Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Внутрішньоматкові контрацептиви - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 33 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Внутрішньоматкові контрацептиви спіралі, хто зважився і які вражененя Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ванька 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 лютий 2010 - 09:56

після народження дитинки почала замислюватись про надійну контрацепцію, начиталась правда і про абортивну дію спіралі, протене знаходжу більш надійного методу :wacko3: , а завагітніти вдруге зараз дууууууууже не хочеться :prapor: адже хочеться якомога більше приділити уваги манюні, поставити на ножки, а вже тоді думати про братика :prapor: , розкажіть будь-ласка щось про цей метод контрацепції, хто користувався, користується......
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маруся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 лютий 2010 - 10:02

Я теж не хотіла завагітнити, лікарка переконала мене на спіраль. Але через рік гінеколог мені сказала, що я вагітна зі спіраллю.
Більше я з цими штуками не звязуюсь, бо вони не всім підходять.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Донна Педра 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 лютий 2010 - 10:54

О і я приєднаюся до вашого питання.
Може існують, ВМС (з якою-небудь начинкою абощо, - мені в темі про контрацепцію вказували на мідні і срібні), які не тільки перешкоджають імплантації, але й мають при цьому сильний власне протизаплідний ефект? Чи абортивна дія у всіх ВМС є основною?
Якщо ні, то які девайси в цьому плані найбільш пріоритетні?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   krapk@.ua 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 лютий 2010 - 13:33

подруга задоволена спіраллю, правда якась не то посріблена не то ще щось там... Як зняла коли планували 2 дитину то зразу ж і завагітніла. Зараз мене теж агітує. Я ж пила таблетки-трирегол, майже 4 роки. Перестала пити перед минулим новим роком. В березні завагітніла. Не поправилася не похудала і ніяких побічних в мене від них не було. То напевно знову залишуся з ними. Хоча...вже не раз задумувалася все таки про спіраль.
My Signature
Зображення

РЕБЁНОК — это вечный двигатель, а еще дрыгатель, прыгатель, скакатель, кусатель, обниматель и крепко целователь…
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olusik25 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 березень 2010 - 23:29

я думаю що ВМС просто треба брати якісну і щоб хороший спеціаліст поставив. Сама користуюсь уже 5 років (перша на 3 роки і зараз друга), ніяких побічних ефектів ніяких кровотеч і т.п. А спіраль мені підібрав мій гінеколог.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 березень 2010 - 15:55

скажіть будь-ласка, а сама процедура "установки" і "переустановки" спіралі болісна? я чомусь попри всі перестороги схиляюсь саме до цього методу, хоч і не хочеться, але ж як бути :search:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesnа 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 03 березень 2010 - 18:16

А мені гінеколог ще розказувала про ВМС "Мірена", ніби вона не проста, а виробляє якийсь гормон. Ніби протизаплідні таблетки і спіраль 2 в 1. Коштувала вона 2 роки назад приблизно 1500 грн. І взагалі, про спіралі вона сказала, що це найнадійніший (і одночасно найдешевший) метод. Але казала, треба за тим слідкувати. Бо деякі ставлять, (як то кажуть "взула і забула"), і лише через 3 роки приходять до гінеколога. А спіраль, виявляється, вросла! І винуваті, звісно, спіраль і гінеколог... :wacko3:
My Signature
Зображення

До мене на ти :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 03 березень 2010 - 18:25

Повідомлення від модератора гра з вогнем
Дотримуйтеся теми!
Обговорювати інші методи контрацепції можна у темі Контрацепція або за рахунок створення нової теми!

My Signature
Мій список книг
Дорота Тераковська "Мишка" (Saulė), - шукаю
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 березень 2010 - 18:45

Перегляд повідомленняВанька (3.3.2010, 14:55) писав:

скажіть будь-ласка, а сама процедура "установки" і "переустановки" спіралі болісна? я чомусь попри всі перестороги схиляюсь саме до цього методу, хоч і не хочеться, але ж як бути :wacko3:

процес установки не болить зовсім, мені ставили під час місячних, кажуть, що як не під час місячних ставити, то є трохи дискомфорт, але це мабуть, ще й від лікаря все залежить, наскільки він вправний.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ляля200 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2010 - 20:43

Перегляд повідомленняСЕПТІМА (5.3.2010, 19:57) писав:

Місячнихнемаєзовсім,відколи поставила цей пристрій

Я перепрошую, але чи я правильно зрозуміла,,, як це немає місячних???? :acute:
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Guculochka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2010 - 21:08

Перегляд повідомленняСЕПТІМА (5.3.2010, 19:57) писав:

Всім,привіт.Хочу поділитися своїмдосвідом.У мене стоїть спіраль"Мірена"вже4роки.Почуваюсь прекрасно,і всім раджу,ніякого дискомфорту немає і не було.Все супер і для мене і для чоловіка.Так-що не треба боятися і вперед.Місячнихнемаєзовсім,відколи поставила цей пристрій звикла дуже швидко як до всього доброго.Жодного разу не пошкодувала.

Спіраль робить аборт, запліднення відбувається, але плід не може закріпитися на матці. За чотири роки скільки разів рідна мати вбила рідну дитину? І це у гуманному ХХІ столітті, коли смертну кару забороняють? Може Ви і не відчуваєте дискомфорту, а діти які гинуть відчувають муки.
Прихований текст

Користувач подумав і додав через 8 хв.:
СЕПТІМА,
Місячних немає, бо постійно йде запліднення. Мені Вас дуже-дуже шкода, я Вам щиро співчуваю, цілком можливо Ви абсолютно не усвідомлюєте своїх дій. Прошу Вас, не робіть цього, якщо у людини є діти, хіба вона задумується, хто з них лишній, кого я не хочу. Не руйнуйте собі життя, совість може замучити. З повагою
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ляля200 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2010 - 21:24

Ну, по-перше, чому ж так категорично??? Спіраль - це є метод контрацепції!!!! Про аборт тут не йде і мова!!! Це раз.
Друге, раз Ви вже зачепили,... то й плід - це ще не дитина, та й про плід нема і мови, вірно буде - зигота, а це ще не плід!!!
І ще, не хочу навіть доводити, що різні спіралі діють по-різному..., і звинувачувати тут когось у дітовбивстві - це пік невихованості!!!!!
My Signature
Зображення Зображення
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2010 - 21:50

Перегляд повідомленняGuculochka (5.3.2010, 21:08) писав:

Спіраль робить аборт, запліднення відбувається, але плід не може закріпитися на матці.

Користувач подумав і додав через 8 хв.:
СЕПТІМА,
Місячних немає, бо постійно йде запліднення.

ВМС не має лише однієї прямої дії. Вона впливає і на слиз шийки,що затруднює саме запліднення. По-друге, чому б не поєднувати ВМС з календариним чи природнім методом? Не кохайтеся у заборонені дні- і не буде страху запліднення. А ВМС=- просто як допоміжний метод. І найдійнісь буде тоді -100 % і моральність порушена не буде.
Місячні не йдуть не тому,що постійно йде запліднення- почитайте хоча б банальні інструккції до звичайних ВМС і до "Мірени". Місячні у тих, хто користуються "Міреною" не йдуть якраз тому,що це гормоновмісна система і внаслідок дії гормонів на організм не відбувається овуляції, відповідно і запліднення,сама система діє як підстраховочний метод, а місячні інколи зникають внаслідок тієї ж дії гормонів.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 березень 2010 - 22:09

Мірена не запобігає овуляції, а гормон, що вона містить - це лише додатковий захист від прикріплення заплідненої яйцеклітини до матки.
Прихований текст

СЕПТІМА, ваш лікар нічого вам не каже про шкоду вашому організму через постійну відсутність менструацій? Я б на вашому місці проконсультувалась з декількома лікарями з цього приводу, тому що зараз то вам дуже добре, і це зрозуміло, але ця штучно створена аменорея може мати дуже плачевні наслідки в майбутньому.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 березень 2010 - 20:27

Guculochka, вы гинеколог и знаете как подействует на организм аменорея в следствии Мирены? Абортивное действие мирены мизерно, пордумайте головой, в следствии постоянной маленькой дозировки гормонов не происходит овуляции(поэтому и месячных нет), а значит не происходит оплодотворение, процент абортивного действия не превышает 1%...интересно, а чем вы пользуетесь? или собираетесь рожать раз 15?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olusik25 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 березень 2010 - 20:29

Перегляд повідомленняВанька (3.3.2010, 15:55) писав:

скажіть будь-ласка, а сама процедура "установки" і "переустановки" спіралі болісна? я чомусь попри всі перестороги схиляюсь саме до цього методу, хоч і не хочеться, але ж як бути :unknw:

Встановлюють і знімають під час останнього дня місячних перед цим 5 днів рекомендують приймати ношпу по 1 т 2 рази вдень
Коли мені зняли першу я 2 місяці відпочивала і потім знову поставили
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 березень 2010 - 10:13

Перегляд повідомленняOlusik25 (6.3.2010, 20:29) писав:

Встановлюють і знімають під час останнього дня місячних перед цим 5 днів рекомендують приймати ношпу по 1 т 2 рази вдень
Коли мені зняли першу я 2 місяці відпочивала і потім знову поставили

встановлювати можна у будь-який день циклу, але два різні гінекологи, один з яких- з пологового , рекомендували вводити ВМС у 2-3 день циклу- дні найінтенсивніших виділень. У цей час шийка матки найбільш привідкрита і під час введення нема ніяких неприємних відчуттів. Я вводила саме на 2 день циклу- ніяких неприємних відчуттів і навіть но-шпу пити не потрібно було ні до ні після.Неприємні відчуття є в перші місячні після встановлення ВМС. На другий- вже жодних. Але, в принципі , все індивідуально. У деяких жінок організм з самого початку не сприймає ВМС і виникають болі вплоть до самовільного виштовхнення ВМС.
Я сама користувалась ВМС- нарікань не маю,окрім подовжених місячних під час перебування ВМС ( до 7 -8 днів, з яких 2-3 дні- інтенсивні виділення,інші- мазня). Після видалення ВМС місячні повернулися" у попердню форму"- 4 дні.

Користувач подумав і додав через 13 хв.:

Перегляд повідомленняCherika (5.3.2010, 22:09) писав:

Мірена не запобігає овуляції, а гормон, що вона містить - це лише додатковий захист від прикріплення заплідненої яйцеклітини до матки.
Прихований текст

СЕПТІМА,

до складу "Мірени" входить синтетичний аналог прогестерону,дія якого спрямована на збільшення андрогенів в організмі. Ті, у свою чергу мають пригнічувальну функцію на фулікулярний апарат яєчників і зумовлюють порушення менструального циклу,гальмують виділення лютеїнізуючого гормону і затримують овуляцію.
Тривале введення прогестерону та його аналогів повністю приводить до атрофії жовтого тіла у яєчниках.

Повідомлення відредаговано юля77: 07 березень 2010 - 10:17

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 березень 2010 - 11:10

підкажіть чи є спіралі трошки дешевші, і яка їх ефективність
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 березень 2010 - 11:26

Перегляд повідомленняВанька (7.3.2010, 11:10) писав:

підкажіть чи є спіралі трошки дешевші, і яка їх ефективність

Найкраще з цього приводу поспілкуватися з гінекологом. Тому що ВМС є безліч- різних виробників,розмірів, начинок. Немає змісту ставиити дорогу гормоновмісну систему "Мірена",якщо у вас нема супутніх проблем. Це я вже радилася з трьома різними гінекологами- вони повторюють одне- для звичайної контрацепції вони радять звичайну ВМС . "Мірену" ж при потребі-з лікувальною метою.
Серед дешевших виробників- "Нова Т", "Копер Т", трішки дорожча- "Мультилоуд". Саме введення ВМС вартує у приватних клініках +-200 грн. У гінеколога ЖК- дешевше. Сама звичайна ВМС- 300-500 грн. Тобто загальна вартість разом із встановленням- 500-700 грн. ефективність- як і у всіх звичайних ВМС- приблизно 98 %
Я користувалася за порадою свого лікаря "Мультилоудом" ( тією,що розрахована на 5 років.Бо є ще на 3)- повністю задоволена. Моя коліжанка вже 15 років з первами користується ВМС ( після 2 діток)- наразі проколів чи запальних процесів не було. Але це все дуже індивідуально.

Повідомлення відредаговано юля77: 07 березень 2010 - 11:29

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natali012009 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 березень 2010 - 14:58

Після пологів я також хотіла поставити собі спіраль. В мене є знайома лікарка, яка мені порадила. Але я хотіла все обдумати, перечитати, щоб мати хоча б якесь уявлення. Тому що хочеться мати хоча б ще одну дитинку. І добре, що не поставила, і не збираюся ставити. 100% гаратнії спіраль також не дає.
My Signature
Спойлер

[url="http://www.malecha.org.ua"]

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 33 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Єлєна світлина

Єлєна  Дівчатка, все мучаюсь питаннями. Допоможіть, будь ласка, порадьте, поділіться досвідом! Затримку маю вже 5-й день. На 18 день циклу були коричневі виділення, не рясні і закінчились через день. До затримки стала помічати що почала частіше бігати "по-маленькому", хоча по собі знаю, що особливо літом в мене "по-маленькому" бігається рідко! Отож, часте відвідування туалету, також почала помічати сонливість і втому, рідко але запаморочення. Почала дуже сильно відчувати голод, що аж ноги трусяться...

Сьогодні, 00:12

Nesarokko світлина

Nesarokko  Якби ж то так можна було щось змінити і в житті: відрізати те,що тобі не подобається і від чого болить душа, і пришити нове..." І.Роздобудько

21 лип 2017 13:49

oliviya16 світлина

oliviya16  Усе буде добре!)

21 лип 2017 11:46

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Коли пролітала комета Галлея – мені здалося, що вона озирнулася на нас, і зареготала. Л. Костенко

21 лип 2017 10:38

Oksano4ka23 світлина

Oksano4ka23  Колеги, вітаю з професійним святом!

16 лип 2017 11:24

Les19910606 світлина

Les19910606  Доброго дня дівчата! Чи хтось народжував у стрийському пологовому у Миргородського???

Заблокований 06 лип 2017 18:03

Показати коментарі (1)

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!! 10 рочків це багато))

16 чер 2017 09:06

Показати коментарі (2)

Алетейя світлина
❤❤❤ світлина

❤❤❤  А все залежить від людських зіниць - в широких відіб'ється вся епоха, у звужених - збіговисько дрібниць. © Ліна Костенко

08 чер 2017 22:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 липень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн