Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Завмирання вагітності-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 19 Сторінок +
  • « Перша
  • 17
  • 18
  • 19
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Завмирання вагітності-2 ділимося наболілим Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ksjynja 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 October 2017 - 11:59

Nadiia16, а це якось лікується?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadiia16 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 05 October 2017 - 12:22

Так це лікується до вагітності потрібно пити препарати для розрідження крові зараз я приймаю кордіомагніл і під час вагітності можливо треба буде колоти клексан у живіт так мені пояснила лікар
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мамасинулі 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 December 2017 - 20:00

Пишу не для слів співчуття чи розради. Пишу, щоб вилити душу, яка болюча і вразлива як відкрита рана. Чи полікує час? Чи вгамує він мій біль? Думки безперервно точать мозок - кого я втратила синочка чи дочку? Як важко після такої втрати. А скільки ж було щастя?!! Тривалі обстеженння і лікування порадували нашу сім"ю довгоочікуваним позитивним тестом. Тоді мені здалось, що вже ніщо не зможе затьмарити мого щастя. Попереду стільки щастя! Щастя в очікуванні; щастя в момент, коли сповістиш про це рідних, друзів чи просто знайомих; щастя, піти на УЗД і познайомити татуся і старшого сина з нашим новим Хлопчиком ( чи Дівчинкою); щастя чекати перших рухів; щастя у всьому. Стільки щастя.... я втратила. Кажуть не можна звертатись до Бога зі словами - "Чому?", а лиш зі словами вдячності за все, що з нами трапляється. А так же ж хочеться кричати на весь світ : чоооому, Божечко?? Проте я намагаюсь з усіх сил казати Йому дякую, бо ж і справді є за що - за 10 тижнів невимовного щастя. Як виявилось потім, моє маля жило тільки 7. Одного трагічного вечора почались незрозумілі виділення, тривожна ніч на стаціонарі і на ранок страшний вирок - відсутність рухів і серцебиття. Наче вирвали з мене пів серця, життя поділилось на До і Після. Потім вакуум, ряд ускладнень і душа як випалене поле. Не знаю як я прежила б це, якби не мала вдома свого безкрилого ангела - сина. Після важких наслідків цієї вагітності ( і медичних, і душевних) не знаю чи вдасться мені ще колись побачити // . Проте я завжди вважатиму себе мамою 2 діток. Бо ж те дитя живе в моїй душі. Хай буде тобі добре на небесах.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   семенівка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 December 2017 - 09:11

Я вас розумію і співчуваю.Моя перша вагітність була плановою, але щось пішло не так і на 3 міс.чистка.Ви праві забути неможливо, хоч і пройшло 10 р.Кожного року в жовтні я уявляю свого малюка- саме тоді він мав народитися.Зараз чекаю на результат ВМІ страх неймовірний Як виносити цю дитинку.В завмерлій вагітності виню себе і досі, хоч ніхто цього і незнає.Бажаю вам взяти себе в руки і потихенько планувати наступну вагітність, бо час не лікує.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 January 2018 - 05:58

Не можна винити себе. В чому ви можете бути винні??? Значить, щось пішло не так на етапі зародження нового життя.
Треба відпустити ....наскільки це можливо. треба жити далі...важко, але треба....до наступної В, успішної В. і так, час не лікує, він лише притуплює, але стане легше з появою нового життя!
Удачі!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anastasia_sho 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2018 - 14:04

А багато випаків завмирання взагалі ?
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2018 - 14:29

Anastasia_sho, нажаль зараз часто бувають випадки ЗВ.
Є також що потім наступає вагітність і народжуються дітки.
Якщо є багато завмерлих то потрібно здавати додаткові аналізи.
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oliatko 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2018 - 20:44

Всім привіт.
5.03.18 я вдуге почула найстрашніші для мене слова. Серцебиття "-" Ваша вагітність завмерла.
Першого разу це сталося 26.06.17, у нас була трійня і всі три сердечка перестали битися на 9-му тижні вагітності, я думала що тоді був найгірший і вайващий день у моєму житті. Здавали гістологію, аналізи на інфекції, Торчі. Пролікували папілому. Лікар все списала на те що багатоплідна вагідність, тому все так сталося, бо у трійні дуже маленькі шанси на життя. Я зібрала всю себе в кулак, ми відпочили, 3 місяця перед новою вагітністю пила фоліо, і рівно через пів року я побачила // знову. Безмежне щастя, елевіт пронаталь, жодних нагрузок, жодних стресів, піші прогулянки бо дитині потрібен кисень, всі симптоми, я так тішилась коли мене тошнило чи мучила печія. 11 повних тижнів я ходила на 7-му небі, вже мала ставати на облік, та перед походом до лікаря вирішили зробити узд, лікар трохи подивилась у монітор, запитала чи перша вагітність, і сказала що знову плід завмер, ще на сьомому тижні. Як же ш це важко почути таке вдруге, знову пережити весь той жах. Я не можу зрозуміти чому так сталося, чому мій організм 5 тижнів носив мертву дитину, що я зробила не так, чому Господь відвернувся від мене. Я так багато молилась, вдень і вночі, та нажаль мої молитви почуті не були(
нам сказали їхати у Львів до генетиків у клініку на лисенка, хто може порадити підказати до якого саме лікаря звертатися, бо ми з Івано-Франківська, зовсім нічого не знаю про цю клініку. наперед дякую.
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2018 - 21:16

Oliatko, співчуваю !!!! тримайся - таке важко забути .Я сама таке пережила-моєму малюку було би у травні два роки ....
Це гентичний центр на Лисенка 31 . Я особисто ходила до Гельнєр Надії-але по стосовно сумістності .
Запису як такого не має -є жива черга .нажальтелефону не має.
А ти здавала аналіз на вовчаковий антикоагулянт ? ну крім ТОРЧ ще щось здавали ?
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2018 - 22:12

Щиро дякую. Здавали Тільки торчі, мазок на мікрофлору і на інфекції. Більше нічого лікар була на 100 % впевнена що перше завмирання через багатоплідну. Та тепер буде повне обстеження мене і чоловіка. Правда аж через місяць, а каріотип сказали що можна здавати хоч вже, от і шукаю інформацію
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2018 - 22:43

Oliatko, кариотип у ниж дешевше ніжу приватних лабораторіях.
Але вовчаковий здай - якщо показник підвищений це існує проблема яка може привести до загибелі плоду .
Бажаю удачі !!! Нехай все налогодиться !!!
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2018 - 11:18

Каріотип можна здати в Ів. Фр. В медатланті я здавала в жовтні ціна з пари 1800 грн. А в сінево 3000грн.з пари а ще я здавала такий аналіз HLA на сумісність він також в сінево страшно дорогий 13000тис.грн а у львові він коштує 3000тис.грн
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2018 - 18:17

Перегляд повідомленняNadiia16 (08 March 2018 - 11:18) писав:

Каріотип можна здати в Ів. Фр. В медатланті я здавала в жовтні ціна з пари 1800 грн. А в сінево 3000грн.з пари а ще я здавала такий аналіз HLA на сумісність він також в сінево страшно дорогий 13000тис.грн а у львові він коштує 3000тис.грн

Дякую за інформацію, можливо доцільніше здати все у ФР і вже з готовими результатами їхати до генетика до Львова.
Розкажіть як Ваші справи?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Njaka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2018 - 19:17

Oliatko . Я теж за Гельнер Н. Я правда була ще в 2010р. Дуже приємна і проста в спілкуванні людина і кваліфікований спеціаліст. Єдиний мінус - тоді були шалені черги до неї . Бажано перед поїздкою уточнити чи буде вона на місті. Мені причин (був пізній термін+ ВВР) так і не знайшли ( видно попала в той нікчемний відсоток коли сталося бо сталося). Потім Бог мені подарував відразу двійню
Головне не втрачати віри. Тримайтеся.

Повідомлення відредаговано Njaka: 08 March 2018 - 19:34

• 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2018 - 21:59

В нас у ФР також є гарний генетики Бондаренко Майя Вікторівна ці аналізи вона мені призначила. Справи в мене не дуже добре, вище я вже писала,що в мене було чотири ЗВ Так як аналізи всі були були добрі вона дала добро на ще одну вагітність, але і ця вагітність завмерла на шостому тижні, напевне також буду їхати ще на консультацію у Львів хочу чути що там мені скажуть
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksjynja 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2018 - 16:25

Привіт. Я теж здавала генетичні аналізи у Львові. Попередньо подзвонила в реєстратуру і мені сказали йти на прийом до генетика тільки маючи результати генетичних аналізів. Дали номер тел. до лаборанта. З нею треба попередньо домовлятись про прийом. Через 3 тижні забрала аналізи і одразу пішла до генетика. Тоді Гельнер не було, то я звернулась до Прокопчук. Про неї теж багато гарних відгуків на сайті, але я якось не дуже взахваті... До речі, до генетика мені радили брати всі аналізи, а не лише генетичні. Вона переглядала все, а тоді ще призначила додаткові аналізи і дала рекомендації.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • « Перша
  • 17
  • 18
  • 19
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 July 18 )

Реклама

Перекладач онлайн