Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Гігієна молочних залоз підчас ГВ - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Гігієна молочних залоз підчас ГВ Що оптимально для здоровя дитини: чи дійсно груди треба мити лише раз Оцінка: -----

Користувач поза мережею   natalo4ka86 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 травень 2011 - 15:07

Як ви вважаєте і як доглядаєте за своїми грудьми? Як це вливає на вашу дитинку, як ви вважаєте?

В мене виникло це питання, бо прочитавши поради спеціаліста з ГВ зробила висновок, що
1) груди треба мити раз в день в душі,
2) використовувати від підтікання тільки пеленки
3) часто міняти бюстгалтер чи натільну білизну, а спати без бюстгалтера

Я перед кожним годуванням мила руки з милом аж тріщини поробила криваві, тоді мама мене спинила, каже що можна просто водою якщо не брудні (ну типу після туалету мого чи малого, вибачте за деталі). Також спочатку перед кожним годуванням мила груди кипяченою водою, тепер перестала і користувалася одноразовими прокладками для грудей бо молоко страшно текло. Тепер ці прокладки використовую лише як іду кудись, а так стараюся не допускати підтікань.

Але стикнулася з проблемою - три тижні тому була хвора і мусила випити антибіотик, а оскільки і в роддомі мене теж капали, то живіт малого відразу зреагував. З того часу в нього постійно кака з піною і крупинками неперетравленими. А ще й часто, може бути 4-5 раз в день, перед кожним годуванням. Я вже давала і біфіформ і біфідум бактерін - ніякого результату, хіба на день-два рідше какає, але все одно піна і крупинки. Я вже і на дієті була, їла бараболю і гречку тіки, результат той же, що й коли звичайно харчуюся. Може це якась інфекція? Просто не знаю що робити, порадьте будь ласка
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   маленька Ляля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 травень 2011 - 08:36

natalo4ka86, це може бути дисбактеріоз, краще звернутись до лікаря, якщо нічого не допомагає
груди мию раз вдень не частіше, і не використовую взагалі ніякий прокладок, і справді сплю без бюстгальтера
4-5 раз на день для вашої дитини це нормалньно
а бараболя це квасоля? (квасолю їсти не можна точно)
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   maMusya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 травень 2011 - 09:05

Я також мию груди раз в день. А от прокладками користувалася до 9 місяців (і зараз іноді доводиться користуватися), оскільки дуже багато молока і постійно протікає (особливо коли дитина смокче одну цицю, а з іншої молоко тече саме). І сплю в ліфчику, бо інакше все ліжко буде в молоці. Правда він у мене не тісний і без косточок, спеціальний для годування. :cray:
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 травень 2011 - 12:38

Перегляд повідомленнямаленька Ляля (11.5.2011, 9:36) писав:

natalo4ka86, це може бути дисбактеріоз, краще звернутись до лікаря, якщо нічого не допомагає
груди мию раз вдень не частіше, і не використовую взагалі ніякий прокладок, і справді сплю без бюстгальтера
4-5 раз на день для вашої дитини це нормалньно
а бараболя це квасоля? (квасолю їсти не можна точно)

:)) Нє, то картопля. Квасолю я не люблю тому не їм і навіть не цікавлюся чи можна чи ні.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 травень 2011 - 13:37

Я теж груди мила лише раз на день і все було у нас чудово з ГВ, тріщин та інших проблем не мала. Прокладки використовувала десь до місяців 8, далі потреба в них відпала бо молоко вже самовільно не витікало. Спала у м"якому бюстику для годування із вставленою прокладкою бо якби спала без цього всього то вся простиня була би в молоці :)
natalo4ka86, можливо у вашого синочка коліки які трохи погіршились в зв"язку з вашим прийняттям ліків. А який коілр випорожнень дитини? Для дитини на ГВ крупинки в калі - це нормально, а піна може свідчити про те що маля ссе надто мало заднього молока, він у вас скільки по часу прикладається до груді і скільки у вас молока? Якщо молока в грудях дуже багато то піна в калі дуже часто трапляється і це зовсім не через дисбактеріоз. Але на всяк випадок я би вам радила самій повживати курс пробіотиків бо у дитини поки що флора не встановлена вона буде ще мінятись а от якщо у вас виник дисбактеріоз внаслідок прийому ліків то ви можете постійно його передавати дитині і їй буде значно легше з цим справитись якщо ви відновите свою мікрофлору.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 травень 2011 - 14:00

Перегляд повідомленняCherika (12.5.2011, 14:37) писав:

Я теж груди мила лише раз на день і все було у нас чудово з ГВ, тріщин та інших проблем не мала. Прокладки використовувала десь до місяців 8, далі потреба в них відпала бо молоко вже самовільно не витікало. Спала у м"якому бюстику для годування із вставленою прокладкою бо якби спала без цього всього то вся простиня була би в молоці :)
natalo4ka86, можливо у вашого синочка коліки які трохи погіршились в зв"язку з вашим прийняттям ліків. А який коілр випорожнень дитини? Для дитини на ГВ крупинки в калі - це нормально, а піна може свідчити про те що маля ссе надто мало заднього молока, він у вас скільки по часу прикладається до груді і скільки у вас молока? Якщо молока в грудях дуже багато то піна в калі дуже часто трапляється і це зовсім не через дисбактеріоз. Але на всяк випадок я би вам радила самій повживати курс пробіотиків бо у дитини поки що флора не встановлена вона буде ще мінятись а от якщо у вас виник дисбактеріоз внаслідок прийому ліків то ви можете постійно його передавати дитині і їй буде значно легше з цим справитись якщо ви відновите свою мікрофлору.

Спочатку виділення були трохи з зеленню, а після бактерій стали світліші, жовтенькі. Стараюся повністю видавати з одної груді, так що вже майже нічого не ковтає хвилин 10 коли він смокче, тоді даю іншу, або через 3-4 години. Сьогодні вже тіки раз покакав зранку чуть-чуть, майже все ті крупинки, трошки жовтенького слизу і майже без піни. Ще тужився пару раз до цього часу але "безрезультатно". Сподіваюся що все налагодиться. Я приймала сама біфіформ в капсулах, дійсно в нього в той час все супер було, тепер знов почну, хоча в мене з кишечником ніколи проблем не було, але не пошкодить перестрахуватися. ДЯКУЮ
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zarianka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 травень 2011 - 14:18

natalo4ka86,Промивала фурациліном(таблетки) розводила у водичці тепленькій а потім ватою промивала перед годуванням!Так десь приблизно до двох місяців!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 травень 2011 - 14:34

Я груди мила тоді, коли й сама приймала дущ - 2 рази на день. Коли з гелем для душу, коли й без. Мама мені заборонила промивати фурациліном, бо свого часу мала величезні проблеми зі здоров"ям брата через надмірну стерильність грудей в тому числі.
Прокладками користуюся здебільшого на вихід, без ліфчика спала з 3-х місяців спочатку пів ночі, а зараз всю (тільки тряпочку підставляю, щоб не протекло). Дівчата казали, що молоко перестане піддтікати в місяців 8-9, то чекаємо.
natalo4ka86, зайдіть в тему "поради консультанта з ГВ", там знайдете відповіді на питання про ваші каки :)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 травень 2011 - 20:38

natalo4ka86, зайдіть в тему "поради консультанта з ГВ", там знайдете відповіді на питання про ваші каки :)
[/quote]
Дякую, я вже запитувала і отримала відповідь десь приблизно таку як очікувала :), бо читаю ту темку часто. Тому вирішила запитати ще в матусь, адже не завжди все в житті буває "як книжка пише"
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Musya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 травень 2011 - 21:56

natalo4ka86, я ніякої такої гігієни не дотримувалася, ввечері душ з гельом, вдень ліфчик для годування і прокладки в ньому. правда вже десь 3 тижні не користуюся ними - лактація нарешті внормувалася. Раніше спала в ліфчику і вночі, потім перестала, текло молоко ріками, особливо коли мала вже почала робити більшу паузу між годуваннями вночі. приходилося ночнушку кожен день прати. А коли годувала то затуляла іншу грудь пелюшкою (це вночі, коли була без прокладок). А потім ту пелюшку можна до дитинки покласти в ліжечко, цей запах її заспокоїть.
Чистота грудей це звичайно важливо, але без фанатізму, тіло наше має якийсь бар'єр, який захищає проти бактерій та інфекцій, а коли ми весь час будемо виконувати цю роботу за нього, то він атрофується за ненадобностю.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   iryna 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 травень 2011 - 13:16

Моя мама як розказувала, як колись груди казали вимивати :36_1_4: щоб стерильні були! і нашо то все?? в мене і молочниця в ротику була. і проблеми з каками..
Я ж груди не мию спеціально ніколи..:) дитина ж ссе постійно.. правда, в мене і проблеми з витіканням молока нема, так, трошки деколи.. Так що я і кожний день не мию, і нічого, без проблем..сина годувала 2,5 року, і доцю зараз і не знаю що таке молочниця:)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврика  

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 травень 2011 - 13:28

Ввечері приймаю душ, зранку не завжди знаходиться час для душу, тому просто мию під краном тепленькою водою. Зараз проблем з підтіканням молока немає. Але десь до пів року користувалась лактаційними вкладками, які досить часто змінювала. Відповідно тоді частіше мила груди.В цей період нічну сорочку міняла кожного вечора, а деколи і двічі вночі.
My Signature
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це по суті - старт, і наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт…
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 червень 2011 - 23:25

Дякую всім за поради. От так поки що пила ще хілак форте і трошечки хивотик краще працює вже в малого, але не сильно. На тиждні зробимо копрограму (здається так називається) щоб подивитися як що травиться, може якихось ферментів не хватає чи що...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   gloriana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 липень 2011 - 13:38

Спочатку я мила груди тільки під час гігієнічного душу, але після того, як у малої сталася молочниця, і ми обоє були в синьці і борогліцерині, почала просто обмивати груди простою водою з під крану і витирати чистим рушничком перед кожним годуванням Спимо ми досі в мякому бюстгалтері для годування із вставленою прокладкою ( я користуюсь прокладками Мамма від фірми белла, мені зараз підходять, але на перших місяцях, коли молоко текло ну дуже сильно, то користувалась прокладками від Канапол бебі, вони товщі). Ніякими дезинфікуючими засобами груди не обробляю. На почтаках ( перші 2 місяці) під час годування користувалась молокозбірником від Медели, бо поки одною цицею кормила, з іншою натікало багато молока. Але я його нікуди не дівала, випивала сама ))))). Молозбірник, відповідно, мила і кипятила. Також певний термін користувалась на початкам силіконовою накладкою від Авента для годування. її також мила і кипятила. От і вся моя гігієна грудей під час ГВ. :girl_angel:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HaTycbKa 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2011 - 23:32

я мила груди раз в день, від підтікань вдома використовувала пеленку, і під час годування, коли з іншої циці текло - теж пеленку, якщо кудись ішла, то брала вкладки Белла.
My Signature
Не виховуйте дітей, все рівно вони будуть схожі на вас - виховуйте себе!

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OxanaOx 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2011 - 23:42

Коли я народжувала свою доцю (11 років тому) у лікарні нас заставляли перед кожним годуванням і після мити груди з милом. Це сушило шкіру і робились тріщини. Потім довго гоїлись, бо ще і дитина їла. А тепер я родила хлопчика (скоро 1 рік). У лікарні тепер вчать все навпаки і проти постійного миитя грудей. Кажуть, що змивається вся мікрофлора і мити потрібно 1-2 рази в день. За 10 років все змінилось кардинально. На мою думку, так як зараз вчать для дитини і для мами краще. Прокладками для грудей користувалась десь до 9 місяців. Зараз нема потреби, бо молока так багато не має.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сiтана 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 листопад 2011 - 23:52

Я мию груди два рази в день але без мила просто водою і користуюсь вкладками.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   katjaa 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 грудень 2011 - 18:58

Мию груди 2 рази вдень але без мила просто водичкою з під крана. Коли годую і молоко витікає з іншої циці то користуюся або одноразовими вкладками, або паперовими рушниками.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vita_if 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 березень 2012 - 12:13

Груди перед годуванням не мию, а лише вечірній душ.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кароліна@@@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 квітень 2012 - 21:56

Я теж груди не мила перед годуванням, а лише приймала ввечері душ.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 жовтень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн