Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Киста яєчників - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Киста яєчників Оцінка: -----

Користувач поза мережею   MyshkaA11 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 08 October 2017 - 15:54

Привіт. мені 19. Місячні завжди були проблемою, дуже болючі і тянучі настільки що не помагають ніякі обезболюючі і навіть були моменти коли хотіли викликати швидку, але до того не дойшло. були і нормальні майже не відчутні. цього літа три місяці вони дали повний збій то спізнювались то пришвидчувались на тиждень і болючі. Звісно я була у гінеколога, дуже хорошого вже з великим досвідом. виявила при огляді кісту яєчників , я незнаючи толтом що то просто без питань вислухала що мені робити, а оптім як начиталась що то то страшно тепер. тому що вона прописала таблетки канадський йогурт який я і так давно п*ю і медоциприн (по 2т в день протягом 5ти днів).
5днів пройшло і навіть місячні прийшли на 3день приймання таблеток - це дуже добре бо була затримка майже на 10днів я переживала.
Але я таблетки пропила біль така щоб аж капец - зникла, лишились інші незрозумілі симптоми.
Тянуча біль в нижньому правому кутку "трикутника живота", я б навіть назвала її тупою, тугою, тянучою, незрозумілою, смазматичною біллю. моментами звісно легше і я її не відчуваю, особливо як іду на прогулянку то розрухаюсь але потім як лягаю в тепле ліжко то всьо вертається і трусить(не температура), болить, тяне, давить.
Деколи щей віддає ззаді спини, де ямочки на поясниці і навколо них, біль така не зрозуміла чи то нирки чи щось інше.
Що зі мною? чи може кіста не пройшла? чи збільшилась? чи вона так лікується?
чи це побічний ефект від тих перших антибіотиків які я випила за останні 10+років?
чи може вона переросла у щось серйозніше?
Місячні у мене переважно 4-6днів, на цей раз незнаю як буде бо тільки 4день.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadjysha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 October 2017 - 19:55

В мене була колись фолікулярна киста на одному яєчнику, то гінеколог приписала таблетки, вже не памятаю як називаються (вони були протизаплідні, але це щоб не завагітніти, а щоб гормон подіяв на організм) і вона (киста) лопнула під час місячних, я те навіть відчула, бо до того боліло і різко перестало.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Galy@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 October 2017 - 20:52

MyshkaA11, в мене полікістоз... і кісти бувають постійно...Нічого катастрофічного в цьому не має. Кіста може проходити до трьох циклів... для цього і призначаються гормоннальні препарати. Болі можуть бути від того, що киста розтягує стінки яйника... тому такі відчуття. Наразі пильнуй себе і старайся обмежити фізичні навантаження. Після закінчення місячних і подивися чи киста вийшла. Якщо ні- то варто продовжити курс препаратів. Головне- не панікуй. Все буде добре)))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Оля28 світлина

Оля28  Кто принимал Mioxin???

19 Jun 2018 21:27

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!!!

16 Jun 2018 09:03

Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 Apr 2018 22:52

Показати коментарі (3)

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 Mar 2018 08:58

Показати коментарі (3)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 Mar 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 Mar 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 June 18 )

• З днем народження
    tanichka 
    - Вік: 31
  • З днем народження
    nikita4909 
    - Вік: 35

Реклама