Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Післяпологова депресія - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 26 Сторінок +
  • « Перша
  • 24
  • 25
  • 26
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Післяпологова депресія Шляхи подолання Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Radyga 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 06 березень 2017 - 12:32

IrynaCh, прислухайтеся до порад дівчат, хоча я сумніваюся що ви так зробите. У нас в дворі є така мама. Вона гуляє окремо, а качелі протирає спиртом перш ніж посадити туди дитину. Дійшло до того, що вона стала протирати ротову порожнину дитині і все в роті попекла. З народженням другої дитини її чуть попустило. Бажаю вам знайти для себе золоту середину.
My Signature
Зображення

Бягряною окрасою, золотим серпанком
Такі терпкі, пахучі квіти літнім ранком
Після дощу всміхаються веселки
Бентежить тіло емоцій закапелки
В душі тремтить від Бога подія
Під серцем в Наталі з'явилась надія !

Yairam:)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лорелея 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 березень 2017 - 13:39

Я не психолог і не психіатр, то нічого не розкажу.

Але новий одяг, а особливо постіль перед першим використанням рекомендую прати, тому що на виробництві абсолютно всі тканини просочують спеціальними апретами з метою їх можливого тривалого збереження на складі. І ніхто його на швейній фабриці вам відпирати не буде, тим більше з ним і тканина слухняніша в пошитті.
Крім того, на складі і упаковка рулона тканини могла порватися, і падати воно могло не раз, та й взагалі, тканинні склади - це досить брудні заклади))) аналогічно і швейні фабрики/цехи - тканина там не раз виваляється поки не набуде вигляду готової речі))
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юлічка манюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 березень 2017 - 14:47

Ну,впринципі з одягом і постілю згідна.просто щось не думала про таке.фу,а собаку б теж не мила у ванні.і в нас давно жили коти,а тепер би не тримала в хаті.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 березень 2017 - 16:06

IrynaCh, якось бачила таку передачу де в такій квартирі як у вас брали аналізи, то квартира дуже була забруднена хімічними засобами(це отруювало всю сімю), так що подумайте про це, може хоча б поменше хімії використовуйте...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   romoksana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 березень 2017 - 16:23

IrynaCh, я не спеціаліст, але виглядає що це манія нав'язливих станів. Вам потрібна допомога, поділіться з кимось із рідних, попросіть допомогу.

Перегляд повідомленняMIV (28 січень 2017 - 17:57) писав:

Знаєте, як каже мій чоловік«яка депресія? Вам жінкам просто нема чим зайнятись». Потрібно відволікатись на щось інше.

Незнаю,чи поділяєте ви думку чоловіка,але ви її транслюєте, то напишу.чоловіки поняття не мають про післяпологову депресію.Й як що вас оминуло то слава Богускажіть й дурниць непишіть в темі де люди зайшли знайти підтримку.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ясна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 березень 2017 - 17:10

IrynaCh, у мене перед пологами щось подібне було. 10 днів підтікання вод, постійна емоційна напруга. я почала все мити і прати з додаванням хлорки. і руки, страх обніматься зтими хто з вулиці.. після пологів минулося.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svitti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 березень 2017 - 17:29

IrynaCh, ви шукаєте допомоги. але одночасно насміхаєтесь з думки іти до психотерапевта ( сама недавно ходила, і нічого, помогло). Ніхто вам не допоможе, крім вас самої. Те, що я прочитала - не післяродова депресія. Почитайте визначення самої деперсії. У вас манія, це інше!
Те, що перете постіль чи одяг після покупки, чи тварини не хочете, чи мясо не їсьте - це нормально. Це робить більшість дорослих людей!
Але те, що ви обмиваєте все доместосом, боїтесь обнімань, захожих до вас людей, 200раз миєте руки - це перебор. Дивуюсь, як ваші рідні це терплять!
Що далі? будете дітей у доместосі купати?

Повідомлення відредаговано Svitti: 06 березень 2017 - 17:31

My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IrynaCh 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 березень 2017 - 17:56

Мій дід психотерапевт. З дитинства читала довідники. Якось не вірю в чарівну силу психотерапії, тому смішно.

Мені все здається логічним, і миття і відпирання, особливо після сторонніх чи тварин.

Може після пологів попустить трохи, але наразі, звісно, мені кожен пункт окремо видається цілком логічним.

Перегляд повідомленняюлічка манюня (06 березень 2017 - 14:47) писав:

Ну,впринципі з одягом і постілю згідна.просто щось не думала про таке.фу,а собаку б теж не мила у ванні.і в нас давно жили коти,а тепер би не тримала в хаті.

Ну ось, я не одна хоча б у питанні собак в ванній
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юлічка манюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 березень 2017 - 18:04

IrynaCh, ну,пса вонючого у ванній мити,а потім свою дупку,то таке,але в іншому по любому у вас перегин.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 06 березень 2017 - 18:06

В мене теж є певний "пунктик", але я не скажу шо це, бо трохи стидно і смішно. Смішно, коли це вже минуло і я можу адекватно з гумором сприймати деякі ситуації.
Ірина, дарма ви не вірите в психотерапію. Головне знайти хорошого спеціаліста. Повірте, сучасні методи відрізняються від колишніх, якими орудував ваш дідо))
Ніхто дурно на таблетки вас не садитиме.
Мені, щоб швидко позбутись нав'язливих думок, вистачило двох розмов з психотерапевтом, і два відео в ютубі )). Головне, вчасно зрозуміти, що допомога потрібна, не запускайте проблему - чим далі в ліс.....ну, ви розумієте.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksano4ka23 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 березень 2017 - 19:54

IrynaCh, Звісно, де в чому у Вас все ж є перегин. Але є цілком правильні і адекватні пункти.
Про собак підтримую. Мене після вагітності навіть почали дратувати тварини в кімнаті. Оця вся шерсть, я відразу собі уявляю глистів і мікробів. Нові речі теж завжди перу. І ще коли приходять у гості діти, то потім завжди перемиваю всі іграшки.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ninaalex 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 06 березень 2017 - 21:40

ღ°Фрея°ღ, можете у приват поділитися відео?

IrynaCh, колись бачила передачу по СТБ, не пам'ятаю як називається, що няню відсилали в будинок, щоб подивилася, які є проблеми і допомогла вирішити. То там матуся двійняток теж таку манію мала. Погугліть, можливо їхні поради стануть корисні, побачите ситуацію зі сторони.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svitti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 березень 2017 - 22:20

Хотіла щось написати, але небуду. питання для чого ви сюди пишете, щоб нас в чомусь переконати?
Перепирати шафку одягу, бо до кімнати зайшов майстер і щось помацав своїми руками, чи дихнув вашим нахлорованим повітрям - так це норма, це роблять всі :25snow: .
Якщо вас і ваших рідних влаштовує таке , то в чому проблема?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   дана@ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 червень 2017 - 00:22

привіт!всі пишите мені допомогли....а як не допомагають? мама каже,що і так нічого не роблю,лиш би спала,чоловік внічну щоніч,і іноді ще вдень калим має. каже мол нас забезпечує,змучується.Старша дитина на мені, Все поприбирати,зварити,тай моїй мамі ще не вгода. Сну ні вдень ні вночі. Ще й дивуються,що бачити нікого не хочу,в гості не ходжу. А мене іноді такий жаль збирає,вити хочеться. що з тим робити?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamadocy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 червень 2017 - 09:12

А я вам скажу так - діти завжди маленькими не будуть, завжди ви не будете їх присипляти, годувати, підмивати, бавитися з ними. А коли будуть підлітками, будете заглядати в чужі каляски і згадувати, а найгірше шкодувати, що сповна не насолоджувались тим часом. А домашні справи були, є і будуть в кожного. І не буде їм ні кінця, ні краю!!!!!Не намагайтесь бути ідеальними, встигати зробити все. Цього і так ніколи не оцінять. Бо цієї роботи ніколи не видно. Зате видно, коли вона не зроблена))))))) Якщо щоденне генеральне прибирання приносить більше задоволення, ніж цей час витрачений на книжечку чи прогулянку з дитиною, робіть це. Тільки нема чого жалітись. А якщо це дійсно як манія, і ви не вважаєте це лікарською проблемою, то прийміть до уваги і те, що надмірна стерильність не забезпечить імунітету вашим діткам в майбутньому, коли вони вийдуть з-під вашого крила.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 26 Сторінок +
  • « Перша
  • 24
  • 25
  • 26
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!! 10 рочків це багато))

16 чер 2017 09:06

Показати коментарі (2)

Алетейя світлина
❤❤❤ світлина

❤❤❤  А все залежить від людських зіниць - в широких відіб'ється вся епоха, у звужених - збіговисько дрібниць. © Ліна Костенко

08 чер 2017 22:14

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Не забувайте мріяти щодня. Не забувайте усміхатись горю. Усміхнені вуста — це та броня, Яку не зломить навіть ваша доля. © Ліна Костенко

06 чер 2017 11:51

ulaska світлина

ulaska  Після закриття російських соцмереж я зрозуміла, що найкраща "соцмережа" це "Малеча"))

29 тра 2017 04:28

Показати коментарі (5)

burishina світлина
Nesarokko світлина

Nesarokko  Дитина — гість у твоєму домі: нагодуй, вивчи і відпусти. Мудрість індіанців

24 тра 2017 12:47

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина
Айра світлина

Айра  Підкажіть хто знає, де на форумі дівся розділ з архівом походів малечівців з палатками??? Тицніть ссилку, бо не можу знайти...

Заблокований 22 кві 2017 16:56

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 червень 17 )

• З днем народження
    Тетянка 
    - Вік: 35
  • З днем народження
    Кат@ 
    - Вік: 32
  • З днем народження