Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Надурили на Olx - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Надурили на Olx Що робити? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ninaalex 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 19 березень 2017 - 11:12

Подзвоніть в приватбанк і заблокуйте її карту за шахрайські дії. Зараз ОЛХ одна із платформ де дуже часто кидають людей, на жаль(
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Radyga 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 19 березень 2017 - 11:25

Maljatko, я думаю що це кінець. Прикро. Але такі реалії. Тримайтеся! Я на обох купувала 2 рази. Раз велика з передоплатою 100 грн, а раз крісло малій. То всі рази добре було, але то я натрапила на інтернет магазини, крім того перевіряю відгуки та репутацію.
Будьте обачні, ніхто від такого не застрахований.
My Signature
Зображення

Бягряною окрасою, золотим серпанком
Такі терпкі, пахучі квіти літнім ранком
Після дощу всміхаються веселки
Бентежить тіло емоцій закапелки
В душі тремтить від Бога подія
Під серцем в Наталі з'явилась надія !

Yairam:)

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maljatko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 березень 2017 - 13:09

Я тепер починаю розуміти, що на olx намахати людину це звична справа. Просто дивно, чому-чому ті люди такі брехливі, нічого не бояться... Я вже декілька років купую і продаю на olx, ніколи такого не було. Я навіть не підозрювала, що таке можливо. Наївна дитина.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Морквиночка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 березень 2017 - 13:46

Єдиний вихід не попадатись на таке - 100% післяоплата, при тому на нову пошту - прийде посилка, ви відкриваєте, все оглядаєте, мацаєте, подобається берете, ні - до побачення!
Ніколи не скидаю передоплатою, тим більше на підозрілих сайтах.
Одна справа коли є окремий сайт магазину, безліч продукціїї, відгуки покупців.
Зовсім інша - підозріле оголошення на олх
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zefirka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 березень 2017 - 14:31

Можливо треба писати якісь колективні заяви до кіберполіції на конкретного продавця? Я теж зараз придивляюсь одну річ на олх. І бачу, що кожен день! нове ім"я продавця і нове місто (я би сказала навіть село). А фото товару то ті самі :) І зранку оголошення є, в до обіда чи вечора вже не активне..
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2017 - 14:34

Перегляд повідомленняZefirka (19 березень 2017 - 14:31) писав:

Можливо треба писати якісь колективні заяви до кіберполіції на конкретного продавця? Я теж зараз придивляюсь одну річ на олх. І бачу, що кожен день! нове ім"я продавця і нове місто (я би сказала навіть село). А фото товару то ті самі :) І зранку оголошення є, в до обіда чи вечора вже не активне..
от на таке оголошення однозначно треба писати скаргу. Там в olx є така функція. Мою дамочку вже прикрили, чи можливо вона сама себе видалила.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2017 - 16:34

приват банк можезаблокувати карточку тої пані, потрібно звязатися з консультантом,продиктувати номер карти,приізвище й імя особи,на якузареєстрована карточка...вони подають заяву про шахрайство і потім зможуть блокувати рахунок. гроші навряд повернете
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadjysha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2017 - 22:09

Чомусь дуже багато останнім часом чути, що олх - це така собі площадка для обдурювання людем. Причому знаходяться такі, які дурять не тільки покупців, а і продавців, особливо хто продає одну-дві речі, але щось дорожче, наприклад, весільне плаття (був випадок у знайомих). Вроді покупка наложеним платежем для покупця безпечно, а для продавця, якщо він відправить, а покупець вирішить, що не підійшло, то продавцю прийдеться оплатити доставку на НП в обидві сторони, теж вроді не дуже вигідно. На мою думку, погано, що на олх немає ніяких відгуків, рейтингів, як наприклад на аукро чи кідстафі. З другої сторони там багато всього продається, можна часто знайти, те що треба. Мабуть на олх найкраще купувати у своєму місті.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Virchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 березень 2017 - 09:15

В мене теж були ситуації з олх, але з іншої сторони.
Чоловік дещо продавав, і домовився з покупцем. дав номер карти.
Той типу гроші перерахував, а потім почались цирки.
Дзвінки ніби від колл-центру приватбанку, що ваша карточка не підходить для таких операцій
і таке ін., що потрібно піти до банкомату.
Ну оскільки я вже була знайома з такими схемами, то я їх послала, а чоловік подзвонив до керуючого відділеннм місцевого приватбанку той дав номер служби безпеки приватбану.
Чоловік передзвонив у службу безпеки приватбанку і дав їм всі номери з яких надзвонювали.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IrynaCh 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 березень 2017 - 21:10

У мене теж трапилася ця схема для продавців - дзвонять, хочуть щось купити. Хочуть заплатити на картку. Питають номер картки. Через годину телефонує "співробітник банку" і погрожує заблокуванням картки, якщо власник не відповість на запитання. Запитання такі: скільки грошей на рахунку, дата видачі, CVV код)))
На питанні про дату видачі я почала сміятися, невже банк не знає цієї інформації? Хлопець суворо перепитав, щось ще погрожував, а коли я сказала, що він так нервує і шмарки підтягує, що не схожий він на співробітника приватбанку і ще треба потренуватися, він кинув слухавку і виключив телефон.

Повідомлення відредаговано IrynaCh: 20 березень 2017 - 21:19

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 21 березень 2017 - 13:28

одного разу на "ОЛХ" чоловік купував камеру до телефону, домовилися, оплатив (200грн). камеру прислали.. але зовсім не ту, про яку домовлялися. і ще не факт, що вона робоча була. чоловік писав, дзвонив, продавці спочатку "морозилися", що щось наплутали, що це непорозуміння... а потім просто вимкнули телефон (чи занесли "в чорний список ").ми написали скаргу на ОЛХ, протягом доби аккаунт заблокували.

я часто купую на Кідстаффі, подобається тим, що там є відгуки (як від покупців, так і від продавців). чоловіку, не зважаючи на все, більше до вподоби ОЛХ, але, дійсно, бракує відгуків. напевно-таки,як тут уже зазначали, ОЛХ більше підходить для покупок у власному місті (або коли є можливість з’їздити в інше і забрати товар з рук у руки).
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mmmyrosja 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 березень 2017 - 15:13

Можете пошукати її профіль за прізвищем на ін ресурсах: Фейсбуці, ВК, Однокласниках, адже там часто є і особиста інформація. Можна розіслати повідомлення усім її друзям, типу, така історія, вже відомі усі дані: паспортні, адреса і т. ін.., заява написана... - щось в такому дусі, але ви мовляв, добрі, даєте шанс повернути гроші))
Одним словом, "задовбати" усіх друзів такими повідомленнями, щоб про це дізналося якнайбільше її знайомих і передали тій особі - головне знайти профіль.
Якось так...

Повідомлення відредаговано mmmyrosja: 21 березень 2017 - 15:15

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ;)малявка;) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 березень 2017 - 15:49

Якщо знайти цю людину в соц.мережах, обов'язково треба поширити інформацію про неї.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kara 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 березень 2017 - 16:43

Нажаль, олх ніяк не реагує на такі скарги. Людей дурять кожного дня по декілька сотень разів, а їм всеодно. Моєму чоловікові декілька раз дзвонили такі шахраї, скільки він не писав підтримці - все так і залишилось.
Зате як вводити обмежену кількість повідомлень, щоб інші були за гроші, то це вони швидко зробили. А от як зробити, щоб покупець та продавець були б захищені від шахрайств, так це ні, не вигідно.
Вже давно не шукаю там нічого та не подаю об'яв. Собі дорожчі нерви, час та гроші. Є набагато кращий сайт, яким користуюсь останнім часом, коли треба щось продати. І не маю собі на голову проблем
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 березень 2017 - 18:23

Перегляд повідомленняKara (21 березень 2017 - 16:43) писав:

Нажаль, олх ніяк не реагує на такі скарги. Людей дурять кожного дня по декілька сотень разів, а їм всеодно. Моєму чоловікові декілька раз дзвонили такі шахраї, скільки він не писав підтримці - все так і залишилось.
Зате як вводити обмежену кількість повідомлень, щоб інші були за гроші, то це вони швидко зробили. А от як зробити, щоб покупець та продавець були б захищені від шахрайств, так це ні, не вигідно.
Вже давно не шукаю там нічого та не подаю об'яв. Собі дорожчі нерви, час та гроші. Є набагато кращий сайт, яким користуюсь останнім часом, коли треба щось продати. І не маю собі на голову проблем

Насправді мені olx відповів на моє звернення, її профіль заблокували. Саме вони порадили мені що робити далі. Я вже звязалась з кіберполіцією, писала їм офіційний запит. До мене звідти передзвонив молодий чоловік, написав листа і розяснив, що мені далі робити. І от я зараз пишу письмовий запит аж в сумську область, бо саме там було знято гроші. Так що рух є, але дуже багато мороки і возні. Але я намірена йти до кінця!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марка 83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 березень 2017 - 09:58

в мене був випадок на клумбі купляла босоніжки чекала чемно 2 тижні нічого недочекалась і написала заяву в кіберполіцію справді довго це все тривало думала також що нічого не повернуть але через місяць звязалася людмила зі мною за реквізитами щодо повернення коштів ще передзвонювали з кіберполіції за особистими даними, я також не надіялася на повернення але в мене була така злість і образа що не хотіла щоб вона спокійно робила свої справи і думала що нічого не за це не буде і щоб на наступний раз подумала спочатку перш ніж так заробляти
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nadya1992 світлина
Юлько світлина
Касюня світлина

Касюня  Хочеться вовком вити...

31 лип 2017 00:07

Ангеля світлина

Ангеля  Боже, почуй наші благання!!!

26 лип 2017 16:13

Nesarokko світлина

Nesarokko  Якби ж то так можна було щось змінити і в житті: відрізати те,що тобі не подобається і від чого болить душа, і пришити нове..." І.Роздобудько

21 лип 2017 13:49

oliviya16 світлина

oliviya16  Усе буде добре!)

21 лип 2017 11:46

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Коли пролітала комета Галлея – мені здалося, що вона озирнулася на нас, і зареготала. Л. Костенко

21 лип 2017 10:38

Oksano4ka23 світлина

Oksano4ka23  Колеги, вітаю з професійним святом!

16 лип 2017 11:24

Les19910606 світлина

Les19910606  Доброго дня дівчата! Чи хтось народжував у стрийському пологовому у Миргородського???

Заблокований 06 лип 2017 18:03

Показати коментарі (1)

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 16 серпень 17 )

• З днем народження
    Ihor Somov 
    - Вік: 42
  • З днем народження
    Marjan4uk 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Tanjysha