якщо я і щось роблю на кухні, то стає і тримає мене за ногу і ручки тягне і так весь час. Іграшки цікавлять недовго, от і йдуть в хід різні дорослі речі.

Я інколи коли хочу посидіти в інтернеті, то даю малій свою косметичку наприклад, вона там все перебирає, а я маю кілька хв спокою )))), хоча одного разу вона мені паркет олівцем обмалювала. Ще даю свій мобільний бавитися, включаю музику і вона з ним у візочку може їхати, коли вже ніякі іграшки не допомогають всидіти у візку.
Чи це тільки я така мамашка чи у вас теж є такі дорослі забавки?

Взагалі це не правильно, бо дитина губиться - як це тут можна бавитися косметикою, а потім вже ні??? Чи той мобільний - тут мама сама дає, а коли хочеться самій побавитися, то вже і не можна..та і взагалі про мобільний пишуть, що шкідливе поле, яке створюють хвилі від мобільного для дітей, але ці мобільні, компютери, радіо зі своїми хвилями всюди, як дитину ізолюєш.

А ще інколи мала речі перевертає, скидає на підлогу, які я приготувала для прасування, то я теж частенько роблю вид, що не помічаю, щоб за цей час щось інше зробити.. От так.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   бузок 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 серпень 2009 - 08:03

ОЙ, Коліжанка і я не вияняток.Також в хід йде косметитичка, зарядні пристрої, мобільний, блендер, соковижималка... і ще багато всяких "недитячих" забавок.Інколи, вже просто втрачаєш пильність, хай вже бере той блендер, тільки щоб на очах був. А мама в той час щось зробить: чи то поїсть, чи на вулицю одягнеться, чи одяг розвісить.
Частенько з того приводу мене мучить сумлінні. Мол,теж мені мамочка(так малий мене завжди кличе) іншими методами дитини не може забавити. А потім,раптом, через півгодини тої речі вже не можна. Цікаво що думають малюки про таку непостійність своїх мамочок :unknw:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusik 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 серпень 2009 - 08:03

Ох, ці дорослі речі! Я теж давала Мар*яшці (вона була ще маленькою, до рочку) свого мобільного погратися, то вона спочатку його обслюнявила, що не було чутно нічого (мікрофон забівся), а на додачу ще й горщику викупала :D (випадково звичайно)
Коли я про це на роботі розказувала, то одна знайома, в якої на той момент не було власних діток дуууууже дивувалася, навіщо давати дитині такі речі?! І я ніяк їй не змогла довести, що чого тільки не зробиш для хвилини спокою :angel: Зараз вона вже мама маленької донечки, то мені буде дуже цікаво з нею поспілкуватися на цю тему!!! :unknw:
My Signature
Хочу, як у дитинстві: гроші скінчилися - пішов, нарвав...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лідо4ка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 серпень 2009 - 08:20

У нас досі в хід іде ціла моя сумка. А там вже... і косметика, і мобілка, і записник, і ключі. Деякий час в квартирі повна тиша, а потім приходить моя красотка від вуха до вуха в помаді, копійки з мого гаманця перекочували в її, з записника папери шукаю по всій хаті, а ключі зникають в самий непідходячий момент, коли треба виходити з дому. А вона ангельськими оченятами дивиться на мене і каже:" дивись, яка я модна". Коли було тихо, я знала, що вона робить якусь шкоду, але це ті хвилинки, коли можна зробити щось для себе.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 серпень 2009 - 08:25

Серед дорослих речей, яких дитині не можна, я, буває, даю мобільний. Знаю, що так не можна... Але інколи щось конче треба зробити, а він не дає... Правда, у нас нема такого, що за хвилину його не можна. На щастя, він навчився уже не брати його до рота, щоб кудись не подзвонив - ставлю на блокування клавіш... Ну, і таки постійно оглядаюся, щоб він не надумав щось цікавеньке з ним зробити (як от скупати в горщику ))) )... За декілька хвилин телефон стає йому не цікавим і тоді я тихенько його забираю.
My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 серпень 2009 - 08:31

Прикольна тема!
Я раніше давала бавитись дитині всім, лиш би трохи відволікти його від мене. Але після того, як побачила, що мені це завдає лише одні збитки - просто купую йому нові іграшки, на деякий період часу ними цікавиться. Як перестає, то ховаю і купую інші :)
В мене вже поламаний мобільний, побита практично вся дорога косметика, ((((, поламані купа дисків....Короче не вартує воно того..
Зараз ще часто відволікаю його мультиками. Хоча це також не вихід, а що робити ???

Повідомлення відредаговано Рижуля: 12 серпень 2009 - 11:32

My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadya_ryzhyk 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 серпень 2009 - 09:07

А я своєму малому давала кухонне начиння (качалку, ложки різні, збивачки) гратися чи банячки маленьки і мисочки металеві. Усіляке таке не гостре, чим не прищепиш пальця і зламати тяжко. Виділила йому шухляду на кухні, він знав, що з неї все можна брати, а до інших - зась. Ключі теж давала гратися, але ті, які вже з ужитку вийшли. Та й іграшок у нас багацько, то я їх просто міняла час від часу, щоб не набридали
My Signature
Зображення

Вчитися ніколи не пізно!

А в душі я біла і пухнаста... переважно ;-)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 серпень 2009 - 09:27

Мобільний не даю. По-перше, може зламати, а по-друге, сама намагаюся користуватися тільки в міру необхідності. Чомусь переконана в його шкідливості.
Косметичку якось сам занадився тігати, раз так нею гупнув, що в мене посипалися тіні, пудра і залишки рум"ян. Купила все нове (воно й так треба було вже купувати), але зараз недопускаю до косметики.
Зате спокійно даю різне кухонне приладдя - судочки, пласмасові тарілочки, баночки - все, що не б"ється.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 серпень 2009 - 10:13

Коліжанка, чого тобі не спиться в 4 ранку? ))
Я і фотоапарат і мобільний даю-результат-поломані обоє.
Але даю...., і ноут моїм тональним повимазувала, поки ми з чоловіком меблі складали.
І головна відмазка, щоб дитину чимось зацікавити, хоч на 5 хв,
наприклад коли я прасую, то дуже переживаю, щоб мала біля мене не бігала, то тоді даю їй в руки все,що в інших випадках неможна, лижби вона не бігла до мене і гарячої праски.

щодо облучення від мобільного, то в мене стоїть гармонізатор, і я непереживаю, що він шкідливий.
Але вже писала,що мій дорогий мобільний поломався.
Ну а фотоапарат поки в ремонті, може всетаки зремонтують.

Я знаю що так неможна, один раз давати дитині,інший забороняти.
Але роблю так як і більшість.

Повідомлення відредаговано Ірина І: 12 серпень 2009 - 10:15

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Костина мама 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 серпень 2009 - 11:33

И я давал малому "заретные вещи" телефоном гулялся, что он у меня бедный ели год протянул(динамик меняла, все кнопки обгрызанные...), на кухне мы вместе поуду мыли - правда потом еще и полы приходилось мыть :), но...что не сделаешь лишь бы не плакал....и закомые тоже приходили и были в удивлении как это малой дисками играется, пультом, телефоном...(косметику не давала), а сейчас у самих карапуз 6 мес.-уже и пульт грызет и тд., аж смешно становиться :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   gato 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 серпень 2009 - 11:47

Трошки дивно. Але я малій нічого такого не даю. А вона і не просить. Минулого року правда любила фотографії на телефоні дивитися. Я навчила на яку кнопочку треба нажимати що переключити на наступну. От часом сиділа коло мене і переключала. Могла принести мій телефон і попросити включити "таяфії".
Косметичку взяла тільки раз. Я малу залишила з мамою мама нічого не сказала і не прослідкувала за Ліною. Результат - кісточка від туші в баночці від блєску для губ і наоборот.
А так вона сама може сидіти за компютером включати мультік, якшо відкрите вікно з мультфільмами. 2 рази цокнути на кнопочку вміє, робить сама голосніше і перемотує.
Якшо їй цікава якась доросла річ я стараюся або навчити її нею правильно користуватися або купую похожу дитячу іграшку. Щоб я пилососила дорослим пилососом, а вона зі мною дитячим. Так само прасуємо. Правда готує їсти зі мною разом дорослими баняками.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 12 серпень 2009 - 12:32

Коли у моєї подруги була маленька дитинка, а ми про своє чадо тільки мріяли, я дуже дивувалася, коли та давала малій усіляки "дорослі іграшки". А сьогодні я така сама :D . Звісно є речі, які я не даю, хоч би що, скажімо, фотоапарат. Він дорогий і я усвідомлюю, що в разі поломки ми не зможемо отак запросто купити новий.
My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 серпень 2009 - 15:11

Я теж пробувала міняти і ховати іграшки, але чомусь іграшки не викликають такого довгого захоплення. Мала любила стукати ложкою по мисочці, так ніби барабанить, я купила барабанчик з різними паличками, кольоровий розмальований, а вона ним постукала кілька сек і все. А ложка і мисочка далі залишилися на першому місці.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ясна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 серпень 2009 - 22:11

А мені здається, що чим більше різноманітних речей побуває в руках малюка, тим краще для його розвитку. Тому стараюся дозволяти брати все, правда дещо під наглядом і ненадовго.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світланkа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 серпень 2009 - 00:00

Nadya_ryzhyk, ------А я своєму малому давала кухонне начиння (качалку, ложки різні, збивачки) гратися чи банячки маленьки і мисочки металеві. Усіляке таке не гостре, чим не прищепиш пальця і зламати тяжко. Виділила йому шухляду на кухні, він знав, що з неї все можна брати, а до інших - зась.-----
аналогічно :) :) :)
ну про телефони - один завтра забараю з ремонту, інший здаю...обіцяла чоловіку що більше телефону в малої в руках не буде, хоча знаю що обманюю :)
з кухонного вже поламаний блендер - купили знов, новий, обійшовся в кругленьку суму, але без блендера ніяк. Від чоловіка наслухалася немало, і він взагалі завжди мене сварить,що мала грається всім підряд.
косметика - тоже миле діло, туші,блиски,памади :) креми...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 13 серпень 2009 - 00:10

я як начиталась про шкоду мобільника, то всі тел. поховала і сказала - НІ в ЯКОМУ РАЗІ!!!! Ага! і як назло, то її саме більше приваблює - мій телефон)))) Він просто чудесним чином і нагодує і забавить і взагалі прекрасна бавка. Але в міру, звичайно.
А так - мисочки-баночки-шнурочки-кіт, все не дитяче в руках буває. Лиш би трохи спокою! Ми спочатку кота малій самі показували, знайомили, а зараз як маніяки ховаємо, бо мала "шкіру знімає"))))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Костина мама 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 серпень 2009 - 07:02

Я еще малому давала набор деревянных лопаток(кухонных) в деревянном стакане так тишина на пол часа, а то и больше, зато потом лопатки и под креслом и за телевизором :) и молоток для отбивных тоже деревянный - то вообще милое дело стучит по стенам типа гвозди забивает :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МанунА 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 серпень 2009 - 08:41

В мене малий від маленького нерівно дихав до техніки. До теперішнього часу я вважаю що обійшлася малою кров"ю-тіки раз здавала мобільний в ремонт (обслюнявив), і вкінець поломаний музичний центр (і непотрібний бо купили дом. кінотеатр).
Зато! малий знає як собі включити двд, ресівер, телевізори, жорсткий диск, фотографує мене і все навколо в різних позах (як передивляюсь то не раз вмирала зі сміху, один раз бабцю сфотав коли вона передягалась-малий папарацці), телефонувати вміе до тата, бабусь і дідуся (швидкий набір, лиш іноді перепитує на яку цифру), і взагалі з технікою поводиться дуже акуратно.
My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ok_sanka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 серпень 2009 - 09:35

Я своєму теж іноді забагато дозволяю. Але, як кажуть, чим би дитя не бавилось, лиш би не плакало :) А мама мала можливість щось зробити. Грався мобільними, в результаті татків мобільний до вжитку вже не придатний - тріснув екран; перекладав монетки - проковтнув 10 копійок (що я пережила, поки вони вийшли!), комп'ютер, фотоапарат, кухонне начиння, татові інструменти - теж цікаві забавки. Якось застукала чоловіка, коли він вчив малого цвяхи в дошку забивати - жах!
Загалом, зробила висновок, що нічим добрим такі ігри без не закінчуються, а іноді навіть можуть бути небезпечними і потребують посиленого контролю.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zvutyajna 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 серпень 2009 - 21:26

наша донечка також грається телефонами, але дуже акуратно і сама приносить мамі чи татові, а на кухні як і всі грає всякими ложками лопатками і банячками, що не бються.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Arine1983 світлина

Arine1983  МАМА ДІВЧИНКИ 9 МІСЯЦІВ і 12 днів

15 січ 2018 13:29

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Айра світлина

Айра  Увага! Увага! Увага! Посуда не помита, їсти не зварено, діти в піжамах, ліжка не застелені, голова болить... Ні, це не наслідки святкування Нового року!!! Це новий квест для тих, хто минулого року став батьками: Називається зареєструй дитину в садок в електронну чергу без проблем!!! Стартував офіційно 2 січня о 9.00.

02 січ 2018 15:08

Унюня світлина

Унюня  Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він для всіх несе гостинці.

18 гру 2017 13:52

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (2)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 січень 18 )

Перекладач онлайн