Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Інтелект України - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Інтелект України науково-педагогічний проект Оцінка: -----

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 March 2014 - 12:44

В школі, куди ми записалися створюється клас для першачків, які навчатимцться за новою програмою, цей проет вже реалізовано в школах Харкова, Луганська, Києва, Луцька, Чернівців. Діти навчаються зовсім не так як в інших перших класах - без букваря, зі спеціальною літературою (зошити чи книжки треба купувати за додаткову платню), в класі має бути великий телевізор для карооке та перегляду роликів. Хочу почути реальні відгуки від батьків, чиї діти вже навчаються в такому класі. Агітацію в школі проводять дуже гарно, відгуки в інтернеті різні, але більше позитивних.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванілінка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 August 2014 - 15:01

В Рівному теж набирають 2 класи. Вчителька, яка приходила в садочок розповідала, що та система підходить не для всіх діток. Наскільки я зрозуміла, та система підходить діткам холерикам і сангвінікам, а "не шустра" дитина, якою розумною і старанною вона б не була з тим не впорається.

Ну і Програма розроблена лише на кілька років. А далі? Дітей викинуть в загальну школу і спустять на гальмах. Я не захотіла, щоб на моїй дитині експерименти проводили..

Повідомлення відредаговано Ванілінка: 24 August 2014 - 15:03

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 April 2015 - 13:21

Всім привіт!
Бачу,що дана тема чомусь не дуже активна,а так хотілось почитати відгуки мамочок,чиї дітки уже навчаються по цій програмі.
Я сама мама донечки,яку цього року планую віддати в 1-й клас а саме у клас "Інтелект Україна". Чим саме мене зацікавила ця програма навчання зараз розповім.
Я прийшла в цю школу на оглядини,як кажуть.Не була впевнена,що запишу її але хотіла на власні очі побачити і почути,як саме дітки навчаються в 1-му класі.Так от, я зайшла на урок в клас "Інтелект Україна" і перше що впало в очі - це великий екран над дошкою і комп"ютер на столі у вчителя. У кожної дитинки був робочий зошит,тобто ніяких книг,тільки робочий зошит. З такими зошитами дітки навчаються ввесь навчальний рік. Але такі зошити купляти потрібно 1р в місяць,замовляє їх школа.Коштують вони 200грн в місяць,але це загальна сума (тобто в цю суму входять всі робочі зошити з усіх предметів,які дітки вивчають в 1-му класі). І не потрібно дитині носити такий важкий портфель.
Сам урок проходить дуже цікаво,так би мовити в ігровій формі,тобто їм включають слайди на 2-3хв,де дітки запам"ятовують приклади чи букви. Включають музику на 3-4хв,де дітки співаючи вивчають алфавіт чи інший віршик. І на цьому все,ніякого екрану. Якщо вони із читання проходять казку "Снігова королева",то цю казку вони розглядають і на уроці "Людина і світ" це вивчають як далеко від України розташована країна, звідки сама казка родом. На фізкультурі,вони грають ігри наче вони в казці.Одним словом дуже цікаво.
Але незважаючи на ігровий метод навчання, дітки за 1 урок проходять дуже багато матеріалу, і дуже мало пишуть. З математики наприклад запишують в зошит тільки відповідь до прикладу чи задачі і все,а не як в інших школах, пів сторінки дитина пише цифру 1 чи цифру 2. Ще в кінці уроку,дітки виконують самостійну роботу.Тобто, їм дається 4-5хв для розв"язання прикладів (2+5 = і т.д),з кожним разом інші,є на порівняння більше-менше.І діткам це дуже подобається,адже хто закінчив швидше,получає приз - наклейку чи розмалювати якусь картинку. Тобто діток заохочують.
Але,як написала Ванілінка,не всіх діток беруть в такі класи.З дитиною розмовляє психолог і він бачить,чи зможе дитина навчатись в такому класі чи краще віддати у звичайний 1 клас. Дітки мають 5 занять по суботам (тобто 2год кожної суботи). Там з дітками спілкуються, знайомляться, налаштовують їх на навчальний рік і одночасно спостерігають наскільки дитина всидчива,уважна і т.д. Тобто нічого такого складного. Цієї суботи,нам сказали принести із собою кольорові олівці і простий олівчик.Є така думка,що будуть давати діткам проходити лабіринти чи інші логічні задачки.Тобто те,що дітки полюбляють робити вдома.
Отож,поки що нічого не можу сказати,адже ми тільки готуємось.Побачимо,чи доця зможе вчитись в цьому класі чи ні,але я вже її налаштувала на те,що вона у нас розумничка не зважаючи ні на що.
Англійська мова в цьому класі йде на рівні спец.школи,отож англійська це уже інша історія і інший метод навчання.До Інтелекту ніякого відношення немає.

Нагадала собі ще таке,що в класі "Інтелект Україна" не більше 24чол.Тобто кожній дитині вчитель зможе приділити увагу. У нашій школі,2р в тиждень є предмет плавання,це ще один плюс,який відіграв важливу роль у виборі саме цієї школи.

Повідомлення відредаговано Olinka: 19 April 2015 - 13:22

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Radyga 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 27 April 2015 - 21:08

Записалися і ми в цей клас. Все то добре, але.......в травні треба здати гроші на зошити на вересень-жовтень. До кінця червня здати гроші на ту ж плазму і ноут до неї. Тестування не було, набрали перших 32 поданих заяви. От і я тепер вагаюся, дууууууууууууже вагаюся. Програма лише початкові класи, а далі......? Є діти що читають, а є що не читають, як буде тді проходити навчання. Ніяких психологів, ніхто не каже чи підготовлена дитина. Незнаю. Мамульки відгукніть хто має якісь думки.
My Signature
Спойлер

Бягряною окрасою, золотим серпанком
Такі терпкі, пахучі квіти літнім ранком
Після дощу всміхаються веселки
Бентежить тіло емоцій закапелки
В душі тремтить від Бога подія
Під серцем в Наталі з'явилась надія !

Yairam:)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hilga 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 29 April 2015 - 09:46

Ми в цьому році закінчуємо 1-й клас по "Інтелекту". Відгуки 1. Програма дуууже цікава, мені, як мамі, також цікаво сидіти і вчити уроки із дитиною(але перші місяці реально сиділи довго і плакали разом, потім Слава Богу все пішло добре.).2 Те, що мало пишуть, неправда - пишуть багато, а якщо мамочки такі як я -даю писання ще від себе і математичні приклади і букви, а наразі тексти, бо готуємось до "контрольного списування", то і надто багато. 3. Класно подано Людина і Світ . Одним словом - поки задоволена Єдиний мінус - платня: обіцяли ціну 150грн. і так до 10 класу, але насьогодні вже 195 грн. , що буде далі побачимо...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Matysya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 August 2015 - 09:26

Ми цього року також ідемо в перший клас за програмою "Інтелект України" , вона вперше стартує в нашому місті , хоча в інших містах вже 8й рік працює успішно як пояснила нам вчителька. Цього року місячна плата 200 грн в міс. Також маємо купити плазму 42 дюйма і ноутбук, порахували що на перше вересня тільки на клас піде 2000 грн, не враховуючи витрати на саму школярку на форму, ранець і канцтовари. Що сподобалося з даної програми це те, що зовсім немає підручників, лише друковані зошити і діти ці зошити будуть залишити в класі, тобто не потрібно носити важкий ранець. В кінці навчального року зможу поділитися своїми враженнями від програми, поки що задоволена, це щось нове, цікаве, захоплююче, якраз те, що потрібно моїй допитливій донечці))))
My Signature
Спойлер

Очі блищать, на обличчі постійні посмішки, дзвінкий сміх, розмови цілими днями і ночами безперервно. Це наше щастя. Давай його нікому не віддамо :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 August 2015 - 15:09

Перегляд повідомленняHilga (29 April 2015 - 09:46) писав:

Ми в цьому році закінчуємо 1-й клас по "Інтелекту". Відгуки 1. Програма дуууже цікава, мені, як мамі, також цікаво сидіти і вчити уроки із дитиною(але перші місяці реально сиділи довго і плакали разом, потім Слава Богу все пішло добре.).2 Те, що мало пишуть, неправда - пишуть багато, а якщо мамочки такі як я -даю писання ще від себе і математичні приклади і букви, а наразі тексти, бо готуємось до "контрольного списування", то і надто багато. 3. Класно подано Людина і Світ . Одним словом - поки задоволена Єдиний мінус - платня: обіцяли ціну 150грн. і так до 10 класу, але насьогодні вже 195 грн. , що буде далі побачимо...

А скажіть будь ласка, як там з анг.мовою?Зошити потрібно купляти також кожного місяця чи 1раз в рік?І яка ціна комплекту?Знаю,що дітки вчитимуться по Оксфордській системі і будуть СD-диски.
Ми на поч.літа здали гроші тільки на комплект роб.зошитів на 2 місяці вперед (вересень+жовтень) для Інтелекту.
Ще мене цікавить таке питання, дітки читають букварик? Чи у них своя програма вивчення букв?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 August 2015 - 17:01

Перегляд повідомленняOlinka (15 August 2015 - 15:09) писав:

А скажіть будь ласка, як там з анг.мовою?Зошити потрібно купляти також кожного місяця чи 1раз в рік?І яка ціна комплекту?Знаю,що дітки вчитимуться по Оксфордській системі і будуть СD-диски.
Ми на поч.літа здали гроші тільки на комплект роб.зошитів на 2 місяці вперед (вересень+жовтень) для Інтелекту.
Ще мене цікавить таке питання, дітки читають букварик? Чи у них своя програма вивчення букв?

ми йдемо вже до 2 класу :)
скажу відверто, я дуже задоволена, і дитині моїй теж подобається, думка моя не об"єктивна, бо абсолютно не володію інформацією про те, як зараз навчаються першачки в звичайних класах.
Англійську мову вивчали 3 рази на тиждень, купували книжку+зошит+диск один раз на рік. Автор Ростоцька і Карпюк.
Так, дівчата гарно описали відсутність книжок, Букваря немає теж. Все навчання, всіх предметів відбувається в спеціальних зошитах-книжках.
так склалося, що в нашій школі діти шестирічки навчалися в спеціальному окремому блоці, тому клас раом з телевізором залишається в тому блоці, а ми купили новий телевізор в клас. в класі 30 учнів на телевізор зібрали гроші завчасно (як тільки долар почав біситися) по 300 грн. Але зато не здавали гроші на ремонт.
Вище хтось писав, що тільки клас обійдеться в 2000 грн. Вважаю то завищеною сумою і то занадто. Телевір треба звичайний великий, без всяких 3-д і вай-фаїв.
Програма точно є написана і для середньої школи (не тільки початкової), але кажуть, що всім вчителям потрібно проходити курси, щоб викладати по цій програмі, а курси платні, і оплатити поки що немає змоги. Надіємось за ці роки ситуація зміниться :)
Хто вагається - не вагайтеся! діткам буде дуже цікаво

Повідомлення відредаговано uliarv: 29 August 2015 - 17:03

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Коханнятко  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 February 2016 - 10:27

Matysya,як вам навчання? В якій школі є такі класи?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Matysya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 February 2016 - 10:55

Коханнятко , копіюю ще сюди, можливо комусь буде корисним моє повідомлення
В 24 і в 19 здається щколі цього року вперше в Тернополі було відкрито по 1 класу Інтелекту. Нам подобається, навчатися зовсім не важко, моя доня все встигає згідно програми, я з нею жодного дня не сиділа і не розжовувала матеріал. Вчимося по спеціальних друкованих робочих зошитах, які і підручниками є. Буквара в нас нема! В нас є інтелектуальні ігри, на уроках вони танцюють, співають, навіть на математиці, розв"язують вікторини, ребуси, переглядають додатковий матеріал на телевізорі. Дуже і дуже цікаво! Вже навіть не уявляю як би вчилися в звичайному класі, їй би просто там було нудно, так як в школу ми йшли з певним рівнем знань. В серпні проходили співбесіду, розмову з психологом і перевірялася техніка читання, адже в цьому класі потрібно читати ще до початку навчання, хоча б мінімально. Проте в нас є дітки, які погано читають, вчителька займається з ними додатково, допомагає як може. Платимо 200 грн в місяць, спочатку здавалося, що це багато, але зовсім ні, за таку програму не шкода тих грошей! Дуже багато залежить від вчительки і її бажання подати все у формі гри. Зошити поділені на уроки, за 40 хв вони практично встигають пройти 1 урок, що не встигають залишається до дому, при тому на уроці вивчають правила, афоризми, доця приходить і дивує мене.
Віддавайте, не пожалієте!
My Signature
Спойлер

Очі блищать, на обличчі постійні посмішки, дзвінкий сміх, розмови цілими днями і ночами безперервно. Це наше щастя. Давай його нікому не віддамо :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julia33 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 April 2016 - 21:00

Дітки розумні, але наша система навчання не розвиває їх достатньо.
My Signature
Живи кожним днем, не залишай яскраві події на потім...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КсенияМ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 April 2016 - 14:23

Доброго дня всім! Мене дуже бентежить цей прект. Моя історія. Мій син закінчив перший клас в звичайній школі, ну, не зовсім в звичайній, а спеціалізованій з поглибленим вивченням іноземних мов. Англійська мова була 3 рази на тиждень, 1 урок англійська з музикою. Все було просто чудово!!! Так сталося, що ми переїхали в їнше місто і нам порадили продовжити навчання за програмою "Інтелект України", точніше кажучи, пішли ми до вчителя, яка працювала за цією програмою. Скажу чесно, після звичайної програми було зовсім не тяжко. Але... Сама програма дуже не досконала, іноді суперечіть сама собі. Таке враження, що розробники цього експерименту зовсім не знають психологію і розвиток дитини цього віку. Зошити в косу лінію з багатьма допоміжними нам, наприклад, зіпсували почерк і в них дуже важко працювати для очей. Раніше син писав дуже гарно, не відрізниш від пропису, а тепер як "курка лапою" пише. Дуже багато матеріалу і дуже мало часу, можна сказати, що його взагалі немає на закріплення. Особливо українська мова. У другому класі "вивчено" дуже багато, але чи "вивчено"? Математика ще більш-менш. Людина і світ: вивчають географію, біологію, молекули, атоми, ізотерми... Дуже цікаво, але знову ж, дуже велике навантаження. На англійській мові читають, пишуть - все чудово! Читання: дуже мало, як на мене, переказують, мало уваги приділяється розвитку мовлення, домашні завдання - тести. Взагалі дуже багато тестів, що не дає об"єктивої картини знань. Ну, звичайно, для такої програми дитина повинна бути готовою багато працювати, і не тільки дитина а й батьки. Якщо передивитися деякі моменти (а їх не мало), вдосконалити програму - працювати, вчитися можна. Особисто моїй дитині не дуже подобається, хоча він відмінник. Провчившись рік за цією програмою, я зробила висновок: не хочу, щоб над моєю дитиною ставили експерименти, захищала "наукові" ступені і заробляли гроші. Але смикати дитину кожен рік з класу в клас теж не хочу. Тому початкову школу вирішили довчитися за цією програмою, а далі ...буде видно Може, комусь допоможе моя розповідь зробити правильний вибір. Хай наші діти ростуть здорові і щасливі та радують нас своїми успіхами!.

Є проста математика. Батьки, просто порахуйте: клас 30 чол.Х200 грн./місяць. Рік? Скільки? А скільки всього класів бере участь у цьому проекті? Так кому це вигідно? Моє враження - хтось просто заробляє таким чином. Не дарма заборонили відбір і беруть всіх бажаючих. Хоча, дійсно, суть не в грошах... а в "понтах", типу "моя дитина навчається в класі "ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ"! Програма в звичайній школі теж не з легких. І дійсно, для середньої школи, кажуть, вже є така програма, але подумайте, кому з вчителів-предметників захочеться закінчувати курси за свій рахунок, вести за цією програмою один клас з паралелі? А програма середньої і старшої школи - це не початкова школа. Будемо надіятися, що наш новий Міністр освіти мудра жінка і щось зміниться на краще.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тонечка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 May 2016 - 07:16

В нашій країні великий потенціал, але зрозуміло що з нашими можновладцями далеко не зайдемо.
My Signature
У дружби немає ціни, тому що вона не продається.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nasjka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 June 2016 - 13:23

Може хтось володіє актуальною інформацією про цю програму? Особливо ті, хто вже закінчив 1-й чи 2-й клас. Бо ми наразі теж вагаємось чи варто...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КсенияМ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 12:23

Доброго дня всім! Зараз літо, канікули, відпочинок... Але не у всіх! В мене вже дитина кричить: "Ненавиджу школу!" І це так прикро... Закінчили в цьому році 2 клас за програмою "Інтелект України" на відмінно, отримали грамоту... і 2 книжки на літо "Літня мандрівка в країну знань". Так от, ця мандрівка на все літо! На кожен день є завдання. Навіть вихідні врахували! "Молодці!". Тобто дитина не повинна відпочити на канікулах???!!! Мені цікаво, як би дорослій людині запропонували у своїй відпустці хоча б годинку в день працювати? Яка б була реакція? З таким відпочинком дитина не зможе ні до бабусі поїхати, ні в табір... Пропустиш один день такої "мандрівки" і все, на завтра треба 2 уроки робити... Я все розумію, що це ІНТЕЛЕКТ, але чи розуміють ті, хто пропонують такі "мандрівки", що дитина повинна відпочити!!! Просто побайдикувати!!! Це теж іноді корисно!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martynka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 25 August 2016 - 10:27

А ми ось-ось таки підемо в перший клас, за цією програмою. Не буду нічого казати наперед, подивимось як усе буде проходити.
Нещодавно отримали наші зошити-підручники, за якими вчитимемось. Була розповідь вчительки, такий собі інструктаж про методи навчання. Наразі мені подобається ідея того, що в навчанні буде багато творчості, цікавого викладу матеріалу в вигляді картинок та відео, тісний міжпредметний зв'зок. Основна суть - надавати інформацію зацікавлюючи дитину. За місяць-два може розповім детальніше :-)
My Signature
Соромно зізнатись, але ж з усіх живих істот лише одна людина не знає, що для неї корисно. Пліній Старший
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 August 2016 - 23:05

martynka, у яку школу йдете?
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galina111 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 December 2016 - 21:35

В мене двоє дітей і є з чим порівняти. Донька навчалась в звичайному класі початкової школи, син зараз в другому класі Інтелект...
Програмою Інтелект задоволена, платимо 195 грн на місяць. З переваг:
1. Легкий портфель - на кожен місяць окремі зошити-книжки з усіх предметів, а це насамперед здоровя вашої дитини.
2. Домашні завдання розписані по датам(1клас) або урокам(2 клас). Домашні завдання в окремих зошитах
3. Додатково купували лише зошити для малювання, трудового , осн. здоровя, англ.мову , та аж два зошита в клітинку на чорновики і все.
4. Немає багато писанини - програма прагне "Краще менше але каліграфічно"
5. Для каліграфічного писання розроблені зошити в косу лінійку з додатковими лініями - дітей в першому класі
вчили писати "по -научному". Приклад: Ставимо ручку у правий верхній кут та ведемо вниз з заокругленням .... Точно вже не пам"ятаю ті всі правила, але так було прикольно коли не кажеш дитині яку букву писати , а "по-науковому" вказуєш куди ставити ручку , куди вести і дитина пише букви...
6.Дітям цікаво, програма йде на повторенні. Наприклад на читанні читають казку, на укр.мові вправи повязані з тою ж самою казкою і математика задачі з казки.
В мене син знає іноземних письменників і твори які вони написали (сама інколи запутуюсь- а він навіть по малюнкам відгадує яка казка і хто письменник)
7. Укр мова - дуже цікаво вчать правила. Спочатку читають правило повністю на одному уроці, далі на наступному в правила замість певного слова пропуск і діти мають згадати яке там має бути слово, на наступному вже два-три слова але інші . І таким чином запамятовують. Далі через пару уроків в зошитах з дом завданням згадується првило і в ньому пропущено 3-4 слова, які потрібно прописати.
8. На уроках багато малюють (постійн мають бути олівці), танцюють, співають, грають. А тести майже на кожному уроці дуже цікаві, і називаються вони не тести , а "Перегони". На скільки знаю то практично всі діти з класу їх люблять.

Особисто я дуже задоволена даною програмою, але я бачу на скільки з задоволенням він ходить в школу. Він навіть як не хоче снідати - кажу не підеш в школу поки не поїсиш - бідне дитя мало не давиться але бігом , бо йому в школу треба. Вчительку свою обожнює!!!

Читала також, що на літо дали зошит з вправами. Так і нам давали аж на 134 сторінки А4, на 60 днів літа. То не так страшний вовк як його малюють. Син по 10 сторінок в день робив, потім запустив ( то в селі то на морі) то за три дні півтора місяці пройшов!!! В літніх вправах не так багато завдань - там трішки почитати, там приклад, а там речення списати.

Я всім своїм знайомим раджу дану програму! Якщо ви сумніваєтесь чи потягне ваша дитина дану програму , підійдіть до вчителя , що має набирати клас або до психолога попросіть щоб вашу дитину протестували. Якщо дитинка набере вище норми - не переживайте все в неї вийде. В мене погано читаючи набрав більше норми(причому читання мало велику вагу в тестуванні). Я поки записала в інтелект домучила всіх кого тільки можна було.... Варто спробувати , якщо буде тяжко завжди можна перевестить у звичайний клас, бо зі звичайного в інтелект - дуже тяжко дитині.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 11 January 2017 - 20:39

Була два дні на майстер-класі всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України», на якому освітяни Харківщини познайомили педагогів з досвідом роботи у даному проекті. Скажу вам, що враження хороші. Однак запитань ще дуже багато... Основне, - платоспроможність батьків...
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olesea 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2017 - 13:41

А хтось може зорієнтувати по тестах у цей клас. Може залишились у когось питання з минулих років. Дуже хочемо підготувати дитину.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 July 18 )

Реклама

Перекладач онлайн