Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Лапароскопія -2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 23 Сторінок +
  • « Перша
  • 21
  • 22
  • 23
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Лапароскопія -2 Оцінка: -----

Користувач поза мережею   TESS 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 квітень 2017 - 22:08

Перегляд повідомленняIrinaK. (21 березень 2017 - 12:40) писав:

Це у вас уже після операції почалися ці проблеми? Чи просто під час операції були виявлені (поліп)?

ПРОБЛЕМИ ПОЧАЛИСЬ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ(((
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galen 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 квітень 2017 - 22:43

Привіт.
Пишу тут, бо хочу почути думку незалежних експертів))) Ми вже довгих 4 роки безуспішно стараємося стати батьками. Позаду вже багато лікування, великі дози прогестерону, гідросальпінгографія (провірка прохідності труб), 2 невдалі інсемінації..., і ще багато можна писати. Змінили лікаря, і останній пропонує лапароскопію. По симптомах дає 90% ендометріоз (болючі місячні, мазущі виділення до місячних, інколи болючий статевий акт). Перечитала всю тему і зрозуміла, що шанси після такої процедури також не великі. + після лапароскопії знову лікування сильними гормональними препаратами. Не впевнена, що мій організм це все витримає.
Допоможіть, будь ласка, напишіть свою думку. Найгірше, що я вже зневірилася у всіх лікарях, які ставлять різні діагнози, щось лікують, витягують силу-силенну грошей, а результату, на жаль, немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MyBaby 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 квітень 2017 - 09:17

Перегляд повідомленняGalen (10 квітень 2017 - 22:43) писав:

Привіт.
Пишу тут, бо хочу почути думку незалежних експертів))) Ми вже довгих 4 роки безуспішно стараємося стати батьками. Позаду вже багато лікування, великі дози прогестерону, гідросальпінгографія (провірка прохідності труб), 2 невдалі інсемінації..., і ще багато можна писати. Змінили лікаря, і останній пропонує лапароскопію. По симптомах дає 90% ендометріоз (болючі місячні, мазущі виділення до місячних, інколи болючий статевий акт). Перечитала всю тему і зрозуміла, що шанси після такої процедури також не великі. + після лапароскопії знову лікування сильними гормональними препаратами. Не впевнена, що мій організм це все витримає.
Допоможіть, будь ласка, напишіть свою думку. Найгірше, що я вже зневірилася у всіх лікарях, які ставлять різні діагнози, щось лікують, витягують силу-силенну грошей, а результату, на жаль, немає.

Привіт, мені при безплідді 3,5 роки теж ставили діагноз ендометріоз, причому на 100%, сказали вже твоя дорога на лапару бо і спайки є також і маєш ендомнтріоїдне вічко..... Симптоми: трошки болючі місячні та мажучі виділення, в результаті симптоми це уреоплазма, ендометріозу немає, був дисбактеріоз, вічко це знак після видалення поліпа (гормонального), і зовсім легка, заживаюча ерозія, а анатомічно лівий яйник припаяний до матки, так було постійно..
Сходіть ще до одного лікаря, і не спішіть!
My Signature
Зображення
Моє Янголятко, ти де заблукало,
Чому ти до нас не ідеш?
Я місце в животику підготувала
І в серці батьківському теж
Ми з татом твоїм так давно вже чекаєм
І просимо Бога щодня
Хай стежку до нас Він тобі прокладає
Улюблене наше маля
Життя переважно забарвлене в сірий
А хочеться світлих тонів
З'явись наше рідне малесеньке диво
І щастю додай кольорів!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galy@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 квітень 2017 - 10:14

Galen, В мене вже більше 5 років неадалих спроб. Теж були і стимуляції і гормональне лікування. І гістероскопія, а 2 роки назад - лапароскопія. Єдине про що шкодую - що не зробила раніше і згаяла багато часу. 4 роки- це досить великий термін і якщо причини не виявлено, все ж варто йти далі і шукати її, навіть якщо для цього зробити лапароскопію.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлічка@23 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 квітень 2017 - 23:49

Перегляд повідомленняКарамелія (08 квітень 2017 - 11:25) писав:

Юлічка@23, в мене три роки тому теж була лапара і гістера, знайшли ендометріоз зовнішній, лікувала 2ма уколами Декапептилу. Завагітніти так і не вдалось, знач причина не була усунена. Але зі мною лежали в палаті дівчата, яким вдалось завагітніти на виході з штучного клімаксу. Ви вже почали лікування,тому запасайтесь терпінням і вірою. Все вийде!

Дуже вам дякую! В усіх нас все получиться, всі ми побачимо наших довгожданих маляток. І що ви зараз робите щоб завагітніти? Може це було мало 2 уколи? Але в мене 2 уколи і 6 місяців Візан то я переживаю щоб це лікування не було за довгим, кажуть після лапари є більша можливість завагітніти протягом року, а в мене лікування майже на 8 місяців, а ще чи місячні зразу прийдуть. Думаю буду говорити з врачихою щоб Візан трохи менше пити на 1-2 місяці.

Привіт.

Привіт. Моя думка робити лапороскопію і не затягувати. Ми зараз з чоловіком жаліємо що раніше врачів не послухали. В нас теж наше планування затягується вже скоро буде в 5 важких і довгих років. В мене теж були підозри на ендометріоз, казали робити лапору, а я все відтягувала, а тепер жалію. Зробила лапороскопію і гістероскопію 1 місяць назад, і за ті 4 роки які я чула завжди "все в вас добре, можливо тільки є підозра на ендометріоз " від багатьох врачів, виявилось є ендометріоз, була міома на яїчнику і поліп яких ніхто ніколи не бачив. І тепер ще лікування майже на 8 місяців, це майже рік знову впрольоті, а можна було раніше це зробити. Але це моя така думка, ви дивіться по своіх обставинах.

Повідомлення відредаговано Юлічка@23: 11 квітень 2017 - 23:47

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galen 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 квітень 2017 - 07:09

Щиро дякую, що відгукнулися. Десь в глибині душі для себе я вже давно вирішила, що якщо буду мати хоча б 1% того, що зможу стати мамою - я його буду всяко використовувати. Та віра з кожним днем згасає і вже немає сили більше терпіти цю біль(((
Дуже хочу вірити, що лапароскопія стане моїм порятунком.
Всім гарного дня ;))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Карамелія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 квітень 2017 - 10:14

Перегляд повідомленняЮлічка@23 сказав:

І що ви зараз робите щоб завагітніти? Може це було мало 2 уколи? Але в мене 2 уколи і 6 місяців Візан то я переживаю щоб це лікування не було за довгим, кажуть після лапари є більша можливість завагітніти протягом року, а в мене лікування майже на 8 місяців, а ще чи місячні зразу прийдуть. Думаю буду говорити з врачихою щоб Візан трохи менше пити на 1-2 місяці.

Я робила Еко,але теж невдало.Маю сніжинок тому продовжуватиму далі.
Може і мало було 2 уколи,незнаю,так лікар назначив.В вересні був 1й укол,а в лютому прийшли М.
У вас гарне лікування,тому що Візана ще й лікує. Поки ви в ШК то ефект від лапари триматиметься,тому не переживайте за рік часу, рік почнеться від того часу як вийдете з ШК.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 квітень 2017 - 13:04

Привіт.
Привіт!я після лапароскопії мені не назначали ніяких сильних гормонів,а відразу з наступного циклу планування!хоча поки результату немає,а до того пила гормони ,робили стимуляції овуляції,2 рази провірка труб ,навіть нехочу згадувати і писати ,одне скажу що зараз лікую печінку ,бо 2 роки таблеток 6,5 місяців гормонів дуже відбилося на здоровї!НЕтягніть з лапароскопією її навіть призначають як оглядову,щоб побачити що там робиться!ось у мене зараз підозра на поліп,узіст каже є,лікар каже немає ОТ І РОЗБЕРИСЬ ЗА 2 МІСЯЦІ 4 УЗД І НЕЗРОЗУМІЛО ЧИ Є ЧИ НЕМАЄ!

Повідомлення відредаговано TESS: 14 квітень 2017 - 13:06

• 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 квітень 2017 - 01:36

Перегляд повідомленняTESS (14 квітень 2017 - 13:04) писав:

Привіт!я після лапароскопії мені не назначали ніяких сильних гормонів,а відразу з наступного циклу планування!хоча поки результату немає,а до того пила гормони ,робили стимуляції овуляції,2 рази провірка труб ,навіть нехочу згадувати і писати ,одне скажу що зараз лікую печінку ,бо 2 роки таблеток 6,5 місяців гормонів дуже відбилося на здоровї!НЕтягніть з лапароскопією її навіть призначають як оглядову,щоб побачити що там робиться!ось у мене зараз підозра на поліп,узіст каже є,лікар каже немає ОТ І РОЗБЕРИСЬ ЗА 2 МІСЯЦІ 4 УЗД І НЕЗРОЗУМІЛО ЧИ Є ЧИ НЕМАЄ!

Привіт! В мене теж була така ситуація то бачили поліпа то ні, але після гістероскопії я тепер точно знаю що він був, його зразу удалили.

Перегляд повідомленняКарамелія (14 квітень 2017 - 10:14) писав:

Бажаю вам щоб слідуюча спроба була вдалою, щоб ми усі тут чим поскоріше стали мамочками.

Повідомлення відредаговано Юлічка@23: 15 квітень 2017 - 01:31

• 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 квітень 2017 - 19:19

Перегляд повідомленняЮлічка@23 (15 квітень 2017 - 01:36) писав:

Привіт! В мене теж була така ситуація то бачили поліпа то ні, але після гістероскопії я тепер точно знаю що він був, його зразу удалили.

Бажаю вам щоб слідуюча спроба була вдалою, щоб ми усі тут чим поскоріше стали мамочками.

ой я незнаю що робити,чи робити гістеру чи ні!!!
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 квітень 2017 - 10:51

Перегляд повідомленняTESS (16 квітень 2017 - 19:19) писав:

ой я незнаю що робити,чи робити гістеру чи ні!!!ой я незнаю що робити,чи робити гістеру чи ні!!!у вас живіт не нив?бо в мене вже 3-й місяць постійна ниюча біль внизу живота

ой я незнаю що робити,чи робити гістеру чи ні!!!у вас живіт не нив?бо в мене вже 3-й місяць постійна ниюча біль внизу живота

Повідомлення відредаговано TESS: 18 квітень 2017 - 10:50

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анабель5 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 20 квітень 2017 - 10:46

Привіт, дівчатка, я тут новенька, живу в Чернівцях, дуже сподіваюсь на ваші поради! 2 роки з чоловіком намагаємось завагітніти...Так склалося, що в житті в мене часто був аднексит з лівого боку, тому постійно є біль в цьому місці, особливо при зміні температури, особливо на холод... На узі кажуть, що все добре,що нічого кретичного для планування, маленька спайка лівого яєчника. В когось так було???? Ви наважились відразу на лапару чи все ж таки спочатку перевіряли труби? Підскажіть, до кого поїхати на консультацію з цим. Готова куди завгодно, лишень би з цього щось вийшло! Чоловік не підтримує мене зовсім, тому надіюсь на Вас! Дякую дуже дуже дуже за будь - яку відповідь ! Всім щастя і успіху в досягненні нашої мрії стати мамами!
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 квітень 2017 - 18:59

Перегляд повідомленняАнабель5 (20 квітень 2017 - 10:46) писав:

Привіт, дівчатка, я тут новенька, живу в Чернівцях, дуже сподіваюсь на ваші поради! 2 роки з чоловіком намагаємось завагітніти...Так склалося, що в житті в мене часто був аднексит з лівого боку, тому постійно є біль в цьому місці, особливо при зміні температури, особливо на холод... На узі кажуть, що все добре,що нічого кретичного для планування, маленька спайка лівого яєчника. В когось так було???? Ви наважились відразу на лапару чи все ж таки спочатку перевіряли труби? Підскажіть, до кого поїхати на консультацію з цим. Готова куди завгодно, лишень би з цього щось вийшло! Чоловік не підтримує мене зовсім, тому надіюсь на Вас! Дякую дуже дуже дуже за будь - яку відповідь ! Всім щастя і успіху в досягненні нашої мрії стати мамами!
привіт!ну чоловіки чоловіками,незнаю може кого і підтримують ,та мене теж ні!я до лапароскопії 2 рази провірила труби,а потім після знімку труб сказали робити лапароскопію,бо шансів 0,вже 4 місяці після лапари ,а результату поки що немає(((

Повідомлення відредаговано TESS: 20 квітень 2017 - 19:01

• 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2017 - 21:26

Я теж перевіряла труби за рік до лапороскопії.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Murmund 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 квітень 2017 - 21:05

Привіт! Я теж робила діагностичну лапару в березні цього року. Психологічно "йшла " до неї близько року. Насправді сама операція для мене не була чимось страшним, а дуже боялась результату-почути що "там" все погано і шансів нема (це я себе тааак накрутила). Теж була підозра на ендометріоз, якого не виявилось, але забрали спайки, перевірили труби. Я "за" діагностичну лапароскопію як етап в плануванні. Принаймні у мене відпало багато питань і з'явилась надія на результат.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 квітень 2017 - 21:49

Перегляд повідомленняMurmund (24 квітень 2017 - 21:05) писав:

Привіт! Я теж робила діагностичну лапару в березні цього року. Психологічно "йшла " до неї близько року. Насправді сама операція для мене не була чимось страшним, а дуже боялась результату-почути що "там" все погано і шансів нема (це я себе тааак накрутила). Теж була підозра на ендометріоз, якого не виявилось, але забрали спайки, перевірили труби. Я "за" діагностичну лапароскопію як етап в плануванні. Принаймні у мене відпало багато питань і з'явилась надія на результат.
а де саме ви робили лапару?

Повідомлення відредаговано TESS: 24 квітень 2017 - 21:50

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Murmund 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 квітень 2017 - 21:09

Перегляд повідомленняTESS (24 квітень 2017 - 21:49) писав:

а де саме ви робили лапару?

Робила у Львові у Філіпюка. Лікарем і відношенням задоволена.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Milena34567 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 травень 2017 - 18:49

Доборого всім дня! Мені 27 років, лікуюсь від безпліддя вже 4 роки. Спершу лікувалась у одного лікаря, яка все ніби правильно робила (чоловіка провірили,труби провірили,гормони провірили)З гормонами в мене проблеми,труби прохідні, а чоловіка все добре. Одже лікування було таким діана 35- 3 міс. Дюфастон практично постійно при затримках, фемостон, дексамитезон,фоліо. Потім стимуляція овуляції клостильбегітом по одній таблетці з 5по 9 день (реакції ніякої) розчарування . Через 3 місяці знову стимуляція фостімоном недостатньо колоди,фолікули здулись. Одже за 3 роки таких походів ,моя лікар розводила руками і пропонувала Екз. Я вирішила звернутись до іншого лікаря і там мені одразу ж запрпонували зробити лапароскопію, так як в мене СКПЯ і підозра на ендометріоз. Я довго не думаючи погодилась , мене поклали на 2 дні на стаціонар (так як я з іншої області ) Для проведення всіх необхідних аналізів перед оперативним втручанням і через два тижні назначили операцію. Операція пройшла легко, ендометріоз не підтвердився, зробили надсічки на яйниках (капсула була дуже щільна). Після операції назначили фізтерапію, голковколювання, масаж матки, вітаміни і в бій. Через місяць фолікул переріс в лютеїнову кисту (не лопнув) пройшло ще два місяці і киста розсмокталась. Зараз лікар запрпонувала стимуляцію клостильбегітом в я знову ж таки погодилась. Наразі 8 день м.ц я стимулюючи, в середу на узд надіюсь все получиться. І не падайте духом. А на всіх обов'язково будуть малюки
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 23 Сторінок +
  • « Перша
  • 21
  • 22
  • 23
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nesarokko світлина

Nesarokko  Дитина — гість у твоєму домі: нагодуй, вивчи і відпусти. Мудрість індіанців

Вчора, 12:47

lovelenchik світлина
ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Цього місяця я встигла походити в сукенці, футболці,джинсах, куртці, і навіть в пуховику)))

14 тра 2017 13:18

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина
Айра світлина

Айра  Підкажіть хто знає, де на форумі дівся розділ з архівом походів малечівців з палатками??? Тицніть ссилку, бо не можу знайти...

Заблокований 22 кві 2017 16:56

Показати коментарі (1)

❤❤❤ світлина
Mariposa2017 світлина

Mariposa2017  Чекаю на своє диво

20 кві 2017 20:39

Wokolapo4ka світлина

Wokolapo4ka  Все повинно минати, бо інакше нічого не настане. ©Ліна Костенко.

07 кві 2017 12:00

Показати коментарі (1)

Сонцесяйна світлина
allinav світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 травень 17 )

Перекладач онлайн