Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Мамологи у м.Львові - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 6 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Мамологи у м.Львові ваші відгуки Оцінка: -----

Користувач поза мережею   KateF 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 28 січень 2017 - 00:21

Перегляд повідомленняТусеня (23 січень 2017 - 16:14) писав:

Привіт, дівчатка! пишу і з рекомендаціямиі за порадою 2 в 1)
Отже, після удару в груди декілька років тому у мене на місці синяка була фіброзно-кістозний утвір, що час від часу спунктовувався і невеликий був, типу кіста. Тут в червні в мене починаються різкі болі у груді, розпирання і аж гаряе те місце було. Пішла я до лікаря в якого обстежувалась давно - Рибчинський. той зблід, скис, відпрвив на ще одне узд в приватну!клініку де це коштувало 450 грн з оглядом. спунктував - повітря там не було - і каже то пухлина - фіброаденома. щоб знати яка - треба робити операцію але може то рак бо в родині знає що багато раку було. я сива-біла-непритомна, вже думала відїду і тут оп - операція аж на середину серпня!!!!!! це середина червня - щось не те. ну думаю ок.
через знайомих, друзів і тд вилазить інфо що Рибчинський ріже всіх кого треба і не треба. мене власне насторожив той фат що наполягав на загальному наркозі... я людина в котрої місячні без кетанову в ампулах не проходять кажу що буду терпіти він мені каже ні то треба тільки загальний наркоз.
отже - інфа від людей що з ним вичлись і інших котрі знають - він шизік+ операція за 2 місяці + наркоз загальний хоч у більшості місцевий....
сумніви, недоспані ночі. Вирішили піти до Голдуна Я.Б. почекала місяць на 5й день циклу іду - те що він специфічний - то нічо не сказати. черствий змучений хамовитий але зазвичай профілікарі так і ведуться то ж швидше це не налякало а заохотило.
отже - перше що зробив лікар - то сказав викинути пачку обстежень попереднього лікаря. не тому що то інший лікар а тому що саме цей. засміявся, промацав - каже мастопатія і ущільнення. пішли на узд - лікар котра робила як почула ХТО мене на операція клав, сказала мені прямим тектом що він ріже все що треба іне треба, і що взагалі кби не "звязки" його б не тримали тут бо то не лікар.
результат - то вже не кіста але ще не фіброаенома. що це -лікар не пояснив, сказв операції пки не потрібно - можна проувати лікування - тов них стандартне вони всім однакове пишуть))) або вагітність. над другим працюю, використовуючи поки і лікування.
що 3 місяці маю ходити о голдуна. але є одне але - я так іне зрозуміла що то. він не каже. я була вноього восени - каже то не треба різати, і не спунктував і коли питаю що то - він каже утворення. і все. тому якби ніби спокіна але в медицині шарю то ж це не дає мені спокою бо крім кісти і фіброаденоми в грудях не може бути нічого... і узд лікар сказала - то не до нас. хух!

тепер питання - цього місяця - сресу трохи нервів і тд - то вороги 1 для грудей то ясно. грудь болить неймовірно, так само тисне і пече але минулого місяця лікування не лікувалась( тому пиняю на себе звісно. але щоб отак відразу ті самі відчуття. гулька не росте, в грудях як пів абрикоса десь. не заваджає по відчуттях тільки болить як спати н животі, як торкнутись і тд. сказали мені лікарі - рак не болить! воно то може й та ну як там щось непрвиично велике і розпирає сусудні тканин то чоу ж не може боліти. гулька не росте але почала турбувати знов -гормони, зиам стрес, холод чорт знає що.
в лютому після критичних маю іти до голдуна , хотіла цього місяця піти до Корпана, але він на лікарнянному. Кенса по фейсьучних відгуках відкинула чомусь одразу. чула що теж "любить " оперувати. чому хочу ще одного доктора? - бо 2 кардинально різні діагнози, ні за пів року лікування нуль не дало, а що там є дос не сказпли. от хочу думку 3го доктор корпан думаю фахівець зі стажем, але він на лікарняному. приймає іванців на єфремова замість... от і думаю іти до іванціва? чи не взнає голдун? а як взнає тощо? чи варто ту третю консультацію чи як доктор Голдун фахівець таки каже що все ок не паритись і мазати груди і пити мастодинон то чи опиратис на нього і не рипатись? ну не знаю що робити... то не людоньки порадьте але якось так вагаюсь і питаю тих хто знає що мене турбує і чого боюсь дякую небайдужим.

Складна у Вас ситуація.Але мені здається тут головне не панікувати.Я б Вам радила (це по особистому бажанню) сходити в клініку Ново на узі до Маковецької.Жіночка дуже уважна.Спочатку мене це дратувало але потім я була рада, що попала саме до неї.Вона тільки уздистка але настільки уважно, довго і наполегливо робить узі, що звичайно не з точністю, бо ні одне узі Вам не скаже що там але хоча б скаже, яка там ситуація і чи варто панікувати чи ні.Узі коштує 300 грн здається але то справді узі.Ще так довго (хв 20 певне) мені узі ніхто не робив і так довго ніхто не виглядав там все.Тому раджу Вам сходити.Щоб або заспокоїтись або думати що робити далі.Саме побувавши в неї я нарешті за 4,5 роки наважилась на операцію.І не дарма.Ситуація була не жахлива але запущена.
Стосовно Голдуна, то він так до всіх.Я була в нього в липні 2016 він мене оглянув і сказав, що треба робити операцію.Я ще думала десь місяці 2.Потім коли наважилась, то хочу Вам сказати, що він мене більше навіть не оглядав.Мене це дивувало і трохи насторожувало але операція Слава Богу пройшла успішно і я не жаліюсь.Пройшло майже 2 місяці.Поки все добре.Він специфічна людина і від багатьох це чула.Але черги до нього заставили вірити мене в те, що практики все таки у нього достатньо.Вибачте але стільки вже всього перемацати, я думаю досвіду як не як у нього дуже багато.І люди мені казали, що не кожен може до нього попасти.Я за ці 4,5 роки в стількох мамологів була, що ця їхня хамовитість мене вже не лякає.Лякає якраз зворотнє.Бо перед операцією попала до одного на консультацію в Залізничну лікарню.Після його слів, що він може мене хоч зараз прооперувати, я вирішила, що все таки Голдун.
П.С.-Стосовно загального наркозу.Мене оперували саме так.І спочатку це також мене дивувало, бо начитавшись всього в інтернеті де всі пишуть про місцевий я була трохи здивована.Зараз скажу Вам що також про це не жалію.Наркоз дають не сильний.Я в операційну пішла о 1й.В 2й я вже прокинулась від наркозу.Мене не тошнило абсолютно ніяких відчуттів окрім слабкості. Коли я лягла на операційний стіл, я лише й думала про те, щоб пошвидше заснути і це все не бачити.Але як то кажуть на кожен товар свій покупець.Можливо комусь краще місцевий наркоз.Плюс я також чекала трохи більше місяця після того як записалась, бо в них там черги і інколи буває аншлаг.
Операція по видаленню ФА не є складною взагалі.Після операції болі немає як такої.Просто сильний дискомфорт.Шов акуратний.Заживає.На перев"язці була 3 рази всього.
Ну а саме головне це не нервуватись.Берегти себе.
П.П.С.- забула написати, що у мене також була ФА (дослідження показала шо це ФА змішаного типу) так от вона при натисканні на неї також мене боліла.Такий був тупий біль.При місячних я її відчувала також або коли не зручно лягала.Але це було не постійно.Так час від часу.

Повідомлення відредаговано KateF: 28 січень 2017 - 00:28

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   edellion 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 06 лютий 2017 - 10:04

Мені видаляв фіброаденому Гордій Рибчинський. Призначив місцевий наркоз і операція відбулась приблизно за тиждень після мого звернення до лікарні. Тривала десь 15-20 хв., практично не боляче, тільки неприємні відчуття, після операції нічого не боліло. Шов дуже маленький та акуратний. До операції робила УЗД і пункцію, ходила до хірурга, і скрізь мені казали, що це фіброаденома, Рибчинський підтвердив. Не знаю, можливо мені просто пощастило, але скарг на лікаря поки не маю.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kukusya_7 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 лютий 2017 - 14:21

можливо хтось знає чи консультує лікар Голдун ще у якійсь клініці чи тільки на Гашека? колись була у нього у Параскеви, тепер він там не працює. От розшукую його.
А може хтось телефон його має в пп. буду дуже вдячна
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mirka17 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 березень 2017 - 10:22

Доброго дня. Скажіть будь ласка хто робив чи знає, яка вартість операції по видаленню фіброаденоми в онколікарні на Гашека? Планую роботи, але не знаю на яку суму розраховувати..
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sanmarina 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 березень 2017 - 19:48

Дівчата, якщо у когось є номер Голдуна та Білича , то напишіть будь ласка в приват. Дякую!)

Повідомлення відредаговано Sanmarina: 04 березень 2017 - 19:59

My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Joy 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 травень 2017 - 22:43

Всім привіт! На узд мене скерували на Гашека до Присташа. Але відносно відгуків побачила що найкраща репутація у Голдуна. Хто може підсказати скільки коштує консультація в Голдуна? І скільки у Присташа? Напишіть б-ласка. Буду дуже вдячна.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хristen 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 12:09

Дізнавшись про можливість відвідати мамолога-онколога в Інтерсоно Присташа з Онколікарні по запису, і маючи уже 10-річні маленькі 0.5-0.8 см фіброаденоми, вирішила проконсультуватись. Зробили там УЗД (напевно старий прилад, описано дуже поверхнево, я вже маю досвід проходження Узд грудей), порекомендував пункцію в згодом вирізання в Інтерсоно. Казав можна зробити невеликий надріз по ореолі. Лабораторний результат пункції шокував!!! Написали велику вірогідність онко! Побачивши це, Присташ зразу сказав їхати на Гашека ( про Інтерсоно вже мови не було) в Онколік.вирізати. Літо, багато йдуть у відпустку- Голдун, і сам Присташ. Але чекати з відпустки не рекомендували.
Таки вирізали інші, попередивши про можливість після експрес дослідження в операційній забрати всю грудь... На щастя, експрес метод показав норму. Ще тиждень чекаю гістологію. Але шов великий на місці утвору... з ареолою ніхто бавитись не хотів...
Висновок: ніколи не робіть серйозні дослідження в Інтерсоно. Краще на Єфремова або на Гашека.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 12:56

Також в інтерсоно пройшла огляд гінеколога, яка взяла мазки для цитології і флори. Так от: флора чудова, а цитологія IIIа тип, тобто дисплазія...Ерозії нема, вилікувала ще 2роки тому. АЛЕ проходячи медогляд на роботі у держ.поліклініці 2 міс.тому, цитологія була норма 1тип. Тепер треба шукати правди. А це додаткові гроші, час і нерви...
Пізніше повідомлю кінцеві результати :). От тобі і приватні клініки...
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 13:33

Офіційно в Інтерсоно консультація мамолога 300. Тож у держ.клініці можна в рамках 100 -200 грн, залежно, яка проблема.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   KateF 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 серпень 2017 - 16:18

Звісно це не тема для обговорення Інтерсоно але від себе хочу ще додати, що гроші там витягують сильно, а прийоми просто жах. Була там не в одного лікаря (узд молочних залоз, травматолог,гастроентеролог і лор).До жодного я не ішла ще раз. Єдине травматолог справив не погане враження.Всі інші влаштовували якийсь цирк.То обговорювали іншу лікарку при мені і не з кращоі сторони і при цьому акцентуючи, що переді мною сидить провідний спеціаліст, то не давали сказати про свої реальні симптоми, а задавали безліч питань не по темі, а список процедур які необхідно пройти саме в них мене вражала. Можливо це я така везуча але кожен раз виходила з відчуттям дарма витрачених коштів і з думкою де ж знайти іншого спеціаліста.

Писала раніше стосовно узд МЗ.Дуже рекомендую Маковецьку Оксану в Novo.Там і апаратура нова і уздистка дуже уважна.

Повідомлення відредаговано KateF: 17 серпень 2017 - 16:19

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Amaranta86 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 грудень 2017 - 20:53

Дівчата, хто має телефон Присташа, скиньте, будь ласка!
My Signature
Зображення
Happy wife, happy life!!!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

4 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 4 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Arine1983 світлина

Arine1983  МАМА ДІВЧИНКИ 9 МІСЯЦІВ і 12 днів

15 січ 2018 13:29

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Айра світлина

Айра  Увага! Увага! Увага! Посуда не помита, їсти не зварено, діти в піжамах, ліжка не застелені, голова болить... Ні, це не наслідки святкування Нового року!!! Це новий квест для тих, хто минулого року став батьками: Називається зареєструй дитину в садок в електронну чергу без проблем!!! Стартував офіційно 2 січня о 9.00.

02 січ 2018 15:08

Унюня світлина

Унюня  Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він для всіх несе гостинці.

18 гру 2017 13:52

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (2)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 січень 18 )

Перекладач онлайн