Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Короткі оповіді про вагітність - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Короткі оповіді про вагітність (від зачаття до народження) Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Айра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 21 березень 2013 - 12:55

Дорого форумчанки!

Дуже мені подобається розділ "ессе, нариси про наші пологи", але не знайшла подібного про вагітність. Є багато тем про аналізи, консультації, проблеми, але от узагальненої темки я не знайшла. Так хочеться, щоб мамочки, які вже пройшли свій шлях від зачаття до народження, змогли поділитися короткою узагальненою роповіддю з іншими майбутніми мамочками, а ті взяти для себе щось корисне і цікаве.

Пропоную, такі розповіді писати тут.

:15_2_126: :36_15_44: :36_1_66: :15_5_13: :15_5_12:

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Айра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 квітень 2013 - 12:16

Бачу, бажаючих немає, тому почну з себе:

Історія 1. Початок. Зачаття.

Чоловік мій боявся дітей заводити. Наводив тисячу причин. Врешті решт, він переконав мене, що після весілля треба трохи пожити для себе. Одружилися ми коли нам обом було по 23 роки. Я погодилася пожити для себе, за умови, що стану мамою в 25 років. Через рік після весілля, я почала мучати чоловіка з питаннями коли ж будемо творити чудо, і мій чоловік гордо вирішив: У ВЕРЕСНІ. До вересня залишалося 5 місяців. По місячному календарю, в вересні у нас мав вийти хлопчик, якого ми обоє хотіли. Чоловік кинув палити. За 3 місяці до ВЕРЕСНЯ пити, навіть пиво.

В серпні ми приїхали до Свекрухи, і вона завела тему про внуків. Так як ні її син (мій чоловік), ні її дочка (чоловікова старша одружена сестра) дітей ще не мали. Ми не хотіли нікому говорити про свої плани на ВЕРЕСЕНЬ, тому розмова була узагальнена. Але коли я сказала, що ми хочемо мати хлопчика, почула таке, що розізлилася і побажала Богу в майбутньому мати дівчинку першу, а не хлопчика, а хлопчика згодом (аби доказати свекрусі, що то брехня). :girl_cray:

Те що сказала свекруха тут:

Спойлер

В вересні ми вирахували овуляцію і приступили до роботи :girl_tender: В жовтні було 3 дні затримки, а потім мені приснився сон. Гарна і довга річка, я на березі тримаю маленкий човник, який у воді за один кінець, а на другому кінці сидить гарнюній хлопчик. Я тримала тримала човник і відпустила і човник з тим хлопчиком (якого я памятаю і зараз) поплив, а на ранок пішли КД, :15_5_6: Я не знаю, була я вагітна чи ні, але обличчя того хлопчика пам'ятатиму завжди.

Наступного місяця КД пішли навіть на 3 дні швидше... І я вбита горем пішла до лікарки. Розказала, що ну дуже вже хочу завагітняти, але все ніяк, вже 2 місяці. ЛІкар заспокоїла, що 2 міс, то не термін, що тривогу треба бити після 6 міс невдалих спроб, але щоб прискорити мій процес, порадила піти на УЗД на певний день після міс, щоб визначити дату овуляції.

Я так і зробила. Де почула: Дисфункція яєчників, овуляції НЕ БУДЕ :15_5_6: :15_5_6: :15_5_6:

Лікар знову почала мене заспокоювати, що це

Спойлер
Одним словом сказала лікар лікуватися.

Лікування полягала в наступному:

Спойлер

Лікар попередила, що лікування може викликати затримку КД. Та я всерівно для страховки, коли КД затрималися на 1 день, зробила аж 3 тести (зранку, в обід і ввечері) і всі 3 були... НЕГАТИВНІ. КД не було вжее 2 дні, і я знову зробила тест(купила дорогий - 40 грн, той що визначає на 7 день зачаття), але він виявився НЕГАТИВНИМ. На наступний день було Андрія. Співробітник проставився салатами і курками з Арсена і коньяком. Так як я лікувлася, то випила 1 рюмку коньяка і закусила курочкою з салатиками. Трохи напевне розказую не в тему, але вже ввечері, салати дали про себе знати. Тошнило безбожно. Сорбекс практично не поміг. На другий день, а точніше після того дня вночі мені приснився сон: Ніби я у себе в ванній кімнаті, а там у ванні плаває багато риби, і я піймала саму велику, а вона така слизька і так висковзнути хотіла, але я тримала з усіх сил, тут вона вискакує до гори, і перетворюється в гарну чорняву дівчинку (десь 1,5-2 рочки) і я ловлю її назад і вже не відпускаю.

На наступний день на роботі від вигляду "вчорашніх", а насправді поза поза вчорашніх салатів, що залишилися, стошнило знову. Я мала їхати на семінар по роботі, а потім скоріше додому. На семінарі тошнило безбожно, по дорозі додому купила якийсь тест за 2,25 грн (про всяк випадок). І він показав 1 полоску (контрольну) і другу ледь ледь помітну.

З кожним днем полоски на тесті ставали насиченішими. Дивувало те, що завагітняти я могла тільки до початку лікування, бо потім не мала стосунків, тобто або 20 або 23 листопада. На Миколая я спромоглася розказати чоловіку, про те, що я напевне вагітна. Але в душі жили сумніви. Щось все дуже підозріло якось. Довели ці сумніви до того, що вирішила піти на УЗД, По всіх парамерах в день УЗД в мене було 6,5 тижнів вагітності від місячних, або 4,5-5 тижнів вагітності від зачаття. На таких термінах вагітність видно, але лікар на УЗД нічого не побачила і здивувалася, з чого я взагалі вирішила, що вагітна.

Я сказала про тест, але виявляється тест - не показник, а точніше навіть якщо і показник, то вагітнсть напевне позаматкова, раз тест бачить, а УЗД ні. Але порадила сходити на аналіз крові, щоб розвіяти всі сумніви раз і назавжди.

На другий день я погнала в МЕДІЛАЙН на Наукову. Аналіз коштував 45 грн, результат на завтра і 90 грн результат на сьогодні. Через брак коштів, результат мала замовити на завтра. Крім того, 1 день нічого б не змінив.

Аналіз показав 6 тижнів нормальної здорової вагітності. ??? Чи може плід випереджати розвиток - так може, але на таких ранніх термінах - малоймовірно.

Признаюся, побалувалися ми з чоловіком в останній день КД 13.11. (5 день КД, взагалі в мене йдуть 5-7 днів). Ось чому реальна вагітність 6 тижнів, а не 4,5-5, і ось чому лікар на УЗД не побачив домінантних фолікулів, бо їх не було, так як узд було 19.11 і на той час я вже була 7 днів вагітна.

На рахунок тесту, чому довго не показував - тому що тест, це тест. Хоч за 1 грн хоч за 100 грн, принцип дії той самий, а організм у кожного різний. Чому лікар не побачив на УЗД 6 тижнів вагітності??? - Через мій жирок, виявляється жир може блокувати ультразвукові хвилі, а так як 6 тижнів - термін маленький, вийшла така ситуація.

Повідомлення відредаговано wantbaby: 10 квітень 2013 - 12:20

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 10
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галя691 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 березень 2014 - 16:34

Гарна розповідь))) Хотіла б і свою написати,але щось вже все забулось.Під час наступної вагітності обов"язково напишу.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катя Ф 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 25 листопад 2014 - 12:49

я завагітніла,як виявилось потім,в середині грудня, всі нр, свята я вже була вагітна хоча зовсім про це не догадувалась)всі свята відгуляли на славу і ось прийшов час критичних днів, а їх нема. Я не особливо звернула увагу тому що в мене часто таке бувало, а от чоловік зразу сказав- ти не така, ти інша в тебе не було пмс)я з псіхами пішла робити тест .думаю ну шо він причепився, вот зроблю покажу що одна полоска і він від мене відчепиться,я взагалі провізор і прекрасно розуміюсь і в тестах також,одним словом виходжу я з туалету і в мою сторону звучить питання- сонце а чого в тебе руки трясуться, ну і звичайно ідеальна відповідь - не знаю тут якісь дві полоски...радості не було меж хоча ми тільки вирішили завагітніти нам зразу все получилось,спочатку почувала я себе не дуже добре:увесь час хотіла спати,була втомлена а найгірше було для мене це несприймання запахів- мені все погано пахло, тошнило, саме найгірше було те що я абсолютно не могла їсти те що завжди любила, тобто йду я голодна як пес з роботи( те що я взяла поїсти мені не хотілось) по дорозі думаю щоб я з*їла приходжу додому, готую і аж тоді їм. Але через тиждень два привикла до свого стану, вивчила нову себе, завжди мала в сумці яблука та мандаринки і тільки починало підтошнювати- закидалась кислятіною) я собі занотувала все що мене цікавило і пішла до лікаря,я вирішила інтернет інтернетом а думку фахівця маю почути особисто)потім перше узд) це було прекрасно вагітність 8 тижнів а маленьке сердечко так голосно б*ється, і маленьке щастя махає ручками і ніжками, це чудово))))в 11 тижнів перший скринінг, здали аналізи все з генетикою добре але один показник щось був не в порядку, налякалась страшно- в консультаціі жіночій сказали що все добре а даний показник просто ризик викидня ніякого генетичного носійства, але я вирішила перестрахуватись і ми поїхали у генетичеий центр м Львів, все було ок)потім 18 тижнів перші рухи малюка, перші перейми Б-Г,самопочуття давно внормувалось, животик кругліє)на 5 місяці дуже піднявся апетит хом*ячила все ,що під руку попадало)і швиденько швиденько росте животик)останні місяці вагітності припали на літо тож шорти майка і пішла по фрукти) правда в дуже жаркі дні було важко дихати, на місяці 8 почала боліти спина, таз, я лягала на фітбол і чоловік масував мені спину)родити я мала 19 вересня, а 4 вересня ми пішли на річку пожарили сосиски мені чомусь в той день було відчуття ніби мені хтось гирю поклав на таз, і ось о 3 год ночі мені почала капати водичка, я до чоловіка - я напевно буду родити, за хвилину часу він був взутий вдітий і машина вже була на готові) родила я довго 14 год, схватки весь період були кожні 1,5хв, найгірше те що мене стимулювали і весь час лежала це був жах( дівчатка що родили поймуть), але все пройшло. Бажаю всім відчути радість материнства
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 грудень 2014 - 18:31

Хоч моя вагітність ще триває і сподіваюсь завершиться щасливою зустріччю з малюком, хочу розповісти вам як все починалось, можливо комусь стане в пригоді моя розповідь.
З чоловіком ми живемо вже шостий рік, офіційно одружені лише третій рік. Планування дитини почали задовго до офіційного одруження, бо обоє вже не молоденькі. Протягом року всі спроби зачати дитину були невдалими і ми звернулися до лікаря, в якого бещрезультатно і досить недешево пролікувалися десь два роки. Зрозумівши, що тут толку не буде звернулися до іншого, потім ще до одного, потім ще до одного і т.д. ще довгих два роки тривали наші поневіряння по світилах гінекології, які проводили сотні УЗД щораз знаходячи в нас нові діагнози, лікували їх, а в кінці кінців розводили руками.
За порадою одного знайомого ми попали до старенького гінеколога, спочатку він мені не дуже сподобався, але діватися було нікуди. Дідуля найперше назначив нам купку аналізів, яких я за всі роки жодного разу ще не здавала. Отримавши всі наші результати аналізів, які були в нормі сказав, що треба зробити зробити рентген труб, який мені теж ніхто ще не робив. Процедура дуже неприємна, але саме вона вказала причину нашого непліддя. Діагноз-повна непрохідність маткових труб. Висновок лікаря - ЕКЗ (штучне запліднення) іншого визоду він не бачив. Для нас це був просто шок, ми не були готові до такого ні морально, ні матеріально. Але маючи ще кисту в яєчнику мені зробили лапароскопію щоб видалити її, а заодне й прочистити труби, що давало ще хоч мізерний, але шанс на самостійну природню вагітність.
Нажаль чуда не сталося і наша життєва дорога привела нас до репродуктологів. Почався ДУЖЕ важкий, довгий і дорогий процес підготовки до процедури, тисячі прочитаних мною статей і коментарів пов'язаних з усіма деталями і тонкощами штучного запліднення, потім важкі безпосередні процедури пункції і переносу, потім найдовші два тижні чекання кінцевого результату і в голові одне питання, з яким лягаєш і встаєш "Так чи ні?" Дуже боялися провалу, бо наступної спроби ми б не потягнули ні морально, ні фінансово.
Здала я відповідний аналіз і чекали трьоззначного результату, бо начиталася дописів дівчат, що результат у всіх вище ста. Коли отримала свій, не повірила очам 13... сльози лились самі собою, руки опустилися, в душі була пустота і розпач.... але підтримка дівчат з малечі вселила надію і через чотири дні я перездала аналіз і отримала цифру 60.... сльози знову полились, але то були сльози радості і вдячності Богу за допомогу. Перші дні не вірила в своє щастя, нікому навіть не розповідали, боялися якоїсь біди.
Десь на 10тижні почався приємний і довгоочікуваний токсикоз)))) Нудило майже від усього і печія жахлива, яка є й досі. Враження від УЗД не передати словами, стук сердечка снився ночами. Довго чекала перших рухів, але до 22тижня відчувала лише булькання. В 23тижні дізнались, що буде в нас козак, хоча обоє чомусь були впевнені що буде дівчинка.
Дякувати Богу все добре і зі мною і з дитиною! Малюк вже добре буцькається))) Є звичайно свої труднощі, але все можна витримати заради материнства. Ще трошки і ми зустрінемося))) я вже не одноразово уявляла собі цей момент і щораз сльози на очах і прохання Боженьки щоб все й надалі було добре і щоб я в оповідях про пологи змогла теж настрочити свою розповідь))))
Всім бажаю легкої і приємної вагітності!!!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлько 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 червень 2017 - 22:35

Ми почали планувати вагітність зразу після весілля, так як проблем зі сторони гінекології у мене ніколи не було, місячні регулярні, надіятись на швидку вагітність.... Але сталося не так як гадалося, нашу лялю ми чекали 4,5 роки. Ходила по лікарях які не знаходили причину невагітнення, все було в межах норми, потім потягнула по лікарях чоловіка ( чесно признатись вже була впевнена, що причина в ньому) , але після всіх обстежень виявилось, що в нього також все добре....І тут я вже зневірилась, почала думати про ЕКО і де взяти на нього грошей, руки опускалися. Лікарка запропонувала пройти обстеження у генетика , ми погодились і знову отримали хороші результати. Поки ми чекали результатів генетичного обстеження моя лікарка звільняється і я йду на прийом до нової лікарки , яка пропонує в наступному циклі ще пройти посткоїтальний тест, а там будемо думати , що робити. Ну я і настроїлась, що от прийдуть місячні , ми зробимо цей тест і нам нарешті допоможуть. А місячні як на зло не починались, тільки якась мазанина з'являлась, я собі і думала, що от - от почнуться ( переважно завжди при найменшій затримці бігла за тестами, а тут як відрізали, просто не могла навіть припустити, що вагітна) . Так я протягнула 4 - ри дні , і тягнула би ще довше як би не мама... Це була субота, мама збиралась до мене в гості, чоловік був на роботі, і якось я подумала, що треба маму попросити , щоб купила тест, бо щось дивна та мазня. Мама приїхала ,тпривезла тест , ми сіли пити каву і я зовсім забула його зробити, згадала аж коли мама поїхала... Пішла в туалет , зробила вже цілком звичну для мене процедуру... І просто не змогла повірити власним очам на тесті за явилось дві смужки, емоцій було купа, руки трусилися , не могла повірити і не вірила ще довго , все здавалось, що це сон. Було багато страхова різних, весь час чогось боялась, але час швидко пролетів і от ми вже скоро народимось...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мандаринка88 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 червень 2017 - 10:03

Айра привіт,а напиши,як свекруха відреагувала і хто в тебе родився?!Дуже цікава історія.

Під спойлером прочитала,що дівчинка,нехай росте здоровою,пізніше напишу свою історію.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юлічка манюня 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 червень 2017 - 10:25

Айра, гарна розповідь.я зайшла у твій профіль,у повідомлення,там на фото 4онуків.то чоловікова сестра народила трійню?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maria))) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 вересень 2017 - 12:04

Вирішила і я поділитись своєю історією.
Як познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком 6 років тому, зразу вирішили пробувати вагітніти. А потім вже весілля як наслідок)) Можливо для когось це дивно, але в мене були причини так робити. Адже це не перша моя вагітність. В 2010 я завагітніла. Коли була затримка, я робила тести, тиждень затримки - тест негативний. Місячні в мене регулярні, тому я не чекаючи пішла до гінеколога. На той момент я вчилась в універі, і в тому місті і пішла в жіночу консультацію. Там, оглянувши мене, сказали - кіста. Поприписували якісь ліки. Я їх чемно пропила, місячних нема. Після лікування прийшла на огляд - а вона мені. Ой, а то не кіста, а вагітність. Але оскільки ви вживали ліки, які шкідливі при вагітності, то ми рекомендуємо аборт. Я тиждень роздумувала, що ж робити, але відповідь прийшла сама собою - почало кровити. Мене забрали на чистку.
Після того випадку я боялась, чи взагалі зможу мати дітей. А залишати коханого без такого щастя я не могла. Тому і вирішили робити весілля постфактум)))
Перший рік планування ми просто насолоджувались процесом, як то кажуть. Потім я почала міряти базаль температуру. Ще через півроку - повністю обстежилась. В мене все ок. Тоді взялась за чоловіка. І нарешті знайшли причину. Мій коханий працює зі шкідливими речовинами, фарбами, розчинниками. Це все впливало на його сперму. Тільки кинувши роботу, і пропивши якісь вітаміни зявився результат)).
Що найголовніше хочу сказати планувальницям. Не накручуйте себе зайвими ознаками вагітності, зайвими сподіваннями. Це звичайно все індивідуально, але в мене жодних ознак до 4 тижня вагітності не було (2 тижні затримки). І то просто хотілось спати, потім вже груди почати боліти, трішки живіт. І все. А до того кожен місяць я ще до затримки знаходила безліч симптомів: то голоа закрутилась, то затошнило, то грудь кольнула і т.д. А потім сльози і розчарування). Вагітність проходила дуже легко. Токсикозу не було, десь на 5 місяці трішки судомило ноги, а після 6 місяця тренувальні прейми. Пологи також, як на мене, пройши легко. Кому цікаво, можете почитати у моїй розповіді Мої пологи

Зараз маю чудового синочка 1 рік і 9 міяців і знову вагітна (12 тижнів).
Друга моя вагітність також запланована. Годувала грудьми я старшого до 1,4 року і до того часу не було місячних. Але так як різницю між дітьми я не хочу велику, та й в годуванні не бачила вже змісту, відлучила синочка і зразу приступили до спроб) Перші місячні почались через 2 тижні після припинення ГВ, наступний цикл почався не у 28 днів, як до вагітності, а у 33. Вже думала, що знову вагітна, але ні. Ще один цикл і знову місячних немає ні у 28 днів, ні у 33. На 34 день зробила тест, який показав 2 полоски. Я була дуже рада, а чоловік в шоці. Так швидко він не думав що буде результат, після першого досвіду. Чесно кажучи, і я також.
Зараз лише перший триместр другої вагітності, але я вже бачу відмінності. Втомлюваність була як і у першій, а от тошнило мене десь до 10 тижня чуть не цілодобово. Таке враження, що тебе укачало в маршрутці. Відповідно і на запахи реагувала дуже. Блювала три рази, але весь час від запаху яєшні))) Також що мене ще хвилювало, то відсутність болю у грудях... зовсім.. Але моя гінеколог мене заспокоїла, що це може бути через те, що мало часу пройшло після закінчення гв.

P/S. Вибачайте, що багато тексту, скорочувала як могла.
Зараз я жартую, що взагалі забуду, що таке місячні. 2 роки не було, потім 2 цикли і знову нема))))

Повідомлення відредаговано Maria))): 05 вересень 2017 - 12:07

My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 вересень 2017 - 14:04

Maria))), дуже мила розповідь :girl_tender: здоров'ячка вам всім :girl_tender:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 жовтень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн