Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Рак - діагноз чи вирок? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 13 Сторінок +
  • « Перша
  • 11
  • 12
  • 13
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Рак - діагноз чи вирок? Як боротися з онкозохворюваннями та як їх уникати Оцінка: -----

Користувач поза мережею   LOLO 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 грудень 2015 - 15:57

Усім привіт.
Я - виживша, переможець. :girl_flag_of_truce:
Два роки боролася з агресивним раком грудей.
Він проявив себе несподівано- під час годування грудьми мого синочка :gv: . Вже за ніч затвердла грудь, підозри на мастит не підтвердилися ні температурою , ні полегшення стану протягом тижня. І я пішла у онкодиспансер. :36_1_40: Зупинили лактацію- зробили пункцію, поставили діагноз і відправили ставати у чергу на операцію. Я не вірила у таке. Не могла. :girl_cray: Поїхала у Київ перевіряти діагноз- все зійшлося до копієчки. Тоді знайшла лікаря, котрому могла б довіряти на всі 100%. Коли він говорив найстрашніше - ампутація груді, довготривала хіміотерапія, постійні аналізи - я вірила у те, що він мене витягне.
Операція. виписка з лікарні - вдома двоє маленьких дітей. :15_5_3v: Мама забрала їх на місяць- доки зажили шви і я змогла їх доглядати сама. Потім "рада бабусь" запропонувала забрати діток поки я лікуватимуся (а хімій то 2 роки). Я спробувала без них тиждень і зрозуміла, що помру ще до початку хіміотерапій. Я жаліла себе, прислухалася до нового тіла і плакала. Забрала діточок назад -пояснила бабусям, що мушу бути занята, щоб не думати про погане.
Почалися хімії - нудота, болі в суглобах і висках доводили до божевілля, постійно крутилася голова, але на щастя розміри квартири дозволяють ходити всюди попри стінку. Вилізло волосся- я його обголила машинкою і діти зацінили нову мамину зачіску- плескати по гладкій голові дуже весело. :wacko3: Не було ні вій ні брів- ні волосочка- ЯЄЧКО))) Я поверталася до діток робила що могла по дому, гралася з ними лежачи на підлозі, там же лежали памперси, печиво, пляшка з питтям для них , іграшки і діти. Піднятися було важко, а так- можна ще брати участь у житті.Багато помагали бабусі, які у найскладніші моменти, коли ліки не брали- няньчили мене як немовля.
І от минулося. Вже рік як я пройшла останню хіміотерапію. Мені 30, діткам 5 і 3,5. Ми перемогли разом. Вони мене тримали на дусі і давали зміст життю і боротьбі, чоловік, який любив мене і такою "кривенькою", і мама- вона знову мала нагоду бути мамою хворій немічній донечці, як колись у садочку чи школі.
На пам'ять залишилися шрами, деякі ліки у аптечці і перука. Аналізи - хороші, настрій бойовий , сімя- міцніша ніж будьколи. :96:

Це було наше чистилище- сподіваюся що ми його пройшли вже до кінця і заслужили здоров'я.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 17
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 грудень 2015 - 18:24

LOLO, аж сльози виступили. Здоров'я вам і наснаги, нехай дає Боженька свою ласку. Нехай і далі настрій лишається бойовим, а аналізи хорошими. І щоб те чистилище лишилося тільки в спогадах і ніколи не вернулося в ваше життя.
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kelie 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 грудень 2015 - 19:16

Перегляд повідомленняLOLO (13 грудень 2015 - 15:57) писав:

Усім привіт.
Я - виживша, переможець. :girl_flag_of_truce:
Два роки боролася з агресивним раком грудей.
Він проявив себе несподівано- під час годування грудьми мого синочка :gv: . Вже за ніч затвердла грудь, підозри на мастит не підтвердилися ні температурою , ні полегшення стану протягом тижня. І я пішла у онкодиспансер. :36_1_40: Зупинили лактацію- зробили пункцію, поставили діагноз і відправили ставати у чергу на операцію. Я не вірила у таке. Не могла. :girl_cray: Поїхала у Київ перевіряти діагноз- все зійшлося до копієчки. Тоді знайшла лікаря, котрому могла б довіряти на всі 100%. Коли він говорив найстрашніше - ампутація груді, довготривала хіміотерапія, постійні аналізи - я вірила у те, що він мене витягне.
Операція. виписка з лікарні - вдома двоє маленьких дітей. :15_5_3v: Мама забрала їх на місяць- доки зажили шви і я змогла їх доглядати сама. Потім "рада бабусь" запропонувала забрати діток поки я лікуватимуся (а хімій то 2 роки). Я спробувала без них тиждень і зрозуміла, що помру ще до початку хіміотерапій. Я жаліла себе, прислухалася до нового тіла і плакала. Забрала діточок назад -пояснила бабусям, що мушу бути занята, щоб не думати про погане.
Почалися хімії - нудота, болі в суглобах і висках доводили до божевілля, постійно крутилася голова, але на щастя розміри квартири дозволяють ходити всюди попри стінку. Вилізло волосся- я його обголила машинкою і діти зацінили нову мамину зачіску- плескати по гладкій голові дуже весело. :wacko3: Не було ні вій ні брів- ні волосочка- ЯЄЧКО))) Я поверталася до діток робила що могла по дому, гралася з ними лежачи на підлозі, там же лежали памперси, печиво, пляшка з питтям для них , іграшки і діти. Піднятися було важко, а так- можна ще брати участь у житті.Багато помагали бабусі, які у найскладніші моменти, коли ліки не брали- няньчили мене як немовля.
І от минулося. Вже рік як я пройшла останню хіміотерапію. Мені 30, діткам 5 і 3,5. Ми перемогли разом. Вони мене тримали на дусі і давали зміст життю і боротьбі, чоловік, який любив мене і такою "кривенькою", і мама- вона знову мала нагоду бути мамою хворій немічній донечці, як колись у садочку чи школі.
На пам'ять залишилися шрами, деякі ліки у аптечці і перука. Аналізи - хороші, настрій бойовий , сімя- міцніша ніж будьколи. :96:

Це було наше чистилище- сподіваюся що ми його пройшли вже до кінця і заслужили здоров'я.

Ви дуже сильна жінка, радію , що у Вас все добре і що Ви подолали таку страшну хворобу.Бажаю здоровячка Вам і Вашій родині.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Posmishka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 грудень 2015 - 22:45

LOLO,будьте здоровою,нехай Господь оберігає вас і вашу родину!
Так добре,що ця дорога вже позаду.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rominochka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 грудень 2015 - 08:10

LOLO, Аж сльози виступили.Бідненька Ви,але сильна!Нехай від тепер усе у Вас та у Вашій сімї буде якнайкраще-безмежного здоровячка та щастя Вам!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LOLO 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 грудень 2015 - 18:51

Дякую усім. Я це розказала для того, щоб пояснити, що настрій, з яким ви беретеся до лікування багато вирішує))))))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МалиИнка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 23 січень 2016 - 14:17

О, Боже, читала і плакала. І боляче, і так добре. Боженька Вас пошкодував , мабуть, вирішив , що ви заслужили залишитися. Я за вас просто щаслива. Правда .
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ;)малявка;) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 січень 2016 - 22:19

Я теж читала історію авторки зі слізьми в очах.Хай Бог береже Вашу родину.А дітки повинні гордитись такою сильною духом матусею!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галичаночка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 січень 2016 - 22:32

LOLO, прочиатла вашу історію і радісно стало. Ваш приклад - це надія що рак все таки не вирок. Хай Бог дарує вам і всій вашій родині багато багато здоровя і довголіття!!!!!!!!!!!!!!!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 травень 2016 - 15:05

Перечитала всю тему, сиджу реву...
Захворів дядько, йому пока нічого не кажуть(
Дівчата, а хтось чув за лікування "борсучим жиром", бо читаю якщо хто і вилікувався то операційним втручанням, а "народні методи" лише сповільнюють той процес???
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галичаночка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 травень 2016 - 15:08

ОксанкаБ, борсучий жир може і не пошкодить, але треба звертатися до лікарів. Тому що народні методи не допомогають а тільки втрачається дорогоцінний час. Такий висновок я зробили переглядаючи останній сезон "я соромлюся свого тіла", там багато говорилося про рак. Сил вам і нехай дядько вилікується і буде здоровий.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 травень 2016 - 16:08

Галичаночка, дякую!
До лікарів звертались, вони кажуть робить операцію, але проблема в тому чи він витримає, в нього і тиск високий і т.д. Тим більше в родині вже один чоловік мав таку операцію і до пів року помер, то його жінка розказує як його намучили і переконує не починати, ось так(
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 травень 2016 - 13:56

ОксанкаБ, та жінка хоч і радить не починати, але ж сама почала і знає що зробила усе можливе для порятунку. А в дядька є своя сім'я-дружина, діти? Я думаю, що не змогла б просто дивитися як марніє рідна мені людина. Я певна що якщо лікарі радять операцію і беруться її робити, то є всі шанси на успіх.
Тримайся сама і підтримуй близьких, це нелегка боротьба, але всього лищ боротьба, а не вирок з яким треба змиритися і бездіяльно дивитися як згасає близька людина.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 травень 2016 - 14:48

Любомирівка, радилися з декількома лікарями, один каже що може не витримати операцію, от і не знати що думати... Тітка моя сама в лікарні, їй і не кажуть, син 29 років, та щей дядько курить ще зі школи і зупинятися не хоче!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 травень 2016 - 15:03

Ситуація не проста, а вирішувати тоді хто буде? Якщо йому не кажуть, тітці не кажуть? Син хоч в курсі, він що думає?
Я вважаю що замовчування не правильне. Хіба в безнадійних випадках, а так треба людину налаштовувати на боротьбу.

Мій співробітник, хлопцю 23 роки, теж має онкологію. Я особисто його не бачила останнім часом і не спілкувалася, а питаю колег що там? Ну гуля, ну взяли аналіз, ну зробили операцію, іде на другу хімію. Питаю: А діагноз який? Що саме? Він не знає, йому не кажуть. Мені плюватися хочеться, не правильно це.
Хіба може, я щось не розумію, може комусь так легше...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 травень 2016 - 15:11

Любомирівка, син знає, от і продумуємо всякі варіанти, то потім ж назад не вернеш...тобто реально гроші на операцію би назбирали, але як той лікар сказав (що може не витримати), а так без втручання 1-1,5 проживе...

Любомирівка, а я чогось думаю, може хтось і не хоче знати того вироку, а так легше?
Багато тепер читала, як лікарі відправляють до дому і кажуть пацієнтові "вам вже нічого не поможе", то вже як цвях в труну забили, а якби сказали якось по іншому обнадіяли, то може людина б не здалась так швидко, тут певно треба психолога...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2016 - 06:01

ОксанкаБ, про безнадійні випадки я згодна, але в інших-я за боротьбу.

А от з дядьком... Шкода дуже, не знати вам не те що помогти, а як не зашкодити ще більше. А в Києві в інституті раку були? Чи у Львові? Може ще проконсультуватися треба. Рішення буде не з легких, тут певно син для себе мусить вирішити з чим він зможе жити далі.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Амелія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 червень 2017 - 17:14

Вже вкотре я тут...Чесно сил немає,ні жалітися ні щось писати,важкий стан у мами(((
Прийшла попитатися чи у когось були випадки коли рідних і близьких спіткав рак шлунку??булу вдячна за відгук
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Норкова Леді  

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2017 - 09:31

Амелія, Привіт! Сумно бачити тебе в цій темі знову. Тримайся!
Рак шлунку забрав життя у мого свекра, чудової людини. Лікуватися потрібно, оперуватися якщо пропонують операцію і вірити. Хоча деколи це так важко.
Спойлер

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Амелія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2017 - 23:38

Норкова Леді так((Скоріше за все...Я вже просто падаю з сил..
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 13 Сторінок +
  • « Перша
  • 11
  • 12
  • 13
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!! 10 рочків це багато))

16 чер 2017 09:06

Показати коментарі (2)

Алетейя світлина
❤❤❤ світлина

❤❤❤  А все залежить від людських зіниць - в широких відіб'ється вся епоха, у звужених - збіговисько дрібниць. © Ліна Костенко

08 чер 2017 22:14

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Не забувайте мріяти щодня. Не забувайте усміхатись горю. Усміхнені вуста — це та броня, Яку не зломить навіть ваша доля. © Ліна Костенко

06 чер 2017 11:51

ulaska світлина

ulaska  Після закриття російських соцмереж я зрозуміла, що найкраща "соцмережа" це "Малеча"))

29 тра 2017 04:28

Показати коментарі (5)

burishina світлина
Nesarokko світлина

Nesarokko  Дитина — гість у твоєму домі: нагодуй, вивчи і відпусти. Мудрість індіанців

24 тра 2017 12:47

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина
Айра світлина

Айра  Підкажіть хто знає, де на форумі дівся розділ з архівом походів малечівців з палатками??? Тицніть ссилку, бо не можу знайти...

Заблокований 22 кві 2017 16:56

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 червень 17 )

• З днем народження
    Тетянка 
    - Вік: 35
  • З днем народження
    Кат@ 
    - Вік: 32
  • З днем народження