Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Проблеми із животиком (коліки іт.п.) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 55 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Проблеми із животиком (коліки іт.п.) Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 червень 2008 - 09:04

Вже другий день в малого болить животик, постійно махає ручками, топає ножками, напинається, червоніє і плаче. Що мені робити? Адже приймати якісь лікарські засоби в такому ранньому віці я б не хотіла.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МанунА 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2008 - 09:13

Для класичних кольок трохи зарано, вони починаються приблизно з третього тижня,на мою думку тобі просто треба відрегулювати свій раціон.

Я би порадила тобі пити плантекс, а через цицю і до малечі дойде, мало би стати легше, ну не зашкодить то точно

І ще, мому малому в такому випадку ставала легше, коли марлічку мочила в горілці, пропрасовувала, і теплою ставила на животик. І носити на руках, притуляти , люляти!
My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   denysko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2008 - 09:14

А у нас коліки почались на 5 день, а закінчились до двох тижнів, із раціоном у мене все в нормі було. Це у кожного індивідуально. Щодо препаратів, то на мою думку найбезпечнішим є еспумізан. Чесно кажучи нам він не дуже допомагав,для малого підійшов ентерокід. Вирішувати вам.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OOksana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2008 - 09:18

Ще можна легенько масувати животик за годинниковою стрілкою.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МанунА 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2008 - 09:29

Перегляд повідомленняdenysko (19.6.2008, 10:14) писав:

А у нас коліки почались на 5 день, а закінчились до двох тижнів, із раціоном у мене все в нормі було. Це у кожного індивідуально. Щодо препаратів, то на мою думку найбезпечнішим є еспумізан. Чесно кажучи нам він не дуже допомагав,для малого підійшов ентерокід. Вирішувати вам.

Я вам по хорошому заздрю! Я з обома дітками відмордувалась майже до трьох місяців, іноді по кілька ночей підряд з чоловіком не спали, носили!
My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2008 - 10:39

Перегляд повідомленняOOksana (19.6.2008, 10:18) писав:

Ще можна легенько масувати животик за годинниковою стрілкою.

Як на мене самий діючий спосіб. Я весь час масажувала й ніяких колік у нас не було. Але масажувала, та й до сих пір так роблю після кожного годування. Перед не виходить , бо синка надто вже не терплячий: "їсти давай спочатку, а після можеш робити що хочеш" :D
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2008 - 11:00

Antic, присоединяюсь к вышесказанным советам. На счет рациона надо быть осторожной, у одних деток может так быть на всё молочное, у других на мучное и т.д.Надо искать диету. Можно по чуть-чуть начинать на животик выкладывать(только перед едой, или минут через 40 после еды, это же касается и массажа). Эспумизан действует физически на газики и поэтому не страшно, если ты даешь его уже. Следи за правельным захватам соска, так попадает меньше воздуха в желудок. Не забывай держать вертикалино после кормлений.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Андрусева мамуся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 червень 2008 - 11:45

Ох ці коліки, ці газики...
В нас перша дитинка, до цього я нічого не знала про такі проблеми. Але намучились страшенно, синочок кричав і день , і ніч. Що ми практикували:
1.викладали на животик, вже з 2 тижня
2. спав на маминому чи татовому животику (пузо до пуза)
3. масаж животика за годинниковою стрілкою. Використовували масажне масло від колік Веледа.
4.Тепла пеленка на животик.
5. Чай хіп від колік, кропна вода, кмин...
5. Сама постійно пила чай з кропом.
6. Еспумізан, бебінос.
7. Ніякої капусти, гороху, ізюму, чорного хліба...коротше кажучи, дієта для мами.
8.Газовідвідна трубочка( але ми почали користуватися нею з 2,5 міс,)
9. після годування - стовпчиком.
  • 3
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2008 - 12:13

А еще прекрасно успокаивает и усыпляет звук фена и пылесоса. Но одни считают, что это плохо для психики, а другие говорят. что так ребенок вспоминает звуки в животике и от этого ему хорошо.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2008 - 13:24

найкраще допомагали-масаж животика, теплп пеленка та звичайна укропна водичка, яка продається в аптеках з рецептурним відділом ( напр, на Київській чи біля Винниківського базару).при кольках її давали по 1 ч. л.Плантекс,чаї Хіпп не допомагали.Знайомі давали ще еспумізан, я- ні, бо це все таки лікарський засіб.,але їм допомагало

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2008 - 14:35

Ми пили еспумізан. Наша педіатр рекомендувала розводити молоком і давати перед кожним годуванням. Казала, що можна до 6-7 разів на добу. І ще ми спали на животі з 5 дня життя.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Niki 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 червень 2008 - 21:53

Ми теж пили Еспумізан і він не завди допомагав.
Допомагав масаж живтоика як пишуть книжки методом "I Love You". Тобто пишуться на животику перші букви цієї фрази, починаючи з лівого боку животика (там де починається кишківник). Спочатку декілька разів пишите "І" починаючи зверху животика потпри пупчик і до низу, потім букву "L" але догори ногами, теж декілька разів, а потім "U" теж перевернута і так декілька разів на день. ЦЕ вивільняє "погані гази " Я робила це постійно і малій допомагало. А ще я пила чай з фенхеля, але обовязково через трубочку, бо він шкодить зубам.
Найбільше нам допомогли бактерї, але це моїй лялі було вже 1,5 місяці і це був вимушений крок, бо я приймала антибіотики (в мене було загострення хвороби нирок), а їй давали "біфідум бактерин" щоб не було дисбактеріозу і воно трохи допомогло.
Декілька разів були дуже сильні коліки, то ми прикладали пеленку намочену робавленою горілкою.
До речі я в перші дні їла практично одну гречку. Але я дослідила, що у Юлі болів животик від горіхів та тіста.
Коли вона мала 3 місяці, то мій чоловік під час "Юліних животиків" брав її , клав на плече стовпчиком і легенько стрибав - це був найефективніший метод.
А загалом ці коліки мають просто пройти. В нас вони пройшли у 3,5 місяці.
А у вас сподіваюсь пройдуть швидше Щасти Вам :yahoo:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Luna 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 червень 2008 - 10:53

Ми теж перепробували майже все плантекс, еспумізан, тепло, татковий живіт, стовпчики, массаж...

Найефективніше:
- массаж і не легенький, а такий як слід (стаєте з боку дитини, кладете руку впоперек живота так щоб пальці були на лівому боці і починаючи з правого боку (низ вашої долоні) доволі сильно придавлюєте зміщаєте живіт до центру, а тоді хвилею перекочуєте зусилля по всій долоні до пальців і знов і знов - по-перше живіт при такому впливі розігріється, по-друге за кілька разів ви навчитеся пальцямі відчувати де ті гази в животику, що допоможе швидше і ефективніше від їх позбутися; далі - перевертаєте дитину на живіт і двома руками берете живіт з двох боків пальці на животику, а низ долоней на спині і притискаєте помалу дитину до столу в тойже час активно пальцями масажуєте живіт );
- після массажу газовідвідна трубочка (тільки не просіть в аптеці "газовідвідну трубочку" бо продадуть таке гумове одоробло що лячно з ним до дитини підходити, "жіночий сечовідвідний катетер №8,10 або 12" ото вже набагато краще,зручніше, стерильне щоправда продається лише в державних аптеках);
- суворе дотримання дієти (наприклад такий наче супер дієтичний продукт як бульон курячий - для діток просто катастрофа, так само горіхи, свіже тісто - батон наприклад, солодощі);

багато хто може сказати що від того буде важко дитину відівчити, вона не буде сама потім робити свої справи і т.д. в мене і самої були такі думки - але не було вибору, бо малому зробили операцію від якої вздовж пуза лишився шов і виписуючи нас додомку суворо заборонили дитині напружуватися, плакати, дутися і т.п. щоб не було з тим швом проблем - уявляєте як воно "заборонили дитині" - тож ставили трубочку бувало і тричі на день, щоденно на ніч і еспумізан при кожному годуванні і плантекс я пила беззупинно і массаж... в 4 місяці все минулося, про трубочки забули що воно таке і про решту так само без жодних проблем, наразі ... ттт... все робимо регулярно і самостійно, щоправда це лише мій особистий досвід та може кому стане в пригоді і вибачте що так довго вийшло :blum1:

Нагороди:

переглянути всі
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   musia_79 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 червень 2008 - 11:24

Коліки у дитини - це дуже складне питання і я розумію кожну маму, яка має зараз таку проблему :(
У нас вони почалися десь на 3-му тижні. І хоч коліки були не дуже сильні, я їх важко пережила - не могла дивитися, як мучиться моя мацьопа :blum1: Тарасик хникав, а я собі плакала, добре, що хоч чоловік зберігав здоровий глузд при цьому всьому і ще й мене заспокоював, вдячна йому за це безмежно :blum1:
Я тоді перечитала море літератури і прийшла до висновку, що цей період потрібно просто перечекати. Масажик нам не допомагав, всякі дієти також, чаїв і ліків давати я не хотіла, давали хіба-що Біфідумбактерин (трохи допомагав). А додаткові водички чи чаї - це рівносильно зниженню лактації (а в материнському молоці є все необхідне і жодні чаї не зрівняються з його вмістом).
Але остаточно у нас все пройшло тоді, коли я почала піднімати малого після кожного годування, доки не почую, що вийшло повітрячко, але обов'язково - після кожного!!! Спочатку я не придавала цьому великого значення, після нічних годувань зразу ж засинала, інколи і вдень забувала, доки не прочитала на якомусь форумі, наскільки це важливо. Коли я почала піднімати синочка вертикально після КОЖНОГО годування - всі коліки зникли моментально. Я була вражена... :good:
Antic, якщо ви цього не робите, раджу спробувати. Дуже б хотілося, щоб і вам це допомогло так, як нам колись. І ще б я не радила давати жодних ліків, крім бактерій, бо навіть той же Еспумізан містить в собі штучний ароматизатор і смак банана (думаю, новонародженій дитинці це не потрібно). Бажаю вам, Antic, пошвидше справитися з цим випробуванням, нехай малятко росте здоровеньким :good:
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 червень 2008 - 11:42

Дякую усім за поради. А стосовно того, що треба піднімати дитину стовпчиком - я знала, але не думала, що це можна робити з немовлям. Тепер завжди буду чекати, щоб малий зригнув. Можливо, це і є причина коліків.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 червень 2008 - 10:19

Чому немовлята блюють? Забагато з*їли, чи воно не травиться?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 червень 2008 - 10:56

.

Перегляд повідомленняAntic (23.6.2008, 11:19) писав:

Чому немовлята блюють? Забагато з*їли, чи воно не травиться?

Срыгивание и рвота. Срыгивание физиологично. Немного молока может отрыгнуться вместе с воздухом. Также причиной срыгиваний является то, что ребёнок иногда съедает в кормление больше молока, чем необходимо. Таким образом он посылает запрос материнской груди для увеличения выработки молока по мере роста крохи. Срыгнуть ребёнок может свежим молоком, а может – уже несколько переработанным. Иногда он может срыгнуть очень много. Если же срыгивания очень частые и очень обильные постоянно, то стоит обратиться к неврологу. Рвота отличается от срыгиваний тем, что молоко отторгается фонтаном. Если такое произошло единожды и ребёнок весел и хорошо себя чувствует, то, скорее всего, поводов для беспокойства нет. Если рвота повторяется или самочувствие малыша ухудшилось, необходимо вызвать врача.
А ось повний текст
http://mylady.mybb.r...opic.php?id=133

А в твого малого вже відпала культя пуповини?
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ляля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 червень 2008 - 14:27

в нас коліків не було. але після першого місяця почались інші проблеми - закрепи. доходило навіть до 7 днів.перепробувала мабуть все - масаж декілька разів на день, носіння стовпчиком, різні ліки (Гуталакс, Піколакс, Дуфалак ...), різні чай, дієта - нічого.навіть клізма іноді проходила вхолосту - одна вода.кажуть, що животики турбують до 3 місяців, а нам ото вже за тиждень буде 5.
тепер почала вводити соки та фруктові пюре, може, це допоможе. бо вже руки опускаються від безпомічності допомогти дитині...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 червень 2008 - 19:20

Ляля, попробуйте какие-то бифибобактерии, ферменты. а что вам врач говорит?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ляля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 червень 2008 - 21:31

Сеструлька, та що лікарі можуть доброго сказати? спочатку казали давати Дуфалак, потім Піколакс І Біфіформ, потім суміш якусь (малий не хотів пити), а потім сказали чекайте, поки підросте, почнете давати соки, пюре - то й пройде. а куди вже далі чекати?ми вже дня 4 даємо яблучне пюре, морквяний сік, кашку гречану - і нічого. а нині вечором малий так розплакався, що я біля нього мало не плакала - знову зробили клізму.а толку?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 55 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Vanesita світлина

Vanesita  Ви нечемні були в школі,Ніс розбила на футболі,Вітер в голові гуде,Миколай до тебе не прийде))))

12 гру 2017 21:57

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 14 грудень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн