Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Секонд хенд - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 63 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Секонд хенд Як ви до нього відноситесь? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   NaTa! 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 квітень 2008 - 22:06

Цікаво чи купуєте ви речі в таких магазинах? Як часто? Що саме? Напишіть будь ласка свої думки.
My Signature
Зображення
Господи, дай мені спокій прийняти те, чого я не можу змінити, дай мені мужність змінити те, що я можу змінити, і дай мені мудрість відрізнити одне від другого.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 квітень 2008 - 22:15

Я наприклад дуже довольна, що в нас є такі магазини. Деколи за смішну ціну можна купити такі класні речі, що на базарі і не пахло ними. А особливо для малечі, яка носить певний одяг місяців 2-4. І взагалі навіть для дорослих там можна купити досить, точніше дуже якісний одяг. Мені подобається як в нас тепер почали організовувати такого плану магазини, як б сказала цивілізовано - все на вішачках, поличках. Памятаю як тільки починалась та струя, то треба було перерити тюки речей аби щось знайти, то я рідко що могла найти, бо мене від різноманіття відразу починало тошнити і я йшла геть. А тепер класно. І взагалі там інколи зустрічаєш таких людей, що ніколи б не подумала, що вони в такі магазини взагалі заходять. Попасти треба тільки вчасно. Що вважаю має бути нове - це білизна і взуття для малечі, аби правильно хода формувалась, хоча і тут про нас потурбувались, дали майже нове і ми в тому ходим. Секонд хент від коліжанки :36_15_38:
My Signature
Зображення
Господи, дай мені спокій прийняти те, чого я не можу змінити, дай мені мужність змінити те, що я можу змінити, і дай мені мудрість відрізнити одне від другого.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наденька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 26 квітень 2008 - 19:17

Ми теж дуже полюбляємо такі магазини - доця вся дуже модна :) - всі речі NEXT і тому подібні :) :) :)
Кофточки там всякі, штанішки - такі як на базарі ніколи не купиш - і якість і стиль, так що люблю туди нагрянути. Тільки мені щоб нормально вибрати - треба там годину походити, а доця стільки там не витримує - тому вибираюсь я туди рідко :)
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 квітень 2008 - 17:04

Є розряди секондів дуже гарні, тобто все на вішачках, без плямочок, майже нове, або й взагалі з етикетками:) От такі секонди я люблю, навіть зараз під час вагітності купила собі пару речей в Планеті і задоволена. Бо в магазинах для вагітних продають одяг, який м"яко кажучи, не поєднується з моїм стилем:)
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2008 - 08:01

Взагалі до секондів відношусь дуже негативно. Можливо тому, що ще немає у нас справді якісних. Носити одяг після когось (невідомо кого) це огидно. Я вже мовчу про дитячий одяг. Не хотілося б таким чином ризикувати здоров*ям власної дитини!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 28 квітень 2008 - 12:24

Я не можу так різко виразитись проти, як Antic, але і не скажу що я стовідсотково за. на захист скажу, що краще вже речі з секонду ніж синтетика з базару, вони хоч натуральна. Виварив, попарив, порстірав , погладив і носіть дітки на здоровя. А от синтетика з базару хоч і нова та красочна та зате скільки проблем приносе :blink: і алергічні висипання і холодно діткам в такій одежі...
Скажу ще дещо, якби у мене не було грошей на нормальні речі то вже краще в секонд чим за ринковим хламом !!! :smile:
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 28 квітень 2008 - 12:28

Настюша, NaTa!, наденька у нас в місті теж відкрився магазин Планета. Одного разу заходила там і справді доволі пристойно і багато нових речей на вішалках висить, та нажаль підібрати щось нічого не вдалось :blink:
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2008 - 13:30

Стосовно секонд хенду - то не можна так категорично думати, воно, з одного боку трохи "стрьомно" купувати там речі, але як я знаю, так їх обробляють так, що ніякий мікроб не виживе, звідти і характерний стійкий запах, але інколи там такі дорогі і ексклюзивні речі нові на вішачках можна придбати за сущі копійки... ще там можна купити хороші шкіряні куртки з креку, вони теж нові... це ж не нижня білизна, яку, звичайно, там купувати ніхто не буде... крім того - всі ці речі можна гарненько виморозити на морозі, попередньо багато раз поправши, запаху взагалі не буде, але багато речей там абсолютно герметично запаковані і не мають запаху... от на базарі ти купуєш річ, а хто її до тебе міряв ти знаєш... так і там, купуєш нові речі з невідірваними цінниками, те ж саме виходить. Стосовно дитячих речей, то я б не хотіла б там купувати, та й це не актуально, бо вже для малятка є речі ледь не до повноліття, всі знайомі і рідні поприносили, а ще доня скоро буде носити комбез, який носив ще її татко, і він виглядає набагато краще, ніж базарна продукція і навіть бутікова, можна дитячі речі купувати за кордоном, але в багатоьх нема такої змоги, а купувати нове з базару і паскудної якості не хочеться - тоді секонд може стати в пригоді... крім того якість там у речей просто не порівняти з базарною, ну є ще Хьюго Босс для малят, там також гарні речі, але ж ціни.... а немовлятам, то, звісно ніхто не купуватиме там речей, а як підросте дитинка, то чому і ні... кожен купує там, де вважає за доцільне
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 10:38

Про існування цих магазинів знаю досить давно, але якось чи то совість чи то статус не дозволяв мені не те щоб там щось купувати, а навіть зайти туди. Допоки гуляючи якось містом зустрів знайому, яка браку коштів точно не відчуває, з якою я гуляючи й зайшов в Планету. Це було більше півроку тому.
Так от коли, я подивився які там речі і за яку ціну і які там люди ходять то якось моя думка змінилася. Так от ми там купуємо речі в ексклюзиві! Але принаймні там купуєш 100 відсотково натуральну сорочку за 20-30 гривень, коли така ж сорочка в бутіках коштує 250-300 гривень! Причому різниці в якості немає, є різниця в місці де ти її купив.
І ще, для чого купувати маленькій дитині такі якісні речі в антошках, якщо за місяць з тої речі буде.... ну якраз для смітника. То краще викинути її і піти купити знову гарну нову річ. Хоч і в секонді!

До речі, чи знаєте, ви що дуже багато українських модельєрів продають у своїх елітних магазинах речі з секонду? А я бачив передачу про це! Колеги журналісти зробили! Так що купуючи якусь річ в бутіку за скажені бабки ніхто нам не може гарантувати, що ця річ не з секонду!
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 10:57

Абсолютно не відчуваю потребу в коштах (ттт), але до секонду в мене особливе ставлення... А ще особливішим стало, після того як я купила котонові джинси в бутіку за 400грн., а через 3 місяці не дуже частої носки вони протерлись у всіх можливих складочках і згинах, а коли я прийшла в гості і сіла, вони тріснули у всіх цих місцях...А десь 3 роки тому на секонді за десятку купила теж котонові джинси, лазила день в день на пари, і досі вони виглядають як новенькі! Якість не порівняти, як і ціну... А ще недавно я купила чоловіку сорочку Ральф Лорен(нову, був цінник 210 євро,а я купила за 2 грн. :D ) в Планеті.
Я не кажу що в мене все з секонду, але зайти час від часу можна, можна знайти неймовірні скарби! Подружка розказувала, що на секонді в Стрию бачила піджак Ів Сен Лоран!
Єдине, що би ніколи не купила там- це білизну... :shok:
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 11:12

Перегляд повідомленняmania4ka (29.4.2008, 10:57) писав:

Абсолютно не відчуваю потребу в коштах (ттт), але до секонду в мене особливе ставлення... А ще особливішим стало, після того як я купила котонові джинси в бутіку за 400грн., а через 3 місяці не дуже частої носки вони протерлись у всіх можливих складочках і згинах, а коли я прийшла в гості і сіла, вони тріснули у всіх цих місцях...А десь 3 роки тому на секонді за десятку купила теж котонові джинси, лазила день в день на пари, і досі вони виглядають як новенькі! Якість не порівняти, як і ціну... А ще недавно я купила чоловіку сорочку Ральф Лорен(нову, був цінник 210 євро,а я купила за 2 грн. :D ) в Планеті.
Я не кажу що в мене все з секонду, але зайти час від часу можна, можна знайти неймовірні скарби! Подружка розказувала, що на секонді в Стрию бачила піджак Ів Сен Лоран!
Єдине, що би ніколи не купила там- це білизну... :shok:

Щодо якості речей, і білизни, цілком з вами погоджуюся. Ми ще там взуття не купуємо! Але секонд - це справа особиста, хочете купуєте хочете ні. Але я знаю одне, що я можу купити там десять сорочок, коли за ринковими цінами тільки одну. Але й якість ринкових сорочок вистачає тілки на один сезон. Але якщо мені одна чи дві не сподобаються, то я її можу викинути, а завтра купити іншу.
А ще я думаю, що хто мав можливість відчути якість цих речей, той буде ходити туди постійно. А ще там такий вибір речей, що можна знайти на будь-які смаки і на будь кого. Просто треба в перший день приходити. Та й як показує практика, ще й магазини ці за марками товарів трошки відрізняються. Бо в одному можна знаєти, якісні одні речі, а в іншому інші!
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 16:06

Прочитала ваші ваідгуки і зрозуміла, щос мені час зайти в такий магазин, тим більше, що маю один на приміті. Якщо в них навіть сайт в Інтернеті є, то думаю, речі мають бути пристойними.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2008 - 16:13

Перегляд повідомленнямамаПашіЖені (29.4.2008, 16:06) писав:

Прочитала ваші ваідгуки і зрозуміла, щос мені час зайти в такий магазин, тим більше, що маю один на приміті. Якщо в них навіть сайт в Інтернеті є, то думаю, речі мають бути пристойними.

Але якщо тільки підете в перший-другий день після завозу!
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Чайка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 квітень 2008 - 18:34

Цілком з вами погоджуюся що на секонді можна знайти дійсно якісний фірмовий і що для мене важливо ексклюзивний одяг. У мому місті великий базар, але одяг везуть весь однаковий як не з Хмельницького то з Чернівців. Відповідно все місто ходить однаково одягнене, як яйці в інкубаторі, а Тернопіль місто велике. Я познайомилася з секондом ще у 1995 році у місті Львові, хто зі Львова то має знати колись був магазин на території заводу "Електрон". Так ось моя мама часто їздила туди по одяг. А для 90-х це була фантастика. Ще однестосовно обробки: моя подруга возить і продає секонд з Польщі і розказувала мені, що дійсно весь одяг проходить таку дику обробку, що ніякі віруси і мікроби не виживуть. Тим більше хто вас просить купувати одяг поношений, потертий, подертий, можна натрапити на дуже пристойні речі з етикетками. Найкраще це дитячий одяг, який можна виварити хоч 100 разів і йому нічого не буде. А головне не дорого, дитина скоро виросла, а одяг не шкодла викинути або тряпочки зробити. Розкажу випадок: купила на секонді малій бодік за 5 грн., а потім знайшла такий самісінький і колір і якість у модному магазині за 68 грн. Волося стало дибом, адже таких бодіків дитині треба не один. А ще на секонді дуже класні сумки. Я маю слабинку на сумки, а на секонді суцільний ексклюзив відомих марок за копійки.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 травень 2008 - 00:38

Може в бутіках і справді можна купити такі якісні речі як і на секонді (за іншу ціну), але не на базарі. Я поділюсь досвідом з купівлею звичайних шапочок. Малій взагалі вдіваю вдома шапочку тільки після купання, а так без неї. Так от такі шапочки для немовлят купляла на базарі і вони "ввігнали" мене в комплекс. Ну чи то в моєї дитини голова не стандартна чи то вони пошиті на якихось мутантів.. Якщо шапочка закривала вушка, то сходилась чуть не на носі, а як була добра в ширину, то накривала пів вушка. Ну й нанервувалась я з тими шапочками :smile: А на секонді все простіше, деколи тільки розміри неспівпадають, ну тобто те що на 3-6міс. ми могли носити до 9 міс., але це дрібниці. І взагалі я сама так люблю міняти гардероб, що на мене і на доцю б не напрацювався, а так завжди щось цікаве, нове, якісне і недороге - приємно!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Улянка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 травень 2008 - 13:57

Я однозначно за якісні фірмові речі, нехай і з секонду, а не за г....о, яке розлізається і пускає фарбу, з базару. :dance2:
Вже майже 2,5 роки купую речі малому тільки там (навіть коли не знала, кого ношу під серцем, то в Планеті вже набирала нейтрального кольору речі). В Планету ходжу у пятницю на Виговського, там досить великий вибір, причому набираю для мацьопства речі часто запаковані чи з бірками. :dance2:

І ще випадок - серед дитячих речей знайшла запаковану новісіньку краватку фірми Marks&Spencer- глянула на їх сайт - прошу дуже: ціна 20 фунтів, тобто 200 грн. Як каже мій брат, питання є? :dance2:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 травень 2008 - 20:47

Не можу зрозуміти тих, хто повністю з огидою пише про секонди :dance2: Вже давно пройшли ті часи коли в секонді тре було дві години ритися в ящиках з брудним лахміттям :cool:Тепер в пристойних магазинах типу Планета все культурно розвішано на вішачках, багато речей вже оцінені, а в день завозу (в п"ятницю) там можна знайти такі кльові речі, які не зрівняються з базарними ні по якості ні по стилю!!! От вчора мені свекруха зовсім випадково купила просто суперові джинси для вагітних, в магазинах і на базарі я таких не бачила :bye:
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 травень 2008 - 22:54

І я за Секонд-хенд. Речі там купувала давно і зараз купую. Речі класні і модні. Вибір великий і нівкого більше такого не побачиш. :dance2:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наденька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 05 травень 2008 - 15:49

а нещодавно нам сказали що в кінці місяця Софійка буде на святі Ромашкою. Я перерила вдома всі можливі варіанти, але не знайшла нічого в чому б доця була подібна на Ромашку :). Отже : на наступний день на секонд - година часу і у мене в руках чудове котонове плаття до п"ят світло-зеленого відтінку з вишитими на поясі і на комірці...ромашками!!!!!!! Хай живе Планета :bye: . Щоправда не завжди так щастить :D . Тепер лишилось тільки пошити капелюшка з білими пелюстками :bye:
А на сусідньому секонді знайшла костюм-комбінезом хрюшки - рожевий такий п"ятачок з вінні-пуха, але свинкою нам точно не бути :bye:
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OOksana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 травень 2008 - 16:46

Я теж за секонд-хенд. Купую там дитячі речі доволі часто. Не думаю, що це повинно бути аж дуже бридко, бо варто тільки вдуматися в те, хто ж ці якісні речі купував в фірмових магазинах за пристойні гроші !!! ( явно, що не бомжі і не пияки). :friends: :good: :pardon:
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 63 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

Вчора, 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 жовтень 17 )

Перекладач онлайн